Дневной архив: 20 марта 2019

Мар 20 2019

У Марганці оголосили імена переможців талант-фесту «Z_ефір»

«Z_ефір», но уже с результатами. Понад 100 номерів показали учасники обласного дитячого талант-фесту «Z_ефір» у Марганці. Наразі журі оголосило імена переможців.
У номінації вокальне мистецтво переможцями стали солісти: вік 5-10 років — Федів Стефанія (Томаківський район), Іванова Вікторія (Марганець); 11-16 років — Саленко Ілля та Прасол Маріанна з Марганця. Серед вокальних колективів перемогу здобув марганецький вокально-фольклорний ансамбль «Веселі нотки». В інструментальному жанрі традиційно порадували учні Марганецької музичної школи Левіна Анастасія й ансамбль «Funny Guys». В номінації хореографічне мистецтво беззаперечним лідером став марганець кий колектив «Браво». Кращими серед театралів визнано колективи Палацу культури гірників «Смайл» і народний театр ПО ПМГУ АТ «Марганецький ГЗК».
Переможці марганецького відбуркового туру фестивалю будуть запрошені до участі у півфіналі талант-фесту, котрий відбудеться на початку квітня у Кам’янському.
Кращі з кращих вийдуть у фінал. Грандіозний підсумковий гала-концерт відбудеться наприкінці травня у Дніпрі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45302

Мар 20 2019

Фахівці АЕС з ремонту обмінювалися професійним досвідом

У м. Славутич на базі ВП «Атомремонтсервіс» відбулося засідання Ради заступників головних інженерів з ремонту. Фахівці підвели підсумки виробничої діяльності АЕС за минулий рік, розглянули питання якості ремонтних кампаній і терміни їх виконання.

У центрі уваги обговорення питань виробничої діяльності ремонтних служб — організація ремонтів, забезпечення оснащенням, інструментом, документацією. Спільно з Дирекцією компанії з ремонту була розроблена програма переоснащення ремонтних служб. Усі станції підготували свої пропозиції.

У роботі Ради також брали участь представники Атоменергомашу, Атомремонтсервісу, Аварійно-технічного центру, та співробітники фірм, які можуть запропонувати АЕС свої послуги з виконання тих чи інших робіт або продемонструвати нове обладнання.

«Розглядаючи нагальні питання, ми також обмінювалися професійним досвідом. Обговорили те, з якими проблемами у ремонті стикалися станції, як вирішили ситуацію, які компенсуючі заходи були прийняті. Особливо цікаво йшла розмова про виконання унікальних робіт, про нові технології», — розповів головний фахівець з атомних електростанцій (з ремонту) — начальник відділу планування проведення ремонтів ВП ЗАЕС Володимир Мітусов.

На завершення учасникам робочої зустрічі показали виробничі площі Атомремонтсервісу, продемонстрували нове устаткування й зразки зварювання, яке підрозділ впроваджує у свою практику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45300

Мар 20 2019

Науковців Дніпропетровщини запрошують долучитися до конкурсу українсько-литовських проектів

 

Вчені Дніпропетровщини можуть втілити у життя власні науково-дослідні ідеї. Таку можливість дає конкурс українсько-литовських проектів. Долучитися можна до 3 травня. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Конкурс організують для розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями України та Литви. До участі запрошують науковців університетів, представників науково-дослідних установ та підприємств», – розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Вчені можуть подати власні проекти, що стосуються новітніх інформаційних та виробничих технологій, енергоефективності, екології, лікування та профілактики найпоширеніших хвороб, біотехнологій, біоінженерії та генетики. Розглянуть також дослідження соціальних і гуманітарних наук, оборонних технологій.

Вимоги до робіт – наукова якість, інноваційність та можливість практичного використання результатів проекту. Детальніше – тут.

Переможці конкурсу отримають кошти на реалізацію ідей. Втілюватимуть проекти у 2020-2021 роках.

Прийом заявок – до 3 травня.

Конкурс оголосили Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки і спорту Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45297

Мар 20 2019

У Нікополі лунатимуть сирени. Дізнайтесь коли

До уваги мешканців та гостей міста Нікополя!

27 березня 2019 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Увімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» (переривчасті звуки електросирени) та дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45295