Дневной архив: 16 апреля 2019

Апр 16 2019

PLOGGING-ПОКРОВ – СТАРТ НАДАНО

Перший екологічний забіг пройшов цієї суботи. Озброївшись рукавичками й пакетами, ентузіасти прибирали сміття у Зоні відпочинку, даючи старт важливому починанню.

Рівно об одинадцятій учасники плогінгу розпочали прибирання. Ідея започаткувати у місті популярний в усьому світі рух народилася  у  Молодіжної ради, громадської організації «Молодий Покров», відділі молоді та спорту виконкому, її одразу підтримав міський голова.

На заклик спільноти відгукнулися  небайдужі містяни, які свій суботній ранок присвятили  добрій справи. Першим об’єктом обрали Зону відпочинку, де з настанням тепла зростає й активність містян. За словами в.о. начальника відділу молоді та спорту Артема Столяра, тим самим прагнули  привернути увагу людей до такого важливого питання, як екологічне дозвілля.

Перші п’ятнадцять хвилин плогінгу і перші пакети зі сміттям. П’ятикласниці з шостої школи Соня Абросімова та Лєра Лисенко не приховують здивування, стільки непотребу ховається у весняній зелені, сліди чийогось «гарного відпочинку» — пластиковий посуд, порожні пляшки, пакети й папір. Так з нашої безвідповідальності й недбалості, крок за кроком, зелена зона перетворюється на смітник. Сергій Абросімов, який разом з донькою приєднався до акції, зазначає, прибирають територію вже не перший рік, тож раді, що сьогодні до небайдужих долучилися й прихильники плогінгу. Член молодіжної ради, легкоатлет й радіолюбитель Микола Коробка, як і годиться, поєднав справу з бігом. Солідарна з ним і тренер зі стрибків у воду Влада Хмара. Поряд  Ольга Акула, Микола Касьянов та Іван Калінін, кожен збирав сміття, не заради змагання – загальної ідеї. Плогінг став ще однією можливістю привернути увагу до проблеми й залучити містян до її вирішення.

Тільки за годину прибирання було зібрано вісім мішків сміття. В основному – побутового, яке кожен з відпочивальників міг цивілізовано  викинути. Це те, що залежить від кожного і що в силах кожного – берегти чистоту свого міста. Учасники плогінгу вкотре наголосили на цьому, закликаючи покровчан долучатися до такого активного й корисного проведення часу. Старт плогінгу – покладено. Організатори планують продовжувати екологічну акцію, розширювати географію прибирання, залучаючи до своєї спільноти все більше покровчан, хто прагне змінити місто на краще.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45786

Апр 16 2019

На Запорізькій АЕС відбудуться спільні тактичні навчання

На Запорізькій АЕС в період з 17 по 18 квітня 2019 року відповідно до «Графіку проведення у 2019 році спільних з відповідними правоохоронними органами навчань з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії та антитерористичної захищеності АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом», погодженого Національною гвардією України та затвердженого Президентом ДП «НАЕК  «Енергоатом» будуть проведені спільні тактичні навчання за темою: «Реагування сил об’єктового плану взаємодії, які знаходяться на майданчику АЕС, на подію з ознаками диверсії щодо ядерної установки».

У ході навчань планується:

  • вдосконалення навичок з реагування на події сил ВП «Запорізька АЕС», військової частини 3042 Національної гвардії України та інших учасників, які залучаються до виконання завдань у разі виникнення події з ознаками диверсії відносно ядерної установки (ЯУ) та ядерного матеріалу (ЯМ) у темний час доби;
  • перевірка рівня готовності і надійності сил та засобів, які залучаються до виконання завдань у випадку виникнення події з ознаками диверсії відносно ЯУ та ЯМ у темний час доби;
  • організація заходів з виявлення, блокування та нейтралізації осіб, можливо, причетних до підготовки скоєння злочину з ознаками диверсії, на початковій стадії протиправної дії;
  • забезпечення ефективності управління керівниками плану взаємодії силами, які знаходяться на майданчику ВП ЗАЕС і безпосередньо реагують на кризову ситуацію.

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45783

Апр 16 2019

Депутати Марганецької міськради розпочали підготовку до чергової сесії

У понеділок, 15 квітня, депутати Марганецької міської ради розпочали підготовку 47-ї чергової сесії, яка відбудеться 25 квітня о 10:00 годині у великій залі виконкому. Усього на засідання буде винесено 62 проекти рішень, серед яких 14 рішень — загальні питання, 48 — земельні.
Першою провела засідання постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності під головуванням Валентина Ваданова. Депутати розглянули 8 проектів рішень для розгляду на сесії та 5 – для засідання виконавчого комітету.

Інші постійні депутатські комісії працюватимуть упродовж усього поточного тижня.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45780

Апр 16 2019

Чергове “золото” в активі дзюдоїстки із Покрова Єлизавети Литвиненко

12 -13 квітня у Львові проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16 років.  Відразу 630 дзюдоїстів з 25 регіонів України боролися за медалі і звання найсильніших у цьому виді спорту.

Знову можемо відзначити чергове спортивне досягнення нашої Єлизавети Литвиненко. Виступаючи у складі команди Дніпропетровскої області, вихованка тренера Сергія Синілова здобула перемогу над усіма  суперницями. Як результат, в активі покровчанки  золота медаль і звання найсильнішої дзюдоїстки України у ваговій категорії до 63 кг!

Золото Єлизавети стало другою нагородою найвищої проби, що виборола команда Дніпропетровщини. Це дозволило жіночій збірній посісти друге командне місце у загальному заліку.

Нагадаємо, незадовго до Чемпіонату U-16 Єлизавета Литвиненко брала участь у Кубку Європи, який проходив у чеському місті Теплиці. Досвід участі у міжнародних турнірах є надзвичайно важливим для розвитку майстерності. Сьогодні представниця Покрова заслужено входить до категорії найбільш перспективних дзюдоїстів Дніпропетровщини

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45776

Апр 16 2019

Служба автомобильных дорог в Днепропетровской области начала текущий средний ремонт дороги Р-73/Н-08 Никополь.

Подрядчики уже снимают старый асфальт и приступают к ремонту.
Как стало известно, сейчас подрядчики фрезеруют старое покрытие и готовятся к нанесению дополнительного слоя асфальто-бетонного покрытия для выравнивания участка дороги.
Работы ведутся в Никопольском районе. Техническим надзором за выполнением работ занимается служба автомобильных дорог в Днепропетровской области. Водителей просят быть внимательными на участках, где дорожники проводят ремонт, и избегать превышения скоростного режима и нарушения правил дорожного движения.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45770

Апр 16 2019

Працівників медзакладів первинки Дніпропетровщини запрошують на онлайн-навчання

Отримати навички з юридичних питань та фінансового управління, бухгалтерського обліку та роботи із персоналом. Працівників закладів первинки запрошують пройти фахові тренінги. 8 відео-уроків вже доступні в онлайн-режимі.

Тренінги зорієнтовані, передусім, на економістів, фінансистів та керівників закладів первинної медичної допомоги. Відео-уроки можна переглянути на Youtube у будь-який зручний час. Попередня реєстрація не потрібна. Деталі – за посиланням.

Відео – результат серії офлайн-тренінгів для керівників медзакладів первинної ланки. Організатори – МОЗ України, Національна служба здоров’я, проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45767