Дневной архив: 21 февраля 2019

Фев 21 2019

Воинская часть 3042 подвела итоги работы

Воинская часть 3042 национальной гвардии Украины (НГУ), которая охраняет важнейший стратегический объект — Запорожскую АЭС, подвела итоги служебно-боевой деятельности за 2018.

Генеральный директор Запорожской АЭС Александр Остаповец поблагодарил военных за добросовестное выполнение обязанностей и выразил уверенность в том, что охрана ЗАЭС — в надежных руках: «Наша атомная электростанция является крупнейшей в Украине и Европе, поэтому и ответственность особая. Нам крайне необходимо обеспечивать энергетическую независимость нашего государства. Украина достигнет высоких результатов в своем развитии, так как имеет сверхмощные предприятия в различных отраслях. Мы достойны того, чтобы жить хорошо».

На собрании обсудили состояние инженерно-технических средств и связи, а также вопросы тылового и технического обеспечения. Были отмечены лучшие военнослужащие, поставлены общие задачи и направления работы на 2019 год.

Денежные сертификаты на приобретение жилья от государства за безупречную службу получили 10 военных.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44840

Фев 21 2019

Нагородили переможців конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»

20 лютого відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Найкращий пожежний – ти обережний». Цей конкурс організовано та проведено відділом освіти та науки Нікопольської міської ради спільно з Нікопольським міськрайонним відділом Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області.

Завдання конкурсу: залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

В нашому місті конкурс тривав з 14 січня до 14 лютого серед учнів загальноосвітніх шкіл. На розгляд журі було подано 87 робіт. Члени журі оцінювали змістовність, оригінальність ідеї, художній рівень, кольорове рішення та визначило переможців.

В номінації «Художня творчість» в старшій віковій категорії кращими стали: 1 місце – Аліна Бурма (11 кл., школа № 19), 2 місце – Руслана Федоренко (10 кл., школа № 23), 3 місце – Анастасія Коваль (10 кл., школа № 6). В середній віковій категорії переможцями стали: 1 місце – Єлізавета Бредіхіна (9 кл., навчально-виховний комплекс № 15), 2 місце – Анна Гацуля (6 кл., школа № 5), 3 місце – Марія Пешко (9 кл., школа № 20).

В молодшій віковій категорії нагороди отримали: 1 місце – Валерія Прядка (4 кл., школа № 13), 2 місце – Олександра Шломенко (3 кл., школа № 6), 3 місце – Анастасія Колюко (3 кл., школа № 16).

У номінації декоративно-прикладна творчість була представлена лише одна робота учениці 5 класу школи № 21 Діани Тарасюк. Журі вирішило, що ця робота гідна взяти участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу.

Всі переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Найкращий пожежний – ти обережний» отримали грамоти та подарунки. Тепер вони представлятимуть Нікополь на обласному етапі цього конкурсу. Побажаємо їм перемоги!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44835

Фев 21 2019

Разом за життя

Саме цей, надзвичайно важливий посил рухав покровчанами, які згуртувалися у справі милосердя – порятунку дітей. Заради трирічного Іллюші та 16-річної Ксенії, які так мужньо борються зі страшною хворобою, було оголошено благодійний марафон, що проходить під патронатом міського голови Олександра Шаповала. Не було жодного байдужого, хто б пройшов повз біди родин Кондарюків і Андрушко. За тиждень Покров зібрав близько 221 тис. грн.. Ці  кошти були передані на лікування Іллі Кондарюка та Ксенії Андрушко.

Марафон став своєрідним мірилом людяності і доброти, нашої причетності та небайдужості. Його підтримали підприємства й організації, мистецькі й спортивні осередки, загальноосвітні та позашкільні заклади, підприємці, волонтери та численні містяни. Виступивши разом – за життя.

Терапія творчістю

Силу мистецтва, що не лише надихає, а й виховує та спонукає до добрих справ, показали творчі осередки міста, які спільно з відділом культури виконкому взяли активну участь у марафоні добра.

Колективи Школи мистецтв, Дитячої музичної школи  організували цикл благодійних концертів, передавши зібрані кошти на лікування Іллюші та Ксенії.

Подібні заходи відбулися і у загальноосвітніх закладах міста, де на підтримку дітей були проведені творчі зустрічі. До цього процесу НВО залучило  мешканців Рудника та прилеглих селищ, запросивши до ярмарку, під час якого школярі демонстрували свої таланти. За словами учасників, робили це від душі, зі щирим прагненням внести свою частку у добру справу.

До щему зворушливими були подарунки, підготовлені п’ятим та 22 дитячими садочками, Іллюші – в’язані тапці, Ксюші – вишитий рушник на щастя й долю і малюнки, сповнені сонця й фарб – віри й надії.

Подарувати щастя

Заради цього спортивні осередки запросили містян до себе, аби разом підтримати дітей, які край потребують нашої уваги. Свої виступи продемонструвала непереможна команда акробатів та гімнастів ДЮСШ ім..Дані Дідіка, показавши свої найкращі номери. Виставу на воді «Бременські музиканти» підготувала КДЮСШ «Манганіт». Спільно з відділом молоді та спорту виконкому були організовані відкриті турніри з тенісу і нардів, все заради того, аби дати дітям шанс на життя, зібрати кошти на їхнє лікування.

Сеанс милосердя

До марафону приєдналися не тільки покровчани, а й наші земляки, численні небайдужі, хто мешкає сьогодні у різних куточках України, але всім серцем підтримує рідне місто. Вони перераховували кошти Іллюші й Ксюші, Запорізький 3-Д кінотеатр навіть організував благодійні мультсеанси.

Кілометри добра

З ініціативою благодійного марафону виступили волонтери – команда «Спортивних бабусь», долучившись до загальноміської акції милосердя. Суботнього ранку десятки містян прийшли до центрального парку, аби пробігти дистанцію. Підтримували цілими родинами і навіть колективами. Найменшим з учасників було трохи року, найстаршим – за вісімдесят. З золотими стрічками, символом боротьби зі страшною хворобою, вони долали свої метри й кілометри добра. Купували пряники й сувеніри, брали участь у фотосесії, всі кошти від продажу та участі теж пішли до благодійної скриньки.

Покровчани зазначали – тільки разом можна врятувати дітей, зберегти їм найдорожче, подарувати майбутнє. Цей рух продовжується, кожен бажаючий може взяти участь у марафоні, перерахувати кошти Іллюші Кондарюку та Ксенії Андрушко, відкрити своє серце тим, хто потребує нашої допомоги і підтримки.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44820

Фев 21 2019

У Нікополі перед громадою звітуватиме міський голова

У середу, 6 березня 2019 року, в приміщенні культурно-дозвіллєвого центру, за адресою: вул. Патріотів України, 94 відбудеться звіт голови міста Нікополь Андрія Фісака за 2018 рік.

Початок заходу о 16.00.

Ви можете поставити запитання міському голові, висловити зауваження, подати пропозиції через електронне звернення на офіційному сайті Нікопольської міської ради, через електронну пошту press.nik@ukr.net або за телефоном (0566)684564.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44524