Дневной архив: 25 июля 2019

Июл 25 2019

ВІДБУВСЯ ВИКОНКОМ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Діяльність центру надання адміністративних послуг було головним питанням, винесеним на розгляд виконкому міської ради, який відбувся 24 липня.

Доповідач, адміністратор-керівник Інна Клочковська зазначала, що основним завданням Центру є створення належних умов для надання якісних та доступних адмінпослуг, шляхом спрощення процедури їх отримання. Центр орієнтований на містян – це сучасний зонований офіс, де передбачено і дитячий куточок. Він здійснює свою діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результату послуги здійснюється виключно через адміністратора Центру. Опрацювання справ проходить у програмно – технічному комплексі облдержадміністрації «Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області», який має особистий кабінет клієнта для відслідковування стану розгляду справ. Про готовність документів клієнт дізнається у телефонному режимі або за допомогою SMS- повідомлення, засобами мобільного зв’язку.

З метою забезпечення зручного режиму роботи Центр працює за розширеним графіком — 47 годин на тиждень без обідніх перерв, з подовженим робочим днем у вівторок до 20.00. Показовими є і результати діяльності.

Якщо у 2018 році через Центр було запроваджено надання 134 адмінпослуг, то вже у 2019 році перелік адміністративних послуг збільшився до 151.

Як підкреслила доповідач, збільшення кількості адмінпослуг призвело до зростання кількості клієнтів Центру: за 1 півріччя 2018 року до Центру звернулось 4411 осіб, за 2 півріччя 2018 року — 4615 осіб, а за 1 півріччя 2019 року кількість осіб, що звернулися до Центру складає 5989.

Якщо середньомісячно в 2018році надавалось 752 послуги, то в 2019 році вже надається — 998 послуг.

Надання такої кількості адміністративних послуг дозволяє Центру зробити свій внесок щодо поповнення міського бюджету.

Тут іде постійна робота з удосконалення діяльності, покращення системи надання послуг. Так, адміністратори Центру працюють не тільки у віртуальному офісі «Відкрита влада», але й реєструють звернення громадян у Державних реєстрах. З 2016 року Центр є партнером волонтерського проекту «Портал державних послуг iGov» — сервісу подачі та отримання документів у сфері державних послуг через мережу Інтернет.

Не перший рік успішно співпрацює з Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» у напрямку розвитку територій задля сталого розвитку. Конструктивна взаємодія відбувається у рамках різних проектів та грантів. Серед останніх – участь у Менторській програмі ”Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Дніпропетровській області”.

Покров став партнером Початкової Фази та Раунду 1 Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» із покращення якості надання адміністративних послуг для населення. У рамках співпраці з Програмою, спеціалісти «U-LEAD з Європою» провели цикл тренінгів щодо покращення надання адміністративних послуг.

Як наголосила Інна Клочковська, ця робота має системний характер. У 2018 році адміністратори Центру взяли участь у прес-конференції та семінарі «Мобільний офіс – нова якість надання послуг». Центр отримав «Мобільний офіс» — комплекс обладнання портативного автоматизованого робочого місця. Завдяки мобільному офісу мешканці віддалених територій, люди похилого віку, особи з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванні отримують послуги, не відвідуючи Центр. Здійснюється прийом громадян у селищі Олександрівка.

І це основне завдання, наголосила доповідач, створити необхідні умови для надання якісних та доступних послуг.

На виконкомі розглядалося ще ряд питань, за всіма прийнято відповідні рішення.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48510

Июл 25 2019

На завершальному етапі реконструкція ДЮСШ № 1 в Марганці

Вже виконано заміну покрівлі, вікон і дверей, утеплили стіни, а фасад поштукатурили та розфарбували в яскраві кольори.

Виконано також внутрішньо-оздоблювальні роботи всередині приміщення.

Завершуються роботи із облаштування вуличного спортивного майданчику. Наразі тривають роботи із облаштування гумового покриття для тренувань із баскетболу та футболу на свіжому повітрі. Встановлено баскетбольні щити, футбольні ворота та лави для вболівальників.

Вже найближчим часом, близько 300 вихованців спортивної школи, повернуться до тренувань в оновленому, сучасному та комфортному приміщенні.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48507

Июл 25 2019

У Нікополі дільничні повернули листоноші викрадений велосипед

Як з’ясували поліцейські, 28- річний зловмисник викрав велосипед з приміщення поштового відділення.

На поліцейську дільницю звернулася листоноша та повідомила, що невідома особа викрала її велосипед. Поліцейські розпочали пошуки, опитали свідків і виявили викрадене у раніше засудженого, який мешкає на території обслуговування. Чоловік своєї провини не заперечував і видав дільничним офіцерам велосипед, який ще не встиг продати.

24 липня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою останньому оголошено про підозру за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне передбачена відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48504

Июл 25 2019

Сборная Украины по футболу опустилась в рейтинге ФИФА

Сборная Украины потеряла одну позицию в обновленном рейтинге ФИФА, передает УНН со ссылкой на официальный сайт Федерации.

Так, по сравнению с июнем этого года «желто-голубые» опустились на 25 место. В июне подопечные Андрея Шевченко занимали 24 место.

Отметим, что на первом месте осталась сборная Бельгии.

Сборная Бразилии, выигравшая в этом году Кубок Америки, поднялась на второе место.

Соответственно, действующие чемпионы мира — команда Франции — опустилась на третью ступень.

Напомним, что ближайший матч сборная Украины проведет 7 сентября этого года. «Желто-голубые» сыграют против сборной Литвы.

Источник: UNN

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48501

Июл 25 2019

Вступники до вишів можуть отримати від держави пільговий кредит на освіту

Не змогли потрапити на бюджетне місце до вишу, а навчатися на платній основі не по кишені? Допоможе держава. Вже у 2019-му вступники можуть отримати пільговий кредит на здобуття вищої освіти. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кожен виш самостійно визначає кількість студентів, які можуть бути зараховані на ту чи іншу спеціальність на умовах пільгового кредитування. Хто саме з абітурієнтів отримає таку можливість, визначатимуть за рейтингом», – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Абітурієнт укладає із вишем угоду про отримання пільгового довгострокового кредиту. Він зобов’язується повернути гроші після завершення навчання.

«Перший внесок випускник вишу повинен зробити не пізніше ніж через рік після отримання диплому. Весь кредит він має повернути протягом 15 років і сплатити 3% річних», – зауважили в департаменті.

Якщо одержувач кредиту має одну дитину, він звільняється від сплати відсотків. Батьки двох дітей сплачують 75% заборгованості, трьох та більше – повертають державі лише половину кредиту.

«Одержувачі кредиту – інваліди І групи взагалі звільняються від сплати кредиту та відсотків», – додали в департаменті.

Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48498

Июл 25 2019

Три об’єднані громади Дніпропетровщини перемогли у конкурсі культурно-мистецьких проектів

Колоритні фестивалі та нові туристичні маршрути. Перещепинська, Грушівська та Покровська ОТГ перемогли у всеукраїнському конкурсі «Малі міста – великі враження». На реалізацію культурно-мистецьких проектів громади отримають від 100 тисяч до 1 млн грн. Про це повідомили у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Основна мета конкурсу – надавати підтримку невеликим містам та селищам, населення яких не перевищує 50 тисяч людей. Розвивати їх економічний потенціал, посилювати туристичну привабливість, зберігати культурну спадщину. У 2019-му три громади Дніпропетровщини перемогли у конкурсі та отримають від держави кошти на втілення своїх проектів», — розповіла директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

У категорії «малі проекти» перемогла Покровська ОТГ. У вересні 2019-го в громаді проведуть всеукраїнський фестиваль «Fest-party у селянській хаті!». Через музику, пісні, танці, художні читання та декоративно-ужиткове мистецтво учасники продемонструють колоритні народні звичаї. Також під час фестивалю планують встановити рекорд України на найдовший тин із природних матеріалів.

Ще одним переможцем у категорії «малі проекти» стала Грушівська об’єднана територіальна громада. Проект спрямований на збереження та популяризацію козацьких пісень та віршів.

Перещепинська ОТГ перемогла у категорії «середні проекти». У громаді планують створити туристичний кластер. За проектом, там відреставрують унікальні пам’ятки та створять два нові туристичні маршрути. Також проведуть цикл тренінгів із представниками бізнесу й мешканцями ОТГ. Започаткують щорічний фестиваль «Смолянка-фест». На реалізацію проекту держава виділила 400 тисяч гривень, ще майже 300 тисяч – співфінансування громади.

Організатор конкурсу «Малі міста – великі враження» — Міністерство культури України.

Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48495

Июл 25 2019

Возле Никополя пройдет фестиваль посвященный памяти Ивана Сирка

3 августа возле мемориала И.Сирка состоится фестиваль «Дні слави кошового отамана Війська Запорозького Низового Івана Сірка».

В программе фестиваля возложение цветов к мемориалу, посвящение казаков и освящение оружия.
В 15:00 состоится реконструкция казацкого боя. А на 16.30 запланированы выступления самодеятельных художественных коллективов; показательные выступления боевых искусств «Спас», «Бойовий гопак», «Хорс»; казацкие силовые забавы, соревнования «стенка на стенку»; концерт с участием Сергея Василюка, Святослава Бойка, фолк-рок группы «Играя паузы» и других исполнителей. В заключение фестиваля — большой казацкий костер.

Приглашаем жителей и гостей города окунуться в мир казацкой культуры!

Автор: Александра Смирнова

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48492

Июл 25 2019

НОВИНИ МАРГАНЦЯ. У Марганці виявлено випадок захворювання на африканську чуму свиней

У вівторок, 24 липня, у малому залі виконкому відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням секретаря Марганецької міської ради Ірини Міняйло у зв’язку з виявленим 23 липня в приватному домогосподарстві на території м.Марганець випадком захворювання на африканську чуму свиней. З метою ліквідації спалаху АЧС 24 липня було затверджено план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання:

оголошено спалах АЧС;
почато роботу щодо обліку поголів’я свиней в приватних господарствах;
попереджено всіх власників свиней у приватних домогосподарствах про заборону продажу, переміщення, вигульного (вільного) утримання та безконтрольного забою;
заборонено вивезення та ввезення з господарств усіх форм власності живих свиней і продукції з них та репродуктивного матеріалу протягом 40 днів;
заборонено торгівлю на ринках живими свинями та продуктами з них, крім отриманих на забійних та переробних підприємствах, які мають експлуатаційний дозвіл, за наявності супровідних ветеринарних документів;
комісією визначено зону захисту – 3км від пункту виявлення АЧС;
визначено зону спостереження – вся територія міста Марганець.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, Марганецького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Ольга Миколаївна Березіцька розповіла, що африканська чума свиней – контагіозна і найбільш згубна вірусна хвороба. До африканської чуми сприятливі домашні й дикі свині незалежно від віку і породи. Джерело збудника інфекції – хворі свині та вірусоносії. З організму заразних свиней вірус виділяється з кров’ю при носових кровотечах, із фекаліями, сечею, слиною. Можливе зараження респіраторним шляхом, через пошкоджену шкіру й укуси заражених аргасових кліщів, що є переносниками і резервуаром вірусу африканської чуми свиней. Небезпечні фактори передачі збудника інфекції – продукти забою заражених свиней (м’ясо, м’ясні вироби, сало, кров, кістки, шкури). Крім того механічно вірус можуть поширювати люди, домашні тварини різних видів, комахи, гризуни, що знаходяться на зараженій вірусом території.

Збудник африканської чуми свиней дуже стійкий проти широкого діапазону температур. При температурі 50С зберігає вірулентність до семи років, у м’ясі від хворих тварин – 155 днів, копченій вітчині – до 5-ти місяців. Проти антибіотиків він дуже стійкий.

Смертність хворих тварин досягає 98 – 100 відсотків. Ранніми ознаками є пригнічення, залежування. Свині неохоче поїдають корм. Температура тіла підвищується до 40,5 – 420С і тримається майже до загибелі. Спостерігається слабкість, різко виражене посиніння шкіри та крововиливи в різних ділянках тіла, носова кровотеча та інші ознаки.

Вакцинопрофілактика та лікування хворих тварин не розроблене і заборонене. Вірусу африканської чуми свиней не заразний для тварин інших видів, а також людей.

Нагадуємо, як запобігти занесенню вірусу АЧС в господарство.

Утримувати свиней в закритих приміщеннях, не допускаючи їх вигулу та контакту з іншими тваринами.
Обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі, використовуючи окремі засоби догляду та інвентар.
Не дозволяти відвідування господарства та тваринницьких приміщень стороннім особам.
Не купувати тварин у невстановлених для цього місцях та без супровідних ветеринарних документів.
Не утримувати в приватному господарстві свиней, якщо ви мисливець на диких свиней.
Не згодовувати свиням харчові відходи.
Пам’ятайте! При підозрі на АЧС необхідно сповістити фахівця ветеринарної медицини. Краще перестрахуватись, аніж наразити на небезпеку всіх сусідів!

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48489

Июл 25 2019

НОВИНИ ПОКРОВА. ЛІКУВАЛЬНИЙ ПРОЦЕС СТАЄ КОМФОРТНІШИМ.

Відтепер приймати крапельниці та проходити інші процедури в амбулаторних умовах Центру первинної медико-санітарної допомоги городянам стає набагато зручніше.

Комфортний кабінет з кондиціонером є не лише в амбулаторії № 4 (доросла поліклініка), а й віддаленій амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1, що на Руднику.

Спочатку там замість старих кушеток з’явилися нові ліжка з ортопедичними матрацами, інші необхідні меблі, штативи для крапельниць. Згодом маніпуляційну обладнали кондиціонером, а нещодавно установили телевізор.

Поєднання лікувального процесу з відпочинком оцінили рудничани, яким вже довелося стати амбулаторними пацієнтами. Відзначають, що доброзичливе ставлення персоналу та затишна атмосфера прискорюють одужання.

Медична сфера міста за останні роки зазнала якісних змін, осучаснившись та ставши ближчою до людей. Така тенденція триває в рамках стратегії розвитку медичної галузі міста.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48486

Июл 25 2019

У Нікополі поліція затримала чоловіка, причетного до ряду майнових злочинів

23 липня серійний квартирний крадій пограбував жінку, яка застала його на місці злочину.
Встановлено, що зловмисник проникав до квартир нікополян через незамкнуті двері і крав речі з передпокоїв. Здебільшого – сумки, барсетки, мобільні телефони. 23 липня він проник до квартири, де в передпокої з тумби взяв планшет та мобільний телефон. В цей час його побачила 57-річна господарка квартири та спробувати перешкодити злочинцю. Чоловік вдарив жінку та втік з награбованим.

Працівники сектору реагування патрульної поліції виїхали на виклик, наздогнали грабіжника та вилучили у нього викрадені речі. Зловмисником виявився 47-річний місцевий мешканець.
23 липня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою йому оголошено про підозру за ч. 3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням в житло). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри за ч. 3 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж), що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Источник: Національна поліція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48483

Предыдущие сообщения «