Дневной архив: 12 июня 2019

Июн 12 2019

Вуличне освітлення, одне із головних питань, що турбує марганчан

Одним із пріоритетних напрямків діяльності міського голови Марганця Олени Жадько є впровадження енергозберігаючих технологій. Так, на черговому засіданні виконкому було прийнято рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього вуличного освітлення по вул. Лермонтова та Єдності на загальну суму понад 1 млн.грн. Як зазначила Олена Жадько: «вуличне освітлення, одне із головних питань, що турбує марганчан, тому міська влада постійно працює над модернізацією та поліпшенням у даному напрямку». З 2017 року проведено поточний ремонт більше 40 км ліній, близько 1000 ліхтарів замінено на енергозберігаючі, освітлено більше 10ти вулиць, де раніше була темрява.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47214

Июн 12 2019

Еще одна авария в Никополе по адресу ул.Довгалевская 57,

В связи с аварией на водопроводной сети по адресу ул.Довгалевская 57, перекрыта подача воды в данном районе.

Водоснабжение в полном объеме будет восстановлено после окончания работ.

КП «Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства.

Источник: КП НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47211

Июн 12 2019

У Нікопольському районі два поліцейські офіцери громади вже тиждень виконують свої обов’язки

В Першотравневській ОТГ та Покровській сільській раді приступили до виконання службових обов’язків поліцейські офіцери громади
Нагадаємо, що поліцейський офіцер громади – це продовження реформи Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який і працюватиме на території цієї громади , і житиме там. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з населенням, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади і запобігати вчиненню правопорушень. Та надавати будь-яку допомогу населенню.
Минулого тижня поліцейських було представлено у громадах. Заступник начальника Нікопольського відділу поліції Буштрук Денис Сергійович представив Лісничого Миколу Олександровича в Першотравневській ОТГ, а Мартинюка Романа Володимировича громаді села Покровське. Правоохоронці знайомилися з головам територіальних громад та місцевим мешканцям, отримали від громад облаштовані сучасною і необхідною технікою кабінети. Крім того поліцейські оснащені сучасними автомобілями, які вони отримали від очільників Національної поліції та МВС.

Першочерговим напрямком роботи офіцерів громади є — відвідування сімей, де вчиняється домашнє насильство. В перші дні роботи правоохоронці вже поспілкувалися з кривдниками та їх жертвами, роз’яснили їм зміни в законодавстві щодо протидії домашньому насильству.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47208

Июн 12 2019

Покровський район: рятувальники беруть активну участь у вихованні підростаючого покоління з питань безпеки життєдіяльності

Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу. Тому рятувальники Покровського району особливу увагу приділяють навчанню дітей правилам безпеки життєдіяльності. Беруть активну участь у виховних годинах, проводять у навчальних закладах навчальні евакуації на випадок пожежі.

Так, 12-го червня до рятувальників Покровського району завітали на екскурсію учні молодших класів навчальних закладів Покровського району. В ході екскурсію співробітники районного сектору служби порятунку провели інформаційно-роз’яснювальну годину де нагадали дітям основні правила поведінки на воді у літній період, правила поведінки в екосистемах, при виявленні вибухонебезпечних предметів, коли ви зустріли зграю собак.

Потім начальник чергового караулу розповів малюкам про робочі будні рятувальників, провів до пожежних автомобілі, розповів,яке є на машинах обладнання, чим рятувальники тушать пожежу автомобілів, сухої трави, як вони заправлять воду до пожежного автомобіля в місцях де немає гідрантів. Потім екскурсія завітала на пункт зв’язку частини діти мали змогу побачити куди надходять екстрені виклики, диспетчер розповів про свою роботу, а особливо цікавим було для дітей подача сигналу тривоги та збір рятувальників на умовну пожежу.

По закінченню екскурсію рятувальники надали змогу деяким із малюків відчути себе в ролі рятувальника вдягнувши бойовий одяг та в ньому тушити умовну пожежу з «ГПС -600».

Щоб діти краще засвоїли інформацію рятувальники вручили малечі інформаційні листівки, на останок багато фото на згадку.

Источник: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47204

Июн 12 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 92,6 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 1 018,9 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 16 684,9 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 147 606,9 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,49 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 915 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (92 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 975 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (10 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 980 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 840 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Запорізька атомна електростанція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47201

Июн 12 2019

ВОДІЇВ, ЯКІ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ПЕРЕВОЗИТИ ПІЛЬГОВИКІВ, ШТРАФУВАТИМУТЬ НА 2,5 ТИСЯЧІ!!!!

Законопроект розроблено з метою мінімізувати випадки безпідставної відмови водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян — субєктів підприємницької діяльності від передбаченого законом пільгового перевезення громадян.
Законопроектом пропонується внести зміну до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачити збільшення санкції за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян зі сторони водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян — субєктів підприємницької діяльності, тобто встановити, що це правопорушення тягне за собою накладення на водіїв транспортних засобів, громадян — субєктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі ста пятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 гривень станом на 1 січня 2019 року).

Источник: Верховна Рада України

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47198

Июн 12 2019

В Никополе после реконструкции протестировали фонтан

Вчера вечером состоялся тестовый запуск обновленного фонтана в Старой части! Теперь и в этом сквере будет свежо и комфортно даже в самый жаркий день.

Источник: ГО «Прихист»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47195

Июн 12 2019

Дніпропетровщину охопить страшна спека

На Дніпропетровщині оголосили неймовірну пожежну небезпеку. Температура повітря сягатиме 36 градусів тепла.
Прогнозується:

12 червня: Невелика хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура по області вночі 17-22о, вдень 31-36о, по місту вночі 18-20о, вдень 34-36о.

13-14 червня: Невелика хмарність. Без опадів. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 17-22о, вдень 31-36о.

Источник: ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47192

Июн 12 2019

В амбулаторії селища Рудник, що у Покрові осучаснили маніпуляційний кабінет

Замість старих кушеток зручні ліжка з ортопедичними матрацами, нові меблі, нові штативи для крапельниць – тепер тут затишно й комфортно.
Без кабінету денного перебування хворих неможливо уявити сучасну амбулаторію. Для мешканців прилеглих селищ це справжній порятунок. Адже не виїжджаючи до міста можна отримати цілий спектр медичних послуг і бути під наглядом сімейного лікаря, котрий веде прийом поряд, у сусідньому кабінеті.
За словами головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олексія Леонтьєва, так повинно бути, але на жаль, часто реалії інші. Вже не перший рік спільно з міським головою Центр виправляє ситуацію. Завдяки особистій благодійній допомозі Олександра Шаповала сталися зміни і на Руднику. Добру справу підтримали фонд «Лікарняна каса», фоп Світлана Леонтьєва, як наслідок, повністю змінено медичний простір.
Головним критерієм був комфорт для пацієнта і зручність для медичного працівника. За словами Миколи Миколайовича Просянкіна, мешканця Рудника, мету досягнуто. Такої ж думки і Андрій, котрий у кабінеті здавав необхідні аналізи. Тепер тут можна за показанням лікаря зробити ін’єкції та поставити крапельниці, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, зробити цито тести — у спокійній обстановці поряд з кваліфікованими спеціалістами.
Оксана Шпилькіна, дільнична медсестра кабінету з 15-річним досвідом роботи говорить, що такі втілення позитивно впливають і на стан пацієнтів, котрі можуть отримати необхідну допомогу безпосередньо у селищі.

Як підкреслила адміністрація центру, це не останні зміни, тут планують і надалі вдосконалювати роботу й умови задля підвищення якості надання медичних послуг.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47189