Дневной архив: 29 января 2019

Янв 29 2019

У Покрові визначився переможець міських змагань зі стритболу

На базі загальноосвітньої школи № 9 пройшли міські змагання зі стритболу (баскетбол на один кошик 3х3). Участь у турнірі взяли 6 команд, які представляли практично усі заклади освіти Покрова.

В напружених баскетбольних поєдинках спортсмени демонстрували свою спритність і влучність. У підсумку, перемогу в змаганнях виборола  команда загальноосвітньої школи № 9. Друге місце посіла команда ліцею і “бронза” дісталася баскетболістам четвертої школи.

Саме команда дев’ятої школи буде представляти Покров тепер вже у зональних змаганнях зі стритболу серед спортсменів старшої вікової групи. Вони пройдуть в нашому місті 31-го січня на базі ЗСШ № 9. Серед команд молодшої вікової групи  спортивну честь Покрова захищатимуть баскетболісти ліцею (ігри в цій підгрупі пройдуть також 31-го січня на базі СЗШ № 4).

Переможці зональних змагань отримають можливість представляти свій населений пункт вже в обласних змаганнях.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44386

Янв 29 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 29 січня в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 128 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44384

Янв 29 2019

Урочисте відкриття XVIII Спартакіади 2019

У спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС пройшло урочисте відкриття XVIII Спартакіади 2019. На заході були присутні генеральний директор, представники адміністрації та первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС.

З вітальним словом до всіх учасників звернувся генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець: «Хочу подякувати всім за участь у важливому спортивному заході. Правильно сказано «В здоровому тілі здоровий дух». Здоровий дух потрібен для виконання трудових обов’язків. А для підтримки фізичної форми при занятті улюбленою справою, у нас є всі необхідні умови і кожен може реалізувати свої потреби в здоровому способі життя, зміцнити своє здоров’я та здоров’я своїх дітей. Бажаю всім учасникам перемог і удачі».

В рамках церемонії відкриття Спартакіади — 2019 відбулося нагородження переможців минулорічних змагань.

Традиційно новий сезон відкрився змаганнями з перетягування каната, в яких взяли участь 14 команд, до фіналу вийшли 7 команд. В результаті наполегливої і видовищною боротьби перше місце посіла команда енергоремонтного підрозділу, на другому місці — цех теплової автоматики та вимірювань. Третє місце у збірної команди служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони.

 

+

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44376