Дневной архив: 18 июля 2019

Июл 18 2019

Киевский суд потребовал снять Порошенко с выборов.

«Европейская солидарность» расценивает намерение снятия с выборов Порошенко как элемент давления на политическую силу

Шестой Апелляционный административный суд Киева рассмотрел с требованием снять Петра Порошенко с регистрации якобы за нарушение порядка ведения предвыборной агитации.

Об этом сообщает пресс-служба «Европейской солидарности».

«Дело передано на рассмотрение Окружного административного суда города Киева. Иск шит белыми нитками, и нам очевидно, что он не имеет никаких правовых перспектив. Его можно было бы рассматривать как курьез и нам очевидно, что он не имеет никаких правовых перспектив», – заявили в партии.

В «ЕС» заявили о скандальной репутации Окружного административного суда города Киева и его председателя – Павла Вовка.

«Избежав незаконным способом оценки и аттестации, этот орган превратился в конвейер, который штампует одно одиозное решение за другим», – сказано в заявлении партии.

«Европейская солидарность» расценивает намерение снятия с выборов Порошенко как элемент давления на политическую силу, и намерена обжаловать решение Шестого апелляционного админсуда в Верховной суде.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48346

Июл 18 2019

За якими тарифами сплачують електроенергію жителі Дніпропетровщини?

Постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» дбає, аби кожен споживач мав повну та доступну інформацію про нарахування за електроенергію. Жителі Дніпропетровщини можуть отримати ці дані за своїм особовим рахунком дистанційно у будь-який зручний час: через Особистий кабінет, сторінку постачальника у Facebook чи за телефоном контакт-центру.

«Дніпровські енергетичні послуги» проводять нарахування побутовим клієнтам за тарифами, що регулюються державою. Вони єдині для всіх жителів України та наразі залишаються без змін.

·         Базовий тариф діє для населення, що проживає у місті/селі у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:

Print

 

 

 

 

 

Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у місті/селі у квартирах чи будинках (у тому числі готельного типу та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками. Також поширюється на мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення:

Print

 

 

 

 

 

Тариф для багатодітних родин, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн за кВт*год незалежно від обсягу споживання

Найпростіший спосіб заощаджувати на електроенергії – встановити багатозонний лічильник. Їх власники сплачують менше за електроенергію, використану у певний час доби.  Частіше за все побутові клієнти встановлюють двозонні лічильники у складі набору Розумний WATT. Окрім лічильника він також включає енергоефективні LED-лампи та спеціальну розетку, що вмикає/вимикає прилади у період дії зниженого тарифу.

 

 

 

 

Дізнатися тариф, слідкувати за власним споживанням та контролювати усі розрахунки жителі Дніпра та області можуть в Особистому кабінеті на сайті «Дніпровських енергетичних послуг». Після внесення актуальних показників лічильника сума до сплати буде автоматично розрахована відповідно до тарифу конкретного споживача.

Отримати консультацію щодо суми у платіжці клієнти також можуть на сторінці електропостачальника у Facebook або за телефоном контакт-центру: (056/067/050) 770-11-55.

 

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48337

Июл 18 2019

Раїса Топоркова стала «бронзовою» призеркою чемпіонату світу з пауерліфтингу

Енергодарська паралімпійська спортсменка Раїса Топоркова виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходив у столиці Казахстану — Нурсултані.

Раїса Топоркова у ваговій категорії до 61 кг, підняла штангу вагою 123 кг і стала бронзовою призеркою, поступившись спортсменам з Узбекістану та Нігерії.

Раїса Топоркова вихованка тренера-викладача вищої категорії спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС, заслуженого тренера України з пауерліфтингу Сергія Кумейко.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48334

Июл 18 2019

В Никополе зафиксировано два случая ботулизмамедики рассказали, как уберечься.

Врач-инфекционист КУ «Городская клиническая больница № 21 им. профессора Е. Г. Попковой» ДГС Владимир Чумак сообщил, что в этом году в Днепропетровской области в городе Никополь было зафиксировано 2 случая ботулизма, и 1 случай – в Верхнеднепровском районе . В Днепре случаев ботулизма не зафиксировано.

«Люди забывают о том, что основным источником ботулизма является пища, пищевые продукты: вяленная рыба кустарного происхождения, бомбаж консервов ил консервация (огурцы, помидоры, грибы).

После употребления некачественного продукта, инкубационный период может составлять от нескольких часов до 10 дней. Чем короче инкубационный период от момента потребления до проявления первых клинических симптомов, тем тяжелее протекает заболевание. Чем позже, тем легче будет протекать заболевание. Во всех случаях, всем вводиться противоботулинистический антитоксин. Своевременно введенный антитоксин дает возможность спасти жизнь больному человеку. Как правило, в течении месяца состояние больного стабилизируется.

Первыми симптомами, которые могут проявляться: сухость в ротовой полости рта, в первые сутки заболевания, может быть повышение температуры и нарушение остроты зрения.

Самым серьезным осложнением при ботулизме – развитие острой дыхательной недостаточности, которая может привести к порезу дыхательной мускулатуры и летальному исходу», — рассказал он.

Владимир Чумак напомнил, прежде, чем играть в рулетку с кустарно произведенной (непотрошенной) рыбой, несколько раз подумайте – стоит ли сиюминутное удовольствие потом долгих дней лечения и восстановления.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48331

Июл 18 2019

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ МІСТО НІКОПОЛЬ ТА ОБЛАСТЬ!

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології

в період з 18 по 22 липня 2019 року оголошено попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища:

на території міста Нікополь та всієї Дніпропетровської області очікується висока (IV класу) та місцями надзвичайна (V класу) пожежна небезпека.

Прогнозується:

18 липня: Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря по області вночі 12-17о, вдень 24-29о; по місту вночі 14-16о, вдень 27-29о.

19-20 липня: Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 12-17о, вдень 24-29о.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48328

Июл 18 2019

Допоможіть розшукати 16-річну дівчину, яка вчора ввечері пішла з дому та не повернулася.

Поліція Дніпра розшукує Анастасію Повєткіну, яка 17 липня близько 20:00 вийшла з будинку по вул. Донецьке Шосе до магазину та не повернулася.

Була одягнута: шорти чорні короткі, чорна футболка з рожевим написом, білі мокасини.

Всім, хто має будь-яку інформацію про місцезнаходження Анастасії, прохання звернутися за телефонами 067 568 61 99 або 102. Заздалегідь вдячні!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48325

Июл 18 2019

Вибори Верховної Ради: як проголосувати.

У неділю, 21 липня, в Україні пройдуть дострокові парламентські вибори, за підсумками яких буде сформовано дев’яте скликання Верховної Ради.

Важливо знати, аби реалізувати своє право голосу

Коли відкриваються дільниці?

Проголосувати 21 липня можна з 8:00 до 20:00 – саме в цей час будуть працювати виборчі дільниці.

Які документи взяти з собою на виборчу дільницю?

Необхідно мати з собою документ, який засвідчує особу громадянина України. Таким документом може бути:

— паспорт громадянина України (звичайний або ID-карта);

— тимчасове посвідчення громадянина України (для тих хто, нещодавно отримав громадянство);

— військовий квиток (для військовослужбовців).

Які бюлетені видадуть?

У 2019 році дострокові парламентські вибори пройдуть за змішаною системою:

— 50% нардепів оберуть за партійними списками;

— 50% депутатів будуть обрані в мажоритарних округах.

Таким чином, виборці отримають ДВА БЮЛЕТЕНІ: зі списками партій та зі списками кандидатів-мажоритарників.

У кожному з них необхідно поставити по одній позначці.

Як правильно поставити позначку в бюлетені?

Кожен виборець повинен заповнювати свій бюлетень особисто в спеціальній кабінці для таємного голосування. У квадраті проти назви партії, яку ви хочете підтримати на виборах, слід поставити позначку («+» або будь-яку іншу, але лише одну).

Після цього виборець повинен особисто опустити свої бюлетені в урну на дільниці.

Чи можна замінити зіпсований бюлетень?

Якщо ви випадково зробили помилку, заповнюючи бюлетень, то маєте право замінити його. Для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до члена дільничної виборчої комісії, який видав бюлетень, з проханням видати новий. Однак зробити таку заміну можна лише один раз.

Що заборонено робити на дільниці?

Порушувати таємницю голосування. У кабінці для голосування одночасно може перебувати лише одна людина. Фотографувати та знімати відео. Виборці не мають права фіксувати процес голосування на світлинах або відеозаписах, а також демонструвати на камеру свій розгорнутий бюлетень. За це передбачена адміністративна відповідальність.

Виносити бюлетень за межі виборчої дільниці.

Не варто також ставити зайві позначки та написи на бюлетені – інакше його визнають недійсним. Аналогічно бюлетень не зарахують, якщо в ньому немає жодної позначки.

Агітувати – символіка обраної партії або кандидата також вважається агітацією, тому на ділянку краще прийти без неї.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48322

Июл 18 2019

ВИПУСКНИКИ ПОКРОВА ПОДАЮТЬ ЗАЯВИ ДО ВИШІВ

Першого липня офіційно стартувала вступна кампанія, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. З 10 липня абітурієнти направляють документи до вищих навчальних закладів.

Рівно тиждень триває найвідповідальніший період, як повідомляє департамент освіти й науки ДніпроОДА, абітурієнти Дніпропетровщини подали вже майже 40,5 тисяч електронних заяв. Серед них і покровчани. Цьогоріч навчальні заклади закінчили 173 випускники, сьогодні вони стоять перед головним вибором. За інформацією міського управління освіти 147 випускників планує вступати у виші 3-4 рівня акредитації, 18 – 1-2 рівня, п’ятеро обирають профтехосвіту, двоє- спеціалізовані курси для подальшої реалізації за кордоном і лише один випускник працевлаштувався, визначившись із фахом.

За даними офіційних джерел, пріоритет випускники надають вишам обласного центра, Києва, Харкова, Львова. Найбільш затребуваними залишаються факультети права й менеджменту, поступаються їм інженери й технологи.

Перші результати вступної кампанії будуть відомі вже наступного тижня. Подання заяв фінішує 22 липня і вже 26 липня оприлюднять списки «бюджетників». Зарахування «контрактників» до 30 вересня.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48319

Июл 18 2019

ДО ПОКРОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЗАПРОШУЮТЬ ЖИТЕЛІВ ШОЛОХІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Жителі сіл Шолохове, Миронівка та Ульянівка, які входять до старостинського округу, поступово отримують все більший доступ до соціальних послуг на території Покрова. У тому числі й у сфері пенсійного забезпечення. Для надання допомоги у цих питаннях їх очікують спеціалісти Покровського відділу обслуговування громадян № 1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області.

Як зазначає керівник відділення Наталія Марінко, жителі вищезгаданих населених пунктів зможуть отримати допомогу в питаннях перерахунку пенсій, видачі довідок, призначення пенсії при досягненні пенсійного віку, отримати необхідні консультації. Для цього їм необхідно звернутися до відділення, яке знаходиться за адресою: м. Покров, вул. Горького, буд 7. Телефон “гарячої лінії” 6-34-04.

При зверненні до відділення при собі слід обов’язково мати оригінали таких документів як паспорт та ідентифікаційний код.

Враховуючи географічну близькість Покрова до цих сіл, можливість отримувати послуги пенсійного забезпечення значно полегшить життя людей.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48316

Июл 18 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 93,1 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 487,0 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 19 927,0 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 150 848,9 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,4 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 920 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (128 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 980 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (46 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 980 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 850 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48313

Предыдущие сообщения «