Дневной архив: 9 января 2019

Янв 09 2019

У Покрові комунальники працюють у посиленому режимі

Складні погодні умови останніх днів змусили служби Покрова працювати у посиленому режимі. У  цілодобовому режимі працює “Добробут”, управляюча компанія, розчищають дороги, тротуари, проводять їх обробку посипковим матеріалом. Роботою були охоплені усі райони Покрова.

Особливу небезпеку морозна погода склада для безхатченків та городян, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тут свою позитивну роль відіграли стаціонарні пункти обігріву, які функціонують за адресами: вулиця Центральна, 62 і Київська, 9 (селище Рудник). Як відзначають у територіальному центрі, за час святкові дні пункти обігріву відвідало близько 50 осіб. Тут вони могли зігрітися, отримати гарячу їжу та іншу допомогу.

Варто відзначити, що в місті триває ще один благодійний проект щодо допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Кожну суботу та неділю о 10.30 біля будівлі колишньої їдальні № 8 продовжують організовувати благодійні обіди для цієї категорії городян. В період холодів така підтримка  є особливо важливою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43954

Янв 09 2019

На Дніпропетровщині затримали кібершахраїв

Група зловмисників діяла у місті Дніпро.  За час своєї діяльності вони встигли ошукати громадян майже на півмільйона гривень. Наразі двом із них вже оголошено про підозру.

Працівники Придніпровського управління Департаменту кіберполіції спільно з детективами поліції Дніпропетровщини, за процесуального керівництва обласної прокуратури, викрили групу осіб, які за допомогою спеціального технічного обладнання спустошували банківські рахунки громадян.

Працівники кіберполіції встановили, що до складу групи входило троє мешканців Дніпра. Організатором групи виявився 26-річний місцевий мешканець, який залучив до злочинної діяльності двох спільників – 27-ми та 30-ти років, один із яких був правоохоронцем.

Для реалізації своєї злочинної діяльності зловмисники тимчасово працевлаштовувалися у закладах харчування та роздрібної торгівлі на території Дніпропетровської області. Маючи доступ до POS-терміналів, якими розраховували клієнтів, спільники приховано встановлювали пристрій для зчитування інформації з банківських карток (скімер). З його допомогою зловмисникам вдавалося незаконно копіювати інформацію з клієнтської картки.

З використанням комп’ютерної техніки та спеціалізованих приладів, зловмисники записували отриману банківську інформацію на підконтрольні пластикові картки. Після виготовлення дублікату картки, вони знімали гроші з рахунків потерпілих  у банкоматах міста Дніпро. Для того, аби їх неможливо було ідентифікувати учасники групи використовували маски та одяг, що максимально закривав обличчя.

Правоохоронці провели 11 санкціонованих обшуків. За їх результатами вилучено скімінговий пристрій, комп’ютерну техніку та скомпрометовані картки. Вилучену техніку направлено на експертизу.

Двом учасникам групи вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) та ч. 2 ст. 200 (Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) КК України. Вирішується питання щодо оголошення підозри третьому учаснику злочинної групи.

Спільникам загрожує до восьми років ув’язнення.

Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомлення прес-служби поліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43950

Янв 09 2019

Радіаційний стан в зоні спостереження ВП ЗАЕС за грудень 2018 року

  1. Середньодобові значення потужності дози гамма-випромінювання за вимірювальними каналами ІВС «Кільце», мкР/год

 

Пости контролю Середні значення ПЕД Не нормується
Проммайданчик ЗАЕС 9,9
30-кілометрова зона спостереження ЗАЕС 7,9
Нікополь 9,5
Марганець 9,3
Контрольний пост, В. Знам’янка (21 км від ЗАЕС) 8,2

 

  1. Контроль надходження газо-аерозольних радіоактивних речовин в атмосферу

Середньодобові значення, ГБк/доба

 

Середньодобові значення надходжень в атмосферу Інертні радіоактивні гази (ІРГ) Суміш довгоживучих радіонуклідів (ДЖН) Радіойоди Co-60 Cs-134 Cs-137
Фактичне надходження 82 0,000583 0,000246 0,000015 0,000004 0,000010
Допустиме надходження 69000 2,2 6,0 0,53 1,0 0,94
% від допустимого рівня 0,119 0,027 0,004 0,0028 0,0004 0,0010

 

  1. Контроль вмісту радіонуклідів в атмосферному повітрі

Значення об’ємної активності радіонуклідів в атмосферному повітрі, мкБк/м3

 

Пости контролю, відстань, напрям Cs-137 Cs-134 Co-60
Проммайданчик ЗАЕС 2,0 < 1,0 < 1,00
П/ст «Промінь», 4.9 км, Сх 1,2 < 1,0 < 1,00
Контрольний пост, В. Знам’янка (21 км від ЗАЕС) 1,1 < 1,0 < 1,00
Допустима концентрація в повітрі для категорії В (населення) згідно НРБУ-97 800000 1000000 1000000

 

 

 

 

 

  1. Контроль вмісту радіоактивних речовин у воді поверхневих водойм

Значення об’ємної активності радіонуклідів у воді поверхневих водойм, Бк/м3

 

Пункт контролю Cs-137 Sr-90
Ставок-охолоджувач ЗАЕС:
— т.1 (біля продувної споруди) < 4,1 16
Каховське водосховище:
— Профілакторій ЗаТЕС (вище АЕС) < 4,0 15
— 500 метрів нижче АЕС < 4,1 17
— с. Водяне (1000 м нижче АЕС) < 4,0 12
— м. Нікополь (район водозабору) < 4,1 12
— м. Марганець (район водозабору) < 4,0 12
Державні санітарні норми та правила «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) 2000 2000

 

В основі екологічної політики Запорізької АЕС лежить постійний розвиток і прагнення поліпшувати якість навколишнього природного середовища, і, як наслідок, життя і здоров’я людей. Раціональне природокористування, дотримання всіх екологічних вимог — пріоритети атомної станції, яка експлуатується безпечно і безперебійно, постачаючи споживачам екологічно чистий продукт — електроенергію, вироблену шістьма блоками АЕС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43948

Янв 09 2019

Нікопольські молоді підприємці можуть отримати стипендію для навчання в Європі та Америці

Участь в саміті підприємців Європи і тижнева практика в США. Молоді бізнесмени Дніпропетровщини можуть отримати стипендію для навчання за кордоном. Серед критеріїв відбору – вік до 35 років та мінімум два роки досвіду. Прийом заявок – до 11 січня. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Молоді підприємці та новатори Дніпропетровщини у сферах професійного розвитку та управління можуть долучитися до міжнародної стипендіальної програми Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI).Це гарна можливість отримати професійний досвід, навички та зв’язки з експертами і наставниками в США та Європі», – додали в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Учасники програми відвідають відкриття саміту в Європі та конференцію підприємців у Вашингтоні, отримають тижневий досвід роботи в США, після – зможуть продовжити навчання онлайн.

Щоб долучитися, треба зареєструватися та подати заявку на сайті програми.  Термін подачі – до 17 години 11 січня 2019 року.

Вимоги до кандидатів – вік від 24 до 35 років, громадянство України, вільне володіння англійською мовою, від двох років досвіду підприємництва.

Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative – флагманська програма Молодої ініціативи лідерів трансатлантичних інновацій Державного департаменту США.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43945

Янв 09 2019

Де зігрітися?: Перелік пунктів обігріву у містах Нікополь, Марганець, Покров

У місті Нікополь розташовано 2 пункти обігріву для бажаючих зігрітися за наступними адресами:
1) Приміщення благодійного фонду «Нове життя»
вул. Героїв Чорнобиля, 62

2) Громадська організація «Прихист»
вул.Лапинська,49

У місті Покров розташовано 2 пункти обігріву:

1)Стаціонарний пункт обігріву (КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Покров”)
вул. Київська, 9
2)Стаціонарний пункт обігріву (Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
вул. Центральна, 62

У місті Марганець розташовано 2 пункти обігріву:

1)КЗ «Марганецька ЦМЛ» ДОР,.
вул. Паркова 15

2)Марганецький територіальний центр соц. обслуговування населення
вул. Кленова 7а

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43943

Янв 09 2019

10 січня жителі Нікополя можуть залишитися без води

Увага!

У зв’язку з ремонтними роботами на водопровідно насосної станції, 10.01.2019 з 09.00 подача води в місто буде здійснюється з пониженим тиском, можливо відсутність води на верхніх поверхах і деяких районах міста.

Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення ремонтних робіт.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43941

Янв 09 2019

Заступник міського голови Юрій Сокол став володарем відзнаки Міністерства оборони України

На минулому тижні заступник міського голови Юрій Сокол був нагороджений заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

За участю Юрія Сокола реалізується узгоджений спільний план ГШУ та ГО «ТСО» для дієвої співпраці військового комісаріату з регіональними організаціями ТСО України щодо виконання позицій зазначеного плану. У першу чергу щодо створення на базі навчальних закладів ТСО України клубів військово-патріотичного виховання молоді, агітаційних пунктів для привабливості військової служби за контрактом.
За участю Юрія Олександровича, на регіональному рівні проведена Всеукраїнська дитяча військово-патріотична гра «Джура» за участі представників Нікопольського ОМВК в заходах гри та популяризації військової служби у Збройних Силах України.
За особистою участю Юрія Сокола, щорічно, з високим показником, організовуються та проводяться учбові стрільби з юнаками випускних класів навчальних закладів Нікополя.
Юрій Олександрович має високе особисте почуття патріотизму до України та Збройних Сил України.

Вітаємо Юрія Олександровича із заслуженою нагородою!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43932

Янв 09 2019

Сніг у Нікополі: комунальники працюють в посиленому режимі

Нікополь засипало снігом на Різдво. І вже з другої половини дня 7 січня робітники КП «Міськавтодор — 1» почали прибирати сніг з вулиць міста.
На виконання цієї роботи виведено дев’ять одиниць спеціальної техніки: три комбіновані дорожні машини, в тому числі нова машина «Ford», яку комунальники нашого міста отримали від департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, та шість тракторів, обладнаних щіткою або сніговим відвалом.
Комунальники організували процес прибирання снігу швидко та ефективно. З центральних вулиць міста сніг прибирають за допомогою колони з трьох комбінованих дорожніх машин зі сніговими відвалами. Після чого дорога залишається чистою.
На автобусних зупинках сніговий вал, який утворюється в результаті роботи комбінованих дорожніх машин, прибирають за допомогою бобкета.
– Паралельно з графіком прибирання вулиць міста, ми розробили графік прибирання автобусних зупинок, – коментує директор КП «Міські автомобільні дороги — 1» Олексій Савченко. – Після того, як цикл збирання сніжної маси з доріг проходить, бобкет вичищає заїзні кишені і майданчики автобусних зупинок. На останок двірники лопатами прибирають сніг, що залишився.
Слід зазначити, що в цьому році робітники Міськавтодору не залучають до розчищення від снігу вулиць та доріг приватного сектора інші підприємства нашого міста. Справляються власними силами.
– Це зручно й набагато динамічніше, – вважає Олексій Савченко, – тому що процес виконання роботи виходить більш керованим. Ми можемо оперативно реагувати на заявки голів квартальних комітетів, гнучко змінювати графік роботи, і відповідним чином перенаправляти техніку

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43936