Месячный архив: Февраль 2019

Фев 21 2019

Воинская часть 3042 подвела итоги работы

Воинская часть 3042 национальной гвардии Украины (НГУ), которая охраняет важнейший стратегический объект — Запорожскую АЭС, подвела итоги служебно-боевой деятельности за 2018.

Генеральный директор Запорожской АЭС Александр Остаповец поблагодарил военных за добросовестное выполнение обязанностей и выразил уверенность в том, что охрана ЗАЭС — в надежных руках: «Наша атомная электростанция является крупнейшей в Украине и Европе, поэтому и ответственность особая. Нам крайне необходимо обеспечивать энергетическую независимость нашего государства. Украина достигнет высоких результатов в своем развитии, так как имеет сверхмощные предприятия в различных отраслях. Мы достойны того, чтобы жить хорошо».

На собрании обсудили состояние инженерно-технических средств и связи, а также вопросы тылового и технического обеспечения. Были отмечены лучшие военнослужащие, поставлены общие задачи и направления работы на 2019 год.

Денежные сертификаты на приобретение жилья от государства за безупречную службу получили 10 военных.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44840

Фев 21 2019

Нагородили переможців конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»

20 лютого відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Найкращий пожежний – ти обережний». Цей конкурс організовано та проведено відділом освіти та науки Нікопольської міської ради спільно з Нікопольським міськрайонним відділом Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області.

Завдання конкурсу: залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

В нашому місті конкурс тривав з 14 січня до 14 лютого серед учнів загальноосвітніх шкіл. На розгляд журі було подано 87 робіт. Члени журі оцінювали змістовність, оригінальність ідеї, художній рівень, кольорове рішення та визначило переможців.

В номінації «Художня творчість» в старшій віковій категорії кращими стали: 1 місце – Аліна Бурма (11 кл., школа № 19), 2 місце – Руслана Федоренко (10 кл., школа № 23), 3 місце – Анастасія Коваль (10 кл., школа № 6). В середній віковій категорії переможцями стали: 1 місце – Єлізавета Бредіхіна (9 кл., навчально-виховний комплекс № 15), 2 місце – Анна Гацуля (6 кл., школа № 5), 3 місце – Марія Пешко (9 кл., школа № 20).

В молодшій віковій категорії нагороди отримали: 1 місце – Валерія Прядка (4 кл., школа № 13), 2 місце – Олександра Шломенко (3 кл., школа № 6), 3 місце – Анастасія Колюко (3 кл., школа № 16).

У номінації декоративно-прикладна творчість була представлена лише одна робота учениці 5 класу школи № 21 Діани Тарасюк. Журі вирішило, що ця робота гідна взяти участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу.

Всі переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Найкращий пожежний – ти обережний» отримали грамоти та подарунки. Тепер вони представлятимуть Нікополь на обласному етапі цього конкурсу. Побажаємо їм перемоги!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44835

Фев 21 2019

Разом за життя

Саме цей, надзвичайно важливий посил рухав покровчанами, які згуртувалися у справі милосердя – порятунку дітей. Заради трирічного Іллюші та 16-річної Ксенії, які так мужньо борються зі страшною хворобою, було оголошено благодійний марафон, що проходить під патронатом міського голови Олександра Шаповала. Не було жодного байдужого, хто б пройшов повз біди родин Кондарюків і Андрушко. За тиждень Покров зібрав близько 221 тис. грн.. Ці  кошти були передані на лікування Іллі Кондарюка та Ксенії Андрушко.

Марафон став своєрідним мірилом людяності і доброти, нашої причетності та небайдужості. Його підтримали підприємства й організації, мистецькі й спортивні осередки, загальноосвітні та позашкільні заклади, підприємці, волонтери та численні містяни. Виступивши разом – за життя.

Терапія творчістю

Силу мистецтва, що не лише надихає, а й виховує та спонукає до добрих справ, показали творчі осередки міста, які спільно з відділом культури виконкому взяли активну участь у марафоні добра.

Колективи Школи мистецтв, Дитячої музичної школи  організували цикл благодійних концертів, передавши зібрані кошти на лікування Іллюші та Ксенії.

Подібні заходи відбулися і у загальноосвітніх закладах міста, де на підтримку дітей були проведені творчі зустрічі. До цього процесу НВО залучило  мешканців Рудника та прилеглих селищ, запросивши до ярмарку, під час якого школярі демонстрували свої таланти. За словами учасників, робили це від душі, зі щирим прагненням внести свою частку у добру справу.

До щему зворушливими були подарунки, підготовлені п’ятим та 22 дитячими садочками, Іллюші – в’язані тапці, Ксюші – вишитий рушник на щастя й долю і малюнки, сповнені сонця й фарб – віри й надії.

Подарувати щастя

Заради цього спортивні осередки запросили містян до себе, аби разом підтримати дітей, які край потребують нашої уваги. Свої виступи продемонструвала непереможна команда акробатів та гімнастів ДЮСШ ім..Дані Дідіка, показавши свої найкращі номери. Виставу на воді «Бременські музиканти» підготувала КДЮСШ «Манганіт». Спільно з відділом молоді та спорту виконкому були організовані відкриті турніри з тенісу і нардів, все заради того, аби дати дітям шанс на життя, зібрати кошти на їхнє лікування.

Сеанс милосердя

До марафону приєдналися не тільки покровчани, а й наші земляки, численні небайдужі, хто мешкає сьогодні у різних куточках України, але всім серцем підтримує рідне місто. Вони перераховували кошти Іллюші й Ксюші, Запорізький 3-Д кінотеатр навіть організував благодійні мультсеанси.

Кілометри добра

З ініціативою благодійного марафону виступили волонтери – команда «Спортивних бабусь», долучившись до загальноміської акції милосердя. Суботнього ранку десятки містян прийшли до центрального парку, аби пробігти дистанцію. Підтримували цілими родинами і навіть колективами. Найменшим з учасників було трохи року, найстаршим – за вісімдесят. З золотими стрічками, символом боротьби зі страшною хворобою, вони долали свої метри й кілометри добра. Купували пряники й сувеніри, брали участь у фотосесії, всі кошти від продажу та участі теж пішли до благодійної скриньки.

Покровчани зазначали – тільки разом можна врятувати дітей, зберегти їм найдорожче, подарувати майбутнє. Цей рух продовжується, кожен бажаючий може взяти участь у марафоні, перерахувати кошти Іллюші Кондарюку та Ксенії Андрушко, відкрити своє серце тим, хто потребує нашої допомоги і підтримки.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44820

Фев 21 2019

Увага! Змінено номер телефону «гарячої лінії» міського голови.


До уваги жителів міста!

З 13 лютого 2019 року номер телефону «гарячої лінії» міського голови (05662)5-03-02 змінено на номер (0566)68-03-00.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44750

Фев 21 2019

У Нікополі перед громадою звітуватиме міський голова

У середу, 6 березня 2019 року, в приміщенні культурно-дозвіллєвого центру, за адресою: вул. Патріотів України, 94 відбудеться звіт голови міста Нікополь Андрія Фісака за 2018 рік.

Початок заходу о 16.00.

Ви можете поставити запитання міському голові, висловити зауваження, подати пропозиції через електронне звернення на офіційному сайті Нікопольської міської ради, через електронну пошту press.nik@ukr.net або за телефоном (0566)684564.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44524

Фев 20 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 20 лютого в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 126 млн. 200 тисяч кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44810

Фев 20 2019

Успіхи нікопольських скелелазів

16 лютого в місті Дніпро пройшов відкритий чемпіонат Дніпропетровської області зі скелелазіння, який зібрав понад 100 учасників з різних міст України. Юні спортсмени НДЮСШ «Трубник» тричі піднімалися на сходинку п’єдесталу. В дисципліні «болдеринг» чемпіонкою стала Вероніка Петрук (2006 р.н.), «срібло» завоював Артем Александров (2010 р.н.), а Катерина Бараннік (2010 р.н.) виборола бронзову медаль. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів зі скелелазіння Вікторію Лось, Олену Александрову та Олену П’яних з успішим виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44808

Фев 20 2019

У 2018 році на Дніпропетровщині запрацювали 13 нових сонячних електростанцій

У 2018 році на Дніпропетровщині ввели в експлуатацію 13 сонячних електростанцій. Їхня сумарна потужність – 47,9 МВт. Це вчетверо більше ніж у 2017-му. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Енергонезалежність як основа національної безпеки країни – один з пріоритетів державної політики Президента України Петра Порошенка. У цю справу робить свій внесок і Дніпропетровщина, даючи «зелене світло» проектам відновлювальної енергетики. Останнім часом динамічно розвивається такий напрямок, як сонячна енергетика. Це не тільки ефективна інвестиція. Енергія сонця екологічна й не вичерпується», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
У 2018 році в регіоні ввели в експлуатацію 13 сонячних електростанцій. Порівняно з 2017-м їхня загальна потужність зросла вчетверо, додав він.
Загалом у Дніпропетровській області енергію сонця конвертують в електрику 38 станцій, з яких 24 – наземні. Їхня сумарна потужність – близько 70 МВт.
Торік об’єкти сонячної енергетики виробили електроенергії майже 37 млн кВт/год. Це річне споживання електрики Новомосковського району.
Усі електростанції зведені без жодної бюджетної гривні. Виключно – коштом вітчизняних та іноземних інвесторів.
Найпотужніша в області електростанція запрацювала торік у Нікополі. Її збудували канадці, інвестувавши в об’єкт майже 11 млн євро. Чисту енергію сонця збирають понад 32 тис. панелей потужністю до 10 МВт. Вони здатні забезпечувати світлом майже 12 тис. осель.
Стати найпотужнішою в Україні та ввійти до ТОП-3 найбільших у Європі обіцяє сонячна електростанція, яку зводять поблизу села Старозаводське Нікопольського району. Тут буде до 750 тис. сонячних панелей загальною потужністю 200 МВт. Завершення будівництва заплановане на 2019-й. «Зелений проект» вартістю 230 млн євро втілюють український і китайський інвестори.
Крім сонячних електростанцій, альтернативна енергетика Дніпропетровської області представлена вітряками, біогазовими установками, а також котельними, які виробляють теплоенергію здебільшого з біомаси.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44806

Фев 20 2019

Нікопольський дзюдоїст став срібним призером

16 лютого в місті Кривому Розі пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок федерації дзюдо Кривого Рогу» серед юнаків та дівчат 2007-2008 рр.н.

Участь приймали близько 200 спортсменів з різних міст Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей та міста Кропивницького.

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Давид Раєв під керівництвом тренера-викладача Олександра Темураєва став срібним призером турніру в ваговій категорії 38 кг і був нагороджений грамотою, медаллю та грошовим призом.

Вітаємо Давида та його тренера з успішним виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44803

Фев 20 2019

У Нікополі поліцейські поговорили зі студентами про безпеку в Інтернеті


19 лютого інспектори ювенальної превенції Нікопольського відділу поліції відвідали педагогічний коледж та обговорили зі студентами ризики, з якими можливо зіткнутися в мережі Інтернет, про відповідальність та безпеку.

Зокрема, правоохоронці обговорили з дітьми тему: «Інтимні селфі в Інтернет – жарт чи небезпечний ризик?» , навели переконливі приклади з практики.

Також інспектори роз’яснили молоді поняття цивільно-правової, кримінальної та адміністративної відповідальності, щоб учні зрозуміли важливість знань про правопорушення та заходи, що застосовують поліцейські для забезпечення виконання покладених на них повноважень.

Офіцери поліції попередили, надали поради, як діяти у разі небезпеки та куди звертатися за допомогою. В свою чергу діти ставили запитання правоохоронцям, як поводитись у різних ситуаціях.
Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомлення прес-служби поліції

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44798

Предыдущие сообщения «