Дневной архив: 10 июля 2019

Июл 10 2019

Енергоблок №1 Запорізької АЕС виведено в поточний ремонт.

10 липня 2019 року о 14 годині 30 хвилині відповідно до поданої заявки енергоблок №1 Запорізької АЕС відключено від мережі для проведення поточного ремонту, який триватиме до 15 липня 2019 року.

В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 3 енергоблока. Сумарна потужність генераторів становить 2 915 МВт. Зауважень до роботи основного обладнання працюючих енергоблоків та персоналу немає.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької АЕС.

За минулу добу енергоблоками Запорізької АЕС вироблено 93,4 млн кВтг електроенергії, з початку місяця – 837,0 млн кВтг електроенергії та з початку року – 19 млрд 277,0 млн кВтг електроенергії.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48061

Июл 10 2019

Свадьба VS Развод: сколько людей поженились и развелись в Днепре.

В Днепре стали больше жениться и чаще разводиться.

Об этом журналистке 056 сообщила Главный специалист отдела государственной регистрации актов гражданского состояния Управления государственной регистрации Главного территориального управления юстиции в Днепропетровской области Екатерина Дацько.

В Днепре за первые 6 месяцев 2019 года поженились 7832 пары. Это на 52 пары больше, чем за аналогичный период прошлого года

Но и количество разводов тоже выросло. Если в прошлом году с января по июнь развелись 1 856 пар, в этом полугодии — на 12 больше — 1 868.

“У нас статистика разводов только та, что проходит через ЗАГС. А разводы идут через ЗАГС только при общем согласии пары, когда обе стороны согласны на расторжение брака и у них нет несовершеннолетних детей. В противном случае — такие пары разводятся только через суд“, — сказала Екатерина Дацько.

Также отметили, что свадебный бум на красивые даты ожидают уже ближе к осени: 9.09.2019, 19.09.2019, 29.09.2019, 19.10.2019 и т.д.

Источник: 056.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48058

Июл 10 2019

В Україні зростуть зарплати вчителів: коли і на скільки?

Кaбінет міністpів 10 липня ухвaлив pішення, зaвдяки якому зapплaти укpaїнських вчителів з 1 січня 2020 pоку зpостуть від 20 до 70%.

Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на уpядовий поpтaл.

Пpем’єp-міністp Володимиp Гpойсмaн під чaс зaсідaння нaгaдaв, що в 2017-2018 pокaх зapплaти вчителів підвищилися сумapно нa 75% і пpодовжують зpостaти і цього pоку.

Це вже буде не питaння єдиної тapифної сітки. Ми пpопонуємо нову систему. З січня 2020 pоку виклaдaчі отpимaють підвищення зapплaт від 20 до 70%. Особливий aкцент – нa підтpимку молодих вчителів. Це буде спpaведливо і гідно, — скaзaв глaвa уpяду.
Зa його словaми, зapплaтa молодого вчителя, який зapaз отpимує з усімa нaдбaвкaми близько 5400 гpн нa місяць, пеpевищить 7643 гpн (+ 41,3%). Досвідчений учитель буде отpимувaти з січня нaступного годa 10 500 гpн і більше.

Для виховaтелів дитячих сaдків зpосте не тільки зapплaтa, aле і тpивaлість відпустки – до 56 кaлендapних днів із січня 2020 pоку.

Нагадаємо, на pефоpму оплати пpаці педагогів наступного pоку необхідно 25 млpд гpн, але загалом для впpовадження змін потpібно більше інвестицій.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48055

Июл 10 2019

ПОКРОВЧАНИ СЕРЕД СТИПЕНДІАТІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОДА.

У 1997-му році було започатковано обласну стипендію Дніпропетровської ОДА. Таким грошовим заохоченням за успіхи у навчанні винагороджують сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці школярі власним прикладом доводять, що попри складні життєві обставини можна досягати успіху. З 1997-го року обласну стипендію вже отримали понад 4 тисячі школярів Дніпропетровщини. Не став винятком і нинішній рік у якому її розмір склав 3,5 тис грн.

Вчора у круглому залі ОДА відбулося урочисте підведення підсумків навчального року та вручення стипендій кращим школярам та студентам області. Цього року із понад 160 претендентів обрали 120. Як відзначила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай, половина стипендіатів – стовідсоткові відмінники!

До еліти учнівської молоді з року в рік входять і представники Покрова. Причому, деякі покровчани отримували подібну відзнаку неодноразово. Це свідчить не лише про їх високу особисту мотивацію, але і про професіоналізм педагогів міста.

Серед стипендіатів 2019-го року три представниці СЗШ № 9. Це учениця 8-го класу Анастасія Лісняк, учениця 6-го класу Вікторія Марченко та п’ятикласниця Наталія Коляда. До почесної категорії також увійшла учениця 10-го класу СЗШ № 6 Анастасія Капітанчук та п’ятикласниця цієї школи Олександра Самсонова. Приємно зазначити, що Настя Лісняк отримує премію вже втретє, Вікторія Марченко та Настя Капітанчук – вдруге.

Ми пишаємося їх успіхами та щиро бажаємо утримувати високу планку знань, примножуючи славу рідного міста!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48052

Июл 10 2019

У Марганці тривають ремонтні роботи.

Літня пора – особливо значима для міської влади, адже саме в цей період можна безперешкодно виконувати заплановані ремонтні роботи. Марганецький міський голова Олена Жадько особисто контролює усі об’єкти.

Наразі триває ремонт дорожнього покриття по вул. Київській, на черзі вул. Миру та Кленова.
Заплановані роботи з відновлення вуличного освітлення на вул. Гількевича та 8 березня.

Найближчим часом завершиться реконструкція приміщення нового ЦНАПу, у якому марганчани отримуватимуть широкий спектр адмінпослуг. Особливої уваги заслуговують сьогодні ремонтні роботи на центральній площі міста, адже після її реконструкції площа стане справжнім осередком гарного настрою та цікавих міських заходів.

Усі роботи виконуються за кошти міського бюджету та кошти державної субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48049

Июл 10 2019

У місті Кривий Ріг молодий чоловік врятував двох бельчат від загибелі .

Житель Кривого Рогу звернувся на «Перший Міський» телеканал з проханням про допомогу.
Чоловік, після бурі , прибирав завали з дерев. Раптово, він почув тихий писк, і кинувся шукати що там. Це виявилися двоє бельчат, які залишилися самі під гілками важкого тополі.

Вони дихали важко, і майже не ворушилися. Чоловік поклав їх в коробочку і дав води. Через те, що йому потрібно було вирушати на роботу, він повідомив про тваринок матері. Вона зв’язалася з кореспондентом «Першого Міського». І білочки отримали ветеринарну допомогу.

Завідувач ветеринарною клінікою Віктор Корольков повідомив, що хоч вони і знесилені, але шанс вижити у них є. Після лікування білки будуть домашніми та їм будуть шукати люблячого господаря. А зараз білочки знаходяться на перетримки у однієї жінки, у якої вже є досвід виходжування тварин.

Дуже важливо, що в нашому світі залишилися ще люди які небайдужі до тварин.

Автор : Лебедева Ульяна

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48046

Июл 10 2019

Будет прекращена подача технической воды в городе Никополь.

В связи с ремонтными работами ЧАО ЭНЕРГОРЕСУРСЫ, с 10.07.2019 по 12.07.2019 включительно будет прекращена подача технической воды на 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 квартал.

Приносим извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48043

Июл 10 2019

У Нікополі поліцейські затримали грабіжницю, яка зірвала ланцюжок у пенсіонерки.

Поліцейські затримали 30-річну нікополянку, яка пограбувала 89-річну пенсіонерку.

Зловмисниця сиділа біля під’їзду, до якого зайшла бабуся, потім пішла слідом за нею, піднялась сходами і зірвала з шиї золотий ланцюжок. На крик жінки вийшов сусід, який не дав зловмисниці втекти і викликав поліцію.

Як з’ясували поліцейські, злодійці 30 років, вона місцева мешканка. На момент скоєння злочину жінка перебувала під слідством за скоєння ще одного злочину.

8 липня слідчим спільними діями з місцевою прокуратурою їй оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж ), що карається позбавленням волі строком від чотирьох до шести років.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48040

Июл 10 2019

У Покрові поліцейські встановили двох чоловіків, які до смерті забили знайомого.

У Покрові поліцейські встановили двох чоловіків, які до смерті забили знайомого
Повідомлення про виявлення тіла 41-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями надійшло до Покровського відділення поліції вранці 7 липня від сусідів.

В ході оперативних заходів правоохоронці встановили, що в ніч з 6 на 7 липня, двоє місцевих мешканців проникли до будинку потерпілого і спричинили йому тяжкі тілесні ушкодження дерев’яною палицею. Від отриманих травм потерпілий помер. Чоловіки вимагали грошей, а коли не знайшли їх — викрали бензопилу і мобільний телефон.

Наразі обох підозрюваних у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень встановлено, викрадені речі вилучено. 8 липня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою одному злочинцю оголошено про підозру за ч. 2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від семи до десяти років. Чоловіку обрано запобіжний захід — тримання під вартою. Наразі вирішуються питання про оголошення підозри іншому учаснику злочину. Досудове розслідування триває.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48037

Июл 10 2019

В амбулаториях Покрова появляются кондиционеры.

В летний период наличие кондиционеров в помещениях это вовсе не роскошь, а порой реальная необходимость. Особенно если речь идет о заведениях, которые посещает много людей. Например больничных амбулаторий Покрова.
Так, одним из пяти победителей программы «Бюджет участия-2019″ стал проект по установке кондиционеров на этажах коридоров амбулатории общей практики семейной медицины № 4. За него проголосовало 542 жителя Покрова.

Но установка охлаждающих устройств сегодня выполняется и в других амбулаториях города. Как сообщает официальная страничка Центра первичной медико-санитарной помощи благодаря благотворительной помощи Я.Ткаченко и Т.Тризна установлены кондиционеры в Кабинет Дневного пребывания больных (№ 5) в амбулатории №1 поселка Рудник. Также кондиционер установили в клинико-диагностическом кабинете № 8 в амбулатории № 4 (взрослая поликлиника).

Лето в самом разгаре, так что появление кондиционеров в больничных учреждениях города наверняка позитивно скажется на самочувствии как больных, которые приходят на прием, так и работников медучреждений.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48034

Предыдущие сообщения «