Дневной архив: 4 марта 2019

Мар 04 2019

Креативність і творчість. В НВК № 1 Покрова у додаток до шкільного радіо створили власну електронну газету!

Сьогодні масова комунікація займає важливе місце в житті кожної людини і особливо молоді. Тож не дивно, що в навчальних закладах Покрова пропонують все більше креативних проектів, спрямованих на висвітлення шкільного життя. Одним з лідерів у цьому напрямку є Навчально-виховний комплекс № 1. Його вихованці активно просувають ідеї, які є символом нової української школи, націленої на творчий розвиток особистості. Ми вже повідомляли про те, що в НВК № 1 з’явилася перша шкільна радіостанція. А нещодавно медійний простір закладу доповнила власна електронна газета!

Як зазначає педагог-організатор Оксана Журавель, ідея радіо і живої газети з’явилася у дітей після реконструкції школи, яка дала додаткові технічні можливості. НВК № 1 дійсно став сучасним освітнім закладом з великою кількістю мультимедійних пристроїв. Це мультимедійні дошки в класах, телеекрани в коридорах на кожному поверсі. Загалом, близько десятка пристроїв, які можна використовувати для передачі візуальної інформації.

Радіостанція “Школота-FM” функціонує вже майже місяць і за цей час стала невід’ємною частиною шкільного життя. Радіопередачі виходять щодня з понеділка по п’ятницю. В них є окремі тематичні блоки, скажімо про спорт, рубрики гумору, про знамениті дати і тд. У радіостанції є також власний смс- бокс, куди учні школи можуть покласти записки зі своїми побажаннями та ідеями. В основному, діти кладуть привітання та поздоровлення, що говорить про  інтерес до шкільного радіо.

Оксана Журавель: “Ми виходили з тієї позиції, що радіо повинне, перш за все, бути спрямованим на учнів, а не вчителів. Це дає певну самостійність у розробці програм і випусків, можливість підбирати те, що цікаво та зрозуміло сучасним школярам. Створення радіостанції було ініціативою самих дітей і, на мою думку, в таких випадках потрібно йти їм на зустріч”. Дійсно, до своєї медійної діяльності школярі підходять дуже творчо і оригінально. Наприклад, в одній з радіопередач про спорт сюжет закінчили вставкою з пісні популярного гурту “Нірвана”, що викликало справжній ажіотаж.

Створення власної “живої газети”, яка об’єднала в собі відеосюжети, фоторепортажі зі шкільного життя, різноманітні рубрики, також було ідеєю учнівського шкільного самоуправління. Дебютний випуск ознайомив НВК з газетою та її головними ідеями. Загалом, програму планується випускати з періодичністю раз на місяць. Адже підготовка 10-хвилинної сюжету вимагає чималих зусиль та командної роботи. Електронна газета міститиме в собі відеосюжети, колажі, вставки слайдів і навіть інтерв’ю. Звісно, обов’язково сюди включатиметься інформація, яка буде корисною для навчання.

За кожен випуск “газети” відповідає конкретний клас. Наприклад, вихід другого номеру доручено учням дев’ятого класу. Центральною його темою стане свято 8 Березня. Планується також проводити соціологічних опитувань серед школярів з актуальних питань шкільного життя.

Головним активом медійної політики закладу є учні старших класів. У створені передач для радіо та наповнення живої газети НВК № 1 беруть активну участь Дана Лисенко і Аркадій Ніжегородов, Єва Мірошниченко і Олександр Карпухін, Микита Ремешевський і Марина Федорова,  Ліза Полєвщікова і Аліна Черноусова.

Вони пропонують і реалізовують різноманітні ідеї, демонструючи креативний підхід. Молодь завжди була двигуном прогресу і сьогодні школярі Покрова є активними учасниками міського життя.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45042

Мар 04 2019

У 2019 році понад 300 мешканців Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними Силами України

322 жителі Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними Силами України з початку 2019 року. Із них 314 – солдати, 8 – сержанти та офіцери. Про це сповістили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Підписати контракт зі Збройними Силами України можуть як чоловіки, так і жінки від 18 до 45 років. Основні вимоги – відсутність судимостей, задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість та успішні результати професійно-психологічного тестування», – розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Мінімальний термін контракту – 6 місяців, максимальний – 5 років. Військовослужбовці отримують пільгове житло, речове забезпечення, повний соцпакет, можливість безкоштовної освіти.

Заробітна плата контрактників – від 10 до 24 тис грн. За службу в АТО додатково виплачують 4,5 тис грн. На передовій – 10 тис грн.

Щоб підписати контракт із ЗСУ, варто звернутися до центру зайнятості чи військкомату.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45038

Мар 04 2019

Дозвониться станет проще: ДТЭК Днепровские электросети расширил каналы коммуникации для клиентов

ДТЭК Днепровские электросети улучшит качество обслуживания клиентов и расширит способы коммуникаций. С 11 марта 2019 года компания обновит контактные линии своего колл-центра. Жители Днепра и области могут связаться с компанией по обновленным номерам телефонов.

Дозвониться в колл-центр ДТЭК Днепровские электросети можно будет по трем телефонным линиям:   (056) 790-99-00, (066) 790-99-00, (067) 790-99-00. Клиенты смогут выбрать – какой способ связи для них предпочтительнее: стационарный либо мобильный. По этим телефонам можно оставить заявку на ремонт или присоединение, проконсультироваться по всему спектру услуг, которые предоставляет ДТЭК Днепровские электросети (Оператор системы распределения).

С 11 марта 2019 года прежний номер колл-центра 0 800 500 444 аннулируется и действовать уже не будет.

Об этом информационная служба радио Ностальжи узнала из сообщения ДТЭК Днепровские электросети

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45035

Мар 04 2019

1 березня в Марганці відбувся обласний форум «Жіноче обличчя децентралізації»

Реформа децентралізації покликана збалансувати секторальні реформи, в яких питання гендеру не оминути. Тому на початку весни та напередодні жіночого свята за ініціативи Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування, що створений за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону в Марганецькій громаді відбувся форум «Жіноче обличчя децентралізації» з метою зміцнення співробітництва, розвитку партнерства та комунікацій для пошуку нових рішень в розширенні можливостей жінок і посилення їх ролі в досягненні цілей сталого децентралізаційного розвитку громад Дніпропетровщини. Захід пройшов у формі трьох панельних дискусій, під час яких учасники обговорили роль жінки в політиці, сучасному суспільстві та професійній сфері. Учасники форуму познайомилися з жінками-творцями змін. Їх досвід вражає, а бачення надихає й дає зрозуміти, що жінка – рівноправний партнер, двигун децентралізації.
Привітати учасників заходу завітав і перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.
Під час панельних дискусій учасники заходу обговорили образи жінка – лідер а децентралізації, суспільних змін і модернізації України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45032