Дневной архив: 5 апреля 2019

Апр 05 2019

Сайти чотирьох закладів освіти Дніпропетровщини визнали кращими в Україні

В Україні обрали призерів конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти. Одночасно кілька представників Дніпропетровщини – серед переможців. Про це сповістили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Конкурсанти змагалися в номінаціях: сільські та міські школи, дитсадки, профтехи, заклади позашкілля. Журі враховувало, як часто оновлюється блок новин, чи є опис умов вступу та навчання, сторінки з інформацією про викладачів, розклад занять. Звертали увагу на наявність мапи та інструментів для зворотнього зв’язку, зручність меню, інформативність текстів, оптимізація під мобільну версію, швидкість завантаження», – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Перше місце в номінації «Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські)» посіла сторінка Криворізької школи №37.

На першій позиції у номінації «Веб-сайти закладів дошкільної освіти» – інтернет-простір дитсадка №133 у Кривому Розі.

На другому місці в номінації «Веб-сайти закладів професійної освіти» – інтернет-ресурс Дніпровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У номінації «Вебометричний рейтинг» кращим визнали сайт навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Участь у конкурсі взяли майже 1,5 тис закладів із різних регіонів країни.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45607

Апр 05 2019

Нікопольський відділ поліції запросив на екскурсію школярів

4 квітня у період весняних канікул у Нікопольському відділі поліції відбулася екскурсія для школярів 9-х класів  школи № 5.

Працівники поліції розповіли і показали учням, як працює чергова частина, куди надходять всі звернення громадян, які потребують допомоги, як поліцейські на них реагують.

Далі школярі відвідали криміналістичний підрозділ, де мали змогу побачити на власні очі валізу експерта-криміналіста. Фахівці продемонстрували їм, як знімають сліди рук та взуття, розповіли, які дослідження та експертизи проводять.

Найцікавішим для молоді виявилась демонстрація спеціальних засобів та амуніції.  Із захопленням школярі  слухали інспектора ювенальної превенції, який розповідав про роботу підрозділу по роботі з дітьми. Кожен  мав змогу приміряти бронежилет, каску та спеціальні засоби.

Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомлення прес-служби поліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45604

Апр 05 2019

До Великодня в Червоногригорівській громаді влаштують парад писанок

У Червоногригорівській ОТГ Нікопольського району до Великодня влаштовують парад писанок. Вимог до матеріалу атрибутів – жодних. У громаді жартують: хоч зі слонової кістки.  Головне – щоб святкове яйце було заввишки 1 метр. Громади Дніпропетровщини вже можуть подавати заявки на участь.  

Представляти писанки мають творчі колективи в національному вбранні. На презентацію – до 5 хвилин.

Парад писанок пройде під час фестивалю  «Дороге яєчко до Великодня». Програма фесту насичена. У ній – виставка творчих робіт, розважальні ігри та конкурси, майстер класи, ярмарок.

Вітаються й виступи колективів. Зокрема, з піснями, танцями, театральними постановами. Репертуар – великодній або весняний.

До участі запрошуються аматорські гурти ОТГ Дніпропетровської області. В одній номінації – один номер від колективу.

Фестиваль та парад відбудуться 24 квітня за адресою: Нікопольський район, село Придніпровське, вул. Дніпростроївська 47а. Реєстрація – о 8:30, початок – о 10:00.

На учасників чекають дипломи, на переможців – цінні подарунки.

Заявку на участь можна подати на  osvitaotg@ukr.net  або kulturaotg@ukr.net.

Додаткова інформація за телефонами: (066) 935-25-38, (095)775-26-02, (097)645-76-10.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45601

Апр 05 2019

Ядерна корпорація «JNPC» зацікавлена в можливостях Центру підготовки ремонтного персоналу ЗАЕС


2-3 квітня на Запорізькій АЕС перебували представники цзянсунської ядерної корпорації «JNPC» – Гуу Зіцзянь та Лю Конлянь. Головним предметом їх зацікавленості, з перспективою подальшої співпраці, став Центр підготовки ремонтного персоналу НТЦ ЗАЕС. Саме з можливостями унікального тренажерного комплексу та існуючими програмами підготовки ознайомлювалися колеги-енергетики з Китайської народної республіки.
Участь в робочій зустрічі взяли директор департаменту міжнародних програм Леонід Беньковський та директор дирекції з підготовки персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Сергій Попов.
Відкриваючи нараду генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець привітав гостей, довів їм актуальну інформацію щодо потужності атомної станції, її основних технологічних характеристик. «Я вітаю вас в навчально-тренувальному центрі ЗАЕС, який займається підготовкою ремонтного, оперативного та іншого персоналу. Ви особисто зможете ознайомитися з його можливостями, зокрема, з потенціалом тренажерного комплексу, поспілкуватися з фахівцями, які нададуть відповіді на всі ваші питання», – зазначив Олександр Анатолійович.
Спільні дії над налагодженням подальшої співпраці між двома компаніями дійсно виявилися плідними, а програма – доволі насиченою. Вона складалася не лише з нарад, а й з докладної презентації можливостей центру підготовки ремонтного персоналу, відвідування його лабораторій. І, як підкреслив начальник НТЦ Дмитро Сухоставець, зацікавленість представників КНР не випадкова.
Китайським колегам запропонували конкретні дії, які складалися з теоретичного та практичного курсів. І саме задля того, аби обговорити нюанси, сформувати комерційну пропозицію, представники цзянсунської ядерної корпорації приїхали знову. Цього разу вони ставили цілком конкретні запитання, окреслили свої потреби. Зокрема, на даному етапі їх цікавить підготовка переважно ремонтного персоналу.
Результатом дводенної спільної роботи став протокол зустрічі та розроблена програма конкретних дій, які найближчим часом будуть обговорюватися безпосередньо в Енергоатомі. До середини червня від колег з КНР мають надійти конкретні технічні вимоги щодо навчання з кожного курсу. А до кінця грудня заплановано укласти контракт. Тож, безпосередньо навчання розпочнеться в 2020 році.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45596