Дневной архив: 4 апреля 2019

Апр 04 2019

На Дніпропетровщині поліцейські припинили несанкціонований витік та зміну даних у державних реєстрах

Злочинну схему викрили співробітники відділу боротьби з майновими злочинами в державному секторі та шахрайством Управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області.
За допомогою підроблених документів двоє державних реєстраторів отримали доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та Державного реєстру актів цивільного стану. Таким чином вони безперешкодно користувалися, змінювали, підроблювали або блокували інформацію в реєстрах. Також цей доступ давав можливість зловмисникам відчужувати майно юридичних та фізичних осіб. З січня поточного року державні реєстратори вчили декілька неправомірних реєстраційний дій. Серед них — зміна складу засновників одного з фермерських підприємств у Новомосковському районі, що дало можливість вчинити його рейдерське захоплення.
18 березня слідчі органи відкрили два кримінальні провадження за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України.

27 березня службовців 1996 та 1991 року народження було затримано у м. Дніпро під час незаконного отримання ключів доступу до реєстрів. 23-річний чоловік для входу до системи використовував підроблений паспорт.

В результаті проведених обшуків за місцем мешкання та роботи зазначених осіб поліцейські вилучили підроблені паспорт та документи, телефони, ключі доступу до державних реєстрів, комп’ютерну техніку та носії інформації.

Зазначених осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм оголошено про підозру та обрано запобіжні заходи. Зараз співробітники карного розшуку встановлюють всіх причетних до злочинної схеми осіб.

Источник:

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45592

Апр 04 2019

За останній тиждень на кір захворіли понад 80 жителів Дніпропетровщини

Протягом останнього тижня на кір занедужали 82 мешканці області. Більшість – дорослі. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Епідемії кору в області немає, однак за тиждень зафіксували чотири спалахи хвороби  – у Покрові, Першотравенську, Дніпрі та Нікопольському районі. На Дніпропетровщині занедужали 82 людини», – розповіла завідувач відділення обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров`я України Олена Кузьменко.

Загалом із початку 2019 року на кір захворіли 545 жителів області. Серед них – 234 дитини. Більшість не мали щеплень від недуги.

«Від кору захищає лише специфічний імунітет, який формується завдяки вакцинації. Для дітей вакцини безкоштовні. Безоплатно їх також можуть отримати нещеплені дорослі до 30 років», – нагадала Олена Кузьменко.

Кір – інфекційна недуга, що передається повітряно-крапельним шляхом. Симптоми – висока температура, кашель, нежить, запалення слизової оболонки очей, блювота, висипи. Кір може викликати серйозні ускладнення: пневмонію, вушну інфекцію, енцефаліт.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45583

Апр 04 2019

Покровчани продовжують обирати свого лікаря

Рік тому в Україні стартувала національна кампанія з вибору сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. За  цей період у Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали близько 29,5  тисяч декларацій з населенням. Частина покровчан ще не  скористалася можливістю обрати свого лікаря. Хоча кінцевого терміну підписання декларації немає, все ж є сенс не  зволікати з  вибором.

Міністерство  охорони здоров’я анонсувало завершення перехідного періоду на нову модель фінансування  “гроші  йдуть за пацієнтом”.

Тобто для того, аби пацієнт отримав гарантований безоплатний пакет послуг на первинній ланці, у тому числі  рецепт за програмою “Доступні ліки”, треба бути зареєстрованим у системі Helsi, а, отже,  підписати декларацію.

На сьогодні для укладення декларацій «відкриті» усі лікарі , які надають первинну медичну допомогу. Нині в Центрі первинної медико-санітарної допомоги їх вісімнадцять. Протягом  року  вдалося  забезпечити  позитивну тенденцію до збільшення кількості  лікарів. До  колективу Центру приєдналися лікар-педіатр Лілія Олешкевич, сімейний лікар Людмила Пороховніченко та лікар-терапевт Олена Березко.  Днями до роботи приступив досвідчений лікар з 28-річним  стажем за напрямком  “Загальна практика — сімейна медицина”  Олександр Іванович Гетьман. Прийом веде в  АЗПСМ №4 (доросла поліклініка).

Мешканців міста, які  ще не визначилися, Центр первинної медико-санітарної допомоги запрошує звернутися до медичного закладу та обрати свого лікаря.

Нагадаємо, з початку медичної реформи у місті проведена велика роботу не  лише із залучення та навчання фахівців. За рахунок міського бюджету забезпечено інформатизація медичних закладів, що дало можливість одним із перших в області підключитися до електронної медичної системи  Helsi. У місті доступні  такі Е-сервіси, як  електронна карта пацієнта, електронний рецепт та запис на прийом до лікаря онлайн.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45581

Апр 04 2019

У Марганці оголошено про операцію «Першоцвіт»

Задля збереження видів рослин, занесених до Червоної книги, щороку в Україні проводять операцію «Первоцвіт», метою якої є запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі країни рідкісних видів рослин. До цієї акції, яка триває до кінця травня, залучаються інспектори з охорони навколишнього природного середовища, працівники територіальних органів Національної поліції, державної лісової охорони й громадськості.
Незаконне вилучення з природного середовища рослин, занесених до Червоної книги України, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 340 до 510 гривень із конфіскацією незаконно добутого.
Забороняється також і купівля дикорослих рослин у фізичних чи юридичних осіб, які заготовили ці рослини без дозволу. Містян, які стали свідками торгівлі першоцвітами, просять зробити зауваження порушнику та викликати поліцію.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45578

Апр 04 2019

Багатодітні сім’ї Дніпропетровщини можуть отримати додаткову допомогу від держави: як її оформити


Багатодітні родини можуть отримати додаткову допомогу від держави. До 860 грн щомісячних виплат – ще 1700 на третю і кожну наступну дитину. Про це сповістили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45575

Апр 04 2019

У Нікополі завершено опалювальний сезон 2018-2019 років

Згідно з документом, слід закінчити опалювальний сезон 2018-2019 років у м. Нікополі для об’єктів соціально-культурної сфери міста, а також для споживачів теплової енергії, неалежно від організаційно-правових форм та форм власності з 02 квітня 2019 року, за умови, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 градусів С.
Але лікарняні заклади, заклади соціального напрямку можуть продовжувати опалюватися. Керівникам закладів охорони здоров’я та інших бюджетних установ самостійно приймати рішення про продовження опалювального сезону в залежності від погодних умов та наявності фінансового забезпечення на оплату послуги з теплопостачання.
В свою чергу, управління соціальної політики здійснюватиме нарахування субсидії та пільг по 15 квітня 2019 року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45586