Дневной архив: 6 февраля 2019

Фев 06 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 06 лютого в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 127 млн.200 тисяч кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44568

Фев 06 2019

Будівельники Запорізької АЕС свої завдання успішно виконали

Останні роки для будівельників Запорізької АЕС були плідними і насиченими. Не був виключенням минулий, і поточний передбачає виконання багатьох важливих завдань.

«Усі завдання, що були поставлені перед будівельним комплексом Запорізької АЕС, успішно виконані. Без зайвої скромності це можна назвати трудовим подвигом тих, хто працював на об’єктах нового будівництва, модернізації та на ремонтах енергоблоків», — констатує начальник управління капітального будівництва Анатолій Казаєв.

Із глобальних виконаних робіт можна відмітити пускорезервний трансформатор третьої групи (ПРТ-3), введення в експлуатацію величезного галузевого комплексу з підготовки ремонтного персоналу (корпусу «Г» навчально-тренувального центру) та модернізацію комплексу з переробки радіоактивних відходів.

Також виконана реконструкція будівлі, в яку перейшов персонал проектно-конструкторського підрозділу. Це монтаж металоконструкцій, кабелю, вентиляційні роботи, заміна насосів і кондиціонерів.

Трудомістка заміна конденсаторів. А також  роботи, виконані на частині відкритого розподільчого пристрою, що розширюється, де залишилося лише підключити лінію електропередачі і провести комплексні пусконалагоджувальні роботи.

На поточний рік запланований великий об’єм робіт на будівництві сонячної електростанції «Сонечко». Зараз там ведуться загальнобудівельні роботи, огородження території та її благоустрій. Готовий пакет документів на закупівлю обладнання для об’єкту.

Також цього року будівельники почнуть зводити легке ангарне сховище. В планах будівництво побутових приміщень на підстанції «Радуга», виробничого корпусу в транспортному цеху.

Багато роботи в корпусах «А» і «Б» навчально-тренувального центру, намічене будівництво третьої черги шламонакопичувача, введення в промислову експлуатацію азотно-кисневої станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44565

Фев 06 2019

Ще 29 препаратів будуть безкоштовними за програмою «доступні ліки»

Міністерство охорони здоров’я розширило перелік «доступних ліків». Ще 29 препаратів відтепер безкоштовні. Їх можна придбати за рецептом лікаря в одній із аптек-учасниць програми. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.    

«Пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, діабетом другого типу чи  бронхіальною астмою можуть отримати препарати безкоштовно або із незначною доплатою. Для цього треба взяти рецепт у лікаря та звернутись до однієї із аптек-учасниць програми. Витрати їм компенсує держава», – розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.    

Міністерство розширило список «доступних ліків» на 29 позицій – тепер безкоштовно можна отримати 64 препарати.

«Найдешевший препарат, який на 100% відшкодовує держава, коштує 4,76 грн, найдорожчий – 898,22 грн», – додали в департаменті.

Загалом у реєстрі – 258 позицій. Решту ліків можна отримати за незначну доплату.

Список аптек, котрі беруть участь у програмі «доступні ліки» – тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44563

Фев 06 2019

Маленька покровчанка стала переможницею всеукраїнського конкурсу краси

Вихованка  дитячого садочка №22 Алісія  Кравцова  привезла з  Києва перше  місце і  титул Cold  Little Princess Ukraine 2019.

Чотирирічна красуня серед 37 претендентів на перемогу набрала максимальну кількість балів із 180-ти можливих, викликавши захват зіркового журі, до якого ввійшли відомі діячі культури та успішні представники Fashion індустрії.

Крім ексклюзивної корони ручної роботи та подарунків від організаторів, дівчинка отримала сертифікат на фотосесію, друк в модному глянцевому журналі  Fashion Today та запрошення на конкурс краси від  Ярослави Куліш.

Алісія не лише  гарна дівчинка,  а й талановита, доброзичлива та  товариська. Займається танцями, активна учасниця святкових заходів, що проходять у дитячому садочку. До речі, усі конкурсні костюми для красуні шила її мама,  Тетяна  Іванівна.

Вітаємо Алісію  Кравцову та її родину з перемогою, бажаємо подальших успіхів!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44544

Фев 06 2019

ГЕРОЯМ СЛАВА! Покров відзначив 75-річницю визволення.

75 років минуло від того далекого зимового дня, коли війська 3 Українського фронту, 8-ї гвардійської, 17-ї повітряної армій, 4-го гвардійського механізованого корпусу принесли мир до нашого краю. Змінюються покоління, але незмінною залишається пам’ять про визволителів. Їхній подвиг для кожного з нас є безцінним.
Традиційно 4 лютого покровчани приходять з квітами до братських поховань та меморіалів.
В урочистих церемоніях взяли участь представники влади, підприємств та установ, громадських організацій та політичних партій, учасники АТО, військовослужбовці, учнівська молодь й усі, для кого пам’ять— священна.
На Алеї Слави, біля братських могил у Перевізьких Хуторах, Гірницькому, Олександрівці та Руднику покровчани хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв — визволителів Другої Світової. Поіменно назвали ветеранів, які і нині демонструють нам безцінний приклад мужності, сили духу і любові до рідної землі. Згадуючи етапи визвольної Нікопольсько-Криворізької операції, говорили про ту дорогу ціну, якою дістався нам мир та звільнення від ярма окупації.
Героїчний подвиг тих, хто стояв до останнього на передовій, прославляли у піснях творчі осередки міста. Чимало тематичних заходів пройшло напередодні та триватиме впродовж дня у закладах освіти та культури.
Героїчні події Другої Світової війни навічно залишаться в нашій історії, а подвиги воїнів, що звільняли і загинули за наш край, ніколи не зітруться зі світлої пам’яті покровчан і усього українського народу

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44515