Дневной архив: 21 мая 2019

Май 21 2019

Сплачувати за електроенергію тепер можна без комісії в один клік

Нова функція в Особистому кабінеті на сайті «Дніпровських енергетичних послуг» робить процес оплати ще більш швидким та комфортним 

З новою опцією користувачам Особистого кабінету не потрібно щоразу при сплаті рахунку за електроенергію вводити номер платіжної карти, CVV або CVC-код і її термін дії. Достатньо один раз зберегти ці дані і в майбутньому здійснювати оплату без комісії в один клік. При цьому є можливість зберегти одразу декілька платіжних карт і щоразу обирати ту, з якої будуть перераховані кошти. Оплата здійснюється на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпека якого підтверджена сертифікатом PCI DSS. Нова функція вже доступна як для зареєстрованих, так і для нових користувачів Особистого кабінету.

«Сьогодні ми приділяємо багато уваги впровадженню сучасних сервісів та технологій, що будуть зручними та доступними для кожного споживача. Це і система електронної черги у наших центрах обслуговування, і реалізація продуктів та сервісів з енергоефективності, і розвиток дистанційного обслуговування і, звичайно, нові функції в Особистому кабінеті. Наступний крок – запуск окремого мобільного додатку», — сказав директор постачальної компанії «Дніпровські енергетичні послуги» Юрій Федько.

Серед інших переваг, які мають користувачі Особистого кабінету, — миттєве зарахування коштів, передача показників лічильника, електронна абонентська книжка, консультації в режимі онлайн та можливість сплачувати рахунки у будь-який зручний час без черг та комісії.

 

 

Источник: Дніпровські енергетичні послуги

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46519

Май 21 2019

У Нікополі продовжуються роботи з благоустрою

КП «Міське паркове господарство» наводить лад у парку Пушкіна в Нікополі

Працює бригада з 7 косарів та двох спеціалістів з благоустрою. На території парку проведуть сезонний покіс трави, яку опісля зберуть, та оформляють клумби і нададуть форму кущам.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46516

Май 21 2019

Відбувся запуск технічної води на 22 кварталі (с.Північне).

Увага!
Сьогодні 0 10.00 відбувся запуск технічної води на 22 кварталі (с.Північне).
При виявленні витоку води повідомляйте в аварійно-диспетчерську службу: (0566) 688-401, (0566) 688-402, 066-384-16-34, 067-203-86-04.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46513

Май 21 2019

Ніч в Марганецькому музеї

Цьогоріч в Марганецькому краєзнавчому музеї вперше проходила акція “Ніч в музеї”. Незважаючи на досить пізній час, до музею завітало багато відвідувачів. 18 травня о 23 годині розпочався квест з історії Марганця. Відвідувачі уважно і зацікавлено виконували завдання квесту. По завершенню квесту директорка музею Ірина Ткач нагородила найкращих учасників подарунками. В розпал музейної ночі відвідувачі мали змогу здійснити віртуальну подорож найцікавішими музеями світу. Бібліотекар центральної бібліотеки ім.М.Островського Світлана Рубан та провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько допомогли відвідувачам поринути в світ дивовижних музейних колекцій світових музеїв: Паризького Лувру, Каїрського музею в Єгипті, Британського музею в Лондоні, музею “Метрополітен” в Нью-Йорку, музею “Прадо” в Мадриді та музеїв держави-анклаву Ватикану. Кажуть, що вночі музейні експонати оживають. Чи це так – можуть розказати відвідувачі ночі в Марганецькому музеї. Та в самому музеї цієї ночі було людно та жваво. І зовсім не до сну, коли є можливість цікаво та корисно провести час, показати свої знання з історії міста та збагатитись новими.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46510

Май 21 2019

Визначився переможець міського етапу гри “Сокіл-Джура”

Минулого тижня  відбувся міський етап Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл- Джура”. За перемогу боролися 7 команд освітніх закладів Покрова. Місцем змагань стала пішохідна зона вулиці Центральна та територія парку ім. Бориса Мозолевського.

У програму змагань входили такі дисципліни як конкурс строю «Впоряд», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник» та «Перетягування линви». Учасники повинні були продемонструвати не просто силу, витривалість і спритність, але й командну роботу. Лише так можна було досягти спільного успіху.

Грамоти отримали переможці окремих етапів та призери турніру.  Останні визначалися за сумою набраних балів в кожній дисципліні. Третє місце посіла команда загальноосвітньої школи № 9. На другому місці опинилася команда ліцею. І перемогу в змаганнях виборола команда Навчально-виховного об’єднання.  Саме учні НВО тепер будуть представляти Покров в обласному етапі змагань “Сокіл-Джура”.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46505

Май 21 2019

На “Фестиваль професій” до Покрова завітали представники 14 вищих навчальних закладів України

16-го травня на базі загальноосвітньої школи № 9 відбувся вже традиційний “Фестиваль професій”. Розповісти про свої навчальні заклади, правила вступу до них та надати іншу корисну інформацію потенційним абітурієнтам до Покрова приїхали представники 14-х навчальних закладів з Києва, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу і Мелітополя. Серед них Національній університет біоресурсів і природокористування (Київ), Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний фармацевтичний університет (Харків), Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, Центр підготовки і перепідготовки робочих кадрів м. Покров. Вперше до фестивалю приєднався Дніпропетровський національний університет внутрішніх справ та Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут”.

У фойє школи були розміщені відповідні тематичні стенди та презентації до яких з цікавістю підходили школярі. Загалом, на захід завітали більше двох сотень учнів старших класів шкіл Покрова.

Організатор фестивалю, член громадської ради Людмила Носевич відзначила, що з кожним роком він розширює географію учасників, на нього чекають, він допомагає абітурієнтам у визначенні  подальшого шляху, цю роботу підтримує міський голова Олександр Шаповал.

Присутні на фестивалі мали можливість вислухати представників усіх запрошених навчальних закладів, керівництва міського центру зайнятості, адміністрації гірничо-збагачувального комбінату.

Третій “Фестиваль професій” пройшов результативно, про що говорили учасники, підкреслюючи, що подібні зустрічі наближують абітурієнтів до мети – стати студентом одного з провідних вишів країни.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46502