Дневной архив: 15 февраля 2019

Фев 15 2019

Благодійний марафон Покрова набирає обертів

Цього тижня під патронатом міського голови Олександра Шаповала в Покрові стартував благодійний марафон “Разом за життя”. Усі кошти, зібрані в рамках його проведення, будуть передані на лікування онкохворих дітей. Зараз допомоги особливо потребують родини Кондарюків та Андрушко. Життя 3-річного Іллі та 16-річної Ксенії багато в чому залежить від кожного з нас.

Покровчани відкрили своє серце і відгукнулися на заклик про допомогу. Не залишилися осторонь і заклади освіти. Так, в навчально-виховному комплексі № 1 та загальноосвітньому ліцеї цими днями пройшли благодійні ярмарки-продажі. Усі зібрані під час проведення гроші навчальні заклади передадуть родинам хворих дітей.

В загальноосвітній школі № 9 збір коштів проходив під час години милосердя «Добро починається з тебе» . В ході акції діти також переглянули виступ шкільної агітбригади «Позитив». Благодійний ярмарок «Серцем до серця» зібрав десятки небайдужих у Будинку творчості, заклад організував цілу фабрику, де вихованці виготовляли поробки й сувеніри для справи милосердя. Аналогічні акції анонсовані й в інших освітніх та позашкільних закладах Покрова.

Крім того, 11-го, 12-го та 14-го з 18 до 20 години, у медіатеці СЗШ №6 проходять лекції з німецької мови, де також стоїть благодійна скринька.

Приєднався до акції міський краєзнавчий музей ім. Миколи Занудька. Тут першими до марафону долучилися члени громадської організації ‘’Крила життя’’. Колектив музею запрошує покровчан та гостей міста завітати до них, аби придбати іграшки, книжки і навіть вишитий рушник для поповнення скарбнички на лікування Ілюші та Ксюші.

Марафон “Разом за життя” триває, і попереду ще багато акцій, які проходитимуть в різних освітніх, спортивних та культурних закладах Покрова. З їх переліком можна ознайомитися на нашому сайті

https://pkrv.dp.gov.ua/posts/doluchajtesya-do-blagodijnogo-marafonu-na-pidtrimku-illi-kondaryuka-ta-kseniji-andrushko-3674.

Приєднуйтесь до марафону та дайте дітям шанс на життя!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44728

Фев 15 2019

Оголошення про скликання 45-ї сесії міської ради VІІ скликання

28 лютого 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради (4-й поверх) відбудеться засідання сорок п’ятої сесії міської ради VІІ скликання

На розгляд сесії винесені такі питання:

— про урегулювання земельних відносин;

— про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя;

— про внесення змін до додатку рішення міської ради від 14.12.2018 № 34-43/VII «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нікопольської міської ради на 2019 рік»;

— про затвердження змін до міської цільової Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби у м. Нікополі на 2016-2019 роки;

— про затвердження змін до міської  програми «Сприяння Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріату, військовим частинам А0593 та А2110 Збройних сил України, Нікопольському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міському  відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2017-2019 роки»;

— про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2018 № 74-38/VІІ «Про  затвердження міської Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Муніципальна варта» Нікопольської міської ради на 2017– 2019 роки у новій редакції»;

— про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають приватизації;

— про передачу у тимчасове безоплатне користування відокремлену дільницю внутрішньо-квартальної теплової мережі мікрорайону «Металург» комунальному підприємству «Нікопольська міська психоневрологічна лікарня» ДОР»;

— про внесення змін до рішення міської ради від 01 грудня 2015 року                  № 6-1/VІІ «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій»;

— різне.

На сорок п’яту сесію міської ради запрошуються народний депутат України, обраний в одномандатному виборчому окрузі № 35, депутати   Дніпропетровської обласної ради від м. Нікополя, керівник місцевої прокуратури, голова міськрайонного суду, начальник міського відділу поліції, Почесні громадяни міста, керівники підприємств міста, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

 

Реєстрація депутатів міської ради та запрошених на сесію почнеться о 9.30 у вестибюлі четвертого поверху.

 

 


 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44726

Фев 15 2019

Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець в складі делегації ДП «НАЕК «Енергоатом» взяв участь в урочистому заході з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом»

Лідеру енергетичного машинобудування України — харківському АТ «Турбоатом» виповнилося 85 років. В урочистому заході в складі делегації від ДП «НАЕК «Енергоатом» взяв участь генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44723

Фев 15 2019

Увага! Важлива інформація!

Увага!

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на насосній станції, завтра, 15.02.2019 року з 13.00 до 14.00 буде припинено водопостачання в місто і прилеглі села.
Повне заповнення водопровідної мережі планується орієнтовно до 17.00.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44721

Фев 15 2019

ЗИМОВІ ПЕРЕМОГИ ЗВ’ЯЗКІВЦІВ

Вихованці колективної радіостанції Будинку творчості дітей та юнацтва продовжують підкорювати радіоефір. У грудні та січні вони успішно виступали у рейтингових змаганнях, достойно представивши рідне місто.
Так, 12-го грудня переможне тріо у складі Миколи Коробки, Іллі Рабольта та Івана Кучеренка взяло участь у змаганнях на Кубок Центру НТТУМ «Грані», що проходили у Запоріжжі. Хлопці упевнено посіли перше місце, обійшовши суперників з 33 станцій.
Чемпіонський характер вихованці Миколи Голуба підтвердили і 19 грудня, виступивши на турнірі «Штурм фортеці Ізмаїл».  Наші спортсмени знову були поза конкуренцією і стали чемпіонами, обійшовши 47 українських  команд.

На переможній ноті завершивши 2018-й рік, зв’язківці Покрова так само упевнено розпочали новий спортивний сезон.
Вже 5-го січня їх чекало серйозне випробування у вигляді дорослого Чемпіонату України з радіозв’язку на коротких хвилях (телеграфом). Загалом турнір об’єднав 104 учасника, і рівень суперників був значно сильнішим. Там в активі покровчан було третє призове місце серед дорослих команд та перше — серед молодіжних. Операторами нашої команди виступили Ілля Рабольт та Микола Коробка.
Через тиждень команді Покрова довелося змагатися в наступному етапі цього чемпіонату, тепер вже у радіозв’язку на коротких хвилях телефоном. Кількість учасників значно зросла і становила 143 команди. Змагатися нашим спортсменам було непросто, але у підсумку вони вибороли шосте місце серед дорослих команд і друге серед молодіжних. Операторами були Микола Коробка, Ілля Рабольт і Даниїл Клепіков.
19-го січня на етапі чемпіонату з радіозв’язку на коротких хвилях телетайпом Ілля Рабольт та Микола Коробка знову зміцнили свої позиції в категорії лідерів, завоювавши друге місце серед дорослих команд та перше серед молодіжних!
Ось так потужно стартували наші представники рідіоспорту у новому році. Варто відзначити, що завдяки вихованцям тренера і Почесного громадянина міста Миколи Голуба, Покров заслужено входить до еліти цієї високотехнологічної дисципліни. Гуртківці володіють усіма видами зв’язку, складають серйозну конкуренцію зв’язківцям не лише України, а й світу. Тож не дивно, що серед талантів нагороджених стипендією міського голови, також є представники радіостанці БДТЮ.
За підсумками 2018-го року два її вихованці, Микола Коробко та Даниїл Клепіков, отримала звання кандидатів у майстри спорту. Покров дійсно пишається своїми чемпіонами і вірить у їхні нові перемоги!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44717

Фев 15 2019

Звернення міського голови фісака Андрія Петровича з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій на території інших держав, воїни-інтернаціоналісти!

Щорічно, 15 лютого, український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне пекло бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Свої найкращі якості, наполегливість та силу волі  ви  проявили у боротьбі за мир країн, які його потребували. І сьогодні, у повсякденному житті ви несете історію та пам’ять про тих, хто не повернувся з опалених вогнем земель.

Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити спокоєм та усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру.

Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44641

Фев 15 2019

Службі головного метролога Запорізької АЕС — 35 років

Цього року служба головного метролога відзначає свій 35-річний ювілей. Всі роки існування станції метрологи Запорізької АЕС забезпечують єдність вимірювань. Сьогодні служба вважається провідною серед атомних електростанцій України.

За понад три десятиліття на Запорізькій АЕС успішно створена ефективна система управління метрологічним забезпеченням. Служба головного метролога веде планування та координацію всіх метрологічних робіт на станції.

«Сьогодні ми спільно з іншими підрозділами беремо участь у багатьох важливих та актуальних проектах. Це насамперед продовження терміну експлуатації енергоблоків, введення в експлуатацію нових об’єктів: другої черги азотно-кисневої станції та комплексу з переробки радіоактивних відходів», – зазначає керівник СГМ Валерій Зобнін. – «Послідовно проводиться модернізація обладнання, технічне переоснащення енергоблоків. Підрозділи отримують сучасне інноваційне обладнання, а це вимагає нових підходів і в метрологічному забезпеченні. У травні 2018 року служба успішно пройшла процедуру оцінювання та визнання технічної компетентності проведення калібрування, а також відомчої повірки засобів вимірювальної техніки. За результатами оцінки отримано свідоцтво, яке підтверджує право виконання цих робіт».

Принцип, який багато років забезпечує успішну роботу колективу служби головного метролога полягає в гармонійній взаємодії молодості та досвіду, цілеспрямованості та професіоналізму. Активна увага приділяється збереженню досвіду та його передачі, бо від того, наскільки успішними будуть перші кроки молодих фахівців, залежить не тільки їх професійне становлення, але і подальший розвиток самої служби. Особливу увагу в службі головного метролога приділяють раціоналізаторству. Новаторські рішення фахівців служби спрямовані не тільки на завдання, пов’язані з продовженням терміну експлуатації еталонів та засобів вимірювальної техніки, а й на організацію нових робочих місць з повірки та калібрування.

У підходах до вирішення поставлених завдань метрологам завжди притаманний дух творчості та новизни, тому зупинятися на досягнутому вони не збираються. Попереду ще багато планів та ідей, але досвід попередніх років показує – немає таких ситуацій, з якими б вони не впоралися!

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44708