Дневной архив: 11 марта 2019

Мар 11 2019

Переможцями змагань з баскетболу стала збірна експлуатаційного підрозділу/управління соціальних програм

Переможцями змагань з баскетболу, які проходили у спорткомплексі  ЗАЕС в рамках XVIII Спартакіади, стала збірна експлуатаційного підрозділу/управління соціальних програм.

В змаганнях взяли участь 10 команд. Ігри були цікавими і напруженими.

За перше місце боролися відразу три команди: експлуатаційного підрозділу /управління соціальних програм, електричного цеху та енергоремонтного підрозділу, які набрали однакову кількість очок. Переможця виявили за різницею забитих м’ячів між командами.

У підсумку перше місце посіли лідери цього виду спорту – збірна команда експлуатаційного підрозділу /управління соціальних програм. Друге місце у спортсменів енергоремонтного підрозділу. Треті – команда електричного цеху ЗАЕС.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45150

Мар 11 2019

Покров відзначив 205-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Його поезії перекладені більш ніж ста мовами світу, Великому Кобзареві встановлено близько 1500 пам’ятників, його слово лунає заповітом, хвилює та пробуджує. В цьому феномен видатного сина українського народу, він дав початок відродженню національної свідомості.

Тарас Шевченко – серед нас, кожен його рядок – то відповідь на виклики сьогодення. Про це говорили покровчани, які дев’ятого березня, у День народження поета, зібралися біля погруддя Кобзаря, на бульварі, що носить його ім’я. Численні містяни, представники влади, духовенства, підприємств і організацій, політичних партій згадували етапи непростого, такого короткого життя митця і його невмирущі рядки.

Шевченкове слово лунало у виконанні молоді і старшого покоління, його поезії близькі всім, бо кожен рядок – це заклик любити свій народ і свій край.

Талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, він залишив безцінну спадщину, яка надихає. Цикл тематичних заходів, присвячених 205-річчю від дня народження Кобзаря, пройшли у закладах освіти й культури. Покров взяв участь у поетичному флешмобі. Унікальна портретна експозиція відкрилася у міському народному історико-краєзнавчому музеї. Образ Шевченка відтворено у картинах і вишивках, він знайомий та близький, бо торкається серця.

Вшановуючи великого Кобзаря, покровчани поклали квіти до його погруддя Т.Г.Шевченка – генія і пророка українського народу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45142

Мар 11 2019

Троє спортсменів із Дніпропетровщини претендують на «Спортивний Оскар-2018»

 

Наприкінці березня в Україні визначать переможців «Спортивного Оскару-2018». Серед номінантів – троє представників Дніпропетровщини. Про це сповістили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Спортивний Оскар» вручають найкращим атлетам, тренерам, командам і фахівцям у спортивній галузі країни. Претендентів відбирають легендарні українські спортсмени шляхом таємного голосування. Переможців визначать у дев’ятьох категоріях. У кількох із них номінантами є представники Дніпропетровщини», – розповів начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Легкоатлети Михайло Кохан і Ярослава Магучіх претендують на звання «Олімпійська надія України». Обидва спортсмени завоювали «золото» ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики, стали першими на чемпіонаті Європи U18.

Представник Дніпропетровщини Іван Довгодько – у складі чоловічої четвірки з академічного веслування, яка змагається за титул «Найкраща команда року».

Імена володарів «Спортивного Оскару» назвуть 30 березня.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/45146

Мар 11 2019

Покров знову серед лідерів

Transparency International» опублікувала оновлений рейтинг рівня прозорості роботи місцевої влади в містах України. Високі місця в цьому рейтингу даються за відкритість і прозорість її роботи. Критерії оцінювання є дуже суворими, тому її висновки користуються високою довірою.

Так, рейтинг прозорості 100 найбільших міст України» за 2018 рік був складений за 91 індикатором у 13 областях. Зокрема, враховувалися фінансова і бюджетна сфера, закупівлі, комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади.

В оновленому рейтингу прозорості до ТОП-5 увійшли два населені пункти Дніпропетровської області. В п’ятірці лідерів Дніпро (5 місце) і — наш Покров (4 місце)!

Більш того, саме Покров у 2018-му році був лідером у динаміці зростання показника прозорості в порівнянні з минулим роком. Варто нагадати, що за 2017-2018 роки Покров також продемонстрував найбільший приріст по балам. Тож місто продовжує зберігати своє лідерські позиції в цьому престижному рейтингу і заслужено входить до п’ятірки лідерів!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45137

Мар 11 2019

Міський голова Марганця Олена Жадько підписала Європейську хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад


Рівність жінок і чоловіків є одним з основних прав усіх громадян та фундаментальною цінністю демократичної держави. Допомогти органам місцевого самоврядування досягати рівності у громадах покликана Європейська хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Цю Хартію у 2004 році розробила Рада європейських муніципалітетів і регіонів, членом якої Асоціація міст України є з 2002 року. Хартія, підтримана Європейською комісією, закликає місцеві та регіональні органи самоврядування взяти на себе зобов’язання використовувати існуючі повноваження і партнерства для досягнення більшої рівності своїх громадян.
Європейську хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад прийняли практично усі міста Європи. В Україні цей рух розпочався в 2017 році з Вінниці.
Напередодні Міжнародного жіночого дня документ підписала міський голова Марганця Олена Жадько.
Відповідне рішення про приєднання до Європейська хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад ухвалене на 46-й сесії Марганецької міської ради 28 лютого.
Олена Жадько особистим підписом засвідчила, що Марганецька міська рада офіційно погоджується дотримуватися Європейської хартії і виконувати її положення. Документ буде відправлений до Ради Європейських муніципалітетів та регіонів, яка розташована у Франції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45133