Дневной архив: 24 апреля 2019

Апр 24 2019

Визначення строків адміністративного оскарження та сплати грошових зобов’язань

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що з  01 січня 2019 року до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон № 2628) внесені зміни, зокрема до порядку оскарження рішень контролюючих органів.

Так, Законом № 2628 збільшено з десяти календарних до десяти робочих днів передбачений п. 56.3 ст. 56 ПКУ термін, протягом якого може бути подана скарга для оскарження в адміністративному порядку прийнятих контролюючими органами податкових повідомлень-рішень.

Звертаємо увагу на те, що п. 57.3 ст. 57 ПКУ передбачені граничні терміни сплати нарахованих контролюючим органом сум грошових зобов’язань.

Так, у разі визначення грошового зобов’язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 – 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 ПКУ, платник податків зобов’язаний сплатити нараховану суму грошового зобов’язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов’язання платник податків зобов’язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

Источник: Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45971

Апр 24 2019

Z_ефір: визначилися фіналісти

Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості впевнено крокує вперед. Цього року він об’єднав сотні талановитих дітей і вже зараз б’є справжні рекорди. Інструменталісти, театрали, вокалісти, танцюристи і навіть циркові артисти – Зефір демонструє багатожанровість та унікальність і покровчани у цьому марафоні тримають першість.

Кожен етап конкурсу — це хвилювання, напруження боротьби, щирі емоції та яскраві враження. Півфінал, що пройшов у Нікополі, теж був сповнений моментів, які надовго запам’ятаються і учасникам, і компетентному журі. Покров представляла творча команда, діти підготували нові номери, які вперше демонстрували в номінаціях Зефіру. За місце у фіналі змагалися Покров, Кривий Ріг, Нікопольський, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський  райони. Виступи номінантів супроводжувалися бурхливими оплесками, вирізнялися оригінальністю та серйозністю підходу.

Журі відзначало високий рівень конкурсантів, які по-справжньому вражали своєю майстерністю. Наше місто зібрало щедрий врожай нагород, усі конкурсанти зайняли призові місця.

Перше місце у Лії Куартової, Олександри Петрюк зі Школи мистецтв, зразкового колективу естрадного танцю «Вулиця ритмів». Друге – колективу «Світанок» з дитячої музичної школи, Варвари Сізової, Аристарха Черенкова зі Школи мистецтв, колективу акробатів ДЮСШ ім..Д.Дідіка. Третє – колективу «Сакс Мікс» з дитячої музичної школи.

На часі підготовка до фіналу, у якому візьмуть участь володарі золота. Він пройде вже у травні у ДніпроОДА, де будуть визначені переможці другого обласного конкурсу Z_ефір.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45936

Апр 24 2019

В Нікополі проходить обласна виставка-конкурс технічної творчості школярів

В Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості проходить обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». Тут представлені 260 робіт учнів навчальних закладів міст Нікополя, Марганця, Покров, а також Нікопольського та Томаківського районів.

На виставці можна побачити радіокеровані моделі літаків, стендові моделі різної техніки, роботи в техніці квілінг, витинанка, декупаж, орігамі, паперкрафт або паперове моделювання, вироби з тканини, ниток і шпагату, іграшки з фетру, вироби з кольорового паперу, природного та непридатного матеріалів. Тут є вишивка гладдю, хрестиком, бісером та навіть стрічками, різьба по дереву, діючі оригінальні світильники, українські обереги, а також роботи виконані в дивовижній техніці пейп-арт.

Вихованці гуртка дитячої анімації представили на суд глядачів свій мультфільм, персонажі якого виготовлені з пластиліну.

Особливу увагу відвідувачів привернули наробки нікопольських робототехніків.

– Все, що діти створювали протягом року, ми представили на виставку, – розповідає керівник гуртка робототехніки Оксана Скрипник. – Тут є машинка, яка їздить по лабіринтах, машинка, яка їздить по лінії, танцюючий краб, механічна рука-маніпулятор, метеостанція для розумного будинку, а також роботи, які ми вирізали лазерним різаком.

Переможці цієї виставки-конкурсу будуть нагороджені грамотами в травні місяці, а кращі роботи будуть представлені на всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість тобі, Україно!».

Виставка в Нікополі продовжить свою роботу до 1 травня, так що всі бажаючі можуть на власні очі переконатися наскільки талановиті в нас юні техніки та винахідники.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45933

Апр 24 2019

Підростають нові чемпіони

У плавальному басейні Запорізької АЕС пройшли змагання для самих маленьких плавців під красивою назвою «Перші ластівки». У них взяло участь близько вісімдесяти спортсменів у віці від 6 до 10 років.

Змагалася малеча в різних стилях і на різних дистанціях. Визначилися перші чемпіони. Отримано перші в житті спортивні нагороди. Оцінено працю тренерів плавального басейну Запорізької АЕС за навчальний рік.

Найшвидшими «ластівками» в цих змаганнях стали: Лариса Троніна, Дмитро Чорний, Уляна Прищепа, Тимофій Кость, Марія Хоролець, Руслан Давиденко, Сніжана Трітяк, Леонід Кравець, Поліна Полякова та Аліна Пригода.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45930

Апр 24 2019

Народний депутат Украни Андрій Шипко пропонує парламенту цього тижня розглянути законопроект про повернення соцгарантій чорнобильцям.

Про це він заявив під час виступу з парламентської трибуни у вівторок.

Нардеп нагадав, що за три дні Україна вшановуватиме чергові, 33-ті роковини трагедії на Чорнобильській АЕС.

«Ми не хочемо, щоб доля чорнобильців залишалася поза увагою парламенту. Жодна влада в Україні не виконала зобов’язань перед цими людьми. Упродовж п’яти років керування нинішньою владою ухвалювалися документи, які звужували права чорнобильців, обмежували соціальні пільги та компенсації. Були фактично заморожені пенсії, не виконувалося рішення судів на користь постраждалих, причому не тільки українських, а і Європейського суду з прав людини», – сказав Шипко.

Політик відзначив, що останніми роками кількість чорнобильців в Україні скоротилася на 45%.

«Вдумайтесь: від січня 2015 року до липня 2018-го кількість чорнобильців, які отримують пільги, скоротилася на 750 тисяч. Невже до цих людей повернулося здоров’я? Чи у них проблеми зникли?» – додав нардеп.

Андрій Шипко зауважив, що два роки тому депутатська група «Партія «Відродження» зареєструвала законопроект №6292, розроблений спільно з чорнобильцями, але він досі не розглянутий парламентом.

«Шановний пане голово, два роки тому тут, на цьому самому місці, я особисто передав вам 10 тис. підписів чорнобильців та ліквідаторів аварії з однією вимогою – негайно винести на розгляд законопроект №6292, який підтримують усі фракції, усе суспільство. Два роки минуло. Де ці підписи? Чому цей законопроект досі не ухвалений? Ми вимагаємо цього четверга, коли, як ви анонсуєте, буде повна мобілізація в залі, винести його на голосування. Ви побачите повну підтримку! Це буде маленький, але значний крок з розбудови соціально справедливої держави», – заявив Шипко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45927

Апр 24 2019

На селищі Північному прокладають новий трубопровід!

На 22 кварталі селища Північного прокладають новий трубопровід, якого там не було ніколи. Мешканці цього кварталу багато років мали проблему з тиском питної води.

– В літній період часу жителі 22 кварталу через поганий тиск питної води не можуть приготувати їжу, покупатися, у них не працюють котли, колонки, пральні машинки… Тому я звернувся до міського голови Андрія Фісака з проханням виділили з міського бюджету достатню суму коштів для заміни трьох кілометрів водопроводу, – розповідає депутат Нікопольської міської ради Сергій Варакута.

Очільник Нікополя Андрій Фісак та депутатський корпус підтримали пропозицію і з міського бюджету в цьому році були виділені 3 мільйона гривень для виконання робіт. Наразі на вулиці Загородній прокладають два кілометра нового трубопроводу, по вулиці Можайського замінять один кілометр старої труби на нову, пластикову. Також тут будуть зроблені нові колодязі і встановлені гідранти. Це дасть можливість вирішити ще одну проблему.

– Зараз для того, щоб усунути аварію на магістральному трубопроводі або на трубі одного абонента, доводиться перекривати подачу води на все селище. Коли буде прокладений новий трубопровід, засувки будуть встановлені на кожну вулицю та провулок, і при виникненні аварійної ситуації працівники водоканалу зможуть локально відключати водопостачання, – говорить Сергій Варакута.

До кінця літа мешканці 22 кварталу будуть повністю забезпечені питною водою і зможуть використовувати її не тільки для побутових потреб, але й для поливу своїх городів.

– Для селища Північного це грандіозний проект, тому що попередня місцева влада ніколи не виділяла стільки коштів для вирішення проблем на даному мікрорайоні, – вважає Сергій Варакута.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45924