Дневной архив: 24 мая 2019

Май 24 2019

Новини Покров. НАВЧАЛИСЯ ТА ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ.

У ДніпроОДА пройшли семінари й тренінги у яких взяли участь провідні фахівці виконкому.

Адмінпослуги — без кордонів
Зробити адміністративні послуги максимально доступними для людей з інвалідністю — такою була мета тренінгів з інклюзії, які днями пройшли для очільників ЦНАПів Дніпропетровщини. Фахівцям давали як практичні, так і теоретичні поради щодо роботи з людьми із порушеннями опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору.

Базові знання допоможуть працівникам ЦНАПів безперешкодно надавати послуги людям з особливими потребами, покращити власні комунікативні навички.
Відвідали семінар з регуляторної політики
Про застосування регуляторних норм щодо малого бізнесу, говорили на семінарі, який днями пройшов у ДніпроОДА. Серед тридцяти представників міст та регіонів були і фахівці відділу економіки міськвиконкому.
З учасниками заходу поділилися практичними знаннями стосовно створення передумов для комфортного ведення бізнесу.

Заступник директора департаменту економрозвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко наголосила, що органи місцевого самоврядування, маючи намір впровадити той чи інший вид державного регулювання, мають розраховувати, який фінансовий тягар ляже на плечі малого бізнесу. Така норма, спрямована на дерегуляцію бізнесу, була встановлена Кабміном у 2015 році.
Учасники семінару розглянули проблемні питання щодо аналізу регуляторного впливу, поспілкувалися з колегами та поділилися власним досвідом.

Источник: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46590

Май 24 2019

Весілля року! Потап і Настя Каменських одружилися!

Нарешті це сталося! Найбільш обговорювана зіркова пара закінчила всі плітки і чутки про свої стосунки!

23 травня відбулося весілля Потапа і Насті ! Щиро раділи цій події не тільки рідні , близькі та друзі, а й зовсім чужі люди. Всі соціальні мережі переповнені привітаннями.

Весілля пройшло дуже чуттєво і емоційно. Церемонія одруження була в Києві, у дворі елітного італійського ресторану Fabius. Гостей було багато і з них багато зірок українського шоу-бізнесу , таких як Тіна Кароль і Оля Полякова, телеведуча Катя Осадча та Юрій Горбунов, Маша Єфросиніна, легендарна співачка Ніна Матвієнко та багато інших.

Потап і Настя присвятили один одному особливі композиції. Пісня «Обіцяю» та пісня «Константа». Як сказала сама Анастасія : » Особенные чувства рождают особенные произведения. Вслушайтесь в слова и вы всё почувствуете. Две эти композиции дополняют друг друга и сливаются в единое целое».

Текст пісні «Обіцяю» NK (уривок) :

Куплет 1: NK
Біла троянда розквітла.
Я простягнула руки до світла.
І новий день увірвався у місто.
Вмитий дощем.
Біла троянда, небо блакитне.
Моє кохання знову розвітне.
Разом с тобою хочу прокинутись, сонце моє.

Приспів:
Я тобі обіцяю, обі-обіцяю — бути тобі морем.
Небо буде зоряним.
Обіцяю, обі-обіцяю…
Я тобі обіцяю, обі-обіцяю.
Шепотіло тіло, як тебе хотіла я.
Обіцяю, обі-обіцяю…

Куплет 2: NK
Біла троянда, полум’я ночі.
Я закриваю від дотику очі.
І поринаю у вимір любові.
І почуттів.
Напевно, ти скажеш, певно ты знаєш.
Просто дарма ти не обіцяєш.
А я обіцяю, що буду любити.
Тебе назавжди.

Текст пісні «Константа» ПТП (уривок):

Я последний, кто не написал
О любви ни одной строчки
Нет
Я последний отношения скрывал свои
Сто тысяч лет
Просто я пытался уберечь ее
От лишних глаз, слов, постов
Я бываю очень откровенным
Только сокровенным для меня
Любовь
Была есть и будет
Плевать, что скажут люди
Мой Бог меня судит
А он есть Любовь
Плывем в море судеб
Мы словно на судне
И ветер попутный мне скажет без слов

Я люблю тебя больше
Всех на этом свете
У нас будут красивые
Милые дети
Люблю тебя больше всех
В этой Вселенной
Моя любовь – это константа
Она неизменна..

Настя подякувала свому коханому, що оберігав її і нехай ненадовго ,але вони змогли залишити потаємні емоції і почуття тільки для двох. А зараз як сказала Настя: «Теперь пришло время поделиться с поклонниками частичкой наших чувств. Мы рады поделиться с вами своим счастьем и благодарны за то,что вы разделите его с нами.»

Бажаємо молодятам щирого щастя та самих світлих побажань! Нехай Ваше кохання буде вічним!

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46587

Май 24 2019

Новини Покров. ПРООН ЗАПРОШУЄ ПОКРОВЧАН ДО НОВОГО ПРОЕКТУ

Учора у Покрові відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”.

Організаторами семінару — відділом економіки міськвиконкому, було запрошено представників діючих ОСББ та ініціативних груп, мотивованих до створення об’єднань співвласників. Саме їм проект надаватиме підтримку у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.

Регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Дніпропетровській області Олена Харченко розповіла про завдання та шляхи реалізації проекту ЄС/ПРООН, наголосивши, що основна його мета — мобілізація співвласників житла та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Було презентовано Фонд енергоефективності, у співпраці з яким втілюватиметься проект. Учасники дізналися про нові можливості для фінансування реновації житлового сектору та механізми технічної підтримки термомодернізації житла.

Інформація зацікавила представників ОСББ, адже енергоефективність на сьогодні не просто бренд, а вимога часу.

Тож в подальшому планується проведення серії групових та індивідуальних консультацій з питань створення ОСББ, фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

Источник: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46584

Май 24 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 94,0 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 2 164,0 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 14 926,1 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 145 848,1 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,54 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 940 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (73 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 995 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… ремонт (79 доба, середній)
енергоблок № 5 ……………………………… 970 МВт
енергоблок № 6 ……………………………… 1000 МВт

сумарна потужність ………………………… 3 905 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46581

Май 24 2019

Новини у Покрові. В ПОКРОВІ ПРОЙШОВ ЮВІЛЕЙНИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА З ПЛАВАННЯ НА ЧЕСТЬ ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА, ВЕТЕРАНА ВІЙНИ — АНДРІЯ ЧЕРЕПА

Постать почесного громадянина міста, ветерана Другої світової війни Андрія Черепа займає особливе місце в історії Покрова. Андрій Іванович справжня легенда — засновник фізкультурно-спортивного руху. Свідченням глибокої шани городян є відкритий чемпіонат міста з плавання на честь Андрія Черепа, який традиційно проводиться в Покрові у травні.

Цьогоріч змагання пройшли вже в десятий рай раз. 120 юних спортсменів з Покрова і Марганця присвятили свої спортивні перемоги Андрію Івановичу і всім ветеранам війни. Вони змагались на дистанції 50 та 100 м вільним стилем, брасом та на спині.

Серед представників Покрова переможцями та призерами стали учні КДЮСШ «Манганіт» Антон Сидоров, Аксенія Фомічова, Павло Сиренко, Максим Стіпенков, Іван Андрієнко, Олександр Пульцев, Ксенія Боханькова, Елеонора Могилка, Марія Кірічок, Владислава Чабанець, Владислав Драган, Ігор Марченко, Ярослав Левада, Аліна Футорна і Кароліна Ковтун. Готували спортсменів до змагань їх наставники Марія Вербицька і Тетяна Синіцина. Переможці та призери були нагороджені відзнаками, для дітей та їхніх тренерів це особливі винагороди, адже асоціюються з постаттю людини, яка все життя присвятила своєму місту – своїм землякам.

Источник: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46578

Май 24 2019

Новини у Покрові. КОМАНДА ШКОЛИ № 6 СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ І ПРИЗЕРОМ ДВОХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Надзвичайно насиченим видався цей тиждень для спортсменів Покрова. Адже протягом двох днів наше місто приймало фінали відразу двох обласних змагань — “Козацький гарт” і “Старти надій”. Право захищати спортивну честь Покрова на цих турнірах випало команді загальноосвітньої школи № 6. І наші атлети не підвели.

“Козацький гарт”. Срібна медаль

21-го травня майданчики стадіону “Авангард” стали ареною, на якій визначалися кращі команди спортивно-патріотичної гри “Козацький гарт”. Спортсмени змагалися у таких дисциплінах, як стрибки на скакалці, стрибки у довжину, човниковий біг, перетягування канату, естафета і в конкурсі з історії козацтва.

У безкомпромісній боротьбі наші хлопці та дівчата докладали усіх зусиль для перемоги. Так, в індивідуальному заліку вони перемогли в перетягуванні канату та були найсильнішими в конкурсі “Знавців історії козацтва”.

У загальному заліку наша команда стала срібним призером турніру, поступившись лише команді з міста Кам’янське.

“Старти надій”. Чергове чемпіонство у Покрова

Вже наступного дня команда СЗШ № 6 знову вийшла на арени стадіону, аби представляти місто у традиційних обласних змаганнях “Старти надій”. Покров вже неодноразово ставав чемпіоном цього турніру. Тому для атлетів було принциповим в черговий раз виграти трофей, аби довести, що наші спортсмени — найсильніші. До програми змагань входили біг на 60 м, легкоатлетична естафета, стрибки у довжину, метання м’яча, силові вправи на прес та легкоатлетичний крос для дівчат і хлопців. І хоча часу для відновлення сил було небагато, наша команда була поза конкуренцією.

В сумі вона набрала 2354 очки і заслужено посіла перше місце. На другому, з 2044 очками, опинилася команда Кам’янського, і замкнули призову трійку спортсмени Покровського ліцею (1816 очок). Переможцям і призерам вручили грамоти від міського управління освіти.

Додамо, що на цих змаганнях були присутні представники обласного училища фізичної культури, які спостерігали за перспективними юними спортсменами.

Щиро вітаємо команду шостої школи з перемогами, дякуємо за самовіддачу і продемонстровану спортивну майстерність!

Источник: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46575

Май 24 2019

Новини міста Марганець. Позачергове засідання Марганецької міської ради.

Сьогодні, 24 травня, відбулося позачергове пленарне засідання Марганецької міської ради. На сесії були присутні 21 представник депутатського корпусу. На розгляд депутатам винесено 2 проекти рішень: «Про передачу функцій замовника будівництва», для початку капітального ремонту по вулиці Лермонтова від вулиці Гідності, та «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 лютого 2019 року № 1429-46/VІІ «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік». Обидва рішення були підтримані більшістю голосів. З результатами голосування можна ознайомитися на офіційному інтернет-порталі Марганецької міської ради в розділі «Міська рада».

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46572

Май 24 2019

Новини Запорізької АЕС. І стандартні, і нові завдання потребують максимальної уваги.

Служба спеціальних ремонтних робіт енергоремонтного підрозділу завершила роботу на четвертому енергоблоці, що знаходиться у плановому середньому ремонті.
Виконано контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки, гамма та ультразвуковий контроль 17 стику сепаратора-пароперегрівача, відновлення бандажу під ізоляцію, майданчиків обслуговування, закриття технологічних отворів.
Найбільше часу та уваги було приділено сепаратору. Хоча його ремонт на Запорізькій АЕС виконується більше 25 років і давно вважається стандартною процедурою, він залишається важким, тривалим та скрупульозним.

«Що стосується енергоблока №2, там триває заміна конденсатора турбіни. Персонал служби спеціальних ремонтних робіт займається демонтажем трубопроводів та обробкою їх кромок. Водночас з ремонтними роботами йде підготовка устаткування до перевезення на енергоблок №5, що наступним вийде в ремонт. На ньому найбільшу увагу буде приділено реконструкції в рамках реалізації постфукусімських заходів», — розповів начальник служби Олександр Каменський.
На п’ятому енергоблоці також плануються контрольно-профілактичні операції на системі попереднього напруження захисної оболонки, заміна насосних агрегатів резервної дизельної електростанції, реакторного відділення та інше.
Як завжди, ремонт потребує зосередженості, ретельності, виваженості дій всіх учасників, оперативної взаємодії з іншими службами та підрозділами.

Источник: Запорізька Атомна Електростанція

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46569

Май 24 2019

Объявление

« ТОВ «ВКФ Телерадіокомпанія «ТТ» , ефірний позивний «Ностальжі 102,4 FM» , повідомляє розцінки вартості ефірного часу на розміщення передвиборної агітації під час проведення позачергових виборів у Верховну Раду України в 2019 р. :
одна секунда – 8,13 грн.
одна хвилина – 487,80грн.»

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46566