Дневной архив: 4 февраля 2019

Фев 04 2019

На Запорізькій АЕС відбулась нарада Комітету з культури безпеки

Порядок денний наради містив низку важливих питань. У першу чергу представники Комітету заслухали звіт про виконання організаційно-технічних заходів «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення та розвиток Культури безпеки у ВП ЗАЕС на 2017-2018 рр.».

Також були розглянуті показники експлуатаційної безпеки та технічного стану енергоблоків АЕС, результати роботи системи пропозицій від персоналу для керівництва ВП ЗАЕС, стан виконання плану заходів з розвитку та підтримки культури захищеності, результати опитування персоналу підрозділів Запорізької АЕС з питань культури безпеки за 2018 рік, у тому числі з питань впровадження «політики непокарання», а також обговорено план роботи Комітету на 2019 рік.

На основі отриманої інформації було вирішено при розробці «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення і розвиток Культури безпеки в ВП ЗАЕС на 2019-2020 рр.» проаналізувати зведену інформацію про результати оцінки та перевірки культури безпеки і впровадити позитивну практику, враховуючи результати опитування персоналу підрозділів з питань культури безпеки за 2018 рік.

Також вирішили продовжити роботу в програмному комплексі з пропозиціями персоналу в частині оперативного збору, обліку, аналізу пропозицій та інформування персоналу про їх реалізацію.

Стосовно культури захищеності — працювати згідно з затвердженим планом на 2019 рік.

На завершення наради учасники заходу затвердили план роботи Комітету з Культури безпеки ВП ЗАЕС на 2019 рік та підтримали пропозицію включити до складу Комітету головного фахівця з атомних електростанцій (з організації виробництва) — начальника виробничо-технічної служби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44512

Фев 04 2019

Нова назва для області: залишилося кілька днів

У Верховній Раді зробили важливу заяву щодо перейменування Дніпропетровщини.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив про те, що вже в цей четвер, 7 лютого, депутати спробують дійти спільної думки щодо перейменування Дніпропетровської області.

«У нас є 2 законопроекти про перейменування Дніпропетровської області. Один — внесений президентом — щодо назви Дніпро. Інший — депутатський — щодо Січеславською області », — сказав він.
Андрій Парубій також нагадав, що минулого разу Верховній Раді не вдалося вибрати один із запропонованих варіантів для регіону, і додав, що на 7 лютого у нього рішучий настрій.

«Минулого разу ми не змогли об’єднати зал. Цього разу ми зможемо розглянути обидві пропозиції і провести рейтингове голосування. Назва, яке буде мати більшу підтримку, ми зможемо об’єднатися і відправити на розгляд Конституційного суду », — зазначив голова Верховної Ради.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на most-dnepr.info

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44510

Фев 04 2019

Понад 17 тисяч школярів Дніпропетровщини зареєструвались на пробне ЗНО

Понад 17 тис абітурієнтів Дніпропетровщини зареєструвались на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вже у березні вони складатимуть «тренувальні» тести. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Пробне тестування – це гарна нагода для школярів перевірити свої знання, познайомитись із процедурою проведення зовнішнього оцінювання, виявити свої «слабкі місця» та встигнути «підтягнути» предмети перед основною сесією ЗНО, — сказали в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.- У 2019 році переважна більшість абітурієнтів обрала тести з української, математики, історії України та англійської».

«Пробна» сесія ЗНО розпочнеться вже у березні. 16 березня школярі складатимуть тест з української мови та літератури. 23 березня – будь-який предмет на вибір.

Інформацію про час та місце проведення тестування абітурієнти зможуть переглянути в «Особистому кабінеті» на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44507

Фев 04 2019

У Нікополі перед громадою звітуватиме міський голова

У середу, 6 березня 2019 року, в приміщенні культурно-дозвіллєвого центру, за адресою: вул. Патріотів України, 94 відбудеться звіт голови міста Нікополь Андрія Фісака за 2018 рік.

Початок заходу о 16.00.

Ви можете поставити запитання міському голові, висловити зауваження, подати пропозиції через електронне звернення на офіційному сайті Нікопольської міської ради, через електронну пошту press.nik@ukr.net або за телефоном (0566)684564.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44505

Фев 04 2019

Ветерани Другої світової, учасники бойових дій Покрова, отримуватимуть щомісячну допомогу з міського бюджету

На останній сесії міськради таку ініціативу міського голови Олександра Шаповала підтримали депутати.

Щомісячна адресна допомога стане ще одним кроком у підтримці ветеранів Другої світової, які брали безпосередню участь у боях за визволення міста й України, пройшли кривавими дорогами війни. Це одна з головних складових соціальної політики Покрова – не забувати про тих, кому завдячуємо життям.

Сьогодні у Покрові з ветеранів, учасників бойових дій, двоє  — визволителі міста, Почесні громадяни  — Павло Гура та Роман Судольський. У ході Нікопольсько –Криворізької операції вони відчищали Дніпропетровщину від окупантів.

У світлі 75-ї  річниці звільнення Покрова, це надзвичайно важливо, що поряд з нами живі свідки подій Другої світової. Життя кожного ветерана – історія, країни й міста, яку ми маємо зберігати й шанувати — підкреслив Олександр Шаповал.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44502

Фев 04 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 04 лютого в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 124 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44499

Фев 04 2019

Спортсмени Дніпропетровщини зійдуться у рукопашному бою

У Дніпрі відбудеться чемпіонат області з рукопашного бою серед дорослих, юніорів та дітей. Наймолодші учасники змагань – 5-річні «бійці». Спортсмени змагатимуться 8-10 лютого. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Рукопашний бій – це справжнє бойове мистецтво. Протягом 8-10 лютого юні та дорослі спортсмени Дніпропетровщини демонструватимуть свою техніку на обласних змаганнях у Дніпрі. Запрошуємо усіх охочих прийти повболівати за наших «бійців», — сказали в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Спортсмени змагатимуться у таких розділах: дозований та легкий контакти, демонстрація техніки, фантом. Наймолодші учасники продемонструють свої вміння на спеціальному «опудалі», решта зійдеться з реальними супротивниками.

Тривалість «дитячих» поєдинків – 1,5-2 хвилини, регламент для дорослих – 3 хвилини.

Змагання відбудуться за адресою: м. Дніпро, вул. Костомарівська, 8, спорткомплекс «Динамо», 3 поверх

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44496

Фев 04 2019

Музей Покрова розповідає про війну

Четвертого лютого Покров відзначатиме 75 річницю  звільнення міста від нацистських загарбників. Яким був той пам’ятний лютий 44-го, що пережили наші земляки під час окупації – про це розповідає міський народний історико-краєзнавчий музей ім..Занудька.

Періоду Другої світової, цій, героїчній сторінці історії краю, у закладі присвячено окрему залу. Сотні експонатів свідчать про війну, яка залишила свій слід чи не у кожній родині покровчан. Минуло 75 років, а ця зала не перестає поповнюватися матеріалами – спогадами, свідченнями, фотографіями, листами і особистими речами, які приносять до закладу діти й онуки визволителів.

До 4 лютого музейники представлять містянам нову експозицію, яка доповнить розповідь про часи окупації та звільнення. Архівні матеріали, світлини ілюструють найтрагічніші періоди – долю в’язнів концтаборів та остарбайтерів, холокосту, розправи над мирними жителями. І героїчної боротьби партизан, підпільників, воїнів-визволителів за перемогу. Значення кожного експонату підсилюють кадри кінохроніки, завдяки мультимедійності, у музеї можна переглянути тематичні документальні фільми й відеоряди. Окремо поглиблена розповідь про героїв, чиїми іменами названо вулиці Покрова.

До визначної дати музей пропонує  пішохідні екскурсії Покровом, вивчення  історичної мапи міста, місць, пов’язаних з Другою світовою. За словами працівників закладу, ці екскурсії є однією з головних складових естафети пам’яті, що триває загальноосвітніми закладами. Виїзні зустрічі проходять за участі ветеранів Збройних сил, дітей війни. Школярам розповідають про людей, які пережили  роки окупації, наводять цифри й факти, говорять про страшні втрати й неймовірні зусилля, якими досягався мир.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44493