Дневной архив: 3 мая 2019

Май 03 2019

МЗС НЕ РАДИТЬ УКРАЇНЦЯМ ВІДПОЧИВАТИ У ТУНІСІ.

У країні наразі підвищений рівень терористичної загрози.

«До уваги громадян України, які мають наміри подорожувати до Тунісу! У Тунісі стартує туристичний сезон. У цьому зв’язку рекомендуємо українським туристам зважати на існуючі в цій країні безпекові ризики, обумовлені підвищеним рівнем терористичної загрози, ймовірністю проведення стихійних протестних акцій тощо. Слід також враховувати, що триваючий збройний конфлікт у сусідній Лівії та складна внутрішньополітична ситуація в Алжирі мають негативний вплив на ситуацію у Тунісі», — йдеться у повідомленні.

Прості правила безпеки під час відпочинку:

— виявляти підвищену пильність та обережність, утримуватися від відвідування місць надмірного скупчення людей, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях та інших масових заходах, не вступати у суперечки з місцевим населенням з релігійних та соціально-політичних питань;
— завжди мати при собі документи, які посвідчують особу та законність перебування в Тунісі, неухильно виконувати вимоги та вказівки представників місцевих правоохоронних органів;
— за можливістю мати при собі мобільний телефон із сім-карткою місцевого оператора мобільного зв’язку (сім-картки можна придбати у всіх міжнародних аеропортах Туніської Республіки за пред’явленням паспорта громадянина України для виїзду закордон);
— не залишати без нагальної потреби місця організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки, максимально обмежити пересування у нічний час;
— утриматися від поїздок до туніських вілаєтів Кассерін, Кеф, Сіді Бузід, Кбілі, Дуз, Кайруан, Татауін, Меденін, а також в прикордонні з Лівією та Алжиром території;
— у разі бажання здійснити туристичну подорож країною, слід обирати групові екскурсії за класичними маршрутами та у супроводі представника туроператора або компанії, що організовує екскурсію;
обираючи місце відпочинку, надавати перевагу готелям, розташованим в найбільших туристичних центрах країни (міста Туніс, Хаммамет, Сус, Магдія, Набель, Монастір, Табарка, Тозер, острів Джерба тощо).

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46196

Май 03 2019

ЦНАП продовжує надавати адмінпослуги за місцем проживання

Мешканці віддалених районів, люди похилого віку, особи з інвалідністю та ті, хто знаходиться на стаціонарному лікуванні все частіше звертаються до спеціалістів центру надання адміністративних послуг, аби отримати необхідну допомогу вдома.

Мобільні кейси, які місто отримало в межах проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), дозволяють надавати якісні та оперативні послуги під час виїзного обслуговування.

Для маломобільних громадян це надзвичайно важливо, адже питання, що потребують вирішення, можуть розв’язувати з кваліфікованим спеціалістом безпосередньо за місцем проживання. За допомогою портативного автоматизованого робочого місця ЦНАП розширив свої можливості і можливості покровчан.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46190

Май 03 2019

На ЗАЕС ведеться глобальна реконструкція систем промислового холодопостачання

З 2016 року на енергоблоках Запорізької АЕС проходить глобальна реконструкція систем промислового холодопостачання із заміною застарілих промислових кондиціонерів на сучасні, що в повній мірі відповідають вимогам нормативних документів до обладнання АЕС стосовно сейсмостійкості та надійності в роботі.
Заміна вже пройшла на енергоблоках №1, №3 та №4. У 2020 році нові промислові кондиціонери планується встановити на блоках №2 та №5. Обладнання вже надійшло на станцію. Протягом ремонтних кампаній на цих блоках наступного року передбачено замінити 162 одиниці обладнання — чималий та складний обсяг роботи.
«Зараз тривають підготовчі роботи: уточнюємо комплектацію, перевіряємо проектну документацію. Ми впораємося, тому що у нас є досвід, а накопичені знання систематизуємо та враховуємо при реконструкції систем холодопостачання кожного наступного енергоблока», — розповів начальник відділу інженерного супроводу ремонту, налагодження та експлуатації систем холодопостачання енергоремонтного підрозділу Володимир Аталиков.
Основна увага приділяється потребам оперативного персоналу, з метою створення комфортних умов для роботи, а також технічним приміщенням, де температура повітря безпосередньо впливає на роботу обладнання.
Напередодні літнього піку температур активізувалося надходження нових побутових кондиціонерів, масово замінюються застарілі кондиціонери віконного типу новими спліт-системами, їх монтаж також вимагатиме багато часу.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46187

Май 03 2019

Відбувся штаб.

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, бюджетних установ, старости селища Шолохове. Розглядався поточний стан справ. Тиждень був насиченим святами, для міста він пройшов спокійно. Відповідні служби працювали у посиленому режимі, про що доповідали керівники.

Комунальники завершують роботи на міському кладовищі до поминального дня, здійснюють заходи з благоустрою території міста. Тривають поточні й капітальні ремонти. За тиждень центр первинної медико-санітарної допомоги уклав 267 декларацій, всього заключено 30244 декларації.

Міський голова акцентував особливу увагу на підготовці до Дня перемоги над нацизмом, впорядкуванні братських захоронень та пам’ятних місць.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46184

Май 03 2019

З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних документів

24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.

Вартість оформлення документів вперше зросла починаючи з 2016 року і за підрахунками експертів таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн. грн., які буде спрямовано, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

Відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 нові суми адміністративного збору складатимуть:

*При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн. (126 грн. вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 279 грн.
При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн. (252 грн. вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 366 грн.

*При оформленні закордонного паспорта (до 20 робочих днів) – 682 грн. (352 грн. вартість адмінпослуги та 330 грн. вартість бланка), раніше 557,32 грн.

*При оформленні закордонного паспорта (до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав*) – 1034 грн. (704 грн. вартість адмінпослуги та 330 грн. вартість бланка), раніше 810,32 грн.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору спрямовуються до місцевих бюджетів.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46181

Май 03 2019

Полиция Днепропетровщины будет работать в усиленном режиме во время поминальных дней

5-6 мая во время поминальных мероприятий 1900 полицейских будут охранять порядок и безопасность в на территории 1915 кладбищ и местах массового скопления людей. Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции области.

«Мы ожидаем, что в эти дни поминальные мероприятия посетит около полутора миллионов человек. На каждом из кладбищ будут работать правоохранители. Обращаемся к гражданам с просьбой не нарушать общественный порядок, избегать конфликтных ситуаций, обращать внимание на подозрительные вещи и в случае необходимости немедленно сообщать органам Национальной полиции», — сообщил и.о. отдела массовых и охранных мероприятий управления превентивной деятельности ГУНП в Днепропетровской области Владимир Козуб.

Источник: Національна поліція в Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46178

Май 03 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

В мережі знаходяться 4 енергоблока

Виробництво електроенергії:

за добу …………………………………………….. 95,6 млн кВтг
з початку місяця ………………………………. 190,8 млн кВтг
з початку року ………………………………….. 12 952,9 млн кВтг
з початку експлуатації ……………………… 1 143 874,9 млн кВтг

Витрати на власні потреби: 5,13 %
Частота електричного струму: 50,0 Гц

Навантаження по енергоблоках (о 06.00):

енергоблок № 1 ……………………………… 960 МВт
енергоблок № 2 ……………………………… ремонт (52 доба, капітальний)
енергоблок № 3 ……………………………… 1000 МВт
енергоблок № 4 ……………………………… ремонт (58 доба, середній)
енергоблок № 5 ……………………………… 980 МВт
енергоблок № 6 ……………………………… 1020 МВт

сумарна потужність ………………………… 3960 МВт

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон:
проммайданчик — 11 мікрорентген за годину;
санітарно-захисна зона (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46175

Май 03 2019

Фахівці Запорізької АЕС випробовували нове устаткування.

Фахівці електричного цеху взяли участь у приймально-здавальних випробуваннях устаткування систем збудження турбогенератора для енергоблока №5 Запорізької АЕС на заводі-виробнику в Чехії.
Завдання полягало не лише в перевірці працездатності системи, необхідно було пройти спеціальне навчання, отримати досвід налагодження і експлуатації нового устаткування.
Була перевірена відповідність обладнання і запчастин заявленим технічним характеристикам, переглянута технічна документація. В ході випробувань усунули незначні зауваження. В цілому випробування системи пройшли успішно.
Аналогічне обладнання встановлене на енергоблоках №3, №4 Запорізької АЕС. В процесі його експлуатації накопичилась низка питань, які треба було обговорити з виробником, оскільки на заводському майданчику є спеціальні технічні стенди, що дозволяють крок за кроком розглянути процес налагодження.
«Це дуже цінний досвід, яким я відразу ж поділився зі своїми колегами. І зараз, під час ремонту четвертого енергоблока, ці знання вже втілились на практиці», — зазначив інженер електричного цеху Олександр Юров.
Щойно п’ятий енергоблок буде виведений у плановий ремонт, почнеться встановлення нової системи збудження турбогенератора. Монтаж і налагодження вестиме підрядна організація під шеф-наглядом фахівців заводу-виробника. Контролювати всі процеси будуть працівники електричного цеху ВП ЗАЕС.

Источник: Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46172

Май 03 2019

Увага! Нікопольводоканал повідомляє:

У четвер, 16 травня 2019 року, з 17:00 до 06:00 17 травня 2019 року ПрАТ «Енергоресурси» проводитиме дезінфекцію та промивку мереж питної води з подачею підвищеної дози хлору на військове містечко по вул. Чортомлицькій і всіх абонентів, підключених від даного трубопроводу, та дві вулиці с. Приміське — вул. Ковпака, вул. Сонячна.
Вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору. Звертаємо особливу увагу жителів, що на даний період водопостачання зупинятися не буде. Водопостачання буде проводитися зі зниженим тиском і на верхніх поверхах багатоповерхових будинків можливо відсутність води.
Просимо мешканців завчасно провести запас питної води для користування на період часу 16 травня 2019 року з 17:00 до 06:00 17 травня 2019 року.
Для забезпечення ефективності хлорування з 19-00 години 16 травня 2019 року необхідно відкрити крани, вентилі та інші запірні пристрої для пропуску через внутрішні мережі хлорної води.
Щоб уникнути отруєнь, користуватися водою на питні потреби та приготування їжі з 17:00 16 травня 2019 року до 07:00 17 травня 2019 року
забороняється!

При відкритті кранів після 07:00 ранку 17 травня 2019 року необхідно скинути залишок хлорованої води до зникнення хлорного запаху.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46169

Май 03 2019

Перші наслідки монетизації: значна кількість споживачів КП «Нікопольводоканал» можуть втратити субсидії!

У березні місяці більшість нікопольчан, які мали право на субсидію, отримали її «живими» грошима. Ними вони мали розрахуватися за використані у лютому комунальні послуги. Влада у такий спосіб намагалася стимулювати споживачів до економії, адже, за рахунок цього, частину з отриманих від держави грошей можна було залишити собі. Однак статистика проплат КП «Нікопольводоканал» за перші два місяці монетизації показала, що поняття «зекономити і залишити собі» субсидійовані споживачі сприйняли надто буквально. У результаті, в березні водопостачальне підприємство, за скромними підрахунками, недоотримало від населення півмільйона гривень.

Провівши аналіз оплат населення за використані послуги водопостачання і водовідведення за березень, коли споживачі замість субсидій отримали від держави гроші, зробили висновок:

Статистика невтішна. Близько 15 тисяч споживачів мають право на субсидію, скільком саме із них органи соцзахисту цю державну допомогу надали, не відомо. Однак навіть, якщо якійсь кількості споживачів її не надали, це не означає, що за спожиті послуги не потрібно платити. Проте у березні з нарахованих понад мільйон гривень цим абонентам, підприємство недоотримало половину.

Якщо подібна тенденція спостерігатиметься і надалі, то ні до чого втішного така монетизація не призведе. При цьому наслідки відчує на собі не лише підприємство, тариф якого не є прибутковим, а й усі без винятку споживачі послуг.

Якщо КП «Нікопольводоканал» недотримуватиме такі суми коштів за спожиті послуги і надалі, то це може призвести навіть до того, що змушені будемо відмовитися від цілодобової подачі води і перейти на погодинну. Рівно на стільки, на скільки підприємство матиме коштів, щоб заплатити за електроенергію. Або ремонтні бригади не зможуть оперативно і вчасно виїжджати на ліквідацію поривів, у зв’язку з нестачею коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів.

Разом із виплатою «живих» коштів держава поставила жорсткі умови для тих, хто отримує субсидію – немає бути заборгованості. За підсумками березня КП «Нікопольводоканал» надало інформацію до органів соціального захисту на майже п’ять тисяч субсидійованих абонентів-боржників. Не виключно, що частина із них втратять право на державну допомогу. Це стосується тих споживачів, у яких сума боргу за одну або всі разом використані комунальні послуги перевищує 340 гривень. Аби цього не сталося, на підприємстві нагадують про необхідність вчасно оплачувати рахунки до граничної сплати вказаної в договорі. Споживачам подавати показники водолічильників з 25 по 30 число кожного місяця. У такому випадку не виникатимуть розбіжності у розрахунках, заборгованості та переплати.

Источник: КП Нікопольводоканал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46166

Предыдущие сообщения «