Дневной архив: 14 февраля 2019

Фев 14 2019

Як проголосувати не за місцем реєстрації

Якщо ви проживаєте у Нікополі, але зареєстровані в іншому населеному пункті, ви можете проголосувати на виборах Президента України за місцем фактичного перебування.
Для цього вам потрібно:
1. Взяти паспорт, документ, який підтверджує необхідність зміни місця голосування (довідка з місця роботи, навчання, договір оренди житла тощо);
2. Прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, 3, кабінет 22, телефон для довідок (0566) 68-45-53);
3. Написати заяву про тимчасову зміну місця голосування;
4. Отримати посвідчення;
5. Прийти 31 березня до обраної виборчої дільниці та зробити свій вибір.
Заяви приймаються до 25 березня 2019 року включно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44705

Фев 14 2019

Субсидии деньгами будут приносить на дом – дата

В марте-мае 2019 года Укрпочта запустит пилотный проект по доставке монетизированных субсидий на оплату жилищно-коммунальных услуг.

Пилотный проект по доставке монетизированных субсидий охватит сначала 1,1 млн пенсионеров и в общей сложности 4 млн людей, которые получают субсидии.

Получателям будет доставлено сообщение о начислении субсидии и механизме выплаты, сообщает Укрпочта.

Субсидии деньгами будут получать пенсионеры, которые доставляют пенсии через Укрпочту. Также важный момент  – это своевременная оплата коммунальных услуг.

Всем пенсионерам доставят субсидии наличными в день получения пенсии. Это избавит их от необходимости тратить время на посещение почтового отделения.

Субсидии будут выплачиваться ежемесячно за предыдущий календарный месяц: в марте – за февраль, в апреле – за март, в мае – за апрель.

Сейчас проходит процесс подписания необходимых соглашений с Пенсионным фондом Украины.

По результатам анализа эффективности проекта будет приниматься решение о его дальнейшем внедрении.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44703

Фев 14 2019

Активна молодь Дніпропетровщини може отримати грошову премію Кабінету Міністрів

50 тис грн – саме стільки може отримати активна молодь Дніпропетровщини за особливі досягнення у розбудові країни. Премії присуджує Кабінет Міністрів України. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Премію Кабінету Міністрів присуджують молодим людям до 35 років за значні досягнення у розбудові країни. Щорічно призначають до 20 премій. Розмір кожної із них – 50 тис грн», – уточнили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Премію можуть отримати люди, які займаються національно-патріотичним вихованням, волонтерством, культурно-мистецькою, науковою, правозахисною чи політичною діяльністю, борються з корупцією, впроваджують нові бізнес-ідеї, захищають дітей або природу, популяризують здоровий спосіб життя. Повний перелік – за посиланням.

Комітет враховуватиме діяльність претендентів протягом 2018 року, однак може звернути увагу й на інші досягнення.

Щоб подати заявку, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, що не мають статусу всеукраїнських, благодійні організації або ЗМІ мають заповнити спеціальну форму. Потім – надіслати її в Міністерство молоді і спорту України. Міністерство перегляне заявки та передасть їх Комітету з присудження премії.

Прийом заявок триває до 1 березня.

Більше про премію можна дізнатися за телефоном: (044) 284-30-26

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44700

Фев 14 2019

Як проголосувати внутрішньо переміщеній особі

Як переселенцю, що мешкає в Нікополі проголосувати на виборах Президента України:
1. Взяти паспорт;
2. Прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, 3, кабінет 22, телефон для довідок (0566) 68-45-53);
3. Написати заяву про тимчасову зміну місця голосування;
4. Отримати посвідчення;
5. Прийти 31 березня до обраної виборчої дільниці та зробити свій вибір.
Заяви приймаються до 25 березня 2019 року включно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44712

Фев 14 2019

З ГУМАНІТАРНОЮ МІСІЄЮ НА СХІД

Вдруге від початку року за непростим маршрутом, із Покрова до зони розмежування (Донецька область), відправлено гуманітарний вантаж. Наші військові з вдячністю приймали засоби гігієни, продукти, одяг, «теплішими» за який були листи від школярів з побажаннями якнайшвидше повернутися додому живими, здоровими та з перемогою.Навчальні заклади серед тих, хто найактивніше відгукнувся на повідомлення, яке виклав у мережі голова міської спілки ветеранів АТО Віталій Солянко. Провівши не один місяць на передовій, він як ніхто, знає, наскільки цінна хлопцям наша моральна підтримка. Відчувати її не менш важливо, ніж матеріальна допомога. Мотивують навіть домашні смаколики, нагадуючи про рідних та мирне життя.
Крім звичного вантажу, цього разу до побратимів відправили і легковий автомобіль. До участі в гуманітарній місії долучилися чимало підприємців та звичайних містян.
Про те, що за останні роки українці змінилися, трохи відійшовши від стереотипного принципу «моя хата скраю», добре помітно по покровчанам. Підтримка захисників, які щодня ризикують життям за наш спокій, стала системною та відповідальною. Не останню роль відіграє і принципова позиція у цьому питанні міського голови Олександра Шаповала, який особисто долучається до формування кожного гуманітарного вантажу.
Де єднання та взаємопідтримка, там сильна громада, а значить сильна країна!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44696

Фев 14 2019

Увага! Змінено номер телефону «гарячої лінії» міського голови.

До уваги жителів міста!

З 13 лютого 2019 року номер  телефону  «гарячої лінії»  міського голови (05662)5-03-02 змінено  на номер (0566)68-03-00.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44694

Фев 14 2019

Понад 2 млн мешканців Дніпропетровщини вже обрали свого лікаря «первинки»

Понад 2 млн. людей. Саме стільки мешканців Дніпропетровщини вже обрали власного лікаря «первинки» і підписали із ним декларацію. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Будяк.  

«Мешканці Дніпропетровщини можуть вільно обрати власного лікаря первинної ланки – незалежно від місця прописки. Декларації із терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем в Україні підписують із 1 квітня 2018 року», – розповіла директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Будяк.  

Нині вже понад 2 млн. жителів області обрали такого спеціаліста, додала Наталія Будяк. Найбільше декларацій підписали у Криворізькому центрі первинної медико-санітарної допомоги № 6 – понад 90 тис.

Загалом на Дніпропетровщині понад 1200 лікарів первинної ланки та 65 Центрів меддопомоги. Декларацію можна підписати й зараз. Знайти лікаря можна тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44683

Фев 14 2019

Відділ технічного контролю Запорізької АЕС забезпечує якість ремонтних робіт

 Забезпечувати контроль якості ремонтних і реконструктивних робіт на обладнанні енергоблоків Запорізької АЕС, проводити вхідний контроль якості продукції, яка надходить на підприємство основне завдання відділу технічного контролю.

«Виробничий процес на станції передбачає виконання ремонтних робіт. Деякі з них на різних етапах потребують особливого контролю якості, відповідності технічним вимогам й нормативним документам. Фахівцями відділу технічного контролю попередньо проводиться вхідний контроль продукції, яка надходить на ЗАЕС, так само як і того, що виготовляється на місці, і навіть того, яке вже зберігається – на відповідність існуючим вимогам. Ми залучаємо всі наші знання, увесь досвід, аби переконатися в безпечності й надійності обладнання, а також підходів до виконання ремонтних робіт», —  розповідає начальник відділу Віктор Ковальов.

За минулий рік фахівцями відділу з метою підвищення якості ремонту устаткування й трубопроводів було виконано понад 30,5 тисяч операцій за поточними заявками щодо контролю якості ремонтних, реконструктивних, збирально-зварювальних робіт на шести енергоблоках стації. Перевірено та узгоджено 444  розроблених документа на ремонт та модернізацію устаткування й трубопроводів, комплектів звітної документації на зварювальні роботи. Було перевірено понад 15 тисяч одиниць обладнання. Впродовж року фахівці відділу проводили аудити, перевіряли якість закупленої на Запорізьку АЕС продукції, працювали у складі комісій з продовження терміну експлуатації виймальних частин і електроприводів арматури систем важливих для безпеки, приймання з ремонту обладнання й трубопроводів.

На поточний 2019 рік головне завдання для відділу не змінюється – забезпечити якість виконання ремонтних робіт. Для цього здійснюється аналіз як власної роботи, так і інших підрозділів щодо ремонту,  розробляється перелік заходів для підвищення якості цих процесів. «Враховуючи жорсткі вимоги до якості, дуже важливо, коли якість цієї роботи підтверджується, –  вважає Віктор Ковальов.

Відносно новий напрямок роботи – це підтвердження відповідності якості нової продукції, і він також потребує розвитку у 2019 році. Фахівці відділу технічного контролю разом з іншими підрозділами працюють над створенням єдиної системи на Запорізькій АЕС, щоб і в подальшому вхідний контроль на підприємстві здійснювався максимально ефективно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44680

Фев 14 2019

ВЕТЕРАНІВ АТО НАВЧАЮТЬ МЕНЕДЖМЕНТУ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Навчання триває у рамках спільного проекту «Нато-Україна», головна мета якого — соціальна адаптація військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та звільнених у запас.
У Покрові професійну підготовку нині проходять 22 ветерани АТО. На курсах вони освоюють одну із затребуваних спеціальностей: начальник охорони, охоронник або інкасатор. Вивчають як спеціальні, так і загальні дисципліни. По завершенню  отримають відповідні свідоцтва державного зразка. Важливо, що навчання проходить за рахунок проекту і для слухачів повністю безкоштовне.

Директор і викладач навчального центру «Гермес-Юг» Сергій Резанов схвально відгукується про групу наших слухачів. Є зацікавленість, покровчани активні, на заняттях викладачам вдається вирішувати чимало додаткових завдань.
Для більшості слухачів курси є  можливістю отримати зовсім нову професію та реалізувати себе. Адже не секрет, що особливий характер військової служби часто призводить до втрати цивільної професії або кваліфікації. Демобілізованим буває важко ввійти у цивільне життя.
Тож ветерани АТО задоволені такою можливістю, набуті знання та отримані документи дозволять їм працювати не лише у службах безпеки та охорони підприємств, а й займатися власним бізнесом.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44677

Фев 14 2019

Нікопольська тенісистка двічі стала переможцем на обласному чемпіонаті

З 9 по 10 лютого в місті Дніпро пройшов чемпіонат Дніпропетровської області серед дорослих. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Вікторія Гусева зайняла два перших місця в парі жіночій та змішаній. Всі переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями.

Вітаємо Вікторію та її тренера-викладача з настільного тенісу Світлану Братік з перемогою!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44671

Предыдущие сообщения «