Дневной архив: 12 февраля 2019

Фев 12 2019

ЦНАП: адмінпослуги за місцем проживання

Якісні адміністративні послугу покровчани можуть отримати не лише у стаціонарному Центрі надання адміністративних послуг, а й удома.

Нагадаємо, що у червні минулого року в межах проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) місто отримало мобільні кейси. До комплекту сучасної портативної техніки входять ноутбок, кольоровий принтер, портативний сканер, зчитувач ID карток для ідентифікації суб’єкта звернення, камера для відео фіксації процесу, модем та інше оснащення, яке дозволяє здійснювати виїзне обслуговування.

Така послуга для покровчан стала доступною з вересня. Передбачена вона для мешканців віддалених територій, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Сьогодні за допомогою портативного автоматизованого робочого місця фахівцями надана послуга щодо реєстрації місця проживання громадян. Літня жінка з інвалідністю отримала послугу не відвідуючи ЦНАП.

Консультації щодо надання даної послуги надаються за телефонами: 4-20-31 та (066)101-7372.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44629

Фев 12 2019

БОКСЕРИ ПОКРОВА – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

Блискучими результатами завершили Кубок України з таїландського боксу вихованці ДЮСШ ім. Д.Дідіка, завоювавши три золота, два срібла й бронзу.
Чемпіонат в Одесі вважається одним з головних бійцівських форумів, де на ринг виходять найсильніші спортсмени не лише України, а й інших країн. Змагання проходять вже 25 років, на них чекають, до них ретельно готуються. Цього року в Одесу з’їхалося близько 300 боксерів з 14 областей. Вже традиційно Покров представляли вихованці заслуженого тренера України Ігоря Мациборка.

На рингу розгорталася справжня боротьба, де від майстерності бійців залежала перемога. Наші боксери були на висоті, показали високу технічність, знання ведення бою, силу духу й волі. Судді ретельно підраховували усі удари й захисні дії бійців. Красномовними є і результати.
Чемпіонами України стали Нікіта Захарченко, Олександр Шаповал, Дмитро Шелесько. Срібло завоювали Сергій Сємак, Олександр Суховільський, а бронзу — Сергій Нанкевич.
Команда Покрова вкотре довела свої лідерські позиції, конкурентоспроможність та перспективність.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44625

Фев 12 2019

Спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи ЗАЕС зайняли призове місце на обласному турнірі з волейболу

У спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС відбувся обласний турнір з волейболу серед дівчат 2008 р.н. і молодше, присвячений «Дню народження волейболу». Команда юних волейболісток дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС посіла друге місце.

У змаганнях брали участь команди із Запоріжжя, Кам’янки-Дніпровської та Енергодара.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44619

Фев 12 2019

Субсидии в Украине: кто получит выплаты в рамках монетизации

Монетизация коснется всех субсидиантов, которые не допускают просрочки по оплате коммуналки.

В Украине более четырех миллионов субсидиантов, получающих государственную помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг. В марте они получат наличные деньги на оплату коммуналки, но лишь при условии отсутствия задолженностей. Об этом сообщил министр социальной политики Андрей Рева.

«Все, кто нуждается в субсидии, ее получит. Но получат те, кто не обманывает государство. Таких людей, которые получают субсидии, больше 4 миллионов. Они получат субсидии в наличной форме с 1 марта», — отметил министр.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44622

Фев 12 2019

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ БОЧЧЕ

Днями у Покрові відбулося перше відкрите тренування з бочче. Гри, головна цінність якої у можливості залучити до занять спортом складну категорію людей з інвалідністю — тих, хто має серйозні порушення функції опорно-рухового апарату. Внесена до переліку паралімпійських ігор, вона сприяє реабілітації та соціальній адаптації залежних від інвалідного візка. Наші учасники з числа цієї категорії,  у кого є досвід участі в обласних чемпіонатах, нині вже можуть навчати інших азам древньої гри.

Бочче однаково цікава людям різного віку та фізичних можливостей. Полягає вона в тому, що гравці із кожної команди, маючи однакову кількість спроб, повинні підкотити великі шари якомога ближче до маленького білого, залишеного на певній відстані від стартової лінії. За результатами декількох ігор, команда, яка набрала найбільшу кількість очок, оголошується переможцем.
Гра захоплює своєю азартністю і, водночас, вимагає від учасників концентрації та терпіння. Головне, допомагає відчути командний дух та знайти нових друзів.
Аби відкрити для покровчан цікаву та доступну гру, відділ молоді та спорту міськвиконкому організував на базі ДЮСШ ім. Д. Дідіка серію тренувань. Усіх охочих запрошують 13, 14 та 15 лютого з 11:00 до 12:30 до Дитячо-юнацької спортивної школи. Особливо сподіваються, що тренуваннями зацікавляться люди з обмеженими можливостями, для кого традиційні види спорту менш доступні.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44616