Дневной архив: 19 марта 2019

Мар 19 2019

Фахівці АЕС з ремонту обмінювалися професійним досвідом

У м. Славутич на базі ВП «Атомремонтсервіс» відбулося засідання Ради заступників головних інженерів з ремонту. Фахівці підвели підсумки виробничої діяльності АЕС за минулий рік, розглянули питання якості ремонтних кампаній і терміни їх виконання.

У центрі уваги обговорення питань виробничої діяльності ремонтних служб — організація ремонтів, забезпечення оснащенням, інструментом, документацією. Спільно з Дирекцією компанії з ремонту була розроблена програма переоснащення ремонтних служб. Усі станції підготували свої пропозиції.

У роботі Ради також брали участь представники Атоменергомашу, Атомремонтсервісу, Аварійно-технічного центру, та співробітники фірм, які можуть запропонувати АЕС свої послуги з виконання тих чи інших робіт або продемонструвати нове обладнання.

«Розглядаючи нагальні питання, ми також обмінювалися професійним досвідом. Обговорили те, з якими проблемами у ремонті стикалися станції, як вирішили ситуацію, які компенсуючі заходи були прийняті. Особливо цікаво йшла розмова про виконання унікальних робіт, про нові технології», — розповів головний фахівець з атомних електростанцій (з ремонту) — начальник відділу планування проведення ремонтів ВП ЗАЕС Володимир Мітусов.

На завершення учасникам робочої зустрічі показали виробничі площі Атомремонтсервісу, продемонстрували нове устаткування й зразки зварювання, яке підрозділ впроваджує у свою практику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45292

Мар 19 2019

До весняного прибирання вулиць Покрова залучена сучасна комунальна техніка

За останні роки наше місто зробило значний крок в оновленні парку комунальної техніки. Так, минулої осені в арсеналі керуючої компанії “Універсал-сервіс” з’явилася вулична вакуумна підмітально-прибиральна машина. А напередодні нового року  парк МКП “Добробут” поповнила комбінована прибиральна машина на базі автомобіля FORD, яка  оснащена змінним обладнанням, що дозволяє виконувати широкий спектр робіт у будь-яку пору року. Новинка  добре зарекомендувала себе цієї зими, займаючись розчищенням вулиць від снігових заметів. А нині, після заміни зимового “обвісу” на літній варіант, ця техніка успішно залучається до весняного прибирання вулиць міста.

Наявність вакуумно-підмітальних машин виводить цей процес на якісно новий рівень. Вона дозволяє не лише видаляти з поверхні пил і сміття, але й збирати і транспортують його до місця вивантаження. Завдяки спеціальній системі, пил не розлітається навкруги, що робить таку техніку більш екологічною та зручною.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45289

Мар 19 2019

Нікопольські поліцейські затримали чоловіка, який обікрав квартиру, гараж та магазин

 

Затриманий —  37-річний місцевий мешканець, раніше засуджений за аналогічні злочини.

Встановлено, що квартирну крадіжку зловмисник скоїв шляхом віджиму металопластикового вікна. З квартири він виніс будівельний інструмент, з гаража та магазину — велосипеди.

Правоохоронці кримінальної поліції міста Нікополя провели ряд оперативно-розшукових заходів. Отримавши оперативну інформацію та проаналізувавши метод скоєння крадіжок, поліцейські вийшли на слід зловмисника. Чоловіка затримали, частину викраденого повернули власнику.

15 березня слідчим відділом за погодженням з місцевою прокуратурою зловмиснику оголошено про підозру за ч. 2 ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3-х до 6 років. Чоловіку обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45276

Мар 19 2019

Увага!У Марганцi пролунають сирени

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконкому Марганецької міської ради повідомляє, що 27 березня 2019 року з 13.43 до 14.10 управління цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації проводитиме перевірку територіальної централізованої системи оповіщення населення області. Будуть включені електричні сирени, що означатиме попереджувальний сигнал: «Увага всім!». Почувши звук сирени, зберігайте спокій і порядок. Вашому життю нічого не загрожує. Увімкніть радіо чи телевізор, уважно прослухайте повідомлення і дійте у відповідності з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо похилого віку. Громадяни! Будьте уважними до повідомлень служб цивільного захисту населення і територій, що допоможе зберегти здоров’я  і майно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45272

Мар 19 2019

Балансова комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» визнала задовільною роботу відокремлених підрозділів Компанії

2018 рік став для ДП «НАЕК «Енергоатом» досить результативним, а за деякими напрямками і дуже успішним. У 2019 рік Компанія увійшла з дуже добрими показниками виконання багатьох проектів капітального будівництва. Відокремлені підрозділи виконали всі основні виробничі завдання.

Серед позитивних моментів було відзначено роботу над продовженням терміну експлуатації енергоблоків вітчизняних АЕС, активне будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Важливим кроком вперед є підписання з американською компанією Holtec International Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці у використанні малих модульних реакторів SMR-160, використання палива Westinghouse та велика кількість інвестиційних програм, які впевнено реалізує Компанія.

Серед пріоритетних завдань головним завжди було і залишається підвищення рівня безпеки експлуатації енергоблоків українських АЕС. Робота здійснюється у рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС. Згідно з Планом-графіком на 2018 рік у рамках КЗПБ було заплановано 152 заходи, за результатами минулого року виконано 133 заходи (в установленому порядку перенесено на наступний період 42 заходи, при цьому достроково виконано 23). Заходи КЗПБ з початку її реалізації профінансовано на 22,1 млрд гривень, коштів міжнародних кредитів вибрано на суму 208,3 млн євро.

Головне завдання на даний момент — в установленому порядку продовжити термін виконання КЗПБ з 2020 до 2023 року, погодивши це на рівні Уряду і кредиторів, та виконати усі заходи КЗПБ у визначений термін.

Серед проблемних для Компанії питань, які з 2018 року перейшли і у поточний, є формування НКРЕКП дефіцитного тарифу для ДП «НАЕК «Енергоатом». Це призвело до того, що для фінансування стратегічно необхідних для України проектів та забезпечення своєї виробничої діяльності, у зв’язку з наявним рівнем розрахунків за електроенергію, Компанія змушена була залучати кредитні ресурси.

«Ми входимо у нову модель ринку, на який покладається дуже багато сподівань, і готуватись до цього мають усі підрозділи Компанії. Лише завдяки злагодженій роботі ми зможемо зайняти провідне місце у новому ринку, реалізовуючи найякіснішу та екологічно чисту електроенергію за достойною ціною. Основна діяльність буде дуже напруженою, нам доведеться проходити практично весь рік на тому ж рівні, що і найбільш напружені осінньо-зимові місяці, адже той графік виробництва електричної енергії на 2019 рік, який був доведений Компанії без урахування затвердженого раніше графіку ремонтних кампаній на АЕС, вимагає скорочення термінів ремонтів та їх жорсткого виконання», — відзначив президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський.

Підсумовуючи результати засідання Балансової комісії, Юрій Недашковський привітав колективи відокремлених підрозділів з успішним виконанням основних завдань 2018 року та подякував за виконану роботу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45268

Мар 19 2019

На Запорізькій АЕС подати декларації повинен 1581 працівник

Декларація подається особисто суб’єктом декларування через персональний електронний кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Алгоритм дій, як і відомості, що підлягають поданню, не змінились: це інформація про доходи, готівкові кошти, об’єкти нерухомості, земельні ділянки, автомобілі, інший транспорт, і т.д. Вся подана інформація підтверджується електронним цифровим підписом.

З одинадцяти тисяч працівників Запорізької АЕС кількість декларантів цього року становить 1581.

Це працівники, які здійснюють організаційно-розпорядчі функції — керівники вищої ланки управління, начальники цехів, служб, відділів, лабораторій, включаючи майстрів і старших майстрів, а також особи, які виконують адміністративно-господарські функції, що полягають в управлінні і розпорядженні державним майном.

Крім персоналу, що займає керівні посади, декларації повинні подати і ті, хто минулого року звільнився або пішов на заслужений відпочинок з таких посад.

«Відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування, які працюють або працювали у ВП ЗАЕС у 2018 році, зобов’язані подати до 01 квітня 2019 року декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. З питаннями щодо заповнення е-декларацій можна звертатися до відділу із запобігання та протидії корупції Запорізької АЕС», — розповів начальник ВЗПК ВП ЗАЕС Семен Михольський.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45265

Мар 19 2019

Відбувся Кубок міського голови з баскетболу з нагоди Дня українського добровольця

Минулого тижня у Покрові вшановували добровольців. Віддали шану подвигу героїв, які одними з перших встали на захист України від агресії і спортсмени нашого міста.

14-го березня на базі загальноосвітнього ліцею стартував баскетбольний турнір на Кубок міського голови, присвячений українським добровольцям. Участь у змаганнях взяли 7 команд  загальноосвітніх закладів Покрова, у тому числі  шолохівська школа.

Фінальні ігри турніру, які визначили його переможців та призерів, відбулися 15-го березня в загальноосвітній школі № 9. Спортивний зал школи був заповнений численними вболівальниками, серед яких  представники  міського військкомату та спілки ветеранів АТО.

На глядачів очікувало справжнє свято баскетболу. Його окрасою стала фінальна гра за перше місце, в якій зустрілися команди загальноосвітніх шкіл № 9 та № 4. Поєдинок двох гідних суперників був сповнений спортивного драматизму і видався неймовірно видовищним. Такий рівень гри нікого не залишив байдужим. Для визначення переможця знадобився навіть додатковий час. Врешті-решт, на останніх хвилинах додаткового тайму перемогу здобули баскетболісти четвертої школи. На другому місці команда СШ № 9, і замкнули трійку призерів представники ліцею.

Від імені міського голови Олександра Шаповала учасників та призерів привітав та вручив подарунки в.о. начальника відділу молоді та спорту Артем Столяр. Під бурхливі оплески команди отримали грамоти і призи.

Така непересічна подія у спортивному житті Покрова подарувала не лише неймовірні емоції, але й стала символом патріотизму нашого міста.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45262