Дневной архив: 22 июля 2019

Июл 22 2019

Скільки грошей витратили партії на свою рекламу в Facebook і Instagram ?

В агентстві Trixter Digital проаналізували сторінки популярних українських політичних партій і зібрали інформацію про витрати на рекламу в Facebook і Instagram перед парламентськими виборами в 2019 році.
У першу п’ятірку партій, які витрачають найбільше коштів на рекламу в Facebook і Instagram, потрапили «Голос», «Європейська Солідарність», «Сила права», «Слуга Народу» та «Партія Шарія».

Приблизно $100 на SMM витратили «ВО Свобода» і «Партія Зелених України», «Опозиційна платформа – За життя» та «Аграрна партія» в Facebook і Instagram не вклали жодної копійки. Даних щодо витрат партії «Батьківщина» немає.

«Голос»
На 15 липня 2019 партія «Голос» на SMM у передвиборній гонці витратила найбільше коштів – $193 490 тисяч. В основному це анонси #ТураЗмін, який проходив в різних містах України та завершився 19 липня в Києві.

Є й пости, присвячені кандидатам у народні депутати, серед яких особливо виділяються пости про відомого українського телеведучого Сергія Притулу.

«Європейська Солідарність»
Друге місце за кількістю витрачених коштів на SMM зайняла партія «Європейська Солідарність», яка вклала $149 924 тисяч.

Більшість постів присвячено європейської інтеграції і протистояння російської агресії. Присутні й анонси зустрічей кандидатів з виборцями в різних містах України.

«Сила права»
Третьою в списку по вкладеним в просування в соцмережах стала партія «Сила права», яка витратила $132 831 тисяч.

Пости даної партії в більшості своїй про те, яким чином депутати, які потрапили в парламент, збираються боротися з російською агресією.

«Слуга Народа»
Четверте місце зі значним відривом у цифрах займає партія «Слуга Народу», яка витратила на SMM $47 170 тисяч.

Більшість постів знайомить виборців з кандидатами в різних областях України. Також можна побачити уривки з програми партії.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48434

Июл 22 2019

Новини Покров.МІСЬКІ ТЕРИТОРІЇ ОНОВЛЮЮТЬСЯ

Покров планомірно рухається у напрямку покращення життєвого простору містян.

Нині триває реконструкція пішохідної зони вздовж вулиці Івана Малки, що на Руднику. Одне з найдовших і важливих транспортних сполучень досі не мало повноцінного пішоходу. Залишки вузького асфальту, особливо в негоду, не задовольняли потреб місцевих мешканців.

Ситуація змінюється, сучасну пішохідну доріжку уклали від Гірника, повз школу та центр селища, роботи тривають. Також замість старої автобусної зупинки встановлено сучасну нову.

Подальші зміни спостерігають і мешканці вулиці Курчатова. Відновлення територій цього району почалося минулого року, зараз ця робота продовжується. Реконструкцією охоплена територія, прилегла до будинку № 18.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48431

Июл 22 2019

Поліцейські Кам’янського врятували підлітка від самогубства.

21 липня до відділу поліції надійшов дзвінок ,в якому було повідомлено про зникнення дівчинки 14 років. Жінка повідомила ,що її донька поїхала до бабусі однак до неї так і не дійшла. Мобільний телефон вимкнений.

Поліцейські зразу почали діяти ,шукати та дізналися у друзів зниклої ,що дівчинка хотіла вкоротити собі віку. І через півгодини знайшли її непритомною і якійсь покинутій будівлі .

Чому друзі зразу не розповіли батькам дівчинки , що в неї проблеми і дійшло до того , що вона хоче себе вбити – не зрозуміло…

Але зараз усе добре , життю дівчинки нічого не загрожує. Вона під наглядом лікарів.

Велика подяка поліцейським Кам’янського ,що не зволікали та швидко знайшли дівчинку.
Про це ,Нікопольський Інформаційний Портал , дізнався на офіційному сайті Національної Поліції Дніпропетровської області.

Автор : Лебедева Ульяна.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48428

Июл 22 2019

Скоро в місто Нікополь надійдуть 30 нових реанімаційних ліжок майже за 800 000 тисяч гривень.

У місті Нікополь планується закупівля тридцяти реанімаційних ліжок трьох різних видів.

Про це Нікопольський Інформаційний Портал, дізнався на сайті Prozzoro ,на якому розміщений відповідний тендер.

Замовником є КП «Нікопольська ДМЛ»ДОР» . Місцезнаходження замовника : місто Нікополь, Вул. Станіславського б 18.

Сума вказана замовником становить : 781 150,00 грн.
Що саме входить в цю суму?

— Реанімаційне функціональне ліжко у комплекті з приліжковим столиком на колесах та медичним ортопедичним матрацом — 12 шт ;
— Ліжко медичне функціональне у комплекті з приліжковим столиком на колесах та медичним ортопедичним матрацом — 16 шт;
— Ліжко реанімаційне функціональне у комплекті з надліжковим столиком та медичним ортопедичним матрацом — 2 шт.

Учасниками були : ТОВ «ВАЛЕОМЕД ЕЙЧ СІ ПІ» сума остаточної пропозиції становила 781 140,00 грн.

Та другий учасник аукціону : ФОП «ВІЛЬХІВСЬКИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ» сума остаточної пропозиції була : 781 150,00 грн.

Переможцем став учасник ТОВ «ВАЛЕОМЕД ЕЙЧ СІ ПІ».

На даний момент проходить кваліфікація переможця, і аукціон можна вважати завершеним.

Термін поставки товару в місто Нікополь — 31 жовтень 2019 року.

Автор : Лебедева Ульяна

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48423

Июл 22 2019

В НИКОПОЛЕ НУЖДАЕТСЯ В ПОМОЩИ 99-ЛЕТНЯЯ БАБУШКА (ФОТО)

В Никополе 99-летняя женщина нуждается в помощи неравнодушных. Об этом «Никополь-арт» узнал на сайте Nikopolnews.

К женщине домой пришли представители избирательной комиссии сегодня, 21 июля, чтобы она смогла проголосовать. Старушка очень обрадовалась хоть какому-то вниманию и рассказала, что уже 3 дня сидит без хлеба. По ее словам, социальный работник давно не приходил.

Владимир пишет:

«Уважаемые действующие депутаты, а также баллотирующиеся кандидаты. Сегодня было голосование на дому для НСП. Приехали голосовать к бабушке 99 лет. Бабушка еле ходит, плохо видит и плохо слышит. Прошла войну и голодовку, ветеран войны. Она была так рада, что к ней хоть кто-то пришел. Она нам руки целовала и слёзно просила купить ей хлеба, потому что соцработник давно не появляется, и она уже три дня без хлеба. Душа разрывается, видя такое. Молодой парень полицейский, который был с нами, побежал ей за хлебом, проявив человечность, за что ему огромное спасибо! То, что старый немощный человек три дня без хлеба — это не нормально.

Неужели ветеран войны воевал за нас и за вас, чтобы так доживать свой век?

Призываю кандидатов и депутатов, школы и общественные организации помочь этой героической женщине. Без популизма, просто помогите. В мае 2020 бабуле исполнится 100 лет. Искренне надеюсь, что она доживёт и будет обеспечена едой и уходом. Таких людей нужно беречь и кланяться, а она три дня без хлеба. Будьте людьми — помогите!»

Кто хочет помочь, пишите в личные сообщения Владимиру на ФБ.

Источник : http://nikopol-art.com.ua/index.php

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48420

Июл 22 2019

НИКОПОЛЬЧАНЕ ПРИНЯЛИ УЧАСТИЕ В МАРАФОНЕ BLACK STONES TRAIL

21 июля в Кривом Роге прошел марафон Black Stones Trail. Об этом «Никополь-арт» узнал из сообщения Дмитрия Луговского. Он написал:

«Никополь с поставленной задачей справился! Все 8 человек (Біговий клуб «МІСТО ПЕРЕМОГ», Хата де Капоейра и Побігли) успешно пробежали 12км. и 21км. в рамках Марафон Black Stones Trail. А Елена Росол и Игорь Росол еще и умудрились влезть на тумбочку! В своей возрастной категории на дистанции 21км. они заняли 3 места! С чем мы их и поздравляем! Бегайте и достигайте своих новых побед! Спасибо всем за поддержку!»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48417

Июл 22 2019

На Днепропетровщине пожилой мужчина изнасиловал внучку.

На Днепропетровщине пожилой мужчина изнасиловал девочку 2006 года рождения, приходящуюся ему неродной внучкой. Обнаженную девочку насильник снимал на мобильный телефон. Как установили полицейские, ранее преступник уже неоднократно был судим за изнасилование.

Инцидент произошел в ночь на 21 июля. Как сообщил первый замглавы Национальной полиции Украины Вячеслав Аброськин, 28-летняя женщина, отправляясь на круглосуточную работу, оставила своих малолетних дочерей 2006 и 2015 годов рождения под присмотром бабушки и неродного деда 1954 года рождения. Когда мать вернулась с работы, старшая дочь рассказала ей, что дедушка совершил в отношении нее действия сексуального характера.

«Цей виродок всю ніч ґвалтував дитину природнім і неприроднім шляхом, і фотографував оголену дівчинку на мобільний телефон, написал Вячеслав Аброськин на своей странице в facebook. — Вчора цей нелюд був затриманий працівниками поліції, встановлено, що раніше він вже неоднарозово був засуджений за зґвалтування».

Источник: Событие

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48414

Июл 22 2019

Поліція Нікополя розповідає як пройшли вибори до Верховної Ради України.

Всі дільниці по Нікопольській оперативній зоні зачинились своєчасно.

Всього 21 липня складено 3 адміністративні протоколи: (Апостолівський ВП) складений адміністративний протокол за ст.173 КУпАП (Дрібне хуліганство).

(Нікопольський ВП) складено 2 адміністративні протоколи за ст. 212-10 КУпАП (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму)

Усього 21 липня у підпорядкованих підрозділах Нікопольського ВП зареєстровано 24 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства. Нікопольський ВП-16, Марганецький ВП – 2, Апостолівский ВП – 2, Покровський ВП-3, Томаківський ВП – 1.

По всім фактам проводиться перевірка.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48411

Июл 22 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 92,3 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 858,7 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 20 298,7 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 151 220,7 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,42 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 920 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (132 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 960 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (50 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 980 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 830 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48408

Июл 22 2019

Всі виборчі дільниці Дніпропетровської області завершили свою роботу

За даними обласного ситуаційного центру на цей час зареєстровано 277 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.
Кожен факт було перевірено та винесено законне рішення. В результаті було відкрито 4 кримінальні провадження та складено 8 адміністративних протоколів за правопорушення, безпосередньо пов’язані з порушенням виборчого законодавства.

Поліцейські продовжують здійснювати охорону виборчих дільницях до повного підрахунку бюлетенів. Після підрахунку голосів та складання протоколів скрині будуть опломбовані та під супроводом поліцейських супроводжуватимуться до окружної виборчої комісії.
«Зараз почалися підсумкові засідання дільничних виборчих комісій. Поліцейські перебувають поза межами приміщення для голосування, але можуть бути запрошені членами комісій для відновлення громадського порядку, припинення та фіксації правопорушень» — зазначив заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48405

Предыдущие сообщения «