Дневной архив: 11 июня 2019

Июн 11 2019

У Нікополі не знайшли інвестора для е-квитка

В конференційній залі Нікопольської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з відбору інвестора по впровадженню електронного квитка для проїзду в міських автобусах Нікополя.
За час прийому документів до виконавчого комітету не надійшло жодної конкурсної пропозиції.
За відсутності претендентів, конкурс оголошений таким, що не відбувся.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47186

Июн 11 2019

У Нікополі з’явилася унікальна копія пекторалі

В експозиції Нікопольського краєзнавчого музею виставлена копія унікальної скіфської прикраси – золотої пекторалі з кургану Товста Могила. Такий подарунок зробили музею до його сотого ювілею.

«Пектораль було знайдено в 1971 році відомим українським археологом Борисом Мозолевським поблизу міста Покров. Вона вважається однією з найважливіших археологічних знахідок ХХ сторіччя. Вчені досі висувають різні гіпотези щодо прикраси. Деякі дослідники припускають, що Пектораль – це календар, інші вважають її оберегом одного зі скіфських правителів. Вона зроблена з золота найвищої проби, складається з трьох ярусів: на нижньому зображені звірі, на середньому — квіти, на верхньому — люди. Трактується це наступним чином: тваринний світ — світ смерті, людський — світ життя, а між ними — дерево життя, що сполучає й пов’язує два світи. Кожен елемент на ній вражає своє майстерністю та детальністю», — зазначають у громадській організації.

Оригінал прикраси зараз зберігається у Музеї історичних коштовностей України у Києві.

Источник: Вести Приднепровья

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47183

Июн 11 2019

Авария Ул.Довгалевская 77

В связи с аварией водопроводной сети по адресу ул.Довгалевская 77, перекрыта подача воды в данном районе.

КП «Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Источник: КП НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47180

Июн 11 2019

Схвалено фінансування ремонту дороги «Нікополь-Дніпро»!

Міністерство фінансів України підтримало ініціативу Комісії по розгляду державних інвестиційних проектів щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту дороги «Нікополь-Дніпро» Р-73. Про це під час години запитань до уряду заявив Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, відповівши на пропозицію народного депутата Андрія Шипка врахувати фінансування цього об’єкту при перерозподілі бюджету.


Парламентар вкотре наголосив, що ця дорога є «дорогою життя», яка з’єднує 350 тисяч мешканців з обласним центром, а її стан сьогодні фактично ізолює людей від можливості отримати низку важливих адміністративних та медичних послуг.

«… дорогою її неможливо назвати, бо люди їдуть 4 години, аби дістатися обласного центру. І хоча табличку «В рамках урядової програми. Капітальний ремонт 2018-2022» встановлено, результату і досі немає» — зауважив нардеп.

Слід зазначити, що завдяки плідній співпраці Андрія Шипка з профільними міністерствами та Укравтодором, процес капремонту дороги «Нікополь-Дніпро» був запущений — були проведені тендерні процедури, вдалося подолати блокування тендерів через Антимонопольний комітет, затвердити паспорти дороги та кошторис. Окрім того, на початку 2018 року були виділені перші 50 млн грн, ще 30 млн — в цьому році, але процес її реконструкції почав затягуватись через брак фінансування відповідно до загальної вартості проекту.

Уряд затвердив фінансування капітального ремонту дороги «Нікополь-Дніпро» Р-73 і, як запевнив заступник міністра, вже найближчим часом мають розпочатися роботи по її відновленню. 

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47177

Июн 11 2019

В Никополе состоялся фестиваль красок

В Никополе 8 июня состоялся Холи Fest. Его провели на Европейской площади.
На фестиваль пришли десятки никопольчан.

В нашем городе уже стало доброй традицией проводить фестиваль красок. Суть этого фестиваля – обсыпания себя разноцветными красками. За считанные минуты на их теле и одежде появились разные краски. Как всегда, Холи Fest был ярким и незабываемым. Всем очень понравился, особенно детям.
На празднике в субботу, кроме красок посетителей ожидали индийские танцы и ароматы.
Зрители фестиваля не только смотрели выступления артистов, но и сами принимали активное участие в празднике.

Автор: «Радио Ностальжи 102.4FM»
Фото: Косенко Александр

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47174