Дневной архив: 15 апреля 2019

Апр 15 2019

У Марганці 12-13 квітня, відбувся відкритий дитячий турнір з баскетболу

Дитячий турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі відбувся у Марганці 12-13 квітня. Змагання проводились за підтримки міського голови Олени Жадько. Турнір відкрив та привітав учасників начальник відділу у справах сім’ї та молоді Юрій Худяков.
В змаганнях прийняли участь 70 вихованців дитячо-юнацьких шкіл Нікополя, Запоріжжя та Марганця (ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, «Торнадо»).
Змагалися юні баскетболісти за коловою системою. У важкій боротьбі виборола перемогу команда Марганецької ДЮСШ №2 (тренери: Бурлака С.В., Вербицький А.Д.), ІІ місце посіла команда з міста Запоріжжя, ІІІ місце – команда Марганецької ДЮСШ №1 (тренер Дуплій В.Г.). Переможці нагороджені грамотами та кубками, придбаними за кошти міського бюджету на загальну суму 1 100 грн.

Кращими баскетболістами турніру стали спортсмени команди переможця Марганецької ДЮСШ №2 Балашов Богдан та Трусова Діана.
Вітаємо юних баскетболістів переможців турніру та їх тренерів Бурлаку С.В. та Вербицького А.Д. Відділ молоді виражає подяку профспілці АТ «МГЗК» за надану спортивну базу та суддівській колегії: Скалозубу В.І., Іщенко Р., Істоміну О., Непомнящому С.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45764

Апр 15 2019

По наркотикам ударили «петриковкой»

Новый, креативный метод борьбы с хулиганскими надписями с рекламой наркотиков изобрели в нашей области. Теперь на Днепропетровщине рекламу наркотиков закрашивают петриковской росписью.

Такое новшество опробовали в самой Петриковке. Теперь остановки общественного транспорта вместо рекламы наркотических смесей раскрашены яркими картинами с петриковскими орнаментами. Об этом сообщает сайт Национальной полиции Украины в Днепропетровской области.

Эта акция была проведена в рамках программы «Спаси жизнь!». Сотрудники Петриковского райотдела полиции пригласили к сотрудничеству юных художников из Петриковского ПТУ №79, где и готовят мастеров всемирно известной росписи. Девушки с радостью откликнулись на приглашение. И буквально за несколько часов вместо незаконной рекламы появились удивительные птицы и цветы…

Полиция призывает сообщать по телефону 102 обо всех фактах рекламы наркотических средств.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45761

Апр 15 2019

На закупку школьных автобусов и спецмашин для ИРЦ Днепропетровщины государство направило почти 30 миллионов гривен

Днепропетровской области государство выделило почти 20,6 миллиона гривен на покупку школьных автобусов. Еще практически 9,4 миллиона гривен – на приобретение специальных автомобилей для инклюзивно-ресурсных центров.

Об этом сообщили в департаменте образования и науки Днепропетровской ОГА.

«Качественное образование должно быть доступным для всех детей независимо от размеров населенного пункта. В учреждения, где оказывают более высокий уровень образования, дети добираются на школьных автобусах. По государственной программе продолжается обеспечение машинами, прежде всего, сельских территорий», – отметили в департаменте.

Всего регионам из Госбюджета на приобретение машин направили 500 миллионов гривен.

Средства на школьные автобусы распределены пропорционально количеству учащихся, нуждающихся в подвозе. Деньги на спецавто – по количеству созданных ИРЦ.

На Днепропетровщине самый большой парк школьных автобусов в Украине. В области 423 авто, которые доставляют в учебные заведения почти 22 тысячи учеников и педагогов.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45758

Апр 15 2019

У 2019-му безкоштовно імплантували кардіостимулятори 142 мешканцям Дніпропетровщини

У 2019 році 142 мешканцям Дніпропетровщини безкоштовно імплантували кардіостимулятори. Пристрої для відновлення серцевого ритму закупили обласним коштом. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кардіостимулятори найчастіше встановлюють при аритмії або загрозі зупинки серця. Такі пристрої за допомогою електричних імпульсів здатні регулювати серцевий ритм. У багатьох випадках тільки екстрена  кардіохірургічна допомога може врятувати людині життя», — розповіла директор Дніпропетровського обласного центру кардіології та кардіохірургії Олена Лугова.

Ринкова вартість кардіостимуляторів – від 14 до 30 тисяч гривень. Мешканцям Дніпропетровщини, які потребують екстреної допомоги, їх встановлюють безкоштовно за рахунок бюджету. Нині область – лідер України за кількістю таких операцій.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45755

Апр 15 2019

Нікопольська тенісистка стала бронзовою призеркою чемпіонату України


З 7 по 10 квітня в місті Чернігові проходив чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням ОРА і ВРФР. Змагання проходили в спеціалізованому залі для настільного тенісу СК «Хімік» і зібрали 73 спортсмена з різних міст України.

Вихованка НДЮСШ «Трубник» Вікторія Спіріна під керівництвом тренера-викладача Світлани Братік стала бронзовим призером чемпіонату України і була нагороджена грамотою і медаллю.

Вітаємо Вікторію та її тренера з успішним виступом і бажаємо подальших успіхів і перемог!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45744

Апр 15 2019

Визначено обсяг субвенцій для населених пунктів зони спостереження Запорізької АЕС на 2019 рік

У 2019 році території і населені пункти зон спостереження АЕС України отримають 137,5 млн грн субвенцій. Населені пункти зони спостереження Запорізької АЕС у 2019 році отримають 61,6 млн грн субвенцій.

Найменування адміністративно-територіальної одиниці Обсяг субвенції, тис. грн
Запорізька область 7163,3
Дніпропетровська область 11272,6
Херсонська область 44
Василівський район (Запорізька область) 3007,1
Великобілозерський район (Запорізька область) 935,7
Запорізький район 8,5
Кам’янсько-Дніпровський район (Запорізька область) 4940,5
Нікопольський район (Дніпропетровська область) 2905,7
Томаківський район (Дніпропетровська область) 1144,7
Верхньорогачицький район (Херсонська область) 97,2
м. Нікополь (Дніпропетровська область) 14418,3
м. Марганець (Дніпропетровська область) 6422,1
м. Енергодар (Запорізька область) 9240

Згідно з чинним законодавством субвенція спрямовується бюджетам адміністративно-територіальних одиниць, на територію яких поширюється зона спостереження атомних електростанцій державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», перш за все на:

— будівництво та ремонт захисних споруд цивільного захисту, які пройшли відповідно до законодавства технічну інвентаризацію;

— закупівлю засобів індивідуального захисту органів дихання та препаратів стабільного йоду;

— навчання населення користуванню об’єктами спеціальної соціальної інфраструктури і засобами індивідуального захисту органів дихання;

— фінансування в разі потреби об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури, в тому числі реалізація проектів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту таких об’єктів, зокрема навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, об’єктів житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, систем зв’язку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45739

Апр 15 2019

Нікопольців змусять платити за вивіз великогабаритного сміття

Щоб вивезти великогабаритне сміття, треба визвати спеціальну техніку і заплатити гроші, щоб вийшло економніше, можна скооперуватися з сусідами. Це складний, але законний шлях. Однак багатьох приваблює простий, але не законний: звалити навалом будь-яке сміття вздовж проїжджої частини, в надії, що комунальники не полишать його, а якщо і залишать, то можна поскаржитися представникам міської влади. Просто і безкоштовно!
Чому виникла така ситуація? Чому мешканці Нікополя власноруч перетворюють місто де живуть на стихійне звалище?
– Люди не платять за вивіз сміття, але скаржаться на те, що його не вивозять, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко. – Всі хочуть отримувати цю послугу безкоштовно.
Ця купа сміття знаходиться на вулиці Херсонській і зібрана вона мешканцями приватного сектору: гілки, шматки шиферу та інший непотріб навряд чи прикрашає довкілля. Крім того, ще й сморід поширюється навколо. Виникає запитання: як зі звалищами, які збирають городяни в різних районах Нікополя, борються зараз?
– Зараз ми виїжджаємо, визначаємо звалище як стихійне і прибираємо. За конкурсом на виконання цих робіт у нас укладено договір з КП «Міськавтодор-1», – роз’яснює Всеволод Зінченко.
Отже з 9 квітня робітники КП «Міськавтодор-1» почали прибирати стихійні звалища. Їх прибирають, але вони знову з’являються, при чому набагато швидше, ніж їх встигають прибирати.
– Ми прибираємо стихійні звалища на підставі рішення виконкому, а саме комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста Нікополь, яка визначає звалища як стихійні та складає акти, – говорить головний інженер КП «Міськавтодор-1» Олексій Тяжемов. – В актах зазначені адреси, де знаходяться звалища, приблизний об’єм сміття, тому що люди його постійно збільшують, а також дата, до якої їх треба прибрати.
На цьому тижні комунальники прибрали сім звалищ сміття. До 6 травня вони повинні прибрати з вулиць нашого міста 18 стихійних звалищ.
Як запевняє Всеволод Зінченко, такий стан роботи зі стихійними звалищами буде продовжуватися в Нікополі найближчі три-чотири місяці. Восени ситуація повинна змінитися на краще. Після проведення конкурсу, його переможець буде систематично вивозити великогабаритне сміття і обов’язково виставлятиме нікопольцям рахунки за цю послугу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45736

Апр 15 2019

Расписание пасхальных богослужений в православных храмах г. Никополя Украинской Православной Церкви

  1. Спасо-Преображенский собор, ул. Преображенская, 1 (центр. узел связи).

Настоятель — протоиерей Анатолий Марущак.

Суббота, 27 апреля

11.00 – 22.30 – освящение пасок и яиц.

23.00 — Встреча Благодатного Огня.

23.15 – 3.30 – Пасхальная заутреня. Литургия.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45733

Апр 15 2019

На Днепропетровщине двое пьяных мужчин заминировали два стадиона за одни сутки

За ложные сообщения о заминировании стадиона в г. Кривой Рог и отдела полиции в г. Желтые Воде задержаны двое мужчин.

Об этом сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.

«Всего за сутки, 14 апреля, правоохранители проверили 9 сообщений о минировании объектов инфраструктуры, в том числе аэропорта, супермаркетов и отелей.

Все сообщения о заминировании оказались ложными. В ходе розыскных мероприятий полиция Кривого Рога установила и задержала 37-летнего мужчину, который в состоянии алкогольного опьянения сообщил о заминировании стадиона в Металлургическом районе города.

Также задержан 62-летнего пенсионера, который из-за злоупотребления спиртным сообщил, что «взорвет здание Желтоводского ОП», — говорится в сообщении.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45708

Апр 15 2019

Мобільний соціальний офіс у Шолоховому

Приєднавшись до Покрова у складі Шолохівського старостинського округу, мешканці прилеглих селищ відчувають переваги нового статусу, зокрема і в якості надання соціальних послуг.

Днями Мобільний соціальний офіс провів виїзне обслуговування у с.Шолохове. Зустріч відбулася у сільському клубі за участі фахівців управління праці та соціального захисту населення; служби у справах дітей; центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; територіального центру соціального обслуговування; Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості та центру надання адміністративних послуг.

Шолохівців ознайомили з основними напрямками діяльності суб’єктів соціальної роботи міста та надали індивідуальні консультації.

Найбільше цікавилися порядком призначення та механізмом монетизації житлових субсидій, умовами надання послуг на дому соціальними робітниками територіального центру, питаннями працевлаштування та послугами ЦНАПу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45705

Предыдущие сообщения «