Дневной архив: 30 января 2019

Янв 30 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 30 січня в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 128 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44400

Янв 30 2019

Бійці Покрова здобули чергові перемоги!

Те, що в Покрові в секціях та спортивних клубах виховують справжніх чемпіонів — відомо давно. І тиждень, що минув, в черговий раз підтвердив високий рівень майстерності представників бійцівських дисциплін нашого міста.

 

Дзюдо. Єлизавета Литвиненко виграла чемпіонат області серед кадетів!
Упевнено крокує до спортивних вершин вихованка відділення дзюдо міської дитячо-юнацької спортивної школи ім.Д.Дідіка — Єлизавета Литвиненко. 26-го січня покровчанка взяла участь у чемпіонаті Дніпропетровської області серед кадетів, який проходив у місті Дніпро. У турнірі, який зібрав 65 спортсменів з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Синельникового і Покрова, змагалися юнаки і дівчата 1997-2004 років народження.
Звісно, що найбільшу кількість нагород вибороли представники Дніпра. Але попри жорстку конкуренцію, наша дзюдоїстка довела, що є найсильнішою спортсменкою регіону в своїй ваговій категорії. Упевнено провівши поєдинки, у фіналі дівчина здолала суперницю і стала чемпіонкою турніру!
Ця перемога дозволила Єлизаветі увійти до складу збірної команди Дніпропетровської області і представляти команду вже на Чемпіонаті України серед кадетів, який пройде 4-6 лютого у Черкасах. Також у чемпіонаті країни візьме участь ще один представник відділення дзюдо нашого міста, Володимир Яцик.

Бокс. Перемога у турнірі пам’яті Володимира Кургузова

Високий рівень підготовки вихованців тренера Ігоря Мациборка дозволяє їм успішно виступати на турнірах всіх рівнів.
Так, 24-25 січня в місті Кам’янське на базі місцевої “Академії боксу” проходив IX турнір пам’яті прославленого тренера, майстра спорту СРСР Володимира Кургузова. Він зібрав 85 учасників з різних населених пунктів Дніпропетровської області.
Серед учасників змагань був і наш Микита Захарченко. Покровчанин продемонстрував бійцівський характер і високу майстерність. Виступаючи у категорії юнаків 2005-го року народження, Микита здобув три перемоги і став чемпіоном турніру. Вітаємо спортсмена і його тренера з черговим досягненням!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44397

Янв 30 2019

У Нікополі за спробу дати хабар керівнику слідчого відділу поліція затримала місцевого жителя

За 200 доларів чоловік намагався домовитися з поліцейським про вилучення запису та знищення речових доказів у матеріалах кримінального провадження за ст. 290 Кримінального кодексу України (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.Подія сталася 28 січня у м. Нікополь. В провадженні слідчого відділу Нікопольського ВП перебувало кримінальне провадження за фактом виявлення та вилучення автомобіля з фальшивими номерами.

Т.в.о. начальника слідчого відділу одразу повідомив працівників Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. За матеріалами перевірки інформації УВБ слідчими Нікопольського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомлення прес-служби поліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44406

Янв 30 2019

Запорізька АЕС у рейтингу кращих атомних станцій світу

Запорізька АЕС увійшла в рейтинг кращих атомних станцій світу. Йдеться не тільки про успішне завершення будівництва масштабного об’єкта, продовження терміну експлуатації 4 енергоблока. Схвальні відгуки міжнародних експертів Запорізька АЕС отримала й за напрямком роботи відділу досвіду експлуатації. Оскільки оцінка проводилася щоквартально, і показники могли дещо змінюватися, ЗАЕС була як в п’ятірці, так і в десятці кращих АЕС. Це свідчить про ефективну працю всього багатотисячного колективу підприємства.

У 2018 році за напрямком МАГАТЕ пройшла експертна місія «Prosper», яка перевіряла всі атомні електростанції ДП «НАЕК «Енергоатом». В її висновках була відзначена організація роботи відділу досвіду експлуатації саме Запорізької АЕС.

«В минулому році надходило багато запитів від підрозділів в частині надання технічної допомоги. Це свідчить про те, що персонал почав більш активно виходити на міжнародний рівень щодо отримання додаткової інформації. В свою чергу, залучення міжнародного досвіду найкращим чином впливає на нашу безпеку», – вважає керівник відділу досвіду експлуатації Альберт Рябуха.

Досвід атомних станцій світу акумулюється у ВАО АЕС або в МАГАТЕ. Потім поширюється серед АЕС. «На Запорізьку АЕС ця інформація надходить та аналізується силами відділу, — говорить Альберт Рябуха. — Ми розробляємо заходи щодо кращих світових практик. У минулому році ми отримали 68 таких практик від різних міжнародних організацій».

Колектив відділу вперше розробив принципи та характеристики культури ядерної безпеки. У підсумку з матеріалів ВАО АЕС складено документ, який враховує кілька критеріїв. Вони детально викладені у спеціальній брошурі, яку, за ініціативи генерального директора Олександра Остаповця, надано кожному керівнику.

Кілька років тому на станції була впроваджена інформаційна система з досвіду експлуатації. Вона знаходиться у постійному розвитку та вдосконалюється. Зараз до цієї системи підключено 232 працівника та керівника ЗАЕС. Ця система необхідна для оперативного отримання інформації у сфері досвіду експлуатації на різних АЕС.

Відділом виконана велика робота відносно самооцінки базових принципів роботи операторів блочного щита управління. Експерти здійснювали спостереження безпосередньо на робочих місцях та аналізували виконання вимог документів ВАО АЕС. За результатами отримані схвальні відгуки від керівництва ВАО АЕС.

Йде вдосконалення нової бази даних – «Досвід», яка у вересні минулого року була введена в дослідну експлуатацію. Система дозволяє проводити аналіз подій всіх рівнів з усіх баз даних порушень у роботі АЕС. Запорізька АЕС є пілотною станцією, яка випробовує систему, яка полегшить роботу кожному користувачеві. Дослідна експлуатація триватиме до березня 2019 року, після чого, за її результатами, буде прийнято рішення щодо встановлення системи на робочих місцях персоналу.

В 2019 року спеціалісти відділу досвіду експлуатації планують закінчити розробку кількох баз даних. Також відділ готуватися до великої підготовчої роботи до місії OSART, яка стартує вже за рік.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44394

Янв 30 2019

Покров: на сесії міської ради

25 січня відбулося чергове засідання 41 сесії Покровської міської ради. Основним депутати розглянули питання про стан впровадження в місті медичної реформи на рівні первинної медичної допомоги.
Доповідав головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олексій Леонтьєв.
Зазначалося, що для успішного реформування первинної ланки було пройдено ряд етапів. Першим кроком була реорганізація комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги” у некомерційне комунальне підприємство, що було забезпечено кількома рішеннями міської ради.
Наступним завданням було запровадження електронної системи охорони здоров’я. У місті була затверджена програма “Інформатизація галузі охорони здоров’я м. Покров на 2018-2020 роки”, в рамках якої придбано необхідне обладнання. Нині Центр забезпечений достатньою кількістю комп’ютерної техніки ( моноблоки, принтери, багатофункціональні пристрої) та доступом до мережі Інтернет з виділеним каналом зв’язку. Для входження в реформу було обрано медичну інформаційну систему Helsi та укладено відповідний договір. Для закладу та лікарів отримали електронні цифрові підписи.
Протягом року разом з Helsi вдалося створити гнучкі робочі графіки медичного персоналу, які відображаються на моніторах в амбулаторіях. По-новому запрацювала реєстратура. Здійснюється електронна реєстрація нових пацієнтів, запис на прийом з можливістю перенесення часу. Із загальної кількості пацієнтів, які звернулися до центру, 38% скористалися саме електронною формою запису.
Діє електронна карта пацієнта, створено електронний кабінет лікаря, створюються Web-кабінети пацієнта на сайті helsi.me, впроваджена sms – розсилка, яка дозволяє, з надання згоди пацієнта, автоматично відправляти сповіщення про призначені прийоми або зміни, пов’язані з ним.
Впроваджено електронний рецепт на лікарські засоби, невдовзі запрацює нова послуга — формування звітів на підставі даних, якими оперує система.
Від квітня минулого року, коли стартувала Національна кампанія по вибору сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, декларації підписали понад 28 тисяч мешканців міста. Це складає 99,5% від максимально можливої кількості укладених декларацій з лікарем, який надає первинну медична допомогу.
Проблемним моментом залишається нестача лікарських кадрів, попри те, що за минулий рік до закладу прийнято на роботу три лікаря.
Важливим етапом став перехід ЦПМСД на нову систему фінансування після укладення у серпні договору з Національною службою здоров’я України. Відтоді на первинній ланці почав реалізуватися принцип “гроші йдуть за пацієнтом”.
Говорячи про подальші завдання, головний лікар акцентував увагу на забезпеченні стандарту надання первинної допомоги. Мається на увазі гарантований пакет послуг, який безоплатно надається сімейними лікарями, терапевтами чи педіатрами.
Актуальним залишається зміцнення кадрового ресурсу та приведення матеріально-технічного забезпечення Центру до повної відповідності Табелю технічного оснащення. Серед планів також підвищення сервісу закладу — комфортні зони очікування, зручні умови для осіб з інвалідністю та інше.
Взявши до відома інформацію, депутати прийняли відповідне рішення.
“У різному” загалом було розглянуто 22 питання.
Зокрема, внесено зміни до бюджету, до Комплексної програми соціального захисту населення територіальної громади міста Покров на 2019-2021 роки та цільової Програми “Розвиток фізичної культури та спорту в територіальній громаді м. Покров на період 2019-2021 років”. Прийнято Шолохівську та Миронівську загальноосвітні школи до комунальної власності Покровської міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44391