Месячный архив: Июль 2019

Июл 31 2019

Новини Марганця. профілактичні бесіди з літніми людьми

Значна частина людей вважає, що пожежа в їх будинку статися не може. Проте, слід усвідомити, що пожежа — не фатальне явище і не сліпа випадковість, а результат прямої дії або бездіяльності людини.

Тому 31 липня співробітниками Марганецького МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичну роботу з літніми людьми в Марганецькому територіальному центрі соціального обслуговування.

В ході заходу рятувальники довели до людей похилого віку основні вимоги пожежної безпеки в побуті і одночасно вручили ілюстровані пам’ятки з питань пожежної безпеки.

Багато пожеж виникає із за необережного поводження з вогнем людьми, а також короткого замикання електричної проводки. Щоб такого не сталося, необхідно строго дотримуватися встановлених для всіх правила пожежної безпеки в побуті та перш за все, вимоги пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації побутових та електронагрівальних приладів.

По-перше, слід вчасно проводити ревізію електропроводки, містити в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади.

Категорично забороняється заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів.

Йдучи з дому, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

Рятувальники впевнені, щоб забезпечити безпеку громадян, перш за все необхідного пояснити кожній людині, що факт порушення, всіх встановлених норм і правил є небезпечним і на кону стоїть життя!

Источник: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48735

Июл 31 2019

Марганецька служба у справах дітей: тривають рейди

Опинитися у складних життєвих умовах може кожен з нас. Та сили справитися з ними, не скласти руки та боротися за життя є не у всіх.

Чимало марганецьких родин залишаються сьогодні сам на сам з алкогольною та наркологічною залежностями, відсутністю бажання працювати, жебракуванням тощо. А найстрашніше, це те, що у таких сімях зростають діти… Саме такі родини потрапляють у поле зору служби у справах дітей виконкому Марганецької міської ради.

Начальником служби, Вікторією Долгорук спільно з ювінальною превенцією та центром соціальних служб сьогодні ведеться активна робота. Регулярні рейди та профілактична робота з батьками, попередження про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків тощо, все це дає свої результати.

Однак, лихо може прийти у будь яку родину, і не слід залишатися осторонь, варто хоча б повідомити про проблеми до відповідного підрозділа. Можливо саме ваша допомога стане неоціненною для родини, що опинилася у складних життєвих умовах.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48732

Июл 31 2019

Укравтодор отчитался о выполненном ремонте участка областной трассы Днепр-Кривой Рог

Под Кривым Рогом отремонтирован деформированный участок трассы Днепр – Николаев на участке возле пгт Софиевка.

Об этом на своей официальной странице в Фейсбуке сообщила Служба автомобильных дорог в Днепропетровской области, передает krivbass.city.

В сообщении указано, что ремонт произведен на участке автомобильной трассы Н-11 Днепр-Кривой Рог-Николаев.

Сотрудники Укравтодора выполнили работы по ликвидации деформации покрытия возле поселка городского типа Софиевка на участке 48 км.

Источник: krivbass.city

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48729

Июл 31 2019

Аварія За Адресою Вул. 50 Років НЗФ 42, Перекрита Подача Води По Вул. 50 Років НЗФ Від Вул.Малиновського До Вул.Героїв Чорнобиля

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул. 50 років НЗФ 42, перекрита подача води по вул. 50 років НЗФ від вул.Малиновського до вул.Героїв Чорнобиля.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Источник: КП НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48726

Июл 31 2019

На Запорізькій АЕС впроваджується проект переведення обладнання на ремонт за технічним станом

На Запорізькій АЕС впроваджується проект переведення обладнання станції на ремонт за технічним станом (РТС). Це ремонт, обсяг і початок якого визначається за результатами контролю технічного стану, що в свою чергу виконується з періодичністю, встановленою нормативними документами. Доцільність такої концепції ремонту була свого часу рекомендована МАГАТЕ – і в цьому напрямку вже зроблені певні кроки, які дали видимі результати.

Такі підходи до ремонтних кампаній вже давно широко використовуються на зарубіжних АЕС, а також в інших високотехнологічних галузях промисловості. Можливість виконувати ремонт за технічним станом передбачена і в діючих нормативних документах НАЕК «Енергоатом». Тому з метою оптимізації планово-попереджувальних ремонтів обладнання на АЕС України Компанією НАЕК «Енергоатом» було вирішено поступово впроваджувати ремонт за реальним технічним станом.

У березні цього року в Києві, за ініціативою ВП «Атомремонтсервіс» та Дирекції з ремонту було проведено нараду, присвячену переведенню обладнання атомних станцій України на ремонт за технічним станом. На засіданні було представлено позитивний досвід реалізації РТС стосовно обладнання 4-го класу на Рівненській АЕС і Южно-Українській АЕС, на яких свого часу стартували відповідні пілотні проекти.

На підсумках проведеної наради були окреслені протокольні доручення, за якими на Запорізькій АЕС, згідно з відповідним наказом по станції, сформовано експертну робочу групу. До її складу залучені фахівці з різних підрозділів – власників обладнання, які займаються ремонтом та інжиніринговою підтримкою. І вже затверджено план поетапного впровадження на станції ремонту за технічним станом.

Далі робочій групі належить підготувати і ввести положення, яке регламентує порядок переходу на ремонт за технічним станом, розробити переліки обладнання та виконати його первинний аналіз критичності.

«Якщо порівнювати ремонт за технічним станом з регламентним, то перший, безумовно, дає низку переваг. І це проявляється не лише в зменшенні матеріальних і трудових ресурсів, а й у підвищенні надійності обладнання за рахунок зменшення необґрунтованого ремонтного впливу і обов’язкових процедур після його проведення, – пояснив реалізацію проекту на Запорізькій АЕС заступник начальника відділу планування та проведення ремонтів Віталій Білой.

Щодо подальших дій, то після формування переліку систем 4-го класу для переведення на ремонт за технічним станом планується таку ж роботу виконати щодо обладнання систем, важливих для безпеки.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48723

Июл 31 2019

В Никополе прошла социальная акция «НЕТ — торговле людьми»

30 июля в мире отметили Всемирный день борьбы с торговлей людьми. Этот день был провозглашен Генеральной Ассамблеей ООН в 2013 году с целью «повышать осведомленность о состоянии жертв торговли людьми и поощрять и защищать их права». В этот день в разных странах мира проходят различные акции, конференции и т.п.

Никополь также не остался в стороне этого события. Управлением гуманитарной политики, Никопольским городским центром социальных служб для семьи, детей и молодежи и Никопольским местным центром по предоставлению бесплатной вторичной правовой помощи была проведена акция «НЕТ — торговле людьми». Акция проведена для повышения уровня осведомленности и осознание жителями города остроты проблемы «белого рабства», для обсуждения причин, форм и признаков этого явления, для того, чтобы показать опасные последствия и пути попадания в ситуацию торговли людьми, познакомить с национальными и международными документами для предупреждений торговли людьми.

Каждую минуту в мире два человека становятся жертвами торговли людьми. И каждый из нас не застрахован от этой трагедии. Поэтому будьте осторожны!

Горячая линия чтобы обратиться за помощью в случае необходимости: 527 или 0-800-505-501

Автор: Мария Петренко

Источник: Facebook

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48717

Июл 31 2019

В Кривом Роге проходит сессия городского совета

В Кривом Роге проходит пленарное заседание 49 сессии городского совета, передает krivbass.city.

Сегодня, 31 июля, депутаты планируют рассмотреть 79 вопросов, среди которых и петиция о помощи детям с инвалидностью и инвалидам детства.

На заседании зарегистрировались 47 депутатов из 65.

Перед началом сессии мэр по случаю 60-летнего юбилея и за творческие достижения наградил Владимира Токаря.

В начале заседания ряд вопросов сняли на доработку.

Депутаты займутся перераспределением бюджетных средств.

Среди основных распределений — выделение средств в размере 42 миллионов на развитие медицины. Это заработная плата медикам, ремонт оборудования, ремонт помещения, установка ангеографа в 9-й горбольнице.

Более трех миллионов направят на материальную помощь отдельным категориям граждан. Не забывают и об учебных заведениях. На установку энергосберегающих окон, ремонт крыш, закупку оргтехники планируют выделить 42 миллиона гривен.

Источник: krivbass.city

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48714

Июл 31 2019

У Покрові ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Про результати роботи з сім’ями, які потребують допомоги як сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах (СЖО) та взяття сімей під соціальний супровід йшла мова на черговому засіданні координаційної ради, яка відбулася вчора під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко.

Комісією було розглянуто матеріали щодо п’яти сімей та ухвалені відповідні рішення.

Засідання відбулося 30 липня. Саме цього дня увагу світової спільноти прикуто до проблеми торгівлі людьми. Принагідно начальник УП та СЗН Тетяна Ігнатюк нагадала, що торгівля людьми — це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Було названо причини та види кримінального бізнесу і наголошено, що жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка особа незалежно від віку та статі.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48711

Июл 31 2019

В Днепре повышают стоимость проезда в электротранспорте на 50%

Днепровский городской совет решил повысить стоимость проезда в троллейбусах и трамваях на 50%, или на 2 гривны.

Соответствующее решение исполнительного комитета опубликовано на сайте горсовета.

Тарифы повысятся на транспортные услуги по перевозке пассажиров, предоставляемые коммунальным предприятием «Днепровский электротранспорт».

Таким образом с 3 августа проезд в городском электротранспорте будет стоить 6 гривен/поездка .

Также провоз одноместного багажа будет стоить 6 гривен.

Источник: НОВОСТИ N

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48708

Июл 31 2019

Нікопольський пляж увійшов в трійку найкращих пляжів області

У Дніпропетровській області з 12 міських офіційних пляжів санітарним нормам відповідають лише 3 пляжі: у містах Нікополь, Павлоград та Зеленодольськ (Апостолівський район). Про це повідомила начальник відділу санепіднагляду і організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович.

Вона зазначила, що одним з найбільш проблемних питань щодо функціонування місць масового відпочинку на воді, виникає невідповідність води у водоймах вимогам нормативних документів, що може бути спровоковано викидами промислових підприємств, застосуванням значною кількістю миючих засобів з високим вмістом фосфатів, замулення річки з аномально спекотними погодними умовами значно знижує показники самоочищення водойм.

Нагадаємо, що у поточному році на території Дніпропетровської області місцевими органами влади планувалося до відкриття 12 міських пляжів, стан підготовки до експлуатації, яких щорічно оцінюється напередодні купального сезону, а саме: Дніпро — 3 пляжі, Кам’янське — 1, Кривий Ріг — 3, Нікополь — 1, Павлоград — 1, Новомосковськ — 1, Апостолівський район — 1, Верхньодніпровський район — 1.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/48705

Предыдущие сообщения «