Дневной архив: 8 мая 2019

Май 08 2019

8-9 травня!Пам’ятаємо!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя.

З повагою, колектив радіо Ностальжі 102.4FM

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46244

Май 08 2019

Привітання з Днем Перемоги від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46257

Май 08 2019

Привітання з Днем Перемоги від Засновника Благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/46254

Май 08 2019

З нагоди Дня пам’яті та примирення у Нікополі поклали квіти до Меморіалу «ВІЧНА СЛАВА»

Школярі та представники влади і громадських організацій вшанували хвилиною мовчання тих, чий подвиг наблизив перемогу над нацизмом в роки Другої світової війни.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46281

Май 08 2019

Поліція Нікополя нагадує про заборону використання символіки тоталітарних режимів

Попереджаємо, що за порушення українського законодавства про декомунізацію передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.
Відповідно ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», заборонено використання, поширення та публічне використання комуністичної та нацистської символіки.
Вказана пряма заборона стосується, в тому числі, і георгіївської (гвардійської) стрічки. Відповідно до ст. 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за такі протиправні дії правопорушнику загрожує до 5100 гривень штрафу або адміністративний арешт строком до 15 діб з конфіскацією забороненої символіки чи предметів, які містять її зображення.
Згідно зі ст. 436-1 Кримінального кодексу України, виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів передбачена кримінальна відповідальність – до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.
Тож правоохоронці закликають громадян утриматися від використання забороненої символіки тоталітарних режимів, особливо під час масових заходів 8 та 9 травня.

Источник: Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46278

Май 08 2019

Звернення міського голови Фісака Андрія Петровича з нагоди 8 та 9 травня!

Шановні ветерани, жителі Нікополя!

У травні ми відзначатимемо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов’язані одна з одною. 9 Травня — святе для нас свято — День Перемоги. 8 травня оголошено Днем пам’яті та примирення.
Ми згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву. Схиляємо голови у пошані перед усіма, хто з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинив Другу світову війну та приніс мир і надію.
Як нація, котра поважає і дотримується європейських традицій пам’яті і примирення, українці завжди поважатимуть борців проти нацизму, пам’ятатимуть загиблих воїнів, жертв війни, нацистський переслідувань і воєнних злочинів, шануватимуть учасників українського визвольного руху тих років.
Пам’ятаємо тих, хто віддав і віддає життя за наше сьогодення і майбутнє!
З повагою,
Нікопольський міський голова
Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46275

Май 08 2019

Увага! Обмеження руху автобусів

У зв’язку з відзначенням 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня, на час святкової ходи, орієнтовно з 9:30 до 11:00, рух міських автобусів буде обмежено від перехрестя вул. Херсонська/вул. Електрометалургів до перехрестя вул. Преображенська/ вул. Електрометалургів

В цей час рух автобусів по маршрутам №№6, 6А, 7, 11, 14, 16, 16А, 23, 24, 32А буде здійснюватися по вул. Херсонська – вул. Шульгіна та далі по маршруту.

Будьте уважні при користуванні міськими автобусами.

Источник: Нікопольська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46271

Май 08 2019

На енергоблоках №2 та №4 Запорізької АЕС продовжуються ремонтні роботи

На енергоблоках №2 та №4 Запорізької АЕС триває ремонтна кампанія 2019 року. На енергоблоці №2 йде 56 доба капітального ремонту, на енергоблоці №4 – 62 доба середнього ремонту. Всі роботи виконуються згідно з графіком.
За регламентними роботами на енергоблоці №2 в реакторному відділенні виконуються роботи з перевантаження палива. Здійснюється «суха» консервація парогенераторів №1,3. В ремонті знаходиться обладнання та механізми першої системи безпеки. В турбінному відділенні виконуються роботи за загальними нарядами на ремонт турбогенератора, обладнання машинного залу та блокової насосної станції. Продовжуються роботи з заміни конденсатора на новий, блочно-модульного виконання, виробництва АТ «Турбоатом».
В реакторному відділенні четвертого енергоблоку проводиться заміна силового живлення системи групового та індивідуального управління приводів системи управління і захисту реактора. В ремонті знаходиться обладнання та механізми першої системи безпеки. В турбінному відділенні виконуються роботи за загальними нарядами на ремонт турбогенератора, обладнання машинного залу та блокової насосної станції.
В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 4 енергоблоки. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 3 950 МВт.
З початку 2019 року Запорізька атомна електростанція вже виробила 13,3 млрд кВтг, а з початку експлуатації вироблено понад 1 трлн 144 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.
Основним завданням для колективу Запорізької АЕС є проведення планових ремонтів відповідно до графіка, забезпечення високої якості ремонтних робіт для подальшої надійної та безпечної експлуатації енергоблоків.
Запорізька АЕС функціонує надійно і безпечно.

Источник: ЗАЕС

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46268

Май 08 2019

Урочисто й піднесено: Покров зустрічатиме День пам’яті та примирення і 74 річницю Перемоги над нацизмом

8 травня 2019р.
Меморіальний комплекс «Алея Слави»
21:00 — Урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення
9 травня 2019 р.
Братські захоронення
10:00 – Урочисті мітинги на Братських захороненнях селищ Олександрівка, Перевізькі Хутори, Рудник, Гірницьке, Базавлук, Миронівка, Шолохове та меморіальному комплексі «Алея Слави».
Парк с.Рудник
11:00 – Святковий концерт «Перемога на клавішах весни».
Вулиці міста
12:00 – Легкоатлетична естафета серед команд загальноосвітніх шкіл та ДПТНЗ «Покровський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».
Площа ім.І.Сірка
17:00 — Для вас грає духовий оркестр Дитячої музичної школи «Сурми Перемоги».
17:30 – Огляд-конкурс строю та пісні з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
18:30 – Святковий концерт «Перемога в серцях поколінь».
Організатори запрошують містян на урочистості, зустріти свята єдиною громадою.

Источник: Покровська міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46265

Май 08 2019

Засідання комісії ТЕБ та НС «Щодо вибуху на вул.Лермонтова»

7 травня, у виконавчому комітеті Марганецької міської ради відбулось засідання комісіі з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Олени Жадько, щодо вибуху на вул. Лермонтова. В результаті вибуху одна людина загинула, а ще п’ятеро отримали поранення, серед яких поліцейський та дві жінки віком 63 та 65 років. У поранених стан стабільний, пацієнти забезпечені необхідними ліками. Комісією було вирішено терміново прийняти рішення про надання матеріальної допомоги постраждалим та сім’ї загиблого.

Источник: Марганецька міська рада

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46262