Дневной архив: 6 марта 2019

Мар 06 2019

У здобутку нікопольських боксерів три золоті, одна срібна та п’ять бронзових медалей!

З 26 лютого по 1 березня в місті Дніпро пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юнаків 2005-2006 рр.н., який зібрав близько 130 спортсменів з різних міст області.

Юні боксери НДЮСШ «Трубник» Владислав Тарасов (46 кг), Руслан Бакаленко (48 кг), Микита Захарченко (48 кг) показали високий рівень підготовки і завоювали три золоті медалі. «Срібним» призером чемпіонату став Богдан Сердюк (48 кг), а «бронзовими» призерами – Вадим Потурай (56 кг), Костянтин Павлов (54 кг), Микита Сегеда (48 кг), Олександр Колмаков (40 кг) та Артем Кальчик (41,5 кг). Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Олександра Мимрикова, Олексія Губарева та Андрія Сипченко з вдалим виступом і бажаємо успіхів та перемог на чемпіонаті України з боксу в місті Умані, який відбудеться з 20 по 24 березня

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45098

Мар 06 2019

У 2019 році на кір захворіли понад 300 мешканців Дніпропетровщини

За два місяці 2019 року на кір захворів 331 мешканець Дніпропетровщини. Більшість із них не мали щеплень від недуги. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Епідемії кору на Дніпропетровщині немає. Показник захворюваності – на середньому рівні. Недугу зафіксували у 331 людини. Щеплень не мали 253 із них», – розповіла завідувач відділення Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров`я України Олена Кузьменко.

Кір – інфекційна недуга, що передається повітряно-крапельним шляхом. Дев’ятеро з десяти нещеплених людей або тих, хто не хворів на кір, можуть занедужати після контакту із хворим.

Симптоми недуги – висока температура, кашель, нежить, висипи. Кір може викликати серйозні ускладнення: пневмонію, вушну інфекцію, енцефаліт.

Від кору захищає лише специфічний імунітет, який формується завдяки вакцинації. Її треба проводити згідно з Національним календарем. Дітям, які до 6 років не вакцинувалися, варто зробити два щеплення з інтервалом у місяць.

Для дітей вакцини безкоштовні. Безоплатно їх також можуть отримати нещеплені дорослі до 30 років, якщо вони контактували з хворими.

Загалом на кір захворіли понад 73 тис українців.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45096

Мар 06 2019

Президент назвал Днепропетровскую область лидером децентрализации

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что Днепропетровская область является лидером по внедрению и использованию реформы децентрализации власти. Об этом он сказал, выступая на Совете регионального развития, который состоялся в Днепре.

«Децентрализация — одна из самых успешных моих реформ. Ее имплементация привела к уникальным цифрам в истории Украины. Доля местных бюджетов в сводном бюджете Украины в 2018 году превысила 51%. На встречах по всей Украине я вижу правильность реализации этой программы. Потому что общины и люди сами лучше знают, как надо использовать эти деньги, куда в первую очередь их направить, — сказал Порошенко. — Децентрализация — это возможность и право каждого гражданина непосредственно определять судьбу, пути развития и стратегию своей общины. Это возможность планировать свою жизнь. И во многом это возможность менять свою жизнь. Я вижу, как изменилась Днепропетровская область и Днепр — они стали светлее, они становятся европейскими. А вступление в Европейский Союз — это моя главная цель».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45093

Мар 06 2019

Любителям рыбалки: ловля рыбы с апреля по июнь разрешена только в строго отведенных местах

Начальник отдела ихтиологии и регулирования рыболовством управления государственного рыбного агентства в Днепропетровской области Владимир Ильченко сообщил, что в Днепропетровской области с 1 апреля до конца июня будет действовать запрет на рыбалку из-за нереста рыбы.

Об этом он сообщил на пресс-конференции в ИА «МОСТ-ДНЕПР».

«В этот период находится на воде со снаряжением ловли — запрещается. За исключением любительской рыбалки одной поплавковой удочкой с одним крючком или спиннингом в светлое время суток с берега в разрешенных для этого местах. Вылов рыбы не должен превышать 3 кг.Делается это с целью сохранения отечественных рыбных ресурсов и создания благоприятных условий для нереста рыб», — рассказал он.

Владимир Ильченко сообщил о сроках запрета:

— в Каменском и Днепровском водохранилищах, а также других водохранилищах (кроме Каховского), с 1 апреля по 9 июня 2019 года включительно;

— в Каховском водохранилище в пределах Днепропетровской области, с 10 апреля по 18 июня 2019 года включительно;

— на речках и в коренных водах (кроме Апостоловского, Никопольского, Томаковского районов) с 1 апреля по 20 мая 2019 года включительно;

— на речках и в коренных водах в пределах Апостоловского, Никопольского, томаковского районов с 10 апреля по 29 мая 2019 года включительно;

— в придаточных системах водных объектов (в придаточных системах (кроме Апостоловского, Никопольского, Томаковского районов) с 1 апреля по 29 мая 2019 года включительно;- в придаточных системах водных объектов в пределах Апостоловского, Никопольского, Томаковского районов с 10 апреля по 8 июля 2019 года включительно;

— на водоемах, которые эксплуатируются в режиме специальных товарных рыбных хозяйств (кроме Апостоловского, Никопольского, Томаковского районов) с 1 апреля по 9 июня 209 года включительно;

— на водоемах , которые эксплуатируются в режиме специальных товарных рыбных хозяйств в пределах Апостоловского, Никопольского, Томаковского районов) с 10 апреля по 18 июня 2019 года.

С более детальной информацией можно ознакомиться на сайте управления государственного рыбного агентства в Днепропетровской области.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45090

Мар 06 2019

На Дніпропетровщині ліквідують пожежу площею 3000 м.кв.

6 березня о 08:35 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу підприємства на вулиці Маяковського села Кам’янка Дніпровського району.

Наразі горять виробничі побутові приміщення ангарного типу підприємства з виготовлення пластикових виробів.

За попередніми даними орієнтовна площа пожежі складає 3000 м.кв.

Складність гасіння полягає у великому горючому навантаженні в ангарах, а саме пластикова сировина, обладнання та готова пластикова продукція.

Загиблих та постраждалих немає.

На місці працює 55 чоловік особового складу та 10 одиниць пожежно-рятувальної техніки, а також оперативна група Головного управління на чолі із начальником Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Андрієм Кульбачем.

Інформація носить оперативний характер та може змінюватись.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням наhttp://dp.dsns.gov.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45086

Мар 06 2019

Увага! Нові телефони контакт-центру ДТЕК Дніпровські електромережі


З 1-го січня 2019-го року, відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії», в Україні почалося реформа ринку електроенергії. Згідно затверджених змін, енергопослуги клієнтам відтепер надають різні компанії — оператор систем розподілу (ДТЕК Дніпровські електромережі) і компанії-постачальники.
Постачальником електроенергії в Дніпропетровській області державою визначена компанія “Дніпровські енергетичні послуги”. Саме вона приймає покази лічильників, виставляє рахунки та приймає оплату за електроенергію, спожиту після 1-го січня 2019-го року. Тож всі питання щодо споживання і розрахунків за електроенергію слід адресувати саме їй.
У свою чергу, компанія ДТЕК Дніпровські електромережі відповідатиме за забезпечення надійності електропостачання, управління системою розподілу, експлуатації і ремонту електричних ліній, підключення та відключення споживачів від електричних ліній, встановлення лічильників та фіксації їх показань.
Тож, з 11-го березня 2019 року компанія оновить телефони свого контакт-центру. Колишній номер 0 800 500 444 анулюється і діяти вже не буде.
Зателефонувати до контакт-центру ДТЕК можна буде за трьома телефонними лініями: (056) 790-99-00, (066) 790-99-00, (067) 790-99-00. Клієнти самі зможуть обрати, який спосіб зв’язку для них краще: стаціонарний або мобільний. За цими телефонами можна залишити заявку на ремонт або приєднання, проконсультуватися з усього спектру послуг, які надає ДТЕК Дніпровські електромережі як оператор системи розподілу.
Крім того, з 11-го березня залишати заявки, пов’язані з якістю і надійністю електропостачання, термінами приєднань до електромереж, можна в особистих повідомленнях на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в соціальній мережі Facebook.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45084

Мар 06 2019

Радіаційний стан в зоні спостереження ВП ЗАЕС за лютий 2019 року

Радіаційний стан в зоні спостереження ВП ЗАЕС за лютий 2019 року
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45080

Мар 06 2019

«Кожний вірш свій і поему він присвячував народу…»

9 березня відзначається 205-а річниця від дня народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника, громадського діяча.
З метою гідного вшанування пам’яті Кобзаря 7 березня 2019 року о 10.00 відбудеться урочисте покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченка в Марганці.
У закладах культури й освіти міста з 6 по 10 березня пройдуть тематичні виставки, виховні години, літературні вечори, творчі конкурси.
Запрошуємо взяти участь у заходах!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45077

Мар 06 2019

В нескольких районах Никополя нет воды

Сегодня, 6 марта, в Никополе нет водоснабжения в нескольких районах,а именно:

В связи с аварией водопроводной сети по адресу ул.Леваневскгого 34, перекрыта подача воды в данном районе.

В связи с аварией водопроводной сети по адресу ул.8 Марта 37, с 9.00 будет перекрыта подача воды в данном районе. В связи с работой подрядчика по адресу ул.Сирко 26, с 9.00 будет перекрыта подача воды в данном районе.

КП» Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства. Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45075

Мар 06 2019

Привітали зі святом весни

Напередодні восьмого березня подарунки, слова подяки й поздоровлень від міського голови Олександра Шаповала приймали легендарні колективи Шолохівського старостинського округу – ради ветеранів та гурту «Веселка».

Тут весна відчувається по-іншому, у всіх своїх проявах, і саме звідси, з мальовничого Шолохового, розпочалися святкові урочистості. Відомий далеко за межами Базавлука гурт «Веселка» має свої секрети зустрічі квітучої пори – пісню. У їхньому репертуарі десятки взірців, серед яких збережені від пращурів. Голову міської організації ветеранів Миколу Баршуніна теж зустрічали піснею. Без «Веселки» шолохівці не уявляють жодного свята, аматорський колектив підтримує тісний зв’язок і з радою ветеранів округу, де теж цього дня лунали слова поздоровлень. Спілка зберігає безцінні історичні документи, ведучі літопис селища. Світлини, спогади збирають члени ради, за словами жінок, саме так оберігається пам’ять.

Напередодні свята їм адресували найтепліші слова, вітали подарунками.

-Для мене це надзвичайно приємна місія, — запевняв Микола Баршунін, — через термінові справи міський голова Олександр Шаповал не зміг особисто привітати вас, тож я передаю слова безмежної вдячності і подяки. Ви робите велику справу, тож нехай у вашому житті панує лише щастя, добро і мир!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45071