Дневной архив: 16 июля 2019

Июл 16 2019

Завтра,17.07, не будет воды в одном из районов Никополя.

В связи с работами подрядчика по замене запорной арматуры и ввода в дом по адресу ул.Запорожская 25, завтра 17.07.2019 с 9.00 будет перекрыта подача воды в данном районе.

Ориентировочное время окончания работ 17.00.

Приносим извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48266

Июл 16 2019

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ у місті Нікополь та області.

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 16 липня прогнозуються складні погодні умови. Оголошено ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У найближчу годину зі збереженням у другій половині дня та увечері 16 липня у місті Нікополь та по всій області очікується гроза. Рівень безпеки 1 (жовтий).

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48263

Июл 16 2019

Новини Покров. МІСТО ЗА ТИЖДЕНЬ.

Освіта

В освітян гаряча пора. Заклади готуються до прийому дітей. Головне питання – підготовка до осінньо-зимового періоду, тривають профілактичні та ремонтні роботи.

Соціальна сфера

За минулий тиждень до управління праці з різних питань звернулося 419 містян, крім того, шестеро в Олександрівці. Фахівцями прийнято 124 заяви на призначення усіх видів державної допомоги, здійснено 7 обстежень та 10 перевірок. Спеціалістами велася робота із сім’ями, які потребують допомоги у вирішенні питань соціального спрямування, з офіційними та потенційними опікунами.

На сьогодні в управлінні обліковується 269 учасників АТО, 378 внутрішньо переміщених осіб, 2930 отримувачів субсидій у літній період, 1642 домогосподарств користувачів пільг, 2901 отримувачів державних допомог.

Центр зайнятості

Провів семінар із загальних питань, з техніки пошуку роботи. Для жінок, які перебувають на обліку як безробітні, профконсультаційний захід «Засідання клубу «Жіноче обличчя». Загалом за тиждень проведено 18 профорієнтаційних заходів.

Медицина

За тиждень центр первинної медико-санітарної допомоги відвідало 1448 містян, 71 пацієнту надана невідкладна допомога в амбулаторіях. У денному стаціонарі ЦМЛ проліковано 109 хворих, на лікуванні денного стаціонару хірургії знаходиться 61 пацієнт, терапії – 85. У пологовому відділенні за тиждень народилося два малюка.

Комунальна сфера

Комунальники готуються до зими та виконують планові роботи. «Добробут» усував несправності ліній зовнішнього освітлення, впорядковував об’єкти дорожнього господарства, займається благоустроєм території міста. Водоканал виконав 9 заявок по водопровідним мережам. За інформацією управління житлово-комунального господарства та будівництва, триває капітальний ремонт м’яких покрівель чотирьох будинків, капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг по Центральній 36,38,40,42 та Курчатова,18, тротуару по вулиці І.Малки. Продовжуються роботи з видалення аварійних дерев, покосу, управляючою компанією, згідно планів, здійснюються поточні ремонти житлового фонду.

Надзвичайники

Знешкодили чотири пожежі, постраждалих немає.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48258

Июл 16 2019

ПЕРІОД ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ МАТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІД ФОНДУ З 01.01.2016

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Страховий стаж обчислюється за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а за періоди до його запровадження — у порядку та на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше. Страховий стаж обчислюється в місяцях.
Починаючи з 01.01.2016, період сплати єдиного внеску із грошового забезпечення за осіб, які проходять військову службу, службу в органах МВС, державної допомоги при народженні дитини, за осіб, які не перебувають у трудових відносинах, державної соціальної допомоги на догляд за дитиною з інвалідністю зараховується до страхового стажу при призначенні застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Зарахування такого періоду здійснюється на підставі даних, відображених у формі «Дані про трудовий стаж» (додаток 9 Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування), якими може скористатися роботодавець з 01.01.2016.

Слід зазначити, що період служби з 28.01.2001 по 31.12.2015, а отримання допомоги – до 31.12.2015, не зараховується до страхового стажу, оскільки такі особи не підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Нагадаємо, сума допомоги по тимчасовій втраті працездатності складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48255

Июл 16 2019

В некоторых районов Никополя нет воды.

В связи с аварией водопроводной сети по адресу ул.Брачко 68, перекрыта подача воды в «Трубник 2».

В связи с аварией водопроводной сети по адресу ул.Короленко 26, перекрыта подача воды в данном районе.

Для работ подрядчика перекрыта вода в районе улиц Чалого и Можайского.

Приносим извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48252

Июл 16 2019

На Дніпропетровщині через грозу оголосили штормове попередження

У найближчі дні очікують негоду.
Про це йдеться у повідомлені Українського гідрометеорологічного центру, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині у найближчі дні очікують негоду, по області оголосили штормове попередження. 16 липня очікується гроза, дощі, північно-західний вітер 5-10 м/с. Температура повітря вдень становитиме до +24ºС.

17 липня також очікують на грозу, дощі. Вітер буде північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі – від +12ºС до +14ºС, вдень – від +22ºС до +24ºС.

18 та 19 липня на Дніпропетровщині очікується помірна хмарність. Без опадів. Вітер північно-західний, 3-10 м/с. Температура повітря вночі – від +12ºС до +15ºС, вдень – від +22ºС до +28ºС.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48249

Июл 16 2019

Марганецький МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області інформує

Спалення сухого листя, трави та смття

Для кожного мешканця приватної ділянки вже вважається нормою – спалювати сміття на своїй присадибній чи дачній території. Більшість людей навіть не мають уявлення, яку загрозу несе за собою спалювання залишків рослинності, а особливо сміття.

Під час процесу горіння рослинних залишків виділяються мікрочастинки диму до складу яких входять пил, окиси азоту, важкі метали та низка канцерогенних сполук.
Із сухою травою та опалим листям, як правило горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери.
Пластик та поліетилен при згоранні виділяє до 70 різноманітних хімічних сполук в повітря, більшість з яких отруйні для людини.
Тому, випалювання, яке порушує стан навколишнього природного середовища завдає непоправної шкоди здоров’ю населення та винищує зелені насадження.
Але, катастрофічною причиною під час спалювання сухих рослинних залишків є виникнення пожеж, які можуть перерости у великомасштабні пожежі.
Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Для цього необхідно залучати велику кількість особового складу рятувальників та пожежно-рятувальної техніки.
Неконтрольовані пожежі становлять загрозу приватним житловим будинкам, втрати великих матеріальних цінностей та тваринам, які перебувають на території приватного угіддя.
При пожежі в зелених насадженнях гине безліч тварин, птахів та комах, які не здатні самостійно врятуватись. Хтось з них згорає, а хтось задихається від їдкого диму.
Господарям, слід замислитись, чи варто випалювати суху траву, бур’ян, опале листя та сміття.
Так, перетворюючи екосистеми на попелище люди наносять шкоду навколишньому середовищу, собі й оточуючим, а також додають роботи пожежним, які ризикують своїм життям та здоров’ям приймаючи виклик у боротьбі з небезпечними неконтрольованими пожежами.
Не нехтуйте порад рятувальників! Будьте обережні, не наражайте на небезпеку ні себе, ні своїх близьких!
Під час пожежі телефонуйте до служби порятунку «101»!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48246

Июл 16 2019

У місті Нікополь планується виготовлення та встановлення «Амфітеатру під відкритим небом» .

У місті Нікополь планується виготовлення та встановлення «Амфітеатру під відкритим небом» .

Про це Нікопольський Інформаційний Портал, дізнався на сайті Prozzoro ,на якому був розміщений відповідний тендер.

Замовником даної роботи є Управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 21 липня 2019

Очікувана вартість закупівлі: 50 000,00 грн.

Будемо чекати та слідкувати за подальшими діями .
Автор : Лебедева Ульяна

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48243

Июл 16 2019

За розбійний напад на жительку Нікополя поліцейські затримали місцевого жителя

До 12 років позбавлення волі загрожує розбійнику, який заліз до чужої квартири та під погрозою ножа заволодів майном.
Як з’ясували поліцейські, увечері 11 липня 42-річний нікополянин через відчинене вікно заліз до квартири 61-річної жінки. Погрожуючи ножем, він став вимагати гроші. Поки злодій шукав у квартирі цінні речі, жінці вдалося втекти. В результаті зловмисник викрав мобільний телефон та мілкі гроші. Вже за півтори години чоловіка затримали та вилучили викрадений мобільний телефон.
12 липня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою йому оголосили про підозру за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій). Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48240

Июл 16 2019

БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ, ЗНАЧИТЬ, БУТИ ПРИЧЕТНИМ

Про це говорили учасники проекту «Твій голос вирішить все», під час тренінгу, що пройшов минулої п’ятниці у Покрові.

У лютому 2019 року за підтримки Управління молоді та спорту ОДА та за сприяння Посольства США в Україні на Дніпропетровщині стартував соціальний проект « Твій голос вирішить все». Його безпосередньою реалізацією займається громадська організація « Ти потрібен Україні», залучаючи до спільної роботи всіх, кому небайдужі ті процеси, що тривають у суспільстві. З проектом ознайомилися мешканці багатьох міст Дніпропетровщині, на минулому тижні практичну участь в ньому взяли покровчани.

Учасникам тренінгу запропонували відчути себе не сторонніми спостерігачами, а учасниками політичного процесу. Зрозуміти, що таке представницькі посади й органи, «спробувати» себе у ролі Президента, депутатів усіх рангів, мера. Показати знання головного закону – Конституції. Тренінг проходив в ігровій формі, що важливо, без агітацій за ту чи іншу політичну силу.

Учасники запевняли, такі проекти не лише цікаві – необхідні, бо дозволяють зрозуміти увесь виборчий процес, наскільки від рішення кожного з нас залежить доля країни. Він створений за принципом «рівний-рівному», — підкреслила голова ГО «Ти потрібен Україні» Лілія Вірьовкіна, — дозволяє активізувати внутрішній потенціал, показати, що політика — це те, що відбувається навкруги нас і що кожен голос – важливий.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48237

Предыдущие сообщения «