Дневной архив: 3 апреля 2019

Апр 03 2019

Висадка дерев та інших багаторічних насадження в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній

У зв’язку із збільшенням кількості технологічних порушень, з причини порушення охоронної зони повітряних ліній гілками дерев, висаджених на території приватних домоволодінь, відділ екології НМР інформує, що відповідно до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997р. № 209 «Правила охорони електричних мереж» (далі — ПОЕМ) – «…забороняється  в  охоронних  зонах  повітряних і кабельних ліній,  трансформаторних  підстанцій,   розподільних   пунктів   і пристроїв  виконувати  будь-які дії,  що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж,  спричинити їх пошкодження  або  нещасні випадки, а саме:

  • саджати дерева та інші багаторічні насадження,  крім випадків

створення плантацій новорічних ялинок…»

Також зазначаємо, що відповідно до пункту 7 ПОЕМ, «…у разі самочинної посадки підприємствами або приватними особами дерев й інших багаторічних насаджень в охоронній зоні електричних мереж роботи з приведення до належного стану просік виконуються за рахунок цих підприємств і осіб…».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45566

Апр 03 2019

Стартує півфінал «Z_ефіру»

Творчі перегони обласного фестивалю талантів наближаються до чергового вирішального рубежу. Вже четвертого квітня розпочнуться півфінали наймасштабнішого конкурсу Дніпропетровщини.

Відбори пройдуть у п’яти містах. Покровчани будуть боротися за перемогу 19 квітня, півфінал проходитиме у Нікополі між учасниками з Апостолівського, Криворізького, Софіївського. Широківського, Нікопольського районів, міст Покров та Кривий Ріг. Номінанти готують нові концертні номери, з якими виступлять перед компетентним журі, це одна з умов Зефіру. За словами юних талантів та їхніх наставників, підійшли до завдання надзвичайно серйозно та відповідально.

Наше місто представить декілька жанрів, за перепустку до фіналу змагатимуться колектив акробатів ДЮСШ ім..Д.Дідіка, молодша група зразкового колективу естрадного танцю «Вулиця ритмів», вокаліст Аристарх Черенков, скрипалька Лія Куартова, бандуристка Варвара Сізова, піаністка Олександра Петрюк – Школи мистецтв, колективи «Світанок» та «Сакс Мікс» з дитячої музичної школи.

На них очікує справжня боротьба, адже Зефір зібрав кращих з кращих, покровчани до неї готові. Вже незабаром ми дізнаємося імена переможців. Півфанали триватимуть до 30 квітня, великий фінальний концерт збере лауреатів «Z_ефір» у травні.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45564

Апр 03 2019

На Дніпропетровщині модернізують регіональну систему оповіщення при надзвичайних ситуаціях

На Дніпропетровщині модернізують систему централізованого оповіщення, яка вмикається при загрозі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі в області встановлюють більш ефективне й сучасне обладнання, з використанням безпровідних каналів і ліній зв’язку. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

«Існуюча система оповіщення населення морально й фізично застаріла, тому потребує оновлення. Крім того, спостерігається велика кількість крадіжок підземних ліній зв’язку. Усе це ставить під загрозу доведення сигналів до населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Наразі встановлюємо більш ефективне обладнання з використанням бездротових каналів і ліній зв’язку», – зазначили в управлінні.

Передусім систему оповіщення нового покоління створюють у Дніпрі, оскільки тут мешкає третина жителів області. Зокрема, у місті вже працює пусковий комплекс «АРМ Регіон».

Це автоматизоване робоче місце оперативного чергового, яке дозволяє вмикати сирени навіть у разі пошкодження підземних ліній управління. Крім того, сучасна система здатна перехоплювати радіомережі FM-діапазону й інформувати населення.

Для оповіщення регіональної комісії з надзвичайних ситуацій та служб цивільного захисту створено систему виклику з можливістю використання стаціонарних і мобільних телефонів, розсилки sms.

Також встановлено вуличні гучномовці, які імітують звук електросирен і передають повідомлення.

Крім Дніпра, до сучасної системи оповіщення вже підключилися Тернівка, Слобожанська та Новоолександрівська ОТГ. На черзі – Богданівська й Солонянська громади.

Технічне переоснащення регіональної системи оповіщення – до 2020 року.

Система оповіщення перевіряється щоквартально. Її призначення – сповіщати людей про серйозну небезпеку. Сирени вмикають під час надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, зокрема, проривів дамб каскадів ГЕС, аварій на підприємствах та ін.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45561