Дневной архив: 10 июня 2019

Июн 10 2019

В Нікополі планується реконструкція частини алеї на проспекті Трубників

В минулому році на бульварній частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського, були проведені капітальні роботи з благоустрою, після яких в нашому місті з’явилося гарне місце для прогулянок і відпочинку нікопольців. Але є бажання оновити всю алею на проспекті Трубників. В цьому році в планах ділянка від вулиці Станіславського до площі Незалежності. Тут планується висадити павловнію – швидкоростуче дерево. При сприятливих умовах в перший рік воно виростає від трьох до п’яти метрів, потім кожного року ще на півметра.
– Якщо тополь вважається рекордсменом по переробці переробці вуглекислого газу, то павлонія переробляє його в два рази більше, – розповідає заступник директора КП «Міське паркове господарство» Олександр Разін. – За габаритами як каштан, живе до ста років, цвіте дуже красиво: термін цвітіння три тижні, квіти павлонії біло-бузкового кольору.
Для того, щоб провести реконструкцію цієї частини алеї і висадити нові дерева, треба прибрати старі. Та чи підтримують цю ініціативу активні нікопольці, які завжди відстоюють зелені насадження нашого міста.
– Безумовно підтримуємо, але тільки з урахуванням максимального збереження зелених насаджень, які тут є. Реконструкція повинна здійснюватися, по всьому місту нам потрібно садити тисячі дерев, –наголосив голова спілки «Громадянський дозор» Юрій Бабінін. – Але до реконструкції треба підходити дуже відповідально. Якщо КП «Паркове господарство» готове це робити, готове нормально обслуговувати зелені насадження, тоді потрібно йти вперед.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47170

Июн 10 2019

ХОЛІ- ФЕСТ У ПОКРОВІ

Аби додати фарб у своє літо, суботнього вечора на площі Гірників зібралися десятки покровчан. Цього року до міста знову завітав фестиваль фарб Холі — одне з найбарвистіших та стародавніх свят у світі, запозичене з індійської культури.

Центральною подією дійства стала кольорова баталія. Дуже швидко учасники свята і весь майданчик стали різнокольоровими. У повітрі витали рожеві, сині, помаранчеві та зелені хмарки, осідаючи на обличчях та одязі. Пакетики з сухою рослинною фарбою, яка не шкодить здоров’ю та легко переться, можна було придбати поряд, разом із індійськими солодощами. Прихильникам біо-тату пропонували нанести візерунки хною мехенді.

Свято супроводжувалося індійськими національними та вуличними танцями. Найбільші прихильники фестивалю — діти, хто сприймає його просто як веселе свято фарб.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47167

Июн 10 2019

Днепропетровщина получила антитоксин от ботулизма

В регионы начали развозить партию антитоксина от ботулизма. Днепропетровщина получила 10 доз. Этого достаточно, заверили в департаменте здравоохранения Днепропетровской ОГА.

«Антитоксин против ботулизма обеспечивают за государственные средства. Он бесплатно доступен каждому, с кем вдруг произойдет случай ботулизма», – отметили в департаменте.
Ботулинический антитоксин поставят в больницы Днепра и Кривого Рога. Если случай ботулизма будет зафиксирован в других населенных пунктах, антитоксин немедленно перераспределят.

Лекарственное средство – канадского производства. Оно – при поражении 7 генотипами токсина ботулизма: A, В, C, D, E, F, G.

Всего области Украины получили более 200 флаконов сыворотки. Потребность каждого региона определяли по среднему количеству заболеваний за последнее десятилетие.

Ботулизм – пищевое отравление продуктами, в которых накопились ботулотоксины. Первые симптомы болезни чаще всего возникают через 7-24 часа после употребления зараженной пищи. Среди них – нарушение зрения, сухость во рту, тяжесть при глотании, повышенная утомляемость, мышечная слабость, головокружение и т. д.

Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47164

Июн 10 2019

Нікополь завоював призові місця на Всеукраїнському фестивалі «Мій зірковий час»

У Бердянську відбувся Всеукраїнський фестиваль «Мій зірковий час» на якому, Нікополь представляли солістки вокальної студії «Орхідея» Дарина Литвиненко і Катерина Палугіна, учениці Ольги Астахової зайняли призові місця. Окрім дівчат з «Орхідеї» були там й вихованці центру дозвілля «Славутич». Вони також завоювали призові місця. А саме:

Вокал

1. Квартет «Орхідея» — 3 місце (клуб «Ровесник», кер.Ольга Астахова)
2.Дар’я Литвиненко — 2 місце (клуб «Ровесник», кер.Ольга Астахова)
3.Катерина Палагіна — 1 місце (клуб «Ровесник», кер.Ольга Астахова)
4.Тетяна Пастернак — 2 місце (ц\д «Славутич», кер.Інна Авдєєва)
5. Ірина Лимар — 1 місце (ц\д «Славутич», кер. Павло Кузнєцов)

Хореографія

1. Шоу-театр «Лайф» — 3 місце (ц\д «Слвутич», кер. Ірина Лимар)

Художники

1.Богдан Малащук, 9 років, — 1 місце (ц\д «Славутич», кер. Юлія Малащук)
2. Тетяна Маслівець, 5 років — 1 місце (ц\д «Славутич», кер.Юлія Малащук)

Источник: Никополь Арт

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47161

Июн 10 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 92,9 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 833,5 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 16 499,5 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 147 421,5 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,42 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 920 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (90 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 975 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… 975 МВт
енергоблок № 5 ……………………………… ремонт (08 доба, середній)
енергоблок № 6 ……………………………… 980 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 850 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47158

Июн 10 2019

Авария На Пересечении Улиц Радионова И Красуцкого

В связи с аварией на водопроводной сети на пересечении улиц Радионова и Красуцкого, перекрыта подача воды в данном районе.

Источник: КП НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47155

Июн 10 2019

В Никополе прошел чемпионат области по Тайкан Каратэ

9 июня в спортивном зале детско-юношеской школы №1 прошли областные соревнования по Тайкан Каратэ. На соревнованиях его спортсмены в составе 12 человек завоевали 11- первых, 3-вторых и 3-третьих места. Всего 17 медалей.
Несколько бойцов забрали по два первых места, это: Куделя Евгений, Котляренко Богдан, Крестьянинов Дима, Лебедев Арсений! Кроме того, на турнире хорошо отработали: Евгений Куделя и Михаил Левак в качестве Рефери. А Евгению еще удалось завоевать первые места в двух поединках.

Источник: Сообщение президента федерации Тайкан каратэ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47152