Месячный архив: Март 2019

Мар 29 2019

Внимание! ОТКЛЮЧЕНИЕ ВОДЫ!


Внимание!
В связи с аварийно-ремонтными работами, 30.03.2019 с 9.00 будет прекращена подача воды в районах Северный, Жуковского, Чкаловский, в селах Южное, Пригородное (Менжинское) , Чкалово.

КП » Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45481

Мар 29 2019

Виконком Покровської міської ради: про літнє оздоровлення дітей


Про підсумки оздоровчої кампанії 2018 року та основні напрямки організації оздоровлення дітей та підлітків територіальної громади міста Покров у 2019 році йшла мова на засіданні виконавчого комітету Покровської міської ради, який відбувся 27 березня.
За словами доповідача — начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяни Ігнатюк, цьогоріч різними формами оздоровлення планується охопити 3230 дітей віком від 7 до 18 років (93% даної вікової категорії). Більшість з них — діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Для дітей — 6-річок передбачається відпочинок у таборах з денним перебуванням на базі дошкільних закладів.
Головним завданням літньої оздоровчої кампанії на базі закладів загальної середньої освіти, яка триватиме з 3 по 21 червня, є забезпечення повноцінного відпочинку дітей, якісного харчування, створення належних умов для проведення освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.
Організацією належного відпочинку дітей та підлітків займатиметься міська комісія, яка в подальшому здійснюватиме контроль за дотриманням дитячими оздоровчими закладами вимог законодавства щодо безпеки життєдіяльності, дотримання санітарно-епідеміологічних умов, правил протипожежної безпеки, забезпеченню організації дозвілля та збалансованого харчування.
У таборах денного перебування планується дворазове гаряче харчування згідно затвердженого двотижневого меню. Дошкільні заклади на все літо будуть переведені на оздоровчий режим роботи і харчування.
Окрім відпочинку та оздоровлення дітей в таборах з денним перебуванням за рахунок державного та обласного бюджетів планується оздоровлення у дитячих центрах «Артек», «Молода гвардія» та «Перлина Придніпров’я» дітей , які потребують особливої уваги та підтримки. Для цього у місті створено банк даних дітей від 7 до 17 років пільгових категорій.
У співпраці з керівництвом гірничозбагачувального комбінату передбачається оздоровлення дітей міста, зокрема пільгової категорії, у таборі «Чайка».
Аби у повній мірі забезпечити змістовний і безпечний літній відпочинок на затвердження виконкому пропонувався міський план заходів. Зокрема йшлося повне та часткове про звільнення пільгових категорій дітей від оплати за харчування у дитячих закладах відпочинку — таборах з денним перебуванням.

Члени виконкому підтримали даний проект рішення та розглянули інші питання черги денної.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45478

Мар 29 2019

Пробне ЗНО-2019: опублікували тестові зошити з десяти предметів та правильні відповіді до них


Пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання відтепер можуть усі охочі. У мережі опублікували тестові зошити та правильні відповіді до них. Про це сповістили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Пробне ЗНО – це хороша можливість підготуватися до «реального» оцінювання. Нею скористалися понад 17 тис абітурієнтів із Дніпропетровщини. Відепер пройти тестування можуть усі охочі. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднили тестові зошити «тренувального» ЗНО», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

У вільному доступі – тестові зошити з десяти предметів: історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької та іспанської мов. Також – правильні відповіді до них і відеоогляди.

Тести – за посиланням.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45475

Мар 29 2019

Золотим призером з футзалу стала збірна служби фізичного захисту/загону відомчої воєнізованої охорони


Переможцями змагань на першості з футзалу серед ветеранів, які проходили у спорткомплексі Запорізької АЕС в рамках XVIII Спартакіади – 2019, стала збірна команда служби фізичного захисту/загону відомчої воєнізованої охорони.
В змаганнях взяло участь 12 команд з цехів та підрозділів атомної станції. Ігри були цікавими і напруженими. Методом жеребкування команди були розбиті на три групи, потім з кожної вийшли по дві команди, які утворили шістки найсильніших.
У підсумку перше місце посіли лідери цього виду спорту – ¬¬ збірна команда служби фізичного захисту/загону відомчої воєнізованої охорони. Друге місце і срібні медалі завоювала другий рік поспіль команда фінансово-економічної служби. Бронзовим призером стала команда енергоремонтного підрозділу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45472

Мар 29 2019

Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні за підтримки АМУ – заявки приймаються до 1 травня


Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголошують конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).
Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.
У Конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.
Етапи Конкурсу:
• Березень-травень 2019 — Оголошення конкурсу. Прийом та розгляд заявок
• Травень 2019 — Підсумкова Конференція у Верховній Раді України, нагородження переможців
• Червень-липень 2019 — Друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні
• Жовтень 2019 — Навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу
Переможці будуть визначені у п’яти номінаціях:
• найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво»
• найкраща жіноча ініціатива у категорії «Врядування»
• найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність»
• найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність»
• найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна»
Автори п’яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 1 травня 2019 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».
Контакти: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45469

Мар 29 2019

Наступного тижня юні марганчани візьмуть участь у півфіналі фестивалю «Z_ефір»


Вже 4 квітня на Дніпропетровщині стартує півфінал обласного талант-фесту «Z_ефір». Відбір пройде у п’яти містах області: Кам’янському, Синельниковому, Павлограді, Нікополі та Дніпрі. У наступний четвер прийматиме юних талановитих жителів області Кам’янське, де зберуться діти з Марганця, Жовтих Вод і Вільногірська, також із шести районів Дніпропетровщини – Криничанського, Солонянського, Томаківського, П’ятихатського, Царичанського й Верхньодніпровського. Учасники традиційно змагатимуться в п’яти номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво, інструментальний та оригінальний жанри. Цей яскравий захід пройде у Палаці культури «Хімік» ПАТ «Дніпроазот».
Відбір триватиме до 30 квітня. Кращі з кращих вийдуть у фінал. Вони виступатимуть на великому концерті в Дніпрі у травні.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45467

Мар 29 2019

У Покрові відкрито сезон вуличного баскетболу


Перша зустріч 2019 року відбулася на майданчику мікрорайону «Марс». Ця спортивна територія з’явилася минулого року, тоді ініціативу ентузіастів підтримав міський голова, допомігши відновити баскетбольний майданчик на території колишньої школи-інтернату. Він пожвавив спортивне життя району, саме тут тривали товариські баскетбольні поєдинки, зустрічалися фанати цієї динамічної гри.
Вони офіційно відкрили сезон вуличного баскетболу, що відбувся за ініціативи молодіжної ради, підтримки міського голови та відділу молоді та спорту. Участь у ньому взяли 5 команд (“Лейкерс”, “Смайлик”, “Марс”, “9-а школа” та “Нью-Дженерейшен”), які представляли різні райони Покрова.
Турнір проходив за коловою системою, перемагала та команда, яка першою набирала 11 очок. Незважаючи на примхливу погоду, гравці демонстрували видовищну гру, розкриваючи усю красу баскетболу.
Врешті-решт, набравши найбільшу кількість очок, перемогу здобула команда “Лейкерс”. Другою стала команда “Смайлик” і на третьому місці опинилася команда “9-а школа”. Переможцям та призерам було вручено подарунки від відділу молоді та спорту. В.о. начальника відділу Артем Столяр подякував усім командам за проявлену ініціативу, видовищну гру, зазначивши, що подібні зустрічі планується зробити регулярними.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45464

Мар 28 2019

Покров вийшов у четвірку за рейтингом прозорості українських міст


Учора українське представництво глобальної антикорупційної мережі Transparency International представляло у Покрові результати дослідження «Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України».
Зареєструватися на захід, який проходив в арт-ценрі, можна було заздалегідь, чим скористалися не лише покровчани, а й мешканці сусіднього Нікополя.
Підсумкові показники презентували керівник програми Transparent Cities/Прозорі міста Катерина Цибенко та асистент програми Анатолій Котов разом із заступником голови правління ГО «Платформа Громадський контроль» Денисом Селіним.
Порівнюючи муніципалітети, основну увагу експерти зосередили на результатах Покрова. Впроваджуючи системні зміни, місту вдалося із 91 сходинки рейтингу переміститися на четверту, ставши лідером за показниками приросту як у балах, так і в позиції рейтингу.
До уваги бралися відкритість інформації про роботу органів влади, участь громадськості у процесі прийняття рішень. Оцінювання проводилося у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.
Як зауважив Денис Сілін така динаміка свідчить про бажання та спроможність міської влади змінювати місто на краще.
І такий крок не лише тренд часу, передусім це реальні вигоди для громади. Зокрема, рейтинг прозорості є орієнтиром для потенційних інвесторів та грантодавців. Прозорість влади стимулює громаду до активності та посилення взаємодії.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45461

Мар 28 2019

Апостолівська об’єднана громада отримала спеціальний автомобіль для перевезення людей з інвалідністю


Апостолівська ОТГ – єдина у Дніпропетровській області – отримала спеціально обладнаний автомобіль для перевезення людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Тепер жителі з обмеженими можливостями стануть мобільнішими. «Соціальне таксі» – за державною програмою, яка працює в Україні з 2018 року. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

Автомобіль «Peugeot» оснащений усім необхідним. Тут – автоматичний підйомник, кріпленням для візків, кондиціонер, обігрівач, а також додаткові місця для супроводжуючих людину з інвалідністю.

«Соціальне таксі» курсуватиме населеними пунктами громади за графіком. Маршрут можна буде корегувати.

У 2019 році спецавто коштом держбюджету отримали 15 територіальних громад України.

Аби одержати такий автомобіль, органам місцевого самоврядування треба подати заяву до Мінсоцполітики України. Документи приймаються щороку до 1 квітня.

Розраховувати на машини можна в тому випадку, якщо на території громади проживає не менше 25 людей з інвалідністю та утворена служба «соціального таксі». Ще одна умова – утримувати транспорт коштом місцевого бюджету.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45458

Мар 28 2019

Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м.Енергодар.

Конкурс відбудеться на базі Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» з трьох предметів: математика, фізика, хімія.

02 квітня о 14:00 — Математика (тотожні перетворення алгебраїчних виразів, прогресії, нерівності, тригонометричні рівняння, логічні завдання, завдання по планіметрії);

03 квітня о 14:00 — Фізика (механіка, термодинаміка, електродинаміка);

04 квітня о 14:00 — Хімія (основні поняття, радіоактивний розпад, розчини, гідроліз, окислювально-відновні реакції).

За додатковою інформацією звертатися за тел.: 095-195-41-47 (Андрій Туз — голова Ради молодих фахівців ВП «Запорізька АЕС»).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45453

Предыдущие сообщения «