Дневной архив: 28 марта 2019

Мар 28 2019

Покров вийшов у четвірку за рейтингом прозорості українських міст


Учора українське представництво глобальної антикорупційної мережі Transparency International представляло у Покрові результати дослідження «Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України».
Зареєструватися на захід, який проходив в арт-ценрі, можна було заздалегідь, чим скористалися не лише покровчани, а й мешканці сусіднього Нікополя.
Підсумкові показники презентували керівник програми Transparent Cities/Прозорі міста Катерина Цибенко та асистент програми Анатолій Котов разом із заступником голови правління ГО «Платформа Громадський контроль» Денисом Селіним.
Порівнюючи муніципалітети, основну увагу експерти зосередили на результатах Покрова. Впроваджуючи системні зміни, місту вдалося із 91 сходинки рейтингу переміститися на четверту, ставши лідером за показниками приросту як у балах, так і в позиції рейтингу.
До уваги бралися відкритість інформації про роботу органів влади, участь громадськості у процесі прийняття рішень. Оцінювання проводилося у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.
Як зауважив Денис Сілін така динаміка свідчить про бажання та спроможність міської влади змінювати місто на краще.
І такий крок не лише тренд часу, передусім це реальні вигоди для громади. Зокрема, рейтинг прозорості є орієнтиром для потенційних інвесторів та грантодавців. Прозорість влади стимулює громаду до активності та посилення взаємодії.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45461

Мар 28 2019

Апостолівська об’єднана громада отримала спеціальний автомобіль для перевезення людей з інвалідністю


Апостолівська ОТГ – єдина у Дніпропетровській області – отримала спеціально обладнаний автомобіль для перевезення людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Тепер жителі з обмеженими можливостями стануть мобільнішими. «Соціальне таксі» – за державною програмою, яка працює в Україні з 2018 року. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

Автомобіль «Peugeot» оснащений усім необхідним. Тут – автоматичний підйомник, кріпленням для візків, кондиціонер, обігрівач, а також додаткові місця для супроводжуючих людину з інвалідністю.

«Соціальне таксі» курсуватиме населеними пунктами громади за графіком. Маршрут можна буде корегувати.

У 2019 році спецавто коштом держбюджету отримали 15 територіальних громад України.

Аби одержати такий автомобіль, органам місцевого самоврядування треба подати заяву до Мінсоцполітики України. Документи приймаються щороку до 1 квітня.

Розраховувати на машини можна в тому випадку, якщо на території громади проживає не менше 25 людей з інвалідністю та утворена служба «соціального таксі». Ще одна умова – утримувати транспорт коштом місцевого бюджету.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45458

Мар 28 2019

Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м.Енергодар.

Конкурс відбудеться на базі Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» з трьох предметів: математика, фізика, хімія.

02 квітня о 14:00 — Математика (тотожні перетворення алгебраїчних виразів, прогресії, нерівності, тригонометричні рівняння, логічні завдання, завдання по планіметрії);

03 квітня о 14:00 — Фізика (механіка, термодинаміка, електродинаміка);

04 квітня о 14:00 — Хімія (основні поняття, радіоактивний розпад, розчини, гідроліз, окислювально-відновні реакції).

За додатковою інформацією звертатися за тел.: 095-195-41-47 (Андрій Туз — голова Ради молодих фахівців ВП «Запорізька АЕС»).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45453

Мар 28 2019

На Дніпропетровщині затримано громадянина, який протягом семи років ухилявся від відбування покарання за скоєння ряду злочинів

Спільними діями прокуратури Дніпропетровської області та Управління карного розшуку ГУНП України в області затримано громадянина, засудженого за скоєння ряду злочинів.

Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомленння прес-служби прокуратури Дніпропетровської області.

Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45448

Мар 28 2019

У квітні спеціалістами Нікопольського РЕМ у Марганці проводитиметься обрізка дерев

В зв’язку зі збільшенням кількості технологічних порушень, з причини пошкодження охоронної зони повітряних ліній гілками дерев, посаджених на території приватних домоволодінь та на червоній лінії, а також з метою виконання вимог Правил охорони електричних мереж, в Марганці виконуватиметься обрізка плодових та декоративних дерев із залученням жителів і комунальних служб згідно із затвердженим графіком.
При цьому обрізці силами жителів підлягають всі дерева, що знаходяться в охоронній зоні повітряних ліній електромереж, які розташовані на території домоволодінь. Також фахівці «ДТЕК Дніпропетровські електромережі» попереджають про заборону висадки нових дерев в охоронній зоні повітряних ліній.
Згідно із графіком, Нікопольсьмим РЕМ у квітні з 1 по 10 квітня проводитиметься обрізка дерев на вулицях Єдності, Титова, Фестивальній, Ватутіна, Квітковій, Нікопольській, Комарова, Будівельній.
У назначений день буде виконане відключення й встановлене заземлення. У разі, якщо обрізка плодових та декоративних дерев не виконана жителями, лінія не буде ввімкнена під напругу до моменту усунення зауважень.
Детальніше з планом виконання робіт до 20 квітня включно можна ознайомитися на офіційному інтернет-порталі Марганецької міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45445

Мар 28 2019

Зростуть виплати для багатодітних родин

Кілька тижнів тому Кабмін затвердив постанову про запровадження з 1 квітня нового виду  державної допомоги на дітей, які  виховуються у багатодітних родинах.

Як повідомляють у міському управлінні праці та соціального захисту населення,  кожна багатодітна сім’я, отримає на третю та наступних дітей до  6 років щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму. З 1  квітня  розмір виплати становитеме 1626 грн;  з 1 липня  – 1699 грн; з 1 грудня – 1779 грн.

Така ініціатива має на меті покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях.

За даними єдиного обліку багатодітних сімей на початок року в Україні обліковувалося понад 334 тис багатодітних сімей, у яких виховувалось 1 136,7 тис дітей.

У Покрові нині обліковується 268  багатодітних родин, де виховується 852 дитини. За минулий рік багатодітних сімей у  Покрові стало на 13 більше.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45442