Дневной архив: 23 апреля 2019

Апр 23 2019

Олена Жадько передала нову гвинтівку марганецьким спортсменам

У  Марганецькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 працює відділення стрільби кульової, в якому  4  тренери-викладачі  готують 75  юних спортсменів. Даний вид спорту успішно розвивається у Марганці з 1968 року.  За цей час було підготовлено 7  майстрів спорту міжнародного класу та 22 майстри спорту зі стрільби кульової.

Завдяки багаторічній та професійній роботі тренерів – викладачів, наші спортсмени постійно здобувають перемоги у змаганнях найвищих рівнів. Марганчани неодноразово ставали  чемпіонами та призерами України, Європи та Світу. Переможцями підіймались на п’єдестали Кубків Світу та Дефлімпийскіх ігор.

У складі збірної команди України 2019 року —  шість спортсменів з нашого міста.

Для забезпечення високих результатів тренувань та успішних виступів на змаганнях необхідна сучасна матеріально-технічна база. Кульова стрільба це технічний вид спорту, який потребує не тільки вміння спортсмена. Одним із важливих чинників успіху є спортивна зброя, набої, екіпіровка.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45920

Апр 23 2019

За чисте місто — разом

Не словом, а ділом відзначили покровчани День довкілля, який в Україні цьогоріч  пройшов  вдвадцяте. Підтримуючи загальноукраїнську акцію, розпорядженням міського голови, третя субота квітня традиційно у Покрові стала екологічною.

Загальноміська весняна толока об’єднала майже дві тисячі містян: колективи підприємств, установ та організацій усіх форм власності, підприємців, до генерального прибирання долучилися громадські організації. На рівні з усіма працювали ветерани-освітяни та підопічні територіального центру, у завзятті не поступалися і діти, які  прийшли з  батьками.

На локації більшість містян прийшли зі своїм  реманентом, спецтехнікою толоку забезпечили  “Добробут”, міськводоканал та “Універсал-Сервіс ЛТД”.

Покров  має добру традицію — не баритися з прибиранням. Більшість колективів привели до ладу закріплені території не  чекаючи  загальноміської толоки. А для комунальних  служб  весняний благоустрій  розпочався щойно зійшов сніг  і зайва волога.

Тож основними  локаціями були дендропарк, інші  паркові зони, придорожні  смуги та стихійні звалища.

Робота кипіла скрізь. Люди  підмітали, прибирали сміття. У дендропарку разом з міським головою  Олександром Шаповалом прибирали працівники бюджетної сфери.

За інформацією управління житлово-комунального господарства і будівництва міста, загалом було впорядковано близько 34га   територій, висаджено 107 дерев,  ліквідовано чотири стихійних звалищ.

До загальноміської толоки приєднався і Шолохівський старостинський округ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45917