Дневной архив: 30 июля 2019

Июл 30 2019

В облраді допомагають громадам розвивати території та інвестпотенціал

Досвідчені маркетологи відомих компаній Дніпра: «Faberge media», ТРЦ «Караван», «Colgate» та інші. Сьогодні вони зібрались в обласній раді заради допомоги в реалізації важливих проектів об’єднаних громад.

Будівництво автозаправки у Вербківській ОТГ, переробка та збут продуктів вівчарства у Межиріцькій ОТГ, проект «Безпечний простір» для дітей на дорогах у Слобожанській ОТГ.

Ці ідеї можуть втілитися у життя за підтримки підприємців. Наразі у планах – створення «Клубу маркетологів», на меті – залучення бізнесу на території ОТГ.

У майбутньому гроші на реалізацію проекту планують виділити у КП обласної ради «Центр підтримки малого та середнього бізнесу».

«Реформа децентралізації дала можливість об’єднаним громадам самостійно залучати бізнес на свої території. Саме це є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів та запорукою розвитку ОТГ. Оновлення інфраструктури, будівництво сучасних освітніх, культурних та медичних закладів, міжнародне співробітництво – про такі речі українські села та селища навіть не мріяли. Сьогодні це вже відбувається, і нашим головним завданням є підтримка та повне сприяння процесу формування сильних та заможних територій!» — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Источник: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48681

Июл 30 2019

Нікополь планує придбати дитячі майданчики

У місті Нікополь планується придбання дитячих майданчиків.
Про це Нікопольський Інформаційний Портал, дізнався на сайті Prozzoro, на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Місце знаходження замовника: місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3.

Назва предмета закупівлі: вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (придбання дитячих майданчиків).

Закупівлею передбачено 2 лоти:
ЛОТ №1 – 30 од (530 000 грн);
ЛОТ №2 – 1 од (40 000 грн).

Строк поставки товарів протягом 2019 року.

Початок аукціону відбудеться 14 серпня 2019 року.

Автор: Марія Петренко

Источник: Prozzoro

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48678

Июл 30 2019

Організації молоді Атомпрофспілки оголошує проведення V-фотоконкурсу

Організація молоді Атомпрофспілки запрошує взяти участь у V-фотоконкурсі. Конкурс проводиться для всіх членів Атомпрофспілки. Вікові обмеження у фотоконкурсі відсутні.

Фотоконкурс проводиться за чотирма номінаціями:

1. «Енергія у всьому» (популяризація і пропаганда атомної енергетики та промисловості – машини та обладнання, репортажне фото та т.п.);
2. «Енергетики поза професією» (все про захоплення людей);

3. «Світ – очима об’єктиву» (кадр, зроблений в потрібному місці у потрібний час);

4. «Найоригінальніший селфі — знімок» (портретне фото).

Основні критерії оцінки робіт:

— художність;

— оригінальність;

— технічність.

За підсумками V-фотоконкурсу окремо в кожній номінації буде вручено приз глядацьких симпатій за результатами голосування у Facebook.

Заявки на участь разом з роботами надсилати на електронну адресу: photocompetitionoma@gmail.com до 1 жовтня 2019 року включно.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48675

Июл 30 2019

Павлоградские пожарные поздравили детей с Международным днём дружбы

Сегодня, 30 июля, отмечается Международный день дружбы. С этим праздником накануне приехали поздравить детей, которые отдыхают в детском оздоровительном лагере «Пролисок», пожарные 27 государственного пожарно-спасательного отряда ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

Спасатели рассказали детям о том, как важна дружба, для чего нужны поддержка и внимание, а также напомнили о правилах безопасности.

Кроме этого, пожарные рассказали о своей работе, а также ответили на самые разные вопросы.

Мальчишкам и девчонкам продемонстрировали, каких типов бывают огнетушители и рассказали, как их использовать. После этого каждый желающий мог загасить условный пожар.

Спасатели продемонстрировали ребятам незабываемый освежающий «душ» из пожарного ствола, а дети подарили гостям зажигательный танец, в котором даже участвовали некоторые пожарные.

Источник: 5632com.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48671

Июл 30 2019

На березі Дніпра відбулося Таїнство Хрещення

28 липня, в День пам’яті рівноапостольного князя Володимира та в честь 1031-річчя Хрещення Київської Русі на березі Каховського водосховища, в районі дитячого пляжу, відбулися духовні торжества.

Благочинний церков Нікополя протоієрей Микола Марущак і духовенство міста провели Таїнство Хрещення серед нікопольчан, які заздалегідь виявили бажання і провели бесіду зі священиком. У цей день 27 чоловік прийняли Таїнство Хрещення. Серед них були немовлята, молодь і люди в поважному віці. Немовлят хрестили в купелі, а дорослі заходили прямо у воду.

Після закінчення Таїнства Хрещення, всі бажаючі змогли зануритися в освячені води Дніпра. А на березі всім присутнім були запропоновані мінеральна вода і солодкі булочки.

Автор: Марія Петренко

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48668

Июл 30 2019

Фахівець Запорізької АЕС представив досвід станції у форматі кращої світової практики на АЕС «Бушер»

Заступник головного технолога Запорізької АЕС Вячеслав Блєдних в якості міжнародного експерта взяв участь у роботі місії підтримки ВАО АЕС на Бушерській АЕС в Ірані, де представив позитивний досвід розробки та впровадження класифікаційних карт аварійного плану на ЗАЕС.

Місія підтримки ВАО АЕС на Бушерській АЕС була присвячена важливій темі:«Способи проведення оцінки стану ядерної безпеки на АЕС».

«АЕС «Бушер» звернулася до ВАО АЕС з проханням надати допомогу в редагуванні класифікатора аварій на основі 4-рівневого класифікатора аварійного реагування, запропонованого МАГАТЕ. А оскільки Запорізька АЕС досить далеко просунулася в цьому напрямку й на її майданчику накопичений чималий досвід, ВАО АЕС запропонувала ним поділитися»,– розповів заступник головного технолога Запорізької АЕС Вячеслав Блєдних.

«Вимоги МАГАТЕ полягають у тому, щоб класифікувати аварію за технологічними критеріями якомога раніше, не чекаючи вихідних даних радіаційної розвідки по забрудненню території. Щоб в максимально короткий час визначити, наскільки високий рівень її небезпеки, і терміново вжити необхідні заходи», – пояснив Вячеслав Блєдних.

На Запорізькій АЕС Вячеслав Блєдних є розробником класифікаційних карт аварійного плану. Ця робота була виконана ним кілька років тому – в процесі приведення аварійної документації станції у відповідність до рекомендацій МАГАТЕ. Призначення цих карт – встановити класифікацію усіх можливих аварій (промислових, на майданчику, комунальних).

Отриманий на Запорізькій АЕС досвід поширився на інші українські АЕС і був успішно впроваджений з урахуванням особливостей кожного майданчика. Ці напрацювання були відзначені експертами ВАО АЕС як позитивна практика, яка гідна бути представленою на світовому рівні.

Під час місії Вячеслав Блєдних для колег АЕС «Бушер» розробив низку рекомендацій щодо використання їхніх проектних матеріалів для переходу на новий класифікатор. Також відкоригував розроблений іранськими фахівцями шаблон, вказав на помилки в алгоритмі та рекомендував, яким шляхом йти далі.

«Якщо нас запрошують на такі місії як міжнародних експертів, просять поділитися досвідом, це в першу чергу, престиж нашої країни. Це висока оцінка атомної енергетики України на світовому рівні», – підсумував участь у роботі місії заступник головного технолога ЗАЕС.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48665

Июл 30 2019

“РЕЙТИНГ ПРОЗОРОСТІ” СТАВИТЬ У ПРИКЛАД ПОКРОВ

Українське відділення Transparency International знову нагадало про Покров. Цього разу “Рейтинг прозорості 100 найбільших міст” провів порівняльне дослідження двох муніципалітетів з приблизно однаковими стартовими показниками.

Критерії оцінювання є дуже суворими. Високі місця у рейтингу даються за відкритість роботи міської влади. Загалом аналізується 91 показник у різних сферах діяльності.

Покров, який у рейтинг увійшов з 18,3 балами та посів 93 місце, за два роки здійснив справжній прорив. У 2018 році наше місто піднялося до 4 сходинки, показавши найбільший приріст у балах, що досяг 67,95.

За цей час було впроваджено зміни у тринадцяти сферах діяльності міської ради.

Такий результат суттєво контрастує з результатом одного з міст обласного значення на Кіровоградщині, яке додало лише 1,4 бали, хоча на початку мало вищу рейтингову сходинку.

Публікуючи такі порівняння, представники Transparency International спростовують аргументи аутсайдерів про неможливість втілення принципів прозорості. Бо саме прозорість є тим лакмусовим папірцем, який показує наскільки міська влада готова ефективно використовувати ресурси і розвивати потенціал громади.

Приємно, що наш Покров є прикладом успішного впровадження стандартів прозорості та відкритості та має гарні перспективи для подальшого розвитку.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48662

Июл 30 2019

ЩЕ ДВІ ВНУТРІШНЬОКВАРТАЛЬНІ ТЕРИТОРІЇ НАБУЛИ ОНОВЛЕНОГО ВИГЛЯДУ

У Покрові завершено капітальний ремонт по Центральній 36, 38, 40, 42 та Курчатова 18.

Ці квартали доповнили перелік дворів, відремонтованих за останні чотири роки. Поступово місто приводить у належний стан території, котрі не ремонтувалися десятки років.

За словами міського голови Олександра Шаповала, це одне з нагальних, болючих питань, адже кожен двір — то комплекс проблем, що накопичувалися десятиліттями.

— Протягом останніх чотирьох років ми працюємо над тим, аби змінювати ситуацію. Роботи ще дуже багато, але це не зупиняє. Крок за кроком впорядковуємо двори у різних мікрорайонах міста, вдячні нашим мешканцям за розуміння й підтримку, — говорить міський голова.

Сьогодні можна говорити про результат по Центральній, де замінено каналізаційні випуски, видалено аварійні дерева, що руйнували дорожнє покриття. Тут відремонтовано відмостки, внутрішньоквартальну дорогу, облаштовано парковку, а на місці демонтованих погребів з’явиться дитячий майданчик.

По-новому виглядає і двір будинку № 18, що по Курчатова, де теж проведено комплексні ремонтні роботи. Тепер триватиме благоустрій цих територій. Мешканці зазначають, такі масштабні роботи проводяться у їхніх дворах вперше. Світлини «до» та «після» ремонту показують очевидну різницю.

Тільки за минулий рік у місті відремонтовано п’ять внутрішньоквартальних територій, цьогоріч вже дві. Наразі роботи тривають по Партизанській, розпочато на Соборній.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48659

Июл 30 2019

“БРОНЗА” ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ. СЕРГІЙ СІНІЛОВ ПОВТОРИВ УСПІХ МИНУЛОГО РОКУ

З 25 по 27 липня у місті Лас Пальмас (Канарські острови) пройшов особистий чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів віком від 30 років і старше. Про престижність цього турніру свідчить той факт, що він зібрав 778 найкращих дзюдоїстів Старого Світу. Збірна команда України продемонструвала хороший результат. Загалом в її активі 16 медалей (3 золотих, 6 срібних і 7 бронзових).

Знову підтвердив свій високий рівень майстерності тренер Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка покровчанин Сергій Сінілов. Виступаючи в групі М-3 (категорія до 73 кг), в напружених поєдинках він виборов бронзову нагороду! Таким чином Сергій зробив свій внесок у загальний успіх команди.

Варто відзначити, що у 2018-му році на чемпіонаті світу серед ветеранів, який проходив у шотландському Глазго, Сергій Сінілов також виборов бронзову медаль. Своїм особистим прикладом він мотивує молодих спортсменів. Так, нещодавно його вихованець Артем Бубир став бронзовим призером Кубку Європи серед юніорів.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48656

Июл 30 2019

У ПОКРОВІ ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

26 липня відбулося чергове 47 засідання сесії Покровської міської ради.

Чергою денною передбачалося розгляд 15 питань “у різному”.

Депутати ухвалили рішення про зміни показників міського бюджету та внесли зміни до деяких рішень сесії.

Розглянули ряд питань економічного та комунального характеру, сфери земельних відносин та зняли з контролю деякі рішення Покровської міської ради. Усі проекти були попередньо опрацьовані на депутатських комісіях та затверджені у сесійній залі.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48653

Предыдущие сообщения «