Дневной архив: 10 апреля 2019

Апр 10 2019

Прибирання на міському кладовищі

З 2 травня 2019 року КП «Ритуальна служба» Нікопольської міської ради буде проводити РОБОТИ З ПРИБИРАННЯ ТА ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З ТЕРИТОРІЇ КЛАДОВИЩА до Радониці (поминання покійних).

У зв’язку з цим адміністрація звертається до мешканців з проханням —

ПРИБРАТИ МОГИЛИ СВОЇХ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ НА МІСЬКОМУ КЛАДОВИЩІ до 2 травня.

Додатково інформуємо: з 2 по 5 травня в’їзд автомобільного транспорту на територію міського кладовища буде перекрито.

Заздалегідь вдячні за розуміння.

Телефон для довідок: 68-20-10// 050-322-74-87

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45646

Апр 10 2019

Фахівці АЕС України розглянули перспективні інноваційні проекти з досвіду експлуатації

Відбулося чергове засідання Ради фахівців з досвіду експлуатації атомних електростанцій України. Це вже 20-й такий захід, участь у якому взяли представники всіх українських АЕС, Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державного науково-технічного центру з ядерної і радіаційної безпеки.

В першу чергу діяльність Ради фахівців з досвіду експлуатації спрямована на підвищення безпеки, надійності та ефективної експлуатації АЕС. Такі зустрічі є платформою для активного обговорення та аналізу порушень і відхилень у роботі енергоблоків на різних станціях.

«Збираючись таким чином, фахівці атомної галузі мають змогу формувати та надалі впроваджувати єдину політику ДП «НАЕК «Енергоатом» у цьому напрямку, розвиваючи її та вдосконалюючи», — пояснив начальник відділу досвіду експлуатації ВП ЗАЕС Альберт Рябуха.

Однією з найцікавіших була тема створення аналітичних груп з аналізу корінних причин будь-якої негативної події, порушень та відхилень. Є ідея, щоб розслідування проводилися незалежною командою експертів.

Надалі очікуються пропозиції і рекомендації від зацікавлених підрозділів, щоб якомога швидше впровадити інновацію у життя.

Ще один напрямок, актуальний для Компанії в цілому — людський та організаційний чинник впливу на реальні події. Тут теж чималий обсяг роботи, важлива складова якої -мотивація персоналу відкрито повідомляти про власні помилки, що може бути можливим лише при впровадженні так званої системи непокарання.

Важлива тема, що активно обговорювалась учасниками Ради — впровадження галузевої бази даних з досвіду експлуатації. Адже дуже важливо, щоб персонал атомних станцій міг користуватися зручною, доступною системою, яка б відображала будь-які події, що мали місце на АЕС усього світу, щоб інформацію легко було знайти та використати.

Питання зручного та ефективного формату співпраці з міжнародними організаціями — ВАО АЕС та МАГАТЕ — теж були у порядку денному. Прийнято ряд рішень, що вплинуть на поліпшення взаємодії з міжнародною атомною спільнотою.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45639

Апр 10 2019

У Марганці опалювальний сезон завершується 15 квітня

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради повідомляє, що опалювальний сезон в місті завершується 15 квітня. У зв’язку з цим впродовж місяця буде проведений автоматичний перерахунок житлових субсидій населенню.
Готівкові кошти за квітень 2019 р. марганчани отримають в травні поточного року: пенсіонери — одночасно з виплатою пенсії через Укрпошту або на банківський рахунок згідно зі списками Пенсійного фонду України, інші громадяни – через Ощадний банк.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45637

Апр 10 2019

Вперше в Нікополі пройшов «Олімпійський дует»

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я. Мета святкування – підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. Дуже символічно, що напередодні цього дня наше місто вперше приєдналося до нового спортивного проекту.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я вперше в Нікополі відбулися змагання «Вчитель + учень = олімпійський дует». Ідея проекту належить вчителю фізичної культури Олександру Клименко, який працює в Червоногригорівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

– Цей проект чотири роки проходив в Нікопольському районі і я радий, що тепер його підтримав і Нікополь, – каже Олександр Клименко.

Це чудове спортивне свято проходило на базі нікопольської школи № 10 і зібрало десять команд. Право запалити олімпійський вогонь надали майстру спорту міжнародного класу, бронзовій призерці XXIX Олімпійських ігор в Пекіні 2008 року Олені Антоновій та вчителю фізичної культури нікопольської школи № 10, ініціатору змагань «Вчитель + учень = олімпійський дует» в Нікополі Сергію Бондаренку. Учасники змагань пробігли з палаючим факелом навколо будівлі школи и розпочали перші випробування.

Оскільки даний проект проходить під егідою Національного олімпійського комітету України, для випробувань були обрані олімпійські ігрові види спорту: баскетбольна естафета, бадмінтон та волейбол. Обов’язковий принцип змагань – гендерна рівність: якщо вчитель чоловік, то з ним в команді дівчина, якщо вчитель – жінка, то з нею в команді хлопчик.

Запорукою успіху в «спортивних баттлах» стали не тільки гарна фізична та технічна підготовка учасників, а й командна взаємодія вчителя і учня.

– Цей спортивний захід направлений не тільки на розвиток спорту, а ще й на те, що взаємозв’язок між вчителем та учнем становиться набагато міцнішим і учні таким чином відчувають підтримку своїх вчителів, – говорить начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – В першу чергу хочеться подякувати за підтримку міський владі міському голові, депутатському корпусу. Дуже сподіваємось на те, що цей захід стане традиційним і щороку кількість учасників буде збільшуватися.

Переможцями в змаганнях «Вчитель + учень = олімпійський дует» стали одразу дві команди: нікопольської школи № 16 і школи села Придніпровське.

Всі призери отримали дипломи, медалі та кубки окремо в кожному виді змагань, а також за загальний залік. Крім того, їм вручили дипломи та подарунки від спонсорів. Спеціальний приз в тисячу гривень отримали переможці баскетбольної естафети від першого чемпіона незалежної України в потрійному стрибку серед юніорів Сергія Чауса.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45642