Дневной архив: 26 апреля 2019

Апр 26 2019

Зі святом Пасхи!

Великодних радощів, добра та щастя! Втілення всіх задумів прекрасних. Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна!
Христос воскрес!

З повагою колектив радіо Ностальжі 102.4fm

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46065

Апр 26 2019

ЗАВЕРШИЛАСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ МЕНТОРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ВІД GIZ

Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46066

Апр 26 2019

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК УКВІТЧАВСЯ ПИСАНКАМИ

Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/46062

Апр 26 2019

У місті-супутнику Запорізької АЕС вшанували 33 роковини Чорнобильської трагедії

26 квітня в місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, біля Пам’ятного знаку героям Чорнобиля відбувся мітинг, присвячений 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Вшанувати пам’ять загиблих, які ціною власного життя змогли захистити нас від атомної стихії, зібралися ліквідатори та учасники трагічних подій, представники підприємств, керівництва міста,  а також школярі, громадськість.

«Сьогодні ми вшановуємо тих кращих і відважних, для кого поняття обов’язку не гучні слова, а норма життя. Завдяки Вам, Вашому подвигу, який Ви здійснили заради майбутнього багатьох поколінь, ми маємо можливість жити безпечно, з впевненістю у завтрашньому дні. Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг, ми пам’ятаємо про цю жахливу катастрофу. Для того щоб таке більш ніколи не повторилося, на атомних станціях України, і на Запорізькій АЕС в тому числі, розроблено дуже багато організаційних і технічних заходів, які реалізуються для підвищення рівня безпеки вітчизняних атомних енергоблоків. І це нам дає впевненість в надійній і безпечній експлуатації енергоблоків Запорізької АЕС. Ми вдячні кожному з вас за мужність та відвагу. Бажаю всім вам міцного здоров’я. Вічна пам’ять тим, хто загинув при ліквідації наслідків аварії заради безпечного майбутнього багатьох поколінь», — сказав генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Промовці дякували учасникам ліквідації аварії за мужність і подвиг, закликали шанувати пам’ять героїв і піклуватися про тих, хто вижив. А до людей, від яких залежить безпечна і надійна експлуатація атомної електростанції, зверталися із закликом завжди пам’ятати урок Чорнобиля, щоб подібне не повторилося більше ніколи.

Енергодар був в числі перших міст, яких тісно торкнулася трагедія в Прип’яті. Багато працівників Запорізької АЕС і мешканців міста були серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Хвилиною мовчання, під скорботні удари метронома вшанували пам’ять загиблих учасники мітингу-реквієму. Присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку.

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46059

Апр 26 2019

Привітання від народного депутата України Шипко Андрія Федоровичазі Світлим Христовим Воскресінням!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46056

Апр 26 2019

Привітання від міського голови Покрова Олександра Шаповала зі святом світлого Христового Воскресіння!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46051

Апр 26 2019

Привітання від міського голови міста Марганець Жадько Олени Анатоліївни зі святом світлого Христового Воскресіння!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46046

Апр 26 2019

Увага! Оголошення!


Шановні мешканці Нікополя!

Напередодні Радониці, дня помину спочилих, громадяни наводять лад на місцях поховань рідних та близьких. Цьогоріч мешканців Нікополя закликають прибрати ДО 2 ТРАВНЯ. З 2 травня 2019 року КП «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради буде проводити РОБОТИ З ПРИБИРАННЯ ТА ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З ТЕРИТОРІЇ КЛАДОВИЩА. У зв’язку з цим з 2 по 5 травня в’їзд автомобільного транспорту на територію міського кладовища буде перекрито.

5 травня допускатись на територію кладовища буде виключно спеціалізований транспорт – ДСНС, Поліції та Швидкої допомоги.

Окремо наголошуємо для осіб з інвалідністю! Запрошуємо Вас відвідати кладовище після 5-го травня, адже в’їзд автотранспорту на територію міського кладовища з 6 травня буде відкрито.

Дякуємо за розуміння!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46043

Апр 26 2019

«Водна амністія-2019» або один місяць лояльності

Протягом місяця, з 1 травня по 1 червня 2019 року, всі нікопольці, які самовільно підключились до мереж центрального водопроводу та каналізації без відповідного оформленняі, можуть звернутись до Водоканалу для узаконення нелегального підключення. Штрафні санкції та стягнення застосовуватись не будуть!
Всі бажаючі узаконити підключення до центральних мереж можуть звернутись до КП «Нікопольводоканал» технічний відділ (каб.№313) для отримання технічних умов на підключення до водопровідних чи каналізаційних мереж та абонентного відділу (каб.№ 109) для укладання договору.
При собі мати оригінали (для порівняння) та копії наступних документів:
– паспорт власника житлового будинку;
– план земельної ділянки (для приватного сектору);
– відомості про кількість проживаючих (будинкова книга або довідка житлової організації);
– документ, що підтверджує право власності на квартиру або земельну ділянку.
Нагадуємо, що згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затвердженими Наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 №190 неоформлене в Водоканалі приєднання до систем водопостачання та водовідведення є самовільним і підлягає відключенню від мережі без попереднього письмового повідомлення. Витрати, пов’язані з відключенням і можливою ліквідацією самовільного підключення, оплачуються його власником.
Оплата в період самовільного користування розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м / сек і дією її повним перерізом протягом 24 годин на добу за місяць.
Неважко розрахувати, що при виявленні незаконного підключення до мереж працівниками Водоканалу, нарахування за самовільне користування водою та каналізацією складе понад 16тис.грн. (при діаметрі водопровідного вводу 15 мм).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46041

Апр 26 2019

Привітання від керівника Нікопольської окружної партійної організації «Батьківщина» Олександри Сотули з зі святом світлого Христового Воскресіння!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/46033

Предыдущие сообщения «