Дневной архив: 4 января 2019

Янв 04 2019

Підсумки ремонтної кампанії 2018 року на ЗАЕС

Ремонтна кампанія 2018 року на Запорізькій АЕС проводилася відповідно до затвердженого графіка. Виконано планові середні ремонти блоків № 1, 2, 4 і капітальний ремонт енергоблока №5, тривають середні ремонти блоків №№ 3 і 6.

Сумарна тривалість проведених планових ремонтів склала 484 доб й при плані в 496 діб. Скорочення тривалості ремонтів в 2018 році склало 12 діб, що дозволило виробити додаткові кіловат-години електроенергії з виконанням всіх вимог безпеки, надійності та ефективності.

При плануванні та проведенні ремонтів на Запорізькій АЕС постійно приділяється увага технічним питанням, спрямованим на оптимізацію ремонтів.

У вересні цього року на ЗАЕС відбулася нарада, присвячена регуляторним аспектам реалізації проекту оптимізації технічного обслуговування та ремонтів на основі ризик-інформованого управління конфігурацією АЕС. Головна мета проекту — можливість проведення ремонту систем, важливих для безпеки, під час роботи енергоблока на потужності.

Реалізація проекту призведе до скорочення тривалості планово-попереджувального ремонту та відповідно до збільшення коефіцієнта використання встановленої потужності. Очікується також зниження деградації обладнання за рахунок зменшення кількості перемикань.

Ремонтна кампанія 2019 року розпочнеться в березні з виведення в середній плановий ремонт енергоблока №4. Також заплановані капітальні ремонти енергоблоків №№ 1, 2 і 3 та середні ремонти енергоблоків №№ 5 і 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43893

Янв 04 2019

Без ексцесів. Покров спокійно зустрів 2019-й рік

За зведеннями екстрених та диспетчерських служб міста новорічна ніч та святкові вихідні минули спокійно.
Напередодні у місті було вжито відповідні заходи, посилено режим роботи аварійних підрозділів комунальних підприємств. Поодинокі ситуації вирішувалися у штатному режимі.
За інформацією диспетчерського пункту міськвиконкому 31-го грудня та 1-го січня від жителів не надійшло жодного тривожного дзвінка.
Про відсутність пожеж та інших надзвичайних ситуацій повідомляють рятувальники.
Не фіксували значних порушень громадського порядку, якими іноді відрізняються новорічні чергування, і правоохоронці, котрі теж працювали у посиленому режимі.
Кількість покровчан, яким знадобилась медична допомога, майже не перевищувала статистику звичайних вихідних. Обійшлося без ушкоджень, отриманих унаслідок використання піротехнічних виробів, про що повідомляють у приймальному відділенні ЦМЛ та службі “103”.
У пологовому відділенні ще чекають первістка нового року. Хто народиться, хлопчик чи дівчинка, поки що інтрига.
Орієнтуючись на вислів “як Новий рік зустрінеш — так його і проведеш”, хочеться вірити, що для Покрова 2019-й буде спокійним та позитивним.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43889

Янв 04 2019

СВЯТО ГРАЦІЇ ТА СПОРТУ — ЯСКРАВИЙ ПІДСУМОК СПОРТИВНОГО РОКУ ПОКРОВА

Фізкультура та спорт посідають у житті Покрова особливе місце. Перемоги наших спортсменів на змаганнях регіонального, республіканського та міжнародного рівнів викликають у кожного з нас відчуття заслуженої гордості.
Традиційно наприкінці року дитячо-юнацька спортивна школа ім.Дідіка підводить підсумки спортивного сезону, визначає найкращих тренерів та атлетів.2018-й також став для  колективу роком перемог і нових досягнень. 960 вихованців з 6 відділень спорту взяли участь у 87 змаганнях, з яких 39 — Всеукраїнського та 8 — Міжнародного рівня! За сезон у стінах школи підготовлено 16 кандидатів у майстри спорту України та десять першорозрядників.
Серед найвищих досягнень — перемоги покровського дзюдоїста Артема Бубира (тренер Сергій Сінілов), який у складі збірної команди України посів І місце на Всесвітній Гімназіаді серед кадетів, ІІ місце у Кубку Європи і ІІІ місце у Кубку Європи серед кадетів. А також чоловічу пару акробатів Іван Хажанець – Микол Земляний ( тренери Ольга Образцова, Василиса Носик), які також у складі національної збірної стали бронзовими призерами Чемпіонату Світу.
28-го грудня пройшла перша церемонія нагородження переможців щорічної номінації «Кращий спортсмен року», «Кращий тренер року», «Тренер року -2018» за кожним видом спорту.
Цього вечора у гімнастичній залі ДЮСШ усіх чекало свято гімнастики.
З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Ірина Бакієва. Вона подякувала спортсменам, тренерам та батькам за терпіння і зусилля, які дозволяють усім рухатися вперед до нових перемог. Для нагородження були запрошені спортсменки, які досягли найкращих результатів. Під оплески глядачів їм урочисто вручали пам’ятні кубки. Серед тих, хто отримав відзнаку “Кращий спортсмен року — 2018” в своїй категорії були Тетяна Клобукова, Оксана Коробко, Дарина Панченко, Софія Потайчук, Софія Мельник і Вероніка Сисолятіна. Багато слів вдячності було сказано і на адресу тренерів Оксани Клобукової, Ірини Смирної та Ніни Колпакової.
Найбільш хвилюючим моментом стало вручення посвідчення “Кандидат у майстри спорту України” Яні Неділько та Олександрі Гайдук. Цю почесну місію взяли на себе представники відділу молоді та спорту Артем Столяр та Іван Калінін.
Завершилася зустріч захоплюючим видовищем — показовими виступами наших талановитих гімнастів та солодкими подарунками.
На заході була просто неймовірна атмосфера, і його проведення заслуговує оцінки найвищого рівня.
Нагородження спортсменів інших видів спорту відбудеться сьогодні в гімнастичній залі о 17:00.
Вітаємо вихованців і тренерський штаб ДЮСШ с яскравим завершенням спортивного року. Бажаємо удачі в новому сезоні та віримо у їх новій здобутки і перемоги!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43884

Янв 04 2019

Нагородження переможців ІV фотоконкурсу

В культурно — діловому центрі Запорізької АЕС відбулося підведення підсумків та нагородження переможців ІV Фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки. Працівники Запорізької АЕС, які приймали участь в конкурсі, отримали шість призових місць у різних номінаціях.

Дмитро Будянський, який посів 1 місце у номінації «Енергетика як вона є» розповів: «Фото планував. Заздалегідь прикидав кадр та освітлення. Все, що бачиш, змінюється дуже швидко. Тому фотографія — спосіб заморозити мить. Завжди приємно отримувати призові місця та для себе відкривати щось нове».

У двох номінаціях «Енергетика як вона є» та «Вдалий кадр» друге і третє місця посіла Надія Балицька з роботами «Татова и мамина робота» та «Мій друг Яша».

Третє місце у номінації «Наше майбутнє» — у Андрія Черненка з фото «Енергетика в особах». Друге місце — у Олени Іващенко за роботу «Підтримка».

Приз глядацьких симпатій в номінації «Вдалий кадр» отримав Андрій Мільчевський за роботу «Світ прекрасний».

Всього на конкурс надійшло 49 заявок, з них 9 — від Запорізької АЕС. Всі учасники є неодноразовими переможцями різних конкурсів. А фотографія — це їх захоплення.

Довідка: фотоконкурс проходив на всіх майданчиках АЕС НАЕК «Енергоатом». І вже в Києві центральною радою Атомпрофспілки визначались переможці. Роботи приймались зроблені у будь-який період часу. Узяти участь у фотоконкурсі могли усі бажаючі, незалежно від віку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43880