Дневной архив: 26 марта 2019

Мар 26 2019

У 2019-2021 роках на Дніпропетровщині втілять близько 60 масштабних екопроектів

Розчистка водойм, ліквідація підтоплень житлових будинків, облаштування дамб та дренажних систем. Майже 60 таких екопроектів планують втілити на Дніпропетровщині у 2019-2021 роках. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець під час прес-конференції.

«Щороку на Дніпропетровщині розчищаємо водойми, зариблюємо річки, ліквідуємо підтоплення населених пунктів, відновлюємо екосистеми. У планах на наступні три роки – ще близько 60 масштабних проектів», – розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець.

У планах на 2019-й – покращення екологічної ситуації у Дніпровському, Криничанському, Петриківському, Солонянському, Царичанському районах, містах Апостолове і Верхньодніпровську, додав Руслан Стрілець. Там розчистять майже 46 км русел річок, облаштують шість очисних та гідроспоруд, близько 5 км дренажної мережі.

У 2020-му відновлять річку Верхня Терса Васильківського району, Базавлук – у Покрові, Самару – у Новомосковську, Богатеньку – у Новомосковському районі, Гайчур та Вовчу – у Покровському. Реконструюють дамбу на річці Вовча.

У 2021 році планують оновити Чаплинку у Петриківському та Магдалинівському районах, Кам’янку – в Апостолівському. Розчистять також ставки сіл Теплівка і Жданівка Магдалинівського району. Зведуть переходи та містки, облаштують навколишню територію.

Загалом за наступні три роки планують розчистити понад 150 км водойм, захистити від підтоплень 15 населених пунктів.

У 2019-2021 роках продовжать відновлення біологічного режиму річки Дніпро – туди запустять 4,8 млн. мальків. Розбудовуватимуть систему моніторингу атмосферного повітря – встановлять ще 38 постів спостереження у 13 містах області.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45422

Мар 26 2019

Регіональний план реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

У Дніпрі на базі правового клубу «Правокатор» відбулося громадське обговорення проекту обласної цільової програми «Регіональний план реформування системи інституційного догляду та виховання дітей з одночасним розвитком послуг для дітей та сімей з дітьми в громадах Дніпропетровської області на 2019 – 2026 роки». Цей захід проводиться Службою у справах дітей ОДА спільно з фондом «Hope and homes for children». Мета програми – розвинути на території Дніпропетровської області систему захисту дітей, здатну забезпечити право дитини на виховання в сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних, і мати доступ до якісних послуг, відповідно до її індивідуальних потреб. У заході взяли участь батьки дітей з інвалідністю, багатодітні та прийомні батьки, випускники й працівники інтернатів, фахівці соціальної, медичної та освітньої сфер, представники об’єднаних територіальних громад та громадських організацій. Від Марганця до обговорення долучилися начальник служби у справах дітей міської ради Вікторія Долгорук і мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена Баранік.
Програма, розрахована до 2026 року, має створити нову систему профілактики дитячого сирітства, спрямовану, перш за все, на підтримку тих сімей, які потребують особливого захисту.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45418

Мар 26 2019

Нікопольські баскетболістки стали чемпіонами області

Вітаємо команду дівчат з баскетболу НДЮСШ «Трубник» та їх тренера-викладача Марину Слободян – переможців чемпіонату Дніпропетровської області з баскетболу серед дівчат 2005 р.н. В змаганнях прийняли участь 5 команд з міст Верхньодніпровська, Марганця, Нікополя, Криничок та Новомосковська. Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами. Найкращим гравцем нашої команди була визнана Діана Білозор.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45414

Мар 26 2019

Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС здобули перемогу у відкритій першості з плавання

На відкритій першості з плавання «Рекорди дванадцятирічних — 2019», яка проходила в м. Дніпро в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури, вихованці спортивно-оздоровчого комплексу ВП «Запорізька АЕС» зайняли шість перших, одинадцять других та чотири третіх місця. 

В результаті багатоборства, за сумою трьох дистанцій переможцями стали Софія Дяченко та Іван Каплун. Анна Якубенко, Михайло Дьяков і Артем Маник — стали срібними призерами.

В естафетному плаванні енергодарські плавці у командному складі — Софія Дяченко, Ольга Лузан, Іван Каплун і Артем Маник піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.

У змаганнях взяли участь 193 спортсмени з міст: Дніпра, Кривого Рогу, Полтави, Запоріжжя, Павлограда, Покрова, Бердянська та Енергодара.

Юних плавців тренують тренери-викладачі плавального басейну ЗАЕС Микола Рафальський, Юлія Мохова та Тетяна Белявська.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45411

Мар 26 2019

Для дітей з особливими потребами – оточення згідно з європейськими стандартами

В минулому році Нікополь долучився до національного проекту Фонду Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»: з 30 квітня 2018 року на базі міської психолого-медико-педагогічної комісії для дітей з особливими потребами був відкритий інклюзивно-ресурсний центр.
З грудня 2018 року в Нікопольському ресурсному центрі розпочався ремонт за кошти ЮНІСЕФ – міжнародного дитячого фонду, що діє під егідою Організації Об’єднаних Націй.
Про це ми розповідали раніше у нашому матеріалі: http://nikopol-mrada.dp.gov.ua/…/resursnij-tsentr-v-nikopol…
На сьогодні ремонт у кабінетах служби раннього втручання закінчено. Працівники центру наповнили його відповідним дидактичним матеріалом. В кімнатах повністю нові стеля, стіни, двері, зроблена електропроводка.
Також повністю відремонтовано вбиральню з урахуванням потреб маленьких відвідувачів, які займаються в інклюзивно-ресурсному центрі.
Активні роботи проводяться відносно повної реконструкції входу до центру. Буде замінено вхідні двері, а наразі реконструюють сходи. Що важливо – передбачено будівництво пандусу, який вкрай важливий для відвідувачів Нікопольського ресурсного центру.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45402

Мар 26 2019

До уваги мешканців та гостей міста Нікополя!

27 березня 2019 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Увімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» (переривчасті звуки електросирени) та дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Нікопольської міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45400

Мар 26 2019

Яніка Мерило поділиться з марганчанами секретами успіху й ознайомить з перевагами електронних сервісів

05 квітня до Марганця завітає радник міського голови Дніпра, громадська та політична діячка Яніка Борисівна Мерило, яка проведе для марганчан декілька заходів.
Відкрита лекція «Жити і працювати на максимум!» відбудеться у міській дитячій бібліотеці о 12.00.
Про все, що необхідно знати жителям сучасного міста, йтиметься на зустрічі «Все про електронне місто від Янікі Мерило», яка відбудеться об 11.00 у приміщенні виконкому Марганецької міської ради. Учасники зустрічі зможуть дізнатися про:
— результаті впровадження е-медицини в області, здобутки Марганця у цій сфері;
— плани та перспективи запровадження електронних сервісів для жителів області.
На закритій дискусії в актовому залі школи № 11 Марганця розмова піде про організацію системи харчування школярів.
Участь у заходах можлива за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Посилання на форму реєстрації розміщене в мережі Фейсбук.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45397

Мар 26 2019

Покровські спортсмени на п’єдесталах

Минулі вихідні збагатили досягнення вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка. Вдалими  вони стали для  відділення  таїландського боксу, спортивної акробатики та волейболу.

З 21 по 24 березня в Умані проходив Зональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005 — 2006 р.н., присвячений пам’яті героїв АТО. Серед майже сотні учасників з Черкаської,  Кропивницької та Дніпропетровської областей  був і вихованець  відділення  таїландського боксу Нікіта Захарченко (тренер  Ігор  Мациборко). Спортсмен неодноразово випробовував свої сили у спорідненому виді спорту, удача посміхнулася  йому і на цей раз. Нікіта впевнено провів бої та посів почесне ІІ місце.

Як  фіналіст зонального  змагання  він увійде до збірної команди області і  в травні буде брати  участь у Чемпіонаті Україні.

Також вихованці  Ігоря Мациборка та Олега Мовчана  відзначилися у відкритому Чемпіонаті Запорозької області.

Шість перших місць завоювали Сергій Нанкевич, Олександр Суховільський, Сергій Сємак, Влад Куліш, Анатолій Марінеско, Нікіта Пастельняк.  У активі нашої команди два других місця від   Єгора Балихіна та  Дениса Глущенка  та  два третіх, які здобули Олександр Шаповал і Денис Асай.

За високоточні  яскраві бої Олександра Суховільського суддівська колегія відзначила кубком у номінації “Кращий боєць турніру”.

Тим часом наші спортивні акробати долучилися до Всеукраїнського турніру “Весняна зірка”, що проходив у Кривому Розі. Триста  хлопців та дівчат з регіонів області та України змагалися за перемогу.

Із 33 спортсменів, заявлених у складі  нашої команди, 27 повернулися з медалями різних ґатунків.

Тренери спортивних акробатів Ольга Образцова, Наталія Токмань та Тетяна Венгер залишилися задоволені виступами своїх вихованців та  відзначили високий рівень проведення турніру.

Ареною спортивного життя на  минулих вихідних став   і сам  Покров. 23 березня на базі ДЮСШ  ім. Дідіка  відбулися ігри зональної першості області з  волейболу серед дівчат  2003-2004 р.н.

у відбірковій групі змагалися спортсменки дитячо-юнацьких спортивних шкіл Покрова,  Криворізького, Широківського та  Нікопольського  районів.

Наші волейболістки (Тренер Лілія  Мурашова) посіли ІІІ місце.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45391