Дневной архив: 22 марта 2019

Мар 22 2019

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ МІСТА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

19-20 березня на базі загальноосвітньої школи № 9 пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу серед школярів навчальних закладів Покрова. За перемогу у цих змаганнях боролися 7 команд.

У впертій боротьбі звання кращих тенісистів міста заслужено вибороли представники загальноосвітньої школи № 6. На другому місці команда школи № 4. Третє місце між собою розділили команди загальноосвітньої школи № 9 і навчально-виховного комплексу № 2.

Вітаємо юних тенісистів з перемогами та бажаємо успіхів у нових змаганнях.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45352

Мар 22 2019

Спартакіада Запорізької АЕС триває

В рамках XVIII спартакіади ВП ЗАЕС у спортивно-оздоровчому комплексі  пройшли змагання з шашок. Цього року в них взяли участь 12 команд.

Турнір пройшов в атмосфері дружнього суперництва за активної підтримки вболівальників.

За результатами змагань золото виборола команда цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ), яка була лідером з першого дня турніру.

Срібні медалі у впертій боротьбі завоювала збірна експлуатаційний підрозділ/управління соціальних програм, яка в особистій зустрічі поступилася команді ЦТАВ (2:1).

Бронзові медалі у електричного цеху.

Четверте місце — команда служба фізичного захисту/загін відомчої воєнізованої охорони, п’яте — цех засобів диспетчерського технологічного управління/служба контролю металу, шосте — збірна фінансово-економічна служба.

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45348

Мар 22 2019

Мешканці Дніпропетровщини можуть дізнатися про стан повітря у регіоні в режимі онлайн

На сайті Дніпропетровської ОДА з’явився віджет з інформацією про стан атмосферного повітря. Всі бажаючі можуть дізнатися про рівень забруднення, радіації, пилу, вологості, температуру і тиск у шести населених пунктах області. Дані надходять напряму зі станцій еко-моніторингу й  оновлюються кожні дві хвилини. Про це стало відомо під час прес-конференції в облдержадміністрації.  
 
Перші станції еко-моніторингу з’явилися на Дніпропетровщині у грудні 2017-го. Нині їх чотирнадцять – 12 стаціонарних та дві мобільних.

«Це спеціальні пости із вимірювальним обладнанням – газоаналізаторами, пиломірами, контролерами для збору й передачі даних», – розповів заступник директора з питань екології Дніпропетровського Центру екологічного моніторингу Олексій Ангурець.  

Станції облаштували у шести населених пунктах області – Дніпрі, Жовтих Водах, Зеленодольську, Нікополі, Павлограді та Покрові.

«У нашій області багато промислових підприємств-забруднювачів. Мешканці регіону мають право знати, у яких еко-умовах вони живуть. Це закріплено у законодавстві. Проект з еко-моніторингу Дніпропетровщина реалізувала однією з перших в Україні. Його розробили облдержадміністрація та облрада», – сказав співавтор проекту системи екологічного моніторингу Павло Хазан.

Пости збирають інформацію щодо забруднення атмосферного повітря – вмісту у ньому діоксиду сірки, діоксиду азоту, монооксиду вуглецю, сірководню, озону та дрібнодісперсного пилу. Досліджують також дані про кліматичні умови.

 «Всі ці показники взаємопов’язані. Вони автоматично надходять до Центру екологічного моніторингу. Інформація оновлюється цілодобово, 365 днів на рік. Там спеціалісти вивчають та структурують її, аби в подальшому аналізувати динаміку забруднень і сприяти їх зменшенню», – додав Олексій Ангурець.    

Автоматично, в режимі реального часу дані надходять і до інтернету – їх розміщують на спеціальному віджеті. Нині кожен бажаючий може ознайомитись з інформацією на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

Власники інтернет-порталів можуть розмістити віджет з еко-моніторингами на своїх ресурсах. Як це зробити – тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45345

Мар 22 2019

Освітяни Покрова ділились досягненнями

Понад півтисячі учасників з усіх куточків України а також Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США та Франції зібрала ювілейна Міжнародна виставка  “Сучасні заклади освіти”.

Традиційно учасниками головної освітянської події року стали  представники Покрова. З  14 по 16 березня у Києві свої напрацювання презентували методичний кабінет міського управління  освіти, НВО, СЗШ  №9 та Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Покровчани взяли участь у насиченій змістовній програмі, яка передбачала науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, експертні дискусії, тренінги за участі авторитетних фахівців, вчених та  представників різних освітянських напрямків.

За результатами участі методичний кабінет, НВО  та СЗШ №9 було відзначено дипломами  за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Проект ЦППРК, представлений у номінації “Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій — ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікаційних кадрів”  отримав срібну медаль.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45337