Дневной архив: 5 июня 2019

Июн 05 2019

Новини АЄС.Підбито підсумки конкурсу «Виробничий потенціал»

В рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо» на Запорізькій АЕС пройшов конкурс наукових доповідей серед молодих фахівців в номінації «Виробничий потенціал».

У конкурсі взяли участь 5 осіб, які представляли енергоремонтний підрозділ (ЕРП), цех теплової автоматики і вимірювань (ЦТАВ), електричний цех (ЕЦ) і службу головного метролога (СГМ). Теми, які були обрані учасниками конкурсу, мали безсумнівну актуальність для підприємства і стосувалися питань безпеки, вдосконалення існуючого обладнання, економії коштів за рахунок впровадження нових технологій і підходів.

Конкурсна комісія була представлена фахівцями різних напрямків. Журі врахувало новизну пропозицій та їх практичне застосування на підприємстві.

При підведенні підсумків члени комісії жваво дискутували про роботу кожного конкурсанта. І місця розподілилися наступним чином.

Два четвертих місця зайняли Микола Огарко і Євген Васьковський. Обидва доповідача вперше брали участь в конкурсі. Працівник енергоремонтного підрозділу Микола Огарко представив доповідь «Підвищення коефіцієнта використання встановленої потужності на енергоблоках ВВЕР-1000». Журі відзначило масштабність даного проекту.

Євген Васьковський з цеху ТАВ представив доповідь на тему: «Впровадження технічного рішення по блокам ручного управління на енергоблоках ЗАЕС. Розробка і виготовлення стенду перевірки блоків перемикання режимів і індикації».

Третє місце зайняв також працівник цеху ТАВ Сергій Малєєв з цікавою і актуальною за оцінкою журі темою «Культура кібербезпеки, як складова частина культури безпеки АЕС».

На другому місці робота Сергія Панчика з електричного цеху. Тема: «Огляд аварійних ситуацій через кнопковий термінал щита постійного струму БЛОК 1». Він не перший раз бере участь в конкурсі і не перший раз займає призові місця.

І на першому місці неодноразовий переможець різних конкурсів, перспективний молодий працівник служби головного метролога Євген Чернявський. Тема його доповіді — «Автоматизація робочих місць з перевірки і калібрування засобів вимірювальної техніки з використанням цифрового інтерфейсу RS232».

І його робота буде представлена на галузевому конкурсі ДП «НАЕК «Енергоатом» від Запорізької АЕС.

«У цьому році конкурс відрізнявся глибоким підходом доповідачів до своїх робіт. Ми побачили особистий внесок кожного з його учасників. Це спроба довести і обґрунтувати практичну користь власної пропозиції, самостійна розробка програмного забезпечення, аналіз проблематики, взаємодія з колективом або заводом-виробником. Думаю, на цих перспективних працівників звернуть увагу керівники підрозділів, де вони працюють. Тому що за ними — майбутнє», — зазначив член журі, заступник головного інженера з електротехнічного устаткування і систем контролю і управління Володимир Руденко.

Конкурс проводиться з метою заохочення ініціативності, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань молодих працівників Запорізької АЕС в сфері атомної енергетики, а також обміну досвідом, пошуку нових ідей і шляхів оптимізації виробничого процесу.

Організатором конкурсу наукових доповідей вже багато років виступає Рада молодих фахівців Запорізької АЕС. Активно сприяють організації та проведенню конкурсу адміністрація та профспілковий комітет станції.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47033

Июн 05 2019

Нікопольська тенісистка Анна Дерлюк здобула «срібло» на чемпіонаті України.

З 29 травня по 2 червня в місті Чернігові проходив чемпіонат України з настільноготенісу серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодше, який зібрав 157 спортсменів (62 дівчинки та 95 хлопців) з різних міст України. Вихованці НДЮСШ «Трубник» АннаДерлюк та АнастасіяДубініна у складі збірної команди Дніпропетровської області зайняли четверте місце серед команд дівчат, а АнтонДерлюк– п’яте місце серед команд юнаків.
АннаДерлюк стала срібним призером змагань в парному жіночому розряді і була нагороджена грамотою, медаллю та цінним подарунком.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача Світлану Братік з успішним виступом!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47030

Июн 05 2019

На фестивале под Днепром во время бури погиб человек и есть пострадавшие.

Во время этно-рок фестиваля KOZAK Fest началась буря в результате которой погиб человек.

Об этом сообщили в пресс-службе ГУ ГСЧС Днепропетровской области.

1 июня во время проведения ежегодного фестиваля KOZAK Fest — 2019 началась гроза: скорость ветра достигала 25 м\с и больше, начался сильный ливень, который затопил балку, где проводилось мероприятие. На фестивале было около 10 000 зрителей. Из-за грозы снесло батут, были повреждены сцена и палатки. Из-за того, что балку затопило, машины не могли выехать.

В результате погиб мужчина 1971 года рождения, который был одним из обслуживающего персонала мероприятия. Также во время грозы женщина 1967 года рождения сломала ногу, а мужчина 1978 года рождения получил перелом ступни. Оба были госпитализированы. Благодаря работе службы ГСЧС, было вытащено 53 легковых авто и спасено 135 человек.

Источник: 056.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47027

Июн 05 2019

Новини Марганець. Позачергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради.

В середу, 5 червня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради. На розгляд було подано два проекти рішення: стосовно здійснення компенсаційних виплат за організацію соціальних та пільгових перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування за рахунок коштів міського бюджету і затверджено автоперевізників, яким 2019 році буде подовжено виплату компенсацій за пільгове перевезення окремих категорій громадян та організацію соціальних перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Марганці за рахунок коштів міського бюджету управління праці та соціального захисту населення. Обидва рішення ухвалено одноголосно.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47024

Июн 05 2019

Вітаємо з Днем журналіста !

Радіо Ностальжі 102,4 FM — вітає з Днем журналіста!

Трохи історії …
День журналіста в Україні відзначають щорічно 6 червня, починаючи з 1994 року.
День журналіста — це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації — журналістів, кореспондентів і репортерів. Це, можна сказати, і загальнонародне свято, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти життя.

Для України професія «журналіст» є визначною, адже свобода, у якій працюють журналісти, цілком відображає стан дотримання прав і свобод у всьому суспільстві.

Отож вітаємо наших українських журналістів і бажаємо щоб і без того одна з найцікавіших робіт в світі стала ще більш захоплюючою і приємнішою!!!
Нехай кожен день вас оточують неймовірні, позитивні події, а ще світлі, добрі люди.

Висловлюємо Вам свою повагу та підтримку. Бажаємо, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, а рівень доходів дозволяв працювати чесно. Бажаємо здоров’я, особистого щастя, невтомності та змін лише на краще.

Автор: Лебедева Ульяна.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47021

Июн 05 2019

Новини Покров.Покров першочервневий.

Основну ідею Міжнародного дня захисту дітей — дати дитині усе найкраще, у повній мірі вдалося втілити у Покрові першого червня.
Феєричним за емоціями та грандіозним за масштабом видався головний день дитинства. Від самого ранку аж до вечора у центральному парку міста не вщухав дитячий сміх. Святкові заходи пройшли і в Шолохівському старостинському округу.

Десятки цікавих заходів та пізнавальних локацій тішили маленьких покровчан. Аби упоратися зі всіма розвагами, розпочали з розминки. Ранкова зарядка на свіжому повітрі “Енерджайзер” подарувала дітям бадьорість. Їм вона знадобилася уже в першій половині дня. Безкоштовні атракціони та морозиво були серед подарунків від міського голови Олександра Шаповала, який теж цього дня був разом з дітьми.
Енергійні та кмітливі, хлопчики та дівчатка на відмінно упоралися із завданнями квестів “Юні детективи” та “Мандрівка парком”. Зі спортивним азартом брали участь в автоперегонах іграшкових автомобілів з дистанційним керуванням та велоперегонах для наймолодших.

Феєрверк емоцій викликала у малечі ігрова програма з рухливими та масовими танцювальними іграми. З не меншим азартом юні інтелектуали змагалися у шаховому турнірі “Хід конем”.
Популярністю користувалася Алея творчості, де на дітей чекали майстер-класи з “рукотворних див”, ізостудія для малюків та майстри з аквагриму, де зібралося чимало охочих прикрасити свої щічки.
Перший день літа відкрив і сезон “пінних вечірок”, що викликало неймовірну радість у поціновувачів креативної паркової розваги.

Чимало пізнавального не лише дітей, а й дорослих, чекало на локації “Книга збирає друзів”. Батьки з гордістю переглядали виставку дитячих малюнків та колекцій родинних захоплень та долучалися до майстер-класу від “Художньої студії для всіх”.

Зазвичай багато шанувальників зібрав традиційний Міський фестиваль дитячої творчості “Дивограй”, який цьогоріч проходив всімнадцяте. Вихованці дитячих навчальних закладів та навчально-виховних комплексів разом зі своїми наставниками дивували глядачів талантами та творчими знахідками. Кожен дошкільний колектив був на висоті і отримали від міського голови набори іграшок і ,звичайно, морозиво.До привітань приєднався і народний депутат Андрій Шипко. Морозивом ласували і наступні учасники святкової програми – танцювального феєрверку та «подорожі до музичних інструментів».

Завершився святковий суботній вікенд переглядом мультфільму просто неба. Втомлені та щасливі, діти разом з батькам поверталися додому. Аби розважитися, їм не треба буде чекати до наступного дня дитинства. Багато з того, що їм так сподобалося у святковий день залишається доступним впродовж усіх літніх канікул.
Звичайно, без уваги не залишилася жодна категорія дітей, від новонароджених до особливих діток. Для дітей з особливими потребами було організовано зустріч у піцерії «Монтана». Приємним спілкуванням, частуванням та майстер-класом запам’ятається їм традиційне свято «Вітрила надії». Напередодні діти пільгових категорій мали нагоду відвідати цирк у Дніпрі.

Аби перший літній день став щасливим для кожної дитини Покрова, разом з батьками старалися структурні підрозділи міськвиконкому, колективи закладів освіти та культури, долучилися громадські організації.
Важливо усім пам’ятати, що це не просто веселе свято одного дня, а нагадування дорослим, що саме вони відповідальні за мирне, щасливе і безпечне дитинство.

Источник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47018

Июн 05 2019

Днепровские шахматисты – чемпионы Украины по быстрым шахматам и блицу

29-30 мая 2019 года в Черноморске состоялся чемпионат Украины по быстрым шахматам. Команда ФШК-ФШД, представляющая Федерации шахмат Киева и Днепра, в этом соревновании стала победительницей – досрочно, за тур до окончания! Единственную командную ничью они сделали во втором туре с командой “Шаман” (Одесса), все остальные встречи закончились их победой.

А уже сегодня, 31 мая, наши парни вновь вступили в борьбу и еще более уверенно вышли победителями в стремительном чемпионате Украины по блицу, выиграв все матчи! Отличнейший результат! Поздравляем также наших коллег-соперников из команды “Кривбасс” (Кривой Рог) с 3 местом в блиц-турнире!

Таким образом, наши парни из команды ФЩК-ФШД стали дважды чемпионами Украины, приплюсовав эти золотые медали к серебру в классике! Отметим, правда, что команда “Шахматная Академия” (Харьков) – чемпионы Украины в классике – не приняла участия в двух последних видах программы, но это ни капли не умоляет достоинства одержанных побед! Поздравляем!!!

Источник: «Федерация шахмат города Днепр»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47015

Июн 05 2019

Українка Геращенко перемогла на міжнародних змаганнях з легкої атлетики в Ризі

4 червня Латвія приймала міжнародні легкоатлетичні змагання Кубок Риги.
Переможницею змагань у Ризі стала українська стрибунка в висоту Ірина Геращенко. Ще троє українців потрапили до призових трійок. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Ірина Геращенко виграла змагання зі стрибків у висоту, подолавши 1,90 м.

Юрій Кіщенко з результатом 1.50,59 хв фінішував другим у бігу на дистанції 800 м.
Яна Качур із результатом 23,48 с посіла друге місце на дистанції 200 м.

Тетяна Мельник з часом 52,76 с виборола “бронзу” з бігу на 400 м.

Источник: УКРІНФОРМ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47012

Июн 05 2019

Во время летних каникул все больше травмированных детей.

Как уберечь ребенка от травмы и как оказать первую помощь.

Падения и ожоги — основные поводы для обращения к медикам во время летних каникул. Дети часто остаются без присмотра взрослых, сами бегают по улицам и как результат — летом существенно увеличивается количество посетителей детских травмпунктов, рассказывает внештатный специалист ДОЗН ДГС по специальности «детская хирургия», доктор медицинских наук, профессор кафедры хирургии медицинского института традиционной и нетрадиционной медицины Владимир Байбаков.

«Детский травматизм, в зависимости от возраста, делится на грудной (дети до 1 года), пред дошкольный (от 1 года до 3), дошкольный (от 3 лет до 7), школьный (от 7 лет до 16). У каждого возраста «свои травмы», — отмечает хирург.
Младенцы до года все тянут в рот и как результат — инородные предметы в дыхательных путях или химические ожоги пищевода. Дети старше года (как только начинают ходить и залазить на всевозможные поверхности) — падения (к сожалению, часто из окон), дети от 3 до 7 лет — химические ожоги пищевода и переломы, школьники — уличный травматизм и утопления. Чтобы избежать всего этого не стоит оставлять детей без присмотра, призывает врач.

«Летом чаще всего обращаются родители с детьми школьного возраста в уличным травматизмом или с травмами, полученными в результате неорганизованных спортивных занятий», — делится Байбаков.
Но есть одна общая травма для всех возрастов — это ожоги. И часто родители просто не знают, как правильно помочь ребенку, получившему ожог и как оказать домедицинскую помощь.

«При ожогах в бытовых условиях раньше применяли растительные масла, мази. Этого делать категорически нельзя. Потому что это средства лишь вызывают усиление болевого синдрома, а также могут вызвать инфекционное заражение. В первую очередь, необходимо убрать контакт с агрессивным компонентом. Если это кипяток, то нужно снять мокрую одежду, если это химическое вещество, то мы максимально его обезвреживаем. Следующим шагом является охлаждение места ожога. Но это нужно делать только прохладной водой, льдом охлаждать место ожога недопустимо. Дальше накладываем асептическую повязку и вызываем «скорую», — рассказывает врач.

Источник: Покров News

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47009

Июн 05 2019

НІКОПОЛЬСЬКІ МАЙСТРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «КОЗАК FEST»

Як ми вже писали, під час етно -рок фестивалю «Козак Fest», із-за сильного дощу та буревію обвалився дах сцени. Одналюдина загинула, ще дві – травмовані. Через наслідки непогоди, організаторам довелось відмінити усі заходи заплановані на останній день фестивалю.

Серед гостей цьогорічного фестивалю були і нікопольскі майстри народно-прикладного мистецтва. Про це «Нікополь-арт» дізнався з повідомлення Інни Громницької.
Одна з майстринь, Ганна Меленчук у Фейсбуці поділилася своїми враженнями від «Козак Fest». Вона пише:

«Kozakfest 2019 — дорогущеее горячее пиво, куча шашлыка,овощей на гриле вперемешку с мухами и плохая организация. Мы были как мастера хендмейд. Но организаторы взяв с нас деньги за кусок пыльного поля,обеспечили нам такие места,где даже не проходили покупатели.Концерт Оnuka был хорош и всё.Места что ли в поле не нашлось,чтобы люди могли выгодно встать и заработать.На второй день людей было очень много.Мы уехали за час до бури и правильно сделали. Непогода валила палатки и сцену.»

Источник: Нікополь ART

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/47006

Предыдущие сообщения «