Дневной архив: 25 апреля 2019

Апр 25 2019

Навесні вже у п’ятьох мешканців Дніпропетровщини виявили хворобу Лайма

Із початку року понад сто жителів регіону постраждали від укусів кліщів. У п’ятьох людей уже діагностували небезпечну хворобу Лайма. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Навесні в Україні активізувалися кліщі – носії хвороби Лайма. Вони покусали понад сто жителів регіону. У п’ятьох постраждалих уже виявили «кліщову» інфекцію. Хворі проходять антибактеріальну терапію», – розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Хвороба Лайма – це небезпечне інфекційне захворювання, що вражає шкіру, нервову систему, опорно-руховий апарат і серце. Початкові симптоми схожі на грип. Вони проявляються протягом перших двох тижнів після укусу кліща. Якщо вчасно не діагностувати хворобу та не звернутися до лікаря, то можливі серйозні наслідки: від болю в суглобах до інвалідності.

Якщо вас вкусив кліщ, не витягайте його самостійно. Це мають зробити медики. Після комаху варто віднести до Обласного лабораторного центру за адресою: м. Дніпро, вул. Щербаня, 6. Там її перевірять на інфекції.

«Людина, яку вкусили, також здає аналізи. Якщо у неї виявляють хворобу Лайма, то відправляють на лікування. На пацієнта чекає антибактеріальна терапія», – додали в лабораторному центрі.

У 2018 році від укусів кліщі постраждали понад 800 жителів Дніпропетровщини.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45988

Апр 25 2019

Про проведення ремонтних робіт КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР»

Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45985

Апр 25 2019

На Дніпропетровщіні триває череда децентралізаційних фестивалів

Никопольский информационный портал

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45982

Апр 25 2019

На Дніпропетровщіні триває череда децентралізаційних фестивалів

Напередодні великого християнського свята – Великодня у Червоногригорівській об’єднаній територіальній громаді відбувся фестиваль «Дороге яєчко до Великодня», до участі у якому долучилися і представники Марганецької ОТГ.На відкритті фестивалю голова міста Олена Жадько урочисто передала кубок децентралізації голові Червоногригорівської селищної ради Миколі Матюку. Після урочистого відкриття розпочався «Парад писанок», під час якого кожна громада презентувала свої Великодні прикраси та творчі колективи. Марганецька інсталяція, створена творчими руками колективів клубу «Дніпро», Центру комплексу позашкільної освіти, Центру комунальних послуг та комунального майна, не залишила байдужими жодного учасника фестивалю. Соціальні мережі майорять світлинами, зробленими на її фоні.Далі увага гостей заходу переключилася на центральний майданчик фестивалю, на якому співали, танцювали та жартували творчі колективи чотирьох ОТГ. Вразили присутніх своєю автентичною майстерністю відомі за межами радної Дніпропетровщини марганецькі колективи – дитячій народний вокально-фольклорний ансамбль «Веселі нотки» (керівник Галина Карпова) та дитячій зразковий хореографічний ансамбль «Браво»(керівники Тетяна та Євген Бєлічі).Подібні заходи культурологічного та духовного спрямування допомагають відродженню традицій нашого народу та сприяють об’єднанню громад.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45979

Апр 25 2019

Визначився переможець першого міського турніру з кіберспорту

Минулого тижня у Покрові відбувся фінал першого в історії міста офіційного турніру з кіберспорту в дисципліні Counter Strike:Global Offensive 5х5. Lj участі у змаганнях зареєструвалося 15 команд, а це 75 учасників. Протягом минулого тижня проходили відбіркові турніри, які мали визначити фіналістів. Ними стали 8 команд, які представляли НВК № 1, НВК № 2, загальноосвітні школи № 9, № 6 та НВО. Саме на базі навчально-виховного об’єднання 19-го квітня вирішувалося, яка команда стане першим чемпіоном Покрова з кібер-спорту.
Змагання відрізнялися тим, що команди грали на вибування згідно “сітки” турніру. Тому кожна гра для учасників була вирішальною, і спортсмени робили все для перемоги. Особливо запеклим видався поєдинок між командою-господарем НВО та Покровським центром підготовки і перепідготовки робочих кадрів. Саме їхня команда “Klan Banan” змогла дійти до фінального раунду, здобути перемогу і стати першим чемпіоном Покрова з кібер-спорту. До її складу ввійшли Єгор Мартиненко, Денис Лопата, Владислав Капітонов, Кирило Глущенко та Олександр Нікерін.
Друге і третє місця посіли команди із загальноосвітньої школи № 6. Переможцям були урочисто вручені грамоти від міського управління освіти.
В.о. начальника відділу молоді та спорту Артем Столяр подякував школярам НВО, котрі були ініціаторами турніру, усім учасникам та педагогам, які сприяли його проведенню. Подібні змагання планують проводити і надалі, а також залучати кібер-спортсменів до різних сфер молодіжного та громадського руху.
Турнір показав потенціал розвитку кібер-спорту та зацікавленість молоді цією темою. Учасники змогли налагодити зв’язки, знайти нових друзів. Найголовніше, що ініціатива, яку вони проявили , була реалізована їхніми ж руками, і хлопці отримали навички самоорганізації.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45976