Дневной архив: 3 июня 2019

Июн 03 2019

Найкращий подарунок – щасливі дитячі очі

Першого червня міський голова Покрова Олександр Шаповал привітав малечу з початком літа та головним святом дитинства.

Цьогорічний День захисту дітей був осяяний сонцем, добротою та щирістю. Його традиційно розпочинали з привітання найменших покровчан, хто з’явився на світ  у переддень свята, поповнивши велику міську родину. З найкращими побажаннями Олександр Шаповал привітав родини Бугайових і Сербіних, бажаючи щастя й найголовнішого – миру. Не залишилася без подарунків і малеча, що у перший день літа опинилася на лікарняному ліжку, кожного відвідав міський голова. З лікарями говорив про здоров’я маленьких пацієнтів, а з дітьми – про їхні мрії, про очікування від літа, яке обов’язково буде щедрим на події.

Наголошував, що кожна зустріч з найменшими покровчанами – то завжди приємна подія, радість і позитив. А з великими родинами будинків сімейного типу це ще й почуття безмежної поваги до людей, які відігрівають малечі серця, захищають від жорстокості сучасного світу й соціального сирітства.  Сьогодні у Покрові в таких родинах виховується 18 дітей, до них вже зранку першого червня з подарунками завітав міський голова. Бажав теплим домам Переп’ятенків, Зленків, Маркових щастя, дякуючи за доброту, що дарують дітям.

-Найвищі здобутки, найкращий подарунок – це щасливі дитячі очі, — зазначив Олександр Шаповал, — ми повинні робити все можливе для наших дітей, заради наших дітей, для їхньої радості – їхнього майбутнього.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46921

Июн 03 2019

На Дніпропетровщині запустили оновлений мобільний додаток для побутових споживачів

За допомогою мобільного додатку кожен житель Дніпропетровщини може контролювати стан особового рахунку, передавати показники електролічильника та сплачувати рахунки зі смартфону в будь-який час.   

Користувачі смартфонів, які мають Особистий кабінет на сайті dnep.com.ua, можуть завантажити мобільний додаток в GooglePlay чи AppStore, увівши у рядку пошуку назву електропостачальника – «Дніпровські енергетичні послуги». Після встановлення та швидкої активації споживач отримує доступ до свого особового рахунку.

Оновлений мобільний додаток «Дніпровських енергетичних послуг» дозволяє:

·         швидко заносити та передавати показники лічильника;

·         миттєво сплачувати рахунки без комісії одним зі зручних способів: уводячи номер платіжної картки, скануючи її камерою смартфону чи просто піднісши її до задньої поверхні смартфону (при наявності NFC-модуля у телефоні);

·         отримувати квитанції на електронну пошту після оплати;

·         контролювати стан особового рахунку: наявність переплати чи заборгованості;

·         одним кліком вмикати ліхтарик, якщо лічильник знаходиться у темному місці;

·         налаштувати вхід у додаток через короткий пін-код чи пін-код та відбиток пальця.

«Зараз за допомогою смартфону можна вирішити переважну більшість питань щодо споживання електроенергії. Ми розуміємо наскільки це важливо і зручно для наших клієнтів. Тому оновлений мобільний додаток – це черговий крок у напрямку покращення якості обслуговування споживачів електроенергії у Дніпрі та області», — сказала керівник департаменту з продажів та клієнтського сервісу «Дніпровських енергетичних послуг» Оксана Грищук.

На звороті платіжок, які жителі Дніпропетровщини отримують у червні за травень, буде розміщено QR-код, скануючи який можна встановити та активувати мобільний додаток за декілька хвилин.

 

Источник: Дніпровські енергетичні послуги

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46918

Июн 03 2019

Керівництво Українського ядерного товариства підбило підсумки двох років роботи

Підсумки двох років роботи підбило керівництво Українського ядерного товариства під час ІІ Конференції УкрЯТ. В ході звітно-виборчого засідання обговорювалися результати діяльності Товариства, зокрема, налагодження та розвитку співробітництва з іноземними інституціями, розширення просвітницької та інформаційної роботи серед молоді та громад зон спостереження АЕС, а також залучення фахівців та спеціалістів УкрЯТ до експертної роботи на підприємствах атомно-промислового комплексу України.

Відкриваючи засідання, президент УкрЯТ Григорій Муляр привітав присутніх та, в рамках звітної доповіді про результати роботи Правління за період з травня 2017 року по травень 2019 року, окреслив найбільш важливі досягнення УкрЯТ.

«В звітному періоді Правління концентрувало свої зусилля на всебічному сприянні досягненню якісно нового рівня підготовки і перепідготовки кадрів для ядерної науки і техніки, суміжних дисциплін, створенню необхідних умов для наукового і професійного росту молоді і студентів, підняття престижу професії спеціаліста-ядерника», – зазначив президент УкрЯТ.

За останні 2 роки УкрЯТ зосередило свої зусилля на перебудові діяльності організації, створенні в найкоротші терміни відокремлених підрозділів (ВП) в областях, де сконцентровані підприємства атомно-енергетичного і атомно-промислового комплексів України, наукові установи і профільні заклади вищої освіти.

Виконавчий секретар УкрЯТ Данило Лавренов проінформував присутніх про заходи інформаційно-просвітницького, державницького, організаційного та міжнародного напрямків, які були реалізовані силами керівництва та ВП Товариства i подякував присутнім за активну роботу та громадську позицію.

Представники відокремлених підрозділів організації поділилися досвідом втілення багатьох проектів, які реалізуються у регіонах розташування підприємств атомної енергетики та промисловості та галузевих організацій та запропонували залучити Українське ядерне товариство до моніторингу стану та оцінки показників безпеки й експлуатації на АЕС. А також розширення напрямків профорієнтаційної роботи, проведення просвітницьких проектів серед студентства з метою популяризації профільних для галузі професій, розширення інформаційної роботи не лише з громадами 30-км зони спостереження, а й інших регіонів розташування ядерних об’єктів, створення централізованої бази даних проектів відокремлених підрозділів УкрЯТ для поширення позитивного досвіду між відокремленими підрозділами на місцях.

На завершення ІІ Конференції УкрЯТ було затверджено новий склад Правління, до якого увійшли 47 представників Товариства, а також переобрано президента, виконавчого секретаря й ревізійну комісію терміном на 2 роки.

 

ДОВIДКА:

Українське ядерне товариство створено у 1992 році. За час свого існування УкрЯТ зробило певний внесок у вирішення багатьох наукових, виробничих і соціальних проблем ядерної енергетики України. Велику увагу у своїй діяльності УкрЯТ приділяє культурі безпеки на підприємствах галузі, працює з молоддю, громадськістю, ЗМІ, вирішує екологічні проблеми ядерної енергетики, активно здійснює інформаційно – видавничу діяльність, бере участь у вирішенні питань підготовки спеціалістів для ядерної енергетики т. ін.

Источник: Запорізька атомна електростанція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46915

Июн 03 2019

У Марганці дитина впала з четвертого поверху та вижила

02 червня 2019 року у місті Марганець, Дніпропетровської області дитина впала з багатоповерхового будинку та вижила.

Трагедія сталась за адресою вул. Київська, 147. Дівчинка 2011 року народження, випускниця першого класу місцевої школи №3, звалилась з четвертого поверху та вдарилась об карниз будинку. На місце події одразу виїхала швидка та поліція. Лікарі оглянули дитину та не виявили серйозних травм. Мати від госпіталізації доньки відмовилася .

Источник: СТОПКОР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46912

Июн 03 2019

В Нікополі продовжують лікувати каштани

Каштанова мінуюча міль з’явилася в Україні в кінці 90-х років минулого століття і поступово знищує каштанові насадження по всій країні. Якщо нічого не робити, то ці красиві дерева загинуть. Але ефективний засіб боротися з цією напастю існує, запевняють фахівці. Міська влада Нікополя прийняла відповідне рішення і близько 100 каштанів отримали в минулому році спеціальну ін’єкцію від шкідника, який пожирає їх листя. Експеримент дав хороший результат, тому його вирішили продовжити і в цьому році.

Отже в чому полягає принцип стовбурових ін’єкцій та як він діє на дерева і навколишнє середовище?

Спеціальну вакцину вводять всередину рослини. Цей сертифікований на території України препарат добре зарекомендував себе: більше п’яти років таким препаратом роблять щеплення від мінуючої молі каштанам в Києві.

В нашому місті вакцинацію почали проводити в кінці квітня, потім на початку травня, і зараз з ініціативи підрядника за власний рахунок проводять третій етап вакцинації для збільшення результативності даної процедури. Вакцинацію отримали близько 300 нікопольських каштанів: дерева, які ростуть біля Еліт-клубу, на центральній алеї проспекту Трубників, від вулиці Героїв Чорнобиля до вулиці Соборної, а також по каштановій алеї, від проспекту Трубників до вулиці Гагаріна.

Крім того, каштани від вулиці Героїв Чорнобиля до вулиці Миронова і на вулиці Шевченка, яким проводили вакцинацію в минулому році, в цьому році отримали повторне щеплення.

Спочатку дерева обкопують, заливають водою, потім свердлять отвір під кутом 45 градусів, щоб рідина не витікала, вводять близько 8 мілілітрів препарату кожному дереву і закручують пластиковою пробкою. Після чого отвір замазують лаком-бальзамом, який загоює кору, не залишаючи сліду.

Дана ін’єкція гарантовано рятує каштани від мінуючої молі мінімум на п’ять років. Слід зазначити, що препарат не вбиває міль, а робить листя дерев не їстівними для цього шкідника, він не потрапляє в навколишнє середовище, залишаючись безпечним для людей, звірів і комах.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46909

Июн 03 2019

Зауважень щодо зростання вартості води не надійшло

КП «Нікопольводоканал» повідомляє, що зауважень та пропозицій, які приймалися у період з 23.05.2019р. по 02.06.2019р. від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб щодо необхідності коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у 2019 році в частини зростання витрат на оплату праці у письмовому та/або електронному вигляді не надходило.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46905

Июн 03 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

 

Виробництво електроенергії:

 

за добу      …………………………………………….. 91,3 млн кВтг
з початку місяця      ……………………………….  181,8 млн кВтг
з початку року      ………………………………….. 15 851,7 млн кВтг
з початку експлуатації      ……………………… 1 146 773,8 млн кВтг
Витрати на власні потреби: 6,39 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц
Навантаження по енергоблоках (о 06.00):
енергоблок № 1      ……………………………… 920 МВт
енергоблок № 2      ……………………………… ремонт (83 доба, капітальний)
енергоблок № 3      ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 4      ……………………………… 790 МВт
енергоблок № 5      ……………………………… ремонт (01 доба, середній)
енергоблок № 6      ……………………………… 990 МВт
сумарна потужність      ………………………… 3 670 МВт
Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,14 % від допустимого рівня.
 
Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

03 червня 2019 року о 00:01 енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергосистеми і виведено в плановий середні ремонт. Тривалість ремонту складе 119 діб і триватиме до 27 вересня 2019 року.

Источник: Запорізька Атомна Електростанція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46902

Июн 03 2019

У парку «Металург» юні нікопольці весело відсвяткували своє свято

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей маленькі нікопольці гарно відсвяткували в парку «Металург». Для них працювали атракціони, проводили цікаві ігри та розваги. Тут можна було малювати на асфальті, танцювати, грати в шахи, відвідати «живий куточок», поласувати морозивом, фотографуватися в різних фото-зонах, розмалювати своє обличчя аквагримом та багато-багато іншого. Нікопольські творчі колективи підготували для всіх чудову концертно-розважальну програму. Навіть дорослі почували себе на цьому святі трохи дітьми. Весело було всім!!!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46899

Июн 03 2019

Перший фестиваль – перші перемоги!

В Нікополі відбувся перший відкритий міський фестиваль-конкурс «Творча родина», в якому взяли участь близько 50 родин.

Кращі нагороджені призами, а володарі Гран-прі отримали з рук заступника міського голови Ольги Коник ще й сертифікат «Подорожуємо Нікопольщиною»!

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46896

Июн 03 2019

1 червня, у навчальних закладах міста для учнів гостинно відчинили свої двері пришкільні дитячі табори.

Від імені міського голови привітати дітей з початком літа до шкіл завітали заступник міського голови Тетяна Платонова і начальник відділу освіти Валентина Кострикіна.
Яскраво, енергійно та насичено відзначили в Love-парку і Міжнародний День захисту дітей. На присутніх чекали веломарафон «Щасливе дитинство», ляльковий театр з анімаційним шоу, конкурс малюнків на асфальті, веселі змагання, майстер-класи, яскраві фотозони і виставка мотобайків. Чудовий настрій, позитивні емоції, заряд бадьорості та дитячий сміх панували протягом усього святкового заходу.
А завершився День захисту дітей запальною дитячою дискотекою та переглядом мультфільмів просто неба.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46893