Дневной архив: 7 марта 2019

Мар 07 2019

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

В березні відділ ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради працює без вихідних (окрім 8 березня).
Графік роботи:
Понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 13.45.
П`ятниця з 9.00 до 16.45, перерва з 13.00. до 13.45.
Субота – неділя з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00.
Для включення або внесення змін до реєстру при собі необхідно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, що підтверджують необхідність внесення змін (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну прізвища, імені, свідоцтво про смерть).
Для зміни місця голосування – паспорт та документ, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (довідка з місця роботи, навчання або місця проживання, путівка тощо).
Мешканцям з Автономної республіки Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей – тільки паспорт.

Адреса: м.Нікополь, вул..Електрометалургів, 3 (будинок міської ради),
2 поверх, каб. №22. Телефон для довідок: 68-45-53.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45115

Мар 07 2019

Енергоблок №4 Запорізької АЕС виведено у планово-попереджувальний ремонт

07 березня 2019 року о 00:02 енергоблок №4 Запорізької АЕС відключено від енергосистеми і виведено в плановий середній ремонт. Тривалість ремонту складе 100 діб.

В період ремонту заплановано виконати наступні основні регламентні роботи:

— середній ремонт реакторної установки з перевантаженням активної зони;

— капітальний ремонт парогенератора-2 (ПГ-2);

— капітальний ремонт головного циркуляційного насоса-4 (ГЦН-4);

— капітальний ремонт електродвигуна головного циркуляційного насоса-4;

— контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки;

— середній ремонт турбіни парової з розкриттям циліндра низького тиску-1 (ЦНТ-1);

— середній ремонт технологічно взаємопов’язаного обладнання: турбогенератор-збудник-вимикач, поточний ремонт струмопроводу;

— поточний ремонт фаз «А», «В», «С» блочного трансформатора-4 (Т-4);

Крім того, надрегламентно заплановано виконати модернізацію системи управління машини перевантажувальної і впровадження системи контролю герметичності оболонок ТВЕЛів тепловиділяючих зборок в робочій штанзі машини перевантажувальної.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45113

Мар 07 2019

Монетизація субсидій: у рахунках за електроенергію сума субсидії відображатися не буде

Із березня 2019 року в Україні стартувала державна реформа з монетизації субсидій. В рахунку за електроенергію сума призначеної споживачу субсидії відображатися не буде. Вказано буде тільки повну суму до сплати. Отримати субсидію споживач може готівкою, через пенсійні рахунки та «Ощадбанк». З отриманих від держави коштів субсидіант має самостійно розрахуватися за спожиту електроенергію.

Споживачі, які отримували субсидії у 2018 році, зможуть одержати кошти з 12 березня у будь-якому відділенні «Ощадбанку» через касу, пред’явивши паспорт. Пенсіонери зможуть отримувати кошти з 4 березня разом з пенсією – їх буде зараховано на пенсійну банківську карту. За відсутності картки готівкові кошти пенсіонерам принесе листоноша.

Споживачі, які звернулись за призначенням субсидії з 01.01.2019 р., отримають кошти на персональний обліковий запис в «Ощадбанку». До 18 березня «Ощадбанк» має перерахувати «Дніпровським енергетичним послугам» кошти субсидіанта за спожиту електричну енергію. Після перерахування коштів «Ощадбанк» має через sms проінформувати споживачів.

Заощаджений залишок монетизованої субсидії домогосподарство може використати на власні потреби.

«Стає актуальнішою можливість зменшення витрат на електроенергію через раціональне її використання. Наприклад, з двозонним лічильником можна платити вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 07:00. Наші клієнти можуть замовити двозонні лічильники з послугою встановлення «під ключ» у наборах Розумний WATT», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько. 

Детальну інформацію щодо субсидій можна дізнатися на сайті Мінсоцполітики www.msp.gov.ua та у місцевих управліннях праці та соціального захисту населення.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45110

Мар 07 2019

Дніпропетровщина – лідер децентралізації

Про це вчора сказав Президент України Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку, що відбулася у Дніпрі. У роботі Ради взяв участь міський голова Покрова Олександр Шаповал.

Під час засідання наголошувалося, що за чотири роки реформа децентралізації змінила міста й села регіону, стала можливістю для кожного громадянина змінювати своє життя. За останні чотири роки витрати на реалізацію інфраструктурних проектів у регіоні зросли майже в 14 разів. У 2018-му направлено 8,4 млрд. грн.

«Децентралізація – одна з найуспішніших моїх реформ. Її імплементація довела до унікальних цифр в історії України. Доля місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України у 2018 році перевищила 51%. На зустрічах по всій Україні я бачу правильність реалізації цієї програми.  Тому що громади і люди самі краще знають, як треба використовувати ці гроші, куди в першу чергу їх спрямувати, – зазначив Президент України Петро Порошенко. – Децентралізація — це можливість і право кожного громадянина безпосередньо визначати долю, шляхи розвитку і стратегію своєї громади. Це можливість планувати своє життя. І великою мірою це можливість змінювати своє життя».

Яскравими прикладами дії реформи є десятки впроваджених інфраструктурних проектів – реконструйовані школи, парки, понад півтисячі капітально відремонтованих доріг, побудовані з нуля дитячі садочки.

«Протягом чотирьох років працюємо над перезавантаженням Дніпропетровської області. З 2015 року в розвиток інфраструктури регіону було вкладено 30 млрд грн. І це завдяки реформі децентралізації– зазначив Валентин Резніченко.»

Під час зустрічі було обговорено план перспективного розвитку Дніпропетровської області на 2019-2021 роки.

«Ще півсотні нових та осучаснених дитсадків, сто реконструйованих шкіл, півтисячі капітально відремонтованих доріг, надсучасні парки та стадіони – це не мрії, а реальні плани. Нова інфраструктура – це нова якість життя мешканців області», – підкреслив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.   

Нині на Дніпропетровщині – 63 об’єднані громади. Дві з них об’єдналися навколо міст обласного значення – Покрова й Марганця.

«Ми маємо можливість розвиватися й змінюватися, маємо реальні результати. З децентралізацією отримали більше повноважень і ресурсів, — підкреслив міський голова Олександр Шаповал, — Реформа децентралізації стала дієвим механізмом вирішення місцевих проблем.»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45106

Мар 07 2019

Зі святом!З 8 Березня!

У цей святковий день із задоволенням вітаємо чарівних дам! Бажаємо

зустріти весну усмішками, компліментами та з чудовим настроєм.

Процвітання вам, успіхів, професійних здобутків, особистих перемог,

здоров’я і достатку. З 8 березня, чарівні жінки!

З повагою колектив радіо Ностальжі

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45103

Мар 07 2019

Кеды, бампы, бутсы….кто их носит и где купить?

Давно прошли те времена, когда кеды надевали только в спортзал или на прогулку с собакой.

На правах рекламы

Кроссовки необходимы всем: и маленьким, и большим, и девочкам, и мальчикам, и спортсменам, и бизнесменам, и шопоблогерам, и инстамамочкам. А в наше время бешенных ритмов именно удобная легкая спортивная обувь ТМ «RESTIME» даёт возможность думать о работе и идеях, а не о том, что у тебя болят ноги.

Уже давно кроссовки вышли за рамки спортивной обуви и стали даже в некотором роде философией. Кроссовки уместны на любом мероприятии, начиная от неформальных мероприятий и заканчивая свадьбой. Главное для того, чтобы чувствовать себя комфортно, необходимо подобрать кроссовки в соответствии с задачей, с которой они должны справиться. В нашем городе Никополь сеть магазинов Днепрообувь представляет широкий выбор спортивной обуви ТМ «RESTIME».

А для тех кто еще не знает о ТМ «RESTIME» расскажем подробнее.

ТМ «Restime» – это спортивная обувь для активных и целеустремленных людей, предназначена для комфорта и безопасности каждый день! Качество кроссовок ТМ «Restime» позволяет чувствовать себя уютно на прогулке, при занятиях спортом и активном отдыхе, а благодаря современному продуманному дизайну их с удовольствием носят и в городских условиях.

Время отдыхать….Эти мысли должны навеиваться, когда ты обуваешь кроссовки Рестайм.

REST-отдых TIME-время
RESTIME–время отдыхать

Так родилась собственная марка спортивной обуви. Формат обуви, конечно, имеет и спортивный стиль и стиль городского casual.

Все желающие поближе познакомится с этой, действительно прекрасной, обувью ТМ «Restime» могут удовлетворить свой интерес посетив магазины Днепрообувь на проспекте и Обувной центр. Здесь Вы найдете не только спортивную, профессиональную
обувь, но и огромный выбор обуви на все сезоны и для всей семьи.

На правах рекламы

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45026

Мар 07 2019

Привітання від керівника Нікопольської окружної партійної організації «Батьківщина» Олександри Сотули з 8 Березня!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45118

Мар 07 2019

Привітання від народного депутата України Андрія Шипко з 8 Березня!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45121

Мар 07 2019

Привітання від депутата Дніпропетровської обласної ради від Радикальної Партії Олега Ляшка Євтушенка Володимира Олексійовича з 8 Березня!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/45124

Мар 07 2019

Привітання з 8 Березня від міського голови Фісака Андрія Петровича

Дорогі нікопольчанки!

Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Ви є берегинями українського роду, окрасою нашого життя. Щедрість вашої душі постійно зігріває нас, чоловіків. Ваша чарівність захоплює, а сила духу вселяє віру в те, що все буде добре.

Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.

Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, колеги! Я щиро бажаю вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, оптимальності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно.

 

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45101