Дневной архив: 27 февраля 2019

Фев 27 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 27 лютого в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 120 млн. 200 тисяч кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44984

Фев 27 2019

У Нікополі стару будівлю поліклініки реконструюємо під дитячу лікарню

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює у Нікополі стару триповерхову будівлю поліклініки. Там розташують сучасну дитячу лікарню. Вперше в історії міста медзаклад отримає власне приміщення. Там буде і стаціонар, і діагностичне відділення, і амбулаторія. Все – в одній будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Забезпечити доступ до якісної медицини всіх мешканців області – таке завдання Президента України Петра Порошенка. За чотири роки реконструювали та звели «з нуля» 36 медзакладів, –   зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У Нікополі дитяча лікарня ніколи не мала окремого приміщення. Після реконструкції триповерхової старої будівлі маленькі пацієнти обстежуватимуться та лікуватимуться у сучасних умовах».

Про окрему будівлю дитячої лікарні мріяли багато поколінь нікопольчан. Різні відділення розкидані містом, а це – незручності і для батьків, і для маленьких пацієнтів.

«На рентген треба везти дитину в одне місце, на УЗД – в інше, до вузькопрофільних фахівців – у третє. Це дуже незручно. Добре, якщо і стаціонар, і поліклініка, і обстеження будуть в одній будівлі», – поділилася мешканка Нікополя Тетяна Чаплигіна.

Дитячу лікарню розташують у триповерховій будівлі колишньої поліклініки. Нині її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація.

«Понад 30 років Нікополь чекав на дитячу лікарню. Нарешті в одній будівлі буде консультативно-діагностичний центр, стаціонар, лабораторне, рентгенологічне відділення, – сказав головний лікар дитячої міської лікарні В’ячеслав Мальгін. – Маємо висококваліфікованих фахівців – окулістів, ЛОР-лікарів, невропатологів, кардіологів, хірургів, травматологів, ендокринологів, гастроентерологів. Вони прийматимуть пацієнтів із Нікопольського, Томаківського районів, сусідніх Марганця і Покрова».

Нині фасад будівлі вже утеплений. Його облаштовують декоративною штукатуркою.

«Нарешті не треба буде їздити з дитиною на обстеження до обласного центру. Всі медпослуги матимемо у себе в місті. Дякуємо всім, хто допомагає зробити це у Нікополі», – сказала місцева Лариса Єрьоміна.

Всередині підрядники замінили комунікації. У розпалі – оздоблювальні роботи. На третьому поверсі стіни підготовили під фарбування, підлогу – під лінолеум. На інших – монтують стелю. Кипить робота й у підвалі – там підлогу облаштовують кахлем.

«Плануємо закупити сучасне обладнання для гастроскопії, УЗД  та рентген-діагностики, анестезії. У стаціонарі облаштуємо палату інтенсивної терапії. Будуть і сімейні палати – для перебування дітлахів із батьками, – зазначила педіатр Олена Полякова. – Бачили осучаснену лікарню ім. Руднєва у Дніпрі – це просто космос! Працювати у таких умовах – щастя. Коли лікарня скоріше нагадує затишну оселю, аніж медзаклад, то і одужання приходить швидше».

На добу дитяча лікарня Нікополя прийматиме понад 200 маленьких пацієнтів – мешканців міста та найближчих населених пунктів. Буде і стаціонар на 36 ліжок.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44981

Фев 27 2019

Дізнайтеся як заощадити при сплаті рахунків за електроенергію

«Дніпровські енергетичні послуги» нагадують: фіксувати показники лічильника потрібно 1 числа кожного місяця та передавати до 5 числа

Клієнти, які вчасно передають показники лічильника, сплачують за фактично спожитий об’єм електроенергії. В іншому випадку – нарахування здійснюються по середнім показникам за останні місяці. Відтак, дані в платіжці можуть відрізнятися від реального споживання.

Щоб сума у квитанції була точною, а клієнт не переплачував, важливо регулярно повідомляти показники лічильника. Це можна зробити за декілька хвилин одним зі зручних способів:

·         через Особистий кабінет на сайті dnep.com.ua, де після внесення показників клієнт відразу бачить нараховану до сплати суму

·         через сторінку «Дніпровських енергетичних послуг» у Facebook, написавши особисте повідомлення та зазначивши номер особового рахунку та показники лічильника

·         за телефоном контакт-центру: (056) 770-11-55, (050)770-11-55, (067)770-11-55

«Чим частіше клієнт повідомлятиме актуальні показники лічильника станом на початок місяця, тим більш точними будуть нарахування за спожиту електроенергію», — сказав Юрій Федько, директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги».

Якщо клієнт своєчасно не повідомив показники лічильника та не згоден із нарахуваннями в платіжці, він може скоригувати дані. Для цього через Особистий кабінет потрібно занести реальний об’єм споживання, після чого буде сформовано новий рахунок, а усі подальші нарахування будуть більш коректними.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44978

Фев 27 2019

Нікопольські спортсмени з вільної боротьби на відкритому чемпіонаті в Мелітополі чотири рази піднімались на п’єдестал

23 лютого в Мелітополі пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби вільної серед юнаків 2002-2003, 2005-2006 рр.н. В змаганнях прийняли участь понад 100 спортсменів з різних міст Запорізької та Дніпропетровської областей. Вихованці НДЮСШ «Трубник» під керівництвом тренера-викладача з боротьби вільної Альберта Борового чотири рази піднімались на сходинку п’єдесталу. Микита Коцюба серед юнаків 2005-2006 рр.н. в ваговій категорії 53 кг став срібним призером змагань, а Юрій Бірюк (60 кг), Артур Дон (65 кг) та Денис Демчук (65 кг) серед юнаків 2002-2003 рр.н. стали бронзовими призерами чемпіонату і були нагороджені грамотами і медалями.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успішним виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44972

Фев 27 2019

Ресурсний центр в Нікополі ремонтують за кошти ЮНІСЕФ

В минулому році Нікополь долучився до національного проекту Фонду Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»: з 30 квітня 2018 року на базі міської психолого-медико-педагогічної комісії для дітей з особливими потребами був відкритий інклюзивно-ресурсний центр.
Міждисциплінарна команда спеціалістів таких як психологи, логопеди, дефектологи, а також реабілітолог, який займається лікувальною фізкультурою, надають дітям з особливими потребами та їх родинам необхідні якісно-освітні послуги. На сьогодні заняття в центрі відвідують 480 дітей віком від народження до 18 років, але як запевняють фахівці, їх кількість постійно збільшується.
Спочатку кожна дитина проходить тут комплексну психолого-педагогічну оцінку. Цей документ надається батькам, з рекомендаціями, які корекційно-розвиткові заняття їй необхідні. Далі за складеним індивідуальним планом спеціалісти центру проводять заняття з розвитку уваги, пам’яті, мислення, сприйняття кольорів, форми та величини, мови та інше.
Батьки обов’язково отримують від практичного психолога консультативний супровід щодо питання як правильно організувати вдома розвиваючі ігри, спрямовані на розвиток фізичної, емоційно-вольової та пізнавальної сфери діяльності.
Крім професійної психолого-педагогічної допомоги у центрі дбають і про те, щоб вихованцям та їх батькам було зручно та затишно. Нещодавно в Нікопольському ресурсному центрі розпочався ремонт за кошти ЮНІСЕФ – міжнародного дитячого фонду, що діє під егідою Організації Об’єднаних Націй. А почалося все з того, що в 2017 році співробітники ресурсного центру на чолі з директором Лілією Кітенко поїхали в Харків на курси ЮНІСЕФ за темою «Служба раннього втручання».
– Коли після курсів колеги з Харкова приїхали до нас і побачили приміщення, де розташована служба раннього втручання, вони сказали, що гарантують його ремонт відповідно до європейських стандартів, – розповідає директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр НМР» Лілія Кітенко.
20 грудня 2018 року ремонтні роботи нарешті розпочалися. Наразі бригада ремонтує два кабінети служби раннього втручання: в одному буде працювати дефектолог, в другому – логопед та психолог. В кімнатах повністю нові стеля, стіни, двері, зроблена електропроводка. Також планується відремонтувати туалетну кімнату. Крім того, коли вже встановиться тепла погода, орієнтовно в квітні або травні, будуть зроблені нові вхідні двері в службу раннього втручання, проведена реконструкція входу і пандус за європейськими стандартами.
Міська влада теж приділяє увагу такому необхідному комунальному закладу. В цьому році за кошти місцевого бюджету теж планується провести ремонтні роботи.
– Планується зробити ремонт двох коридорів, фойє, заміну дверей, вхідних дверей та великих вікон на вході, – каже Лілія Кітенко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44975

Фев 27 2019

Нікопольські дзюдоїсти вибороли вісім нагород на обласному чемпіонаті

23 лютого в місті Дніпро пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо «Дитяча ліга» серед юнаків 2009 р.н. та дівчат 2009-2010 рр.н., який зібрав 190 спортсменів з різних міст області та Запоріжжя.
Юні дзюдоїсти НДЮСШ «Трубник» показали високий рівень підготовки і завоювали дві золоті медалі – Артур Махобей (29 кг) і Владислав Бодак (38 кг), срібними призерами змагань стали Діана Корнеєва (23 кг) і Олександр Сисоров (25 кг), бронзові нагороди вибороли Михайло Величко (32 кг), Ігор Колотов (35 кг) і Ігор Мамин (27 кг). В командному заліку наша команда стала бронзовим призером чемпіонату і була нагороджена кубком, а всі переможці та призери – грамотами та медалями.
Вітаємо наших спортсменів та їх тенерів-викладачів з дзюдо Олександра Темураєва, Володимира Задорожного та Карину Астахову з успішним виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44969

Фев 27 2019

Буккросинг підкорює освітній простір Покрова

Чергові креативні полички  від ДніпроОДА нещодавно з’явилися у школах Покрова. Відтепер учням четвертої та шостої шкіл не треба буде чекати, коли книгу запишуть у формуляр, а просто взяти на обмін. Ось і всі умови. Те, що обрати є з чого, діти переконались, коли самі ж виставляли їх з коробок на полички. Новенькі, щойно з видавництва, з гарними ілюстраціями, підібрані на будь-який смак і вік.

По 300 різножанрових творів вітчизняних та зарубіжних авторів, класиків та популярних сучасників нині заповнили буккросинг- зони двох шкіл. Раніше яскрава поличка «READ» з’явилися в реконструйованому НВК №1.  Все для того, аби популяризувати  друковану книгу серед дітей. Переконати, що вільний час з книгою, корисніший і не менш цікавий ніж з гаджетом.

Живі книги є й в інших установах Покрова. Всього по області налічується близько шістдесяти  пунктів буккросингу, де кількість літератури вираховується в  десятках тисяч.

Нині буккросинг є родзинкою Дніпропетровщини і складовою частиною комплексної програми по модернізації регіону, яку реалізує команда Валентина Резніченка.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44965

Фев 27 2019

Організація молоді Запорізької АЕС обмінялась досвідом з гірниками

Делегація Організації молоді Запорізької АЕС з метою обміну досвідом молодіжної профспілкової роботи відвідала ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат».

Представники Організації молоді оглянули експонати музею гірничої техніки під відкритим небом, відвідали каплицю св. Варвари, а також ознайомились з «візитною карткою» ЗЗРК — центральною групою стволів.

Заступник начальника з охорони праці шахти «Експлуатаційна» Андрій Крайнюк та заступник головного інженера з виробництва Іван Ракша провели для атомників екскурсію на підземні об’єкти на горизонтах 840 та 940 метрів.

Завдяки почутому та побаченому власними очима стала зрозумілою технологія ведення прохідницьких, видобувних, бурових і відкаточних робіт, всі зрозуміли та відчули на собі тяжкість праці підкорювачів земних надр.

Після екскурсійної частини відбулась зустріч з профспілковими лідерами і молодіжним активом ЗЗРК — головою профкому комбінату Олександром Григорчуком, його заступником Миколою Пастушенко, головою молодіжної комісії профкому Світланою Ніколіною та членами молодіжної комісії.

Обговорювалися різнопланові питання: складання колективного договору підприємств, соціально-правові гарантії працівників, профорієнтація молодих робітників, оздоровлення персоналу, проведення спортивно-розважальних заходів та інші.

На завершення зустрічі домовились підтримувати дружні відносини між підприємствами, обмінюватись досвідом задля спільного внеску у розвиток держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44960