Дневной архив: 1 марта 2019

Мар 01 2019

Відбулося чергове засідання Марганецького виконкому

У середу, 27 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, під час якого було розглянуто 24 проекти рішень. Більшість з них ухвалені одноголосно, одне відправлене на доопрацювання.

На годині контролю було рішення про стан надання мешканцям міста адміністративних послуг. Також розглянуто питання щодо  облаштування долі неповнолітніх, які цього потребують, соціального захисту, благоустрою, архітектурно-будівельного впорядкування, квартирного обліку.

З ухваленими під час засідання виконкому рішеннями можна буде ознайомитися у відповідному розділі офіційного інтернет-порталу Марганецької міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45022

Мар 01 2019

Триває підготовка до місії OSART

Запорізька АЕС вкрай серйозно ставиться до місії OSART, яка  пройде на станції вже наступного року. Підготовка до неї триває: на черговій нараді керівники підрозділів, відповідальні за різні напрямки, по черзі відзвітували про вже виконані заходи, і про терміни та підходи до заходів, що знаходяться у процесі виконання.

Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець акцентував увагу на відповідальності та ініціативності керівників, від яких великою мірою залежить успіх у підготовці до місії та її якість.

Особлива увага була приділена документації МАГАТЕ. Навчально-тренувальний центр провів навчання з методології й ключових аспектів OSART. Виконана об’ємна робота з організації самостійної оцінки за всіма напрямками на відповідність вимогам, вказаним в робочих матеріалах МАГАТЕ.

Вивчаються звіти OSART про проведення партнерських перевірок на інших станціях. Це дасть змогу керівникам більш глибоко проаналізувати підходи, вимоги і пріоритети експертів і надалі врахувати всі ключові моменти, що стосуються безпосередньо Запорізької АЕС.

Попереду ще декілька робочих зустрічей, присвячених таким питанням як управління аваріями та взаємодія «людина-технологія-організація». Це також дасть можливість якісніше підготуватися.

Програма OSART, заснована більше 30 років тому, за минулі десятиліття допомогла багатьом країнам підвищити експлуатаційну безпеку своїх атомних електростанцій і сприяла розвитку прозорості в регулюючих і експлуатуючих організаціях.

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/45019

Мар 01 2019

У Покрові продовжується ремонт ліфтів

Ліфт  вважається самим безпечним способом  пересування у світі.        Та до  тих  пір, поки справний  і не віджив  свій  вік. Після 25  років експлуатації підйомник стає потенційно небезпечним для своїх  пасажирів.

У Покрові усі 35  ліфтів багатоповерхівок введені в експлуатацію у 90-их. Перетнувши  граничний термін, жодний з них не знав модернізації. А ті кабінки, що з  часом виходили з ладу,  залишалися в стані нерухомості на довгі роки.

Для більшості мешканців це суттєві незручності, а для літніх людей, хто має особливі потреби та молодих мам з візочками  —  величезна проблема.

Увагу до власної безпеки та  комфорту жителів 9-поверхівок нарешті відчули кілька років тому.  Відтоді у  місті почалася планомірна модернізація та капітальний ремонт ліфтів.

—   Покров має стати не лише комфортним і затишним, а й безпечним для кожного мешканця. Це аксіома, яка не потребує для мене жодних обґрунтувань. Надійна експлуатація ліфтів є одним з елементів безпечного середовища. Саме те, до чого прагнемо”, — зазначає міський голова Олександр Шаповал.

У минулому році міським  коштом капітально відремонтовано п’ять   морально застарілих та  фізично зношених ліфтів. Повністю  замінено  мікропроцесорні станції управління,  основні вузли та деталі. Поміняли електродвигуни, вантажні канати,  ввідні пристрої, шахтову проводку, елементи  кабіни ліфтів,  панелі  управління, системи освітлення та  інше обладнання, яке забезпечує надійність експлуатації.

Нині завершено відновлення ліфтів в обох під’їздах по  Зонова,16. Цей будинок раніше був житлово — будівельним кооперативом, а потім перереєструвався  в  ОСББ. Самотужки відновити роботу ліфта їм  не під силу.  Аби  об’єднання співвласників не залишалися наодинці з подібними проблемами,  у місті затверджено Програму сприяння утримання багатоквартирних будинків та підтримки  функціонування ОСББ, в рамках якої і здійснено тут капітальний ремонт ліфтового обладнання.

— Підйомник у нас не працював з 2001 року! — нарікає мешканець цього  будинку Віктор Баліцький. Заручниками ситуації стали старенькі  з верхніх поверхів, які просто не в змозі були долати таку кількість сходинок.

— Ми так чекали… Для нас це справжня подія, — додає голова ОСББ “Молодіжне” Олена Кучма. Дякуємо усім причетним до цієї справи.

Колись непрацюючий ліфт після капітального ремонту став не лише придатним для  надійної експлуатації, а й набув естетичного вигляду. Перед запуском пройшов  діагностику та технагляд.

— Капітальний ремонт ліфтів, це вартісна  і  водночас  складна процедура, що потребує чіткого дотримання регламенту, — наголошує електромонтер із 8-річним стажем Інна Філіпова  і звертає увагу мешканців на дбайливе ставлення  та дотримання  правил користування пасажирським ліфтом.

Відтак, не можна перевантажувати кабіну,  транспортувати габаритні речі, псувати та забруднювати стіни ліфта, перевозити легкозаймисті речовини. Подальша експлуатація у великій мірі залежить саме від ставлення користувачів ліфта.

Тим часом модернізація ліфтового обладнання у місті триває.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45014