Дневной архив: 18 июня 2019

Июн 18 2019

Чествование футболистов ДЮСШ «Электрометаллург»

12 июня на стадионе «Электрометаллург» состоялось чествование футболистов ДЮСШ «Электрометаллург».

Заслуженные награды были вручены:

  • — футбольной команде U-10 – чемпиону Днепропетровской области, высшая лига, тренер Меджорин Сергей;
  • — команде U-12 — чемпиону Днепропетровской области, І лига, тренер Прус Константин,
  • — команде U-13 – серебряному призеру чемпионата Днепропетровской области, І лига, тренер Терещенко Владимир.

Были отмечены и детско-юношеские команды «Электрометаллург», которым не хватило до победы совсем немного. А именно:

  • — команда U-14 – 4 место, высшая лига, тренеры: Меджорин Сергей, Евтушенко Владимир;
  • — команда U-11 – 8 место, высшая лига, тренер Меджорин Сергей.

Также памятные подарки и грамоты были вручены лучшим игрокам команд.

В завершении торжества благодарственные письма были вручены активу родительского комитета отделения футбола.

Источник: «Никополь -арт»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47377

Июн 18 2019

КП «Никопольводоканал» расширил возможности личного кабинета

17 июня 2019 года стало известно о  возможности присоединять в личном кабинете лицевые счета технической воды. Пока функционал для тех воды минимальный: передача показаний и текущий баланс.
Для тех у кого еще не было платежей в течении 2х лет, указывайте последний платеж 0.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47374

Июн 18 2019

Покровские акробаты победители Чемпионата Украины среди юношей.

Вихованці відділення спортивної акробатики завершили сезон участю у Чемпіонаті України серед юніорів, що відбувся у Вінниці з 11 по 14 червня. Змагалися 202 спортсмени з 9 областей України.
Кращими з кращих стали наша жіноча трійка Веселова Анастасія — Дрок Валерія — Федюк Ілона та змішана пара Заульский Спартак — Забутная Орина, які піднялися на найвищу сходинку всеукраїнського п’єдесталу.


Вітаємо спортсменів та їх тренерів Ольгу Образцову, Наталію Токмань, Тетяну Венгер та Василису Носик з перемогою!
Участь у змаганнях відбулася під патронатом міського голови Олександра Шаповала і профінансована з міського бюджету згідно річного календарного плану спортивних заходів.

Источник: КПНЗ » ДЮСШ » імені Д.Дідіка м.Покров Дніпропетровської області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47371

Июн 18 2019

Центр дозвілля Олександрівки, що у Покрові, презентував творчі доробки

Акторська, вокальна, хореографічна  майстерність, дизайнерські знахідки, образотворче, декоративно-прикладне мистецтво —  далеко не повний перелік яскравих здобутків.

Рік тому на базі НВО було відкрито позашкільне відділення, багатофункціональна установа стала громадським простором для мешканців віддалених мікрорайонів міста. Тут успішно працюють гуртки  та секції для дітей різного віку. Малечу навчають комп’ютерній грамоті, відкривають таємниці рукоділля, ведуть туристичними стежками і не тільки. Ставлять театральні та хореографічні постановки, вирощують декоративні рослини, сприяють фізичній підготовці. Є заняття і для дорослих — неабиякою популярністю користується фітнес, завжди можна взяти цікаву книгу у буккросингу. Крім оздоровчо-освітнього профилю, центр виконує й функцію соціальної установи. В ньому ведуть прийом фахівці управління праці й соціального захисту населення, центру надання адміністративних послуг, працює медпункт.

 

За рік відділення завоювало популярність мешканців. Чому навчилися і чого досягли — демонстрували на яскравому святі. Креативний колектив закладу організував справжній форум талантів, не поділяючи своїх вихованців за віком. У звітному концерті взяли участь і маленькі артисти, і досвідчені. Всіх підтримували щирими оплесками жителі Олександрівки. Свято видалося по-справжньому родинними — теплим і сонячним.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47368

Июн 18 2019

Екскурсія до Дніпра — цікаво й пізнавально

Вчора школярі Покрова побували з пізнавальною екскурсією в  обласному  центрі.  Цього разу до групи увійшли переможці предметних  олімпіад та  діти, які мають спортивні та творчі досягнення.

За підтримки міського голови Олександра Шаповала такі поїздки мають системний характер і стають для дітей непересічною подією.

Спочатку юні покровчани оглянули зовнішню та внутрішню експозиції першого в Україні  музею АТО. З  трагічними сторінками новітньої історії наочно знайомилися на вуличній  експозиції “Шляхами Донбасу”. Відвідали залу Світлої пам’яті Героїв Дніпропетровщини та панорамний  кінотеатр, де  переглянули кілька тематичних  стрічок.

Наступним пунктом екскурсійного маршруту став Національний історичний  музей  імені  Д.  Яворницького, який  входить до п’ятірки   найкращих в Україні.  Багатющі матеріали розповідають про нашу минувшину з доісторичних часів до останніх подій на сході країни.

Знання свого коріння, патріотичне та громадянське виховання, сьогодні є  найбільш актуальним серед виховних напрямків підростаючого покоління. Подібні заходи передбачені і  в контексті міської цільової  програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Сучасна молодь має володіти і громадянською компетентністю, орієнтуватися в політико-правових питаннях.  У цьому  допомагає  ДніпроОДА.

Візит до обласної держадміністрації, куди наостанок завітали школярі, став для них новим цікавим досвідом. Разом з радником губернатора Ольгою Горб, діти побували в call-центрі, до якого телефонують тисячі мешканців області. Зайшли  в зал  засідань, де приймаються найважливіші для області рішення. Їм навіть вдалося в обідню перерву  у спортивному куточку для активного відпочинку  зіграти в настільні ігри із заступником губернатора Володимиром Юрченком. Покидали головну будівлю області з подарунками, кожному вручили футболки та канцелярські вироби.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47365

Июн 18 2019

Марганецька молодь долучилась до проекту SportsAngel.

Благодійні проекти Яніки Мерило дають можливість марганецькій молоді долучатися до нових звершень. Вже стали популярними у місті проекти BookAngel, SoundAngel и EcoAngel. Тепер — SportsAngel.
Товариський футбольний матч Марганець-Дніпро відбувся у суботу, 15 червня. Команда молодих футболістів з Марганця приїхали на день в Дніпро, щоб познайомиться з містом, побачити музей АТО, і, перш за все — зіграти дружній матч. Звичайно перемогла дружба, але також і Марганець з рахунком 2-0.
Велику подяку за прекрасний день діти та їх батьки висловили і меру Марганця Олені Жадько, і департаменту спорту міськради Дніпра, і прекрасному тренеру Віталію Федотову за допомогу з організацією.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47362

Июн 18 2019

18.06.19 ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 92,4 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 573,6 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 17 239,6 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 148 161,6 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,08 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 920 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (98 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (16 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 980 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 840 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька Атомна Електростанція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47359

Июн 18 2019

В Покрові рятувальники провели рейд біля затопленого кар’єру

17 червня 2019 року спільною рейдовою групою у складі представників Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та Покровського відділення поліції НВП ГУ НП в Дніпропетровській області був проведений рейд біля затопленого кар’єру.

Під час заходу рятувальники та поліцейські говорили про статистику загибелі людей на водних об’єктах, а також про складність порятунку людей на воді. Пояснювали відпочиваючим, що основними причинами загибелі на водоймах є купання в стані алкогольного сп’яніння, купання у не відведених для цього місцях, а також порушення елементарних правил поведінки. Співробітники ДСНС доводили до громадян, що в таку спеку необхідно із відповідальністю ставитись до занурення у водойму та ні в якому разі не зловживати спиртними напоями. Увагу батьків звертали на постійний нагляд за дітьми під час їхнього купання, пояснювали, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега.

Відпочиваючим булі вручені інформаційні пам’ятні листівки з правилами безпеки при відпочинку на воді та наголошено, що найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!

Источник: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47356